18741
  • Punker
    #18581
    hát ha esetleg véletlenül haza tévedtek csaphatnánk egy öregfiúk nyugdíjas estet is :)
  • Kage Kage
    #18580
    Botond, te sem vagy már fiatal! ;-)) Boldog szülinapot!
  • Kage Kage
    #18579
    Vagyok Pesten is sokszor, kiszámíthatatlanul sajna... Pl. a mostani héten kétszer is voltam. Ha minden jól megy nemsokára lesz is hol aludnom BP-en, utána benne vagyok minden rosszban! :-)

    Zola él még?
  • MaSzKa
    #18578
    hihihiihhi
  • Punker
    #18577
    [URL=http://www.rtlklub.hu/videotar/?vkatid=36&videoid=080124611&adasid=3510]csupa kedves "ember"[/URL]
  • eLviRA
    #18576
    ú, én nagyon szeretnék!!!
  • Balu san
    #18575
    eLvi, Te sem vagy elrontója egy pesti ivászatnak, igaz? :]
  • Balu san
    #18574
    A "nők" életképes és elfogadható mentséget jelentenek... :)
    Pestre feljutsz valamikor?
  • eLviRA
    #18573
    nagyobb bajod sose legyen! :-)

    de azért jó lenne már látni azt a vigyori fejedet...
  • Kage Kage
    #18572
    Az a baj, hogy már lassan Egerbe sem jutok... A munka és a nők egyszerre kínoznak... :-))
  • eLviRA
    #18571
    én is rég...
  • Punker
    #18570
    most úgy bennem van 1 darts-os találka is nem játszottam ezer éve :(
  • Punker
    #18569
    mikor? legyen inkább bor vagy tömény...
  • eLviRA
    #18568
    én kérek magyarázatot :-)))
  • Balu san
    #18567
    ...és Pakson szándékozol meghalni? Nem, ugye? :)
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy pótszilveszter vagy valami olyan esemény, amire ráfoghatnánk az ivást... ;-)
  • Balu san
    #18566
    Ennek a cikknek látom a hátterét és tudom a "megfejtését". Két sör között elmesélem, ha valakinek átláthatatlan lenne...
  • Botond #18565
    Kevesebb a biztosítás a kocsira. :-) Könnyebb hivatalos ügyet intézni. Asszem ezek a fő okok ami miatt még mindig ostorosi állandó lakos vagyok. Bár mondjuk ezzel az orvososdival most megszívattak, de dokihoz ritkábban járok, mint hivatalba vagy mint fizetek kocsira biztosítást.
  • Punker
    #18564
    én első körben a bürokratikus rendszer mellőzése miatt tenném, mindenhol átjelentkezgetni basszus az rögtön 1 hét lenne, a többit nektek kell jobban tudni én nem gondolkoztam rajta soha :)
  • Kage Kage
    #18563
    Egyébként az, hogy hány ember született Egerben, nem jelent semmit, abból nem mind egri lesz. Én pl. Budapesten születtem...
  • Kage Kage
    #18562
    Kapásból, Punker, kapásból... ;-))
  • eLviRA
    #18561
    én a Te véleményedre lennék kíváncsi.
  • Punker
    #18560
    szerintem kabásból tudsz mondani jópár indokot.
  • eLviRA
    #18559
    szerinted miért nem vagyunk?
  • Punker
    #18558
    nem véletlenül nincsenek átjelentkezve.
  • eLviRA
    #18557
    arra vonatkozólag nincs adatuk, hogy hány olyan emberke van, aki állandóra Egerbe van bejelentve, de nem lakik ott...? mert mondjuk máshol, pl Bpen dolgozik...
  • Punker
    #18556
    és ennek hír értéke van:

    "Hetvenhárom kisbabával több látta meg a napvilágot tavaly Egerben, mint az azt megelőző évben - adta hírül csütörtöki számában a Heves Megyei Hírlap. A helyi anyakönyvek szerint 1659 gyermek született 2007-ben a hevesi megyeszékhelyen, miközben tavaly 1508 haláleset történt. Vagyis 151 fővel gyarapodott a város - olvasható a napilapban. Ugyanakkor visszaesett a házasságkötések száma az 58 ezer lakosú településen. Vagyis 327 pár fogadott hűséget egymásnak az óévben, ami 41-gyel kevesebb a 2006-os adatnál - tájékoztatott az újság."
  • lord nihilus
    #18555
    lolz, am ez a póker dolog nagyon arat mostanában, de én még mindig nem kaptam rá :D
  • eLviRA
    #18554
    nem látszik csak egy piros iksz...
  • Punker
    #18553
    hát ez qrvajó:

  • Punker
    #18552
    azt nem értem hogy nem kapták meg a régi épületek a műemlék védelmet, így lefogják dózerolni......
  • Botond #18551
    Egerben van hagyománya a honvédségnek, és a mindennapok része, nagy hiba ovlt ot tbezárni a laktanyát. Már 10 éve is be akarták, akkor sikerült közbelépni.
  • Punker
    #18550
    "Dobra verik az egri laktanyát - Egymilliárd forintért árulja a Honvédelmi Minisztérium az egri Dobó István laktanya központi épületeit és négyhektárnyi területét – tudta meg a Magyar Nemzet. A laktanyára Szekeres Imre honvédelmi miniszter Eger önkormányzata részére versenyeztetés nélküli vásárlási javaslatot tett, de a város vezetői szerint az egymilliárdos összeget nem képesek kifizetni az ingatlanokért. Értékesítik az egykori katonai objektumhoz tartozó kiegészítő parancsnokság épületét is, amelyért 200 millió forintot szeretne a honvédelmi tárca. Eredetileg ezt is zárt körben adták volna el az egri önkormányzatnak, de a település az ehhez a vásárláshoz szükséges összeget sem képes kigazdálkodni, hitelt pedig nem kívánnak fölvenni emiatt a költségvetésük terhére. A katonák egykori gépkocsizó telephelye már elkelt, az ingatlant egy befektető és az önkormányzat közös társasága vásárolja meg bruttó 240 millió forintért, és ipari parkot, illetve logisztikai központot kívánnak létesíteni a területen. A HM ugyanakkor ingyen adta át az egri önkormányzatnak a helyi honvéd szakközépiskolát és hasonló vagyonátadást ígért az intézmény sportpályája, konyhaépülete és gyengélkedője esetében. Az összességben milliárdos értéket képviselő egri honvédségi ingatlanok egy részét nemrégiben több tíz millió forintért újították fel, ezért senki sem számított a létesítmény bezárására. (Magyar Nemzet 2.o.)"
  • eLviRA
    #18549
    HBD! :-)
  • Botond #18548
    Sok Boldogot Punker!
  • Loogan
    #18547
    Boldog szülinapot kollega! :)
  • lord nihilus
    #18546
    BSZ! :)
  • eLviRA
    #18545
    thx :-)))
  • Punker
    #18544
    HappyNameDay?
  • eLviRA
    #18543
    mit takar a rövidítés?
  • Punker
    #18542
    HND