18741
  • Punker
    #18341
  • Punker
    #18340
    http://www.airsoft-eger.hu/
  • Kage Kage
    #18339
    Írom ide is, hogy a telefonszámom újra a régi, azaz 20/3xx-xxxx, amin az utóbbi vagy 6 hónapban hívtalak titeket az nem lesz nálam többet. Ha valaki átjavította, és nem tudja mi volt a régi, annak szivesen megsúgom priviben.
  • Balu san
    #18338
    Mongy' már többet, Zola! Új vagy használt? Milyen lesz a színe? Üléshuzat??? ;-)
  • Balu san
    #18337
    Tényleg! Sys???
  • Balu san
    #18336
    Ugyanmár! uv időpontra úgysem szervezünk semmit... :]
  • Loogan
    #18335
    Csákó!
    Na bazz, beböfögök már én is. Nemtom 100%-ra hogy jó-e az időpont, de megoldjuk. Sőt lehet verda se lesz még addig. :( Ha megyek, akkor én 1 napra mennék, mert államvizsgám 19-én lesz, és hát kéne tanyúni is vmicskét.
    Amúgy Ford Fiesta lesz a kicsike, 1.4-es benzines. És Oszkárnak fogják hívni. :))))
  • Kage Kage
    #18334
    Hát Zolára várunk, de ő is arra vár hogy közbejöjjön valami úgy látom...
  • eLviRA
    #18333
    biztos már az időpont?
  • Kage Kage
    #18332
    Te programot szerveztél a piknikünkre???? Minő csalódás... :-)

    Amúgy elég gagyi kifogás, tényleg.
  • eLviRA
    #18331
    nekem júni 12-én lesz szigorlatom. tanulás lesz.

    mellőznötök kell majd a társaságomat, de ha akkor mentek, igyatok helyettem is.
  • eLviRA
    #18330
    ide inkább ne, mellette dolgozom...
  • Punker
    #18329
    mondhatnám hogy állj le az ivással.....de neked már úgyis késő :)
  • Kage Kage
    #18328
    Már látom is a címlapokon, ahogy büszkén jelentik hogy sikerült felderíteni és lemészárolni egy egész lázadó gerillacsoportot, aztán kiderül hogy néhányan katonásdit játszottak a közeli erdőben... :-))
  • Punker
    #18327
    játszottunk :)
  • Punker
    #18326
    dobtár (igen az enyém :)
  • Kage Kage
    #18325
    Ondó vagyok először tervezzünk egy hosszabb napot be, aztán esetleg sikerre való tekintettel hosszabbíthatjuk a dolgot netán egy másik alkalommal.

    Zola, neked akkor jó a juni 9-e?
  • Balu san
    #18324
    Pesten a Széna téren ismerek egy OTP-t...
  • Balu san
    #18323
    Mesének már nincs, nekem viszont sikerült egyet beszereznem - Sarud és környékére. Szóval, elméletileg Sarud és környéke jó hely lehet, de gyakorlatilag bárhova mehetünk a Tisza mellé, mert napijegy-függő a dolog (oda váltunk engedélyt).
    Első körben azt kellene eldöntenünk, hogy mennyi időre megyünk. Egynapi piknik vagy egyéjszakás hétvége (2 nap). Hm?
  • lord nihilus
    #18322
  • Punker
    #18321
    aszem jót fogok szórakozni vasárnap miskolcon :)

  • Kage Kage
    #18320
    Ahol van Emesének pecaengedélye, ha jól emlékszem Tiszafüred magasságát beszéltük anno, de meg kéne kérdezni őt.
  • Balu san
    #18319
    Megpróbálunk valamit levajazni, a júni 9 előre lárhatóan jó!
    Hova menjünk?? Ezt kellene gyorsan behatárolni, azután elkezdünk szaglászni...
  • Balu san
    #18318
    Jövő hét nekem sem jó, esküvőre megyek (nem a sajátomra!).
    Tényleg, milyen verda lesz, Loo?
  • Balu san
    #18317
    Ugyan... ilyet még csak feltételezni is... :)))
    Most ráhajtunk Zolára!!! ;-)
  • Kage Kage
    #18316
    Be is teszi a vaskaput, ha csak azért nem hűsítesz egész nap, mert vezetni akarsz!!!!!! Ellenben Enikő nem lenne hajlamos ilyesmire? Milyen verda amúgy? Valami képet vagy leírást!

