9247



Kecskemét
  • Gabyee
    #3394
    Igen,beszéld meg vele a dolgot.Én úgysem tudom pontosan leírni neki,azt csak bekavarok.De mint írtam,nem biztos hogy pestről szokott beszerezni cuccot!Meg kell kérdezni.
    Na mentem pihizni,'cakát mindenkinek.
  • praksi
    #3393
    a mester telszámaö?
  • Gabyee
    #3392
    499-389
  • praksi
    #3391
    az szép összeg.

    de ez a László ha vesz alkatrészeket, nem tudna egyet nekemis rendelni?
  • Gabyee
    #3390
    Sajnos nálam is beindul a flúgos futam:D
    Kedden vettem a könyveket,kurva vastagok és kurva sok(k) az egész.
    Eddig a suli ki is rántott a zsebemből egy 20-ast
  • praksi
    #3389
    nem vótam, szombaton kezdek

    hát igen, egyzser már megszoptam azzal, h nagy volt a menet, meg a kupak se ment rá....
  • praksi
    #3388
    meg nekem is lesz suliö..........
  • Gabyee
    #3387
    Nem hiszem hogy ilyen hozatás dolgokkal foglalkozik,ezért is említette a pesti üzleteket.Bár csak ezért felmenni húzós volna,meg nekik sem biztos hogy van,lehet hogy rendelésre hoznak.Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg hogy utánvétel tudnak-é küldeni cuccokat.Azt mondta a Laci hogy a poti adatai számítanak nagyon,ha nem pont ugyanaz akkor szipka van.Tehát ezeket a menet,átmérő,hossz meg ilyenek jó ha tudod pontosan.
    Amúgy voltál melózni,mi volt?
  • burkusdió
    #3386
    ööö... csá
    de,sajna jöv.héten nekem is suli... a fene rohassza el az egész iskolát
    akkor lássam legközelebb a tanárokat,amikor a hátam közepét! főleg a matektanárt... :S
    de minden rosszban van valami jó, Torrynak is sulilesz jöv héten...
  • praksi
    #3385
    ja, és ha igen, mennyiért??
  • praksi
    #3384
    és ez a Molnár László nem tud nekem egyet hozatni? igazából kettő kellene, de nem akarok sokat kifizetni, mert ha rossz, akkor igencsak szívok....
  • Gabyee
    #3383
    Az egyik informátor Molnár László gityószerelő,nem ismered véletlen?
    Helló Dió mizujs?Jövő héten suli neked is?
  • praksi
    #3382
    a fene.... milyen infomrátoraid vannak? :-D

    bár egy halvány reménysugár még van: a Forrás-os csávó asszonta, h jövő hét kedden megy áruért. szal majd szerdán.

    majd még megnézem az alulírott boltok honlaptját.

    hátéiksz!
  • burkusdió
    #3381
    hy mindenki!
  • Gabyee
    #3380
    Hi all!
    praks barát sajnos rossz hírek vannak!
    informátoraim szerint itt kméten nem fogsz kapni sehol ilyen potit(de ezt már Te is tudod)
    BP-n(nem az üzemanyagtöltő állomás)kapsz csak,Oroszlánbarlang,Medgyesi stb.
    Felhívod őket,hátha küldenek ilyent.
  • praksi
    #3379
    jóstét!
  • Torry
    #3378
    Nah vagyok!:D
  • praksi
    #3377
    +r
  • praksi
    #3376
    ma senki?

    van a nyá utolsó napjaira melóm! örüljetek ti is :-DD
  • Gabyee
    #3375
    pá,én is
  • praksi
    #3374
    na, én húztam
  • praksi
    #3373
    jah :-D

    kurva Boss, nem igaz, h az OC3 -ról nem tud hangmintákat felnyomni...
  • Gabyee
    #3372
    Hát ez tényleg nem egyszerű:DD
    Ezek a dumák nagyon jók
    Damil=gitárhúr,ez kész
  • praksi
    #3371
    vazze, ez kész


    a mi csoportunk még bemelegítőnek is túl csehszlovák, és ha hepening van, nem kapunk csócseszt.


    :-DD
  • Gabyee
    #3370
    Az enyémen olyan is van
    Itt van a neten:)
    http://216.239.59.104/search?q=cache:CUciZeU4s4sJ:mnytud.arts.klte.hu/szleng/szakdolg/rock_szl.
  • praksi
    #3369
    azon nincs, az csak egy sima torzítópödál.

    és honnét szedted ezt a szlengszótárt?
  • Gabyee
    #3368
    Ezt most olvastam egy rockker szlengszótárba:ütemvesztés=erdőjárás
    Hát mostanába befizettem pár erdőtúrára áz biztos
  • Gabyee
    #3367
    Boss cumók azok frankók,csak hát drágább mint az arany.Olyant vettem majdnