9247



Kecskemét
  • Gabyee
    #2073
    DE GITÁROZÓL BASSZUS,VAGY NEM
    Igen Tőkés úrra gondoltam:-
  • praksi
    #2072
    nem, ő kihasználja az egy teljes óra összes előnyét, nem 2 és fél perc alatt darál.. :-DD
  • praksi
    #2071
    az jó, mer én BASSZUSGITÁROZOM, tehát tőlem azt vonnak, amit tudnak

    János bá alias Mr. Tőkés? :-DDD
  • Gabyee
    #2070
    Jaj ez elmaradtt:?
  • Gabyee
    #2069
    János bá is ílyen felületesen mutatja a dolgokat:DDD
  • Gabyee
    #2068
    Ön helyesen válaszolt,beutalót nyert a gitárelvonó kúránk első negyedévére
  • praksi
    #2067
    hát nem :-DDD asszittem Satriani bácsiól beszélsz.... lehet tippelni? Flea lenne személyesen?
  • Gabyee
    #2066
    Van annak haja vazz:D Szőkített!!!
    Ezek szerint nem néztél el az oldalra amit ajánlottam
  • praksi
    #2065
    mármint az a kopasz emberke azzal a elektromos citerával?
  • Gabyee
    #2064
    Tökéletes,de privibe is elküldheted!
    Van itt egy két fórumozó aki kiszámíthatatlan
  • Gabyee
    #2063
    Na figyu.Most ugrasztottam fel a "tárolónkra" egy finom kis anyagot.A minősége nem a legjobb,de fogyaszd egészséggel:D(a vajaskenyér mellé)
    Ez ilyen előzetes,hogy nehogy "éhenhalj":DDD
    A találóskérdés:ki az a fószer aki bohóckodik azzal az izével
  • LSL
    #2062
    Örülök, de nem rajtam áll, hanem rajta. Adok majd egy címet és egy telszámot, ha ő nem bánja. És majd egyeztettek. Így jó?
  • praksi
    #2061
    áhhhháá! most meg le akarsz kenyerezni, mi??? tudod mit? NEM IS KELL! :-DDDD

    ezsem inkább SAJÁT vajaskenyeret! háh! :-DDDD
  • Gabyee
    #2060
    Kérsz te is,van még!
    Ittam rá egy bögre vízt,a napi folyadékbevitelem szerintem meg is van.Most léptem át a 7 literes álomhatárt
  • praksi
    #2059
    hogyaza........ és engem meg se kínáltál??!?%6#&]+")%/ðÐ]äðää]ä~·¢{&<³£
  • Gabyee
    #2058
    Most nyomtam le egy "kis" almáspitét,jó volt
  • Gabyee
    #2057
  • praksi
    #2056
    én meg András, örvendek.
  • Gabyee
    #2055
    Hüje
  • praksi
    #2054
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................
  • Gabyee
    #2053
    Neeeeeemmmmmmm is!
    Jó volt a múvi és kész
  • Gabyee
    #2052
    Időm mint a tenger,hétköznap du 5-től,hétvégén bármikor ráérek.Ha meg tudja csinálni még 3 lemezt is adok néki:D
  • praksi
    #2051
    akkor a karfa! :-D
  • Gabyee
    #2050
  • Gabyee
    #2049
    Nyújtásokhoz nagyon jó volt ez.Lehet valami ebben a 9-es húrokban,nekem még szokatlan volt eleinte,amíg be nem tört a kis kezem.Mostmár biztos bírnám,csak át kellene lőni a gitárt a 9-re:(
  • LSL
    #2048
    Nem túl sok a dvd olyan 200-300 Ft, nézz szét. Gondolom nem nagyon adod oda idegeneknek a cuccot, de mondta a srác h tőle elmehetsz hozzá és nézheted ahogy megnézi/összerakja
    csak időpont kérdése.
  • praksi
    #2047
    öööööö..... kitört az egyik láb? :-DD
  • Gabyee
    #2046
    Igen?
    Én meg hétvégén néztem a Ponyvaregényt Tarantino bácsi tollából.Kész voltam,lefordultam párszor a székről(nem unalmamban)
  • praksi
    #2045
    én egyszer hangolás közben téptem el a G húromat :-DDD
  • praksi
    #2044
    8-ast?? a tesóm asszongya, nála a 9-es is elfolyik az ujjai között. sztem egy 9-es v 10-es pont jó lesz. 11-es és a fölötti az már a nagyon-kemény-durva-hevimetálhoz kell :-DD

