9247



Kecskemét
  • Torry
    #6757
    anyátokat
  • lamase
    #6756
    neked biztos nem:P
  • burkusdió
    #6755
    neked nem :PPPPPPPPP
  • Torry
    #6754
    Nekem is?:D
  • burkusdió
    #6753
    igazad van, tényleg nem látom... :)
  • Verseghy
    #6752
    Azt Te nem látod hogy elolvassa-e vagy sem..:)
  • burkusdió
    #6751
    hát, remélem :D
  • lamase
    #6750
    neked is meglesz neaggodjá:)
  • burkusdió
    #6749
    hiába írod neki, nem fogja elolvasni, mert "ígéretet tett",hogy ide soha többé nem jön be...
  • Torry
    #6748
    Itt meg is nézheted.

    "some formats require additional codecs to be installed"
  • Torry
    #6747
    Mátó Levente a Mátó Ati öccse.
  • Torry
    #6746
    Nem tudom, de mintha a BSplayer egy lejátszó lenne és nem tartalmazna kodek-t.Nézd majd meg, egy frissen telepített xp-re rakj fel egy bs-t tuti hogy semmit sem fog lejátszani...
    De Te tudod...
  • burkusdió
    #6745
    jólvan na... :(
  • lamase
    #6744
    HAHAHHHAA, telcen szégyen megbukni, nekem 276pontom lett 300ból :]
  • McGrady
    #6743
    LOL nem baj...
  • Verseghy
    #6742
    Az osztálytársaim Mátó Attiláról, meg Leventéröl áradoznak, hogy milyen helyes:)) Tököm tele van vele..
  • burkusdió
    #6741
    én vagyok Levente... :)
  • burkusdió
    #6740
    MA ÉLUTÁN LESZ ANGOL NYELVVIZSGA EREDMÉNY!!!!
    oh yeah!
    tiszta görcsben áll már a gyomrom második napja... :S
  • burkusdió
    #6739
    az nincs :D
  • Verseghy
    #6738
    Nincs levente?
  • burkusdió
    #6737
    mátó kristóf és attila...
  • burkusdió
    #6736
    diszkriminálva?
    azt hiszem mansonbácsi egyszer lett megemlítve, miután te beszóltál a nemtommelyik topikban...

    viszont neked minden második hszedben benne van a tüc tüc zene utálata...
    pedig fogalmi tévedésekben élsz, mert tüc tüc ből sem csak ey fajta van a világon...
    de látod ez a különbség kettőnk között: én nyitott vagyok más zenei típusok felé is, lsd mostanában Kispált is hallgatok, meg klasszikus rokkot, viszont te bezárkózol a sötét kis rokkerkuckódba és kizársz midnenféle más stílust...
  • Verseghy
    #6735
    Mátó Attila vagy Mátó Levente?
  • flashX
    #6734
    PS
    nemtom ki van diszkriminálva a manson miatt.olvasni kell sorok között. hel
    ó

    ÜDV.
    tényleg sziasztok
  • flashX
    #6733
    oké elmentem így könnyebb byebye srácok
  • burkusdió
    #6732
    mintha neked sokkalta több jogod lenne leugatni a zenei beállítottságomat...
  • burkusdió
    #6731
    ilyen minimális jelegű probléámát sem tudok megoldani?

    igen, tessék, nem tudtam megoldani, nem tudtam lejátszani a videót...
    és?
    most vegyünk példának alapjául bárkit ebből a széjjelcseszett világból...
    ha mondjuk te nem tudod monduk az rvm fájlokat lejátszani és megkérdezed a segítséget kérek topikba, szerinted valakinek a szemében csökkenni fog az értelmi színvonalad?
  • flashX
    #6730
    nekem is elég.
  • flashX
    #6729
    "em tudsz belektni valakibe, belekötsz abba,hogy mit használ?"

    akkor ne legyen ilyen nagy pofád kioktatni vkit ha ilyen minimális jellegű problémát se tudsz megoldani
  • burkusdió
    #6728
    szerintem arról,hogy ki nagyobb arc sg-n nem kell vitát nyitni, mert engem kurvára nem érdekel... :)
    tudod, nekem elég az,hogyha az sg-ről az a 3-4 ember tudja,hogy ki vagyok akivel személyesen is találkoztam, vagy esetleg msn-en többet beszélgettem, és ennyi...
  • flashX
    #6727
    " mint sg-n fórumozgatni arc nélkül, és adni a nagy gyereket..."

    heló nem ismersz
  • flashX
    #6726
    szép hsz.
    loál azé vok több mert több a hszem..aztapicsa..új dolog
  • burkusdió
    #6725
    hát gratula kedves flashx...