    De a lényeg, hogy nekem június 9 lenne a tökéletes, mert előtte esküvőn meg ilyeneken van jelenésem. Ehhez mit szóltok?

    Balázs, Emese le tudna zsírozni valami jó helyet ekkorra, vagy ismer ilyesmit? Idővel ő hogy áll?
  • Loogan
    #18315
    Na emberek mikor lenne ez az akció?
    Ha minden igaz 2-3 hét múlva lesz verda, és akkor bevállalom a fuvaros szerepét.
    A mostani hvg kérdéses, hogy tudnék-e menni, a jövő hvg biztos nem jó. Keresztelőre megyek. Öööööö szal találjátok ki.
  • Kage Kage
    #18314
    De tényleg, minden csaj él-hal a lehetőségért hogy minket fuvarozhasson, erre tessék.... :-)))

    Egyébként emiatt tényleg ne fájjon a fejed, nagyon jókat lehet aludni a kocsiban is... :-)
  • Kage Kage
    #18313
    Na jó, ne vedd a szívedre, a bikini is sokat nyomott a latba... ;-)))
  • eLviRA
    #18312
    most már értem, miért merült fel, hogy menjek én is...
  • lord nihilus
    #18311
    :D:D
  • Balu san
    #18310
    Bátor kezdeményezés, de az őrültségre mindig vevő vagyok... :)
    A probléma az ivászat és a oda-vissza utazással lesz. A kettő érzésem szerint valahogy kizárja egymást. Főleg, hogy elvira már most szívat minket azzal, hogy nem hajlandó vezetni... ;-)

    Tanárbácsi mit nyilatkozik? Kész van már a szakdolgozata?
  • Kage Kage
    #18309
    OK, de ne feledd hogy napot tölteni valszeg szebb Egerben, mint tanulni... ;-)
  • lord nihilus
    #18308
    Kedden elég szép napot töltöttem Egerben, remélem ősszel ott folytathatom tanulmányaimat :D
  • Kage Kage
    #18307
    Hehe, célzás volt, ja... :-) De részletkérdés.
  • eLviRA
    #18306
    szigorúan bikiniben, a fiúknak meghagyom a monokinit...
  • eLviRA
    #18305
    tudok, van jogsim 8 éve. amúgy már kérdezted. de a sörözést jobban preferálom a vezetésnél.

    amúgy én benne vagyok!

  • Kage Kage
    #18304
    Újabban meló miatt és anyagi megfontolásból is két hetente járok haza, és pont az ezelőttin voltam...

    De a pecás dologban nyilván benne vagyok, akkor le van ejtve a meló :-). Viszont közelíteni kéne a dologhoz, mert amúgy sosem lesz belőle semmi.

    Amit én el tudnék képzelni első körben az egy szombati nap, amikor korán reggel kicuccolunk, félmeztelenül a parton naptejjel bekenve egy sörrel a kézben megfigyeljük és kritizáljuk Balázsék horgásztudományát.

    Ebédre (lehetőség szerint, illetve olyan hely kell ahol van lehetőség) összeütünk egy bográcsost, hölgyek előnyben, de hajlamos vagyok megvillantani abádszalóki gulyásfőzőtudományom is ha kell.

    Este pedig a szúnyogokat helybenhagyva távozunk.

    Ki mit szól egy ilyen felvonáshoz? A lényege a henyélés és csevegés.

    (elvira, érdekes hogy sose kérdeztem, de tudsz vezetni?)
  • Botond #18303
    Kösz! :-D
  • Balu san
    #18302
    Visszatérve erre a pecabérletes dologra, egy hétvégére zúzhatnánk a Tiszánál...

    ...más...

    most hétvégén valami csocsó és alkoholtúra?? Kinek jó?