    (most itt említhetném, h én 45-ös készletet használok :-DD húúú bakker, kéne már abból is egy újat venni.....)
  • Gabyee
    #2043
    Ja meg azt mondja a Tőkés hogy elég szarul van beállítva a gitárom,magasan vannak a húrok meg az oktávok nem jönnek ki jój,meg ilyenek.Mondtam neki,hogy legutóbb már én húroztam fel(muszály volt,szétszaggattam az E1-t)de nem biztos hogy jó.Lecsekkolta és azt mondta hogy állítgassam majd be:(Nimbusz kulcs stb.
    Én most 8-as húrkészletet használok,de azt mondta hogy térjek csak vissza a 9-re
  • praksi
    #2042
    hmmm, lehet benne valami, végülis, majdnem egy éve hallgattam, azóta IGENCSAK megváltozott az értékrendem és az ízlésem.......
    ja, gatyarohasztó meleg van.

    ja, megnéztem a Shrek2-őt! baszki, ez állat jó film lett :-DDD
  • Gabyee
    #2041
    De ez a kibasz meleg ez nem semmi
  • Gabyee
    #2040
    A By the Way-t?
    Az a világ egyik legnagyobb lemeze(számomra biztos)
    Most ígérj meg nekem valamit:legalább 2-3-szor hallgasd meg az albumot és próbálj kicsit objektív lenni!Én is így voltam vele(és a kritikusok is mind ezt mondják)és minél töbször hallgattam,annál jobban tetszett.Szinte azt mondhatom innentől szerettem meg igazán őket.Ha egy kicsit is fogékony vagy a dallamos,egy számon belül is váltakozó zenékre,akkor tetszeni fog.A régebbi albumok szinte mind funky és enyhe rock keverékek voltak,(nem rosszak azok sem)de amióta leszoktak a drogról és meghalt az egyik barátjuk,Jillel Slovák(túllőtte magát,ő is bandatag volt),valahogy megváltoztak,érződnek az érzéseik a számokon.Ezt én úgy hívom hogy:stílus.Erről a Flea gyerekről meg azt érdemes tudni,hogy bármennyire is idiótának néz ki,ő az ész a bandába.Rengeteg hangszeren játszik,köztük trombitán.Ha netán hallasz bármelyik zenéjükben ilyesmit az ő és nem valami hülye effekt!
    Amúgy szerintem sokkal jobb hallgatni(jobban átélem)egy zenét ha tudok a csapatról valamit.
    http://free.x3.hu/redhotchilipeppers/ Ide meg nézz el(ha érdekel)
  • praksi
    #2039
    bazze, pont a By the way-t kértem el....
  • praksi
    #2038
    nem, csak a köv. órán kapom meg, addig begrebbeli. neked nem mondta, h vigyél magaddal mindig egy RW-t?
    ma egy motown és egy funky alapot tanultunk, én azthittem meghibbanok. ua. mint nálad, izzadó kéz, meg stb... csak ez du. 2-kor! namind1, vhogy elszenvedtem vele, majd itthon begyakorlom...
  • Gabyee
    #2037
    Van neki olyana?Hol,mikor adja,mit kell érte tenni?
    Most hoztad tőle,címet mondjál ember!
    Amúgy kösz a bíztatást,a fejem még nem esett le
  • Gabyee
    #2036
    Nyem,ezt a hetet nem tudod még kivárni?Ha a srác nem tud hozni akkor mehet,de ezen a héten még telefonálgatok neki,hátha összejön(azt gondoltam ilyenkorra már rég a kezeim között lesz)
  • praksi
    #2035
    figy, amikor én elkezdtem, akkor én is égtem, mint a kalapgyár.... 2-3 hónap alatt igencsak megszedheted magad nála. szal fel a fejjel és ELŐREEEE!!!!!!

    elvittem neki amiket leszedtem, cserébe akkó kértem egy RHCP albumot. :-DDD
  • Torry
    #2034
    A hangkártya viszont kellene.

    Megoldható mostmár neked is?