    nagyon jól megmondtad...
    de ki nem szarja le a fejedet?

    nem kell benyalni mátóéknak, tudod én se nyalok be mátónak, mert annyira nem vagyunk jóban...
    nem miatta járok el a bulikba, hanem mert sok barátom van a bulikba, akiket szeretek, és tudod jobb egy haverral beszélgetni, meginni vele egy-két sört, mint sg-n fórumozgatni arc nélkül, és adni a nagy gyereket...

    igen, tüc tücre jár az agyam, de azt hiszem hogy nem szoktam beszólni sem versynek, sem praksinak azért mert rokkot hallgat, és úgy emlékszem,hogy TE kezdted el szidni az általam hallgatott műfajt...

    igen, sorra kérdezem a segítséget kérek topikot, de azt hiszem mcgradynek még mindig több hozzászólása van ott kérdésekből mint nekem (sry grady, nem téged akarlak belekeverni, csak példát keresek), és emellett sokszor segítek az ott kérdéseket feltevőknek...
    az meg hogy klite suxx, magánvélemény, nekem ez bevállt,úgyhogy leszophatod a géped tápkábelét, ha mással nem tudsz belektni valakibe, belekötsz abba,hogy mit használ?

    tudod, lehet hogy mozival kapcsolatban nem nekem volt igazam, nem is akarom másra kenni, csak tudod az ember azt hisz el amit hall, és mikor debivel beszéltem, én ezt hallottam

    egyébként meg mátóéknak nem szoktam sírogatni...

    én féltékeny lennék azért, mert te nagyobb hírű vagy mint én???
    hát nagy büszkeség,hogy össze tudtál hozni mittudoménhányezer hozzászólást...
    igazán nagy teljesítmény...
    tudod nagyon nem érdekel,hogy sg ki kicsoda, mennyire nagy és mennyire nem, mert nem ez számít...
    névtelenül midnenki tud híres lenni...

  • McGrady
    #6724
    ...no comment...
  • Verseghy
    #6723
  • flashX
    #6722
    btw zsombibébi

    I don't want you and I don't need you
    don't bother to resist, I'll beat you
    It's not your fault that you're always wrong
    the weak ones are there to justify the strong
    the beautiful people, the beautiful people
    it's all relative to the size of your steeple
    you can't see the forest for the trees
    you can't smell
    your own shit on your knees

    Hey you, what do you see?
    something beautiful, something free?
    hey you, are you trying to be mean?
    if you live with apes man, it's hard to be clean
    there's no time to discriminate,
    hate every motherfucker
    that's in your way

    remélem megérted..jujj méghsem hisz neked a tüctücre jár az agyad, ok sry
  • flashX
    #6721
    de tod már azt se vagy képes beírni mert a jólmegedződött személyiséged nem bírja el hogy igazam van a mozival kapcsoltaban, szar vagy ez az igazság, mert hogy mindig neked van igazad én mindig csak egy fasz vagyok és sose lehet igazam,( de jobbis így) de mégis az lett, hoppá hiba a mátrixban ugye, menj szépen megjavítani zsenikém te tévedhetetlen balfasz
  • flashX
    #6720
    sorra kérdezed a segítséget kérek topikot mert nem tudsz wmv-t lejátszani...meg a k-lite kodek packkal van gondod
    klite alapból suxxor
    nem kérdezni kéne hanem bsplayert tölteni
    stfu
    htxvm
  • flashX
    #6719
    bazmeg ez már kurvaérdekes hogy egy kibaszott helyet nem tudsz találni ahol a szabó nincs ot..érdekes..tán félsz hogy nagyobb hírű leszek itt pl(már az vok htxvm)vagy talán elveszem a híres levente segítőkészségét és szeretetét vagy a rák tudja, most is te kezdted bolondgyerek és ha társaság vmelyik tagja elolvassa..neked igazat mert levente jófej a szabó meg nagy fasz.
    de nem baj vhogy a suliba is így vok, mégis túlélem te nagy cdíró
  • flashX
    #6718
    -de téleg nyomoronc lehet azé vok mert nem nyalók be a mátóéknak és nem megyek hetente két olyan buliba ahonnan nem biztos hogy hazajutok mert olyan seggrészeg vok.
    -kockafejű: htxvm ne magadról beszélj...bár...most is nyomtatod a buziszöveget..érdekes átlagember nem mondja ilyen sűrűn.
    -kitudom
    -nem verek meg senki olyat aki elkezd sírdogálni a métóéknak a hülye szabó miatt, btw elég nagy darab vagy ahhoz hogy kezet emeljek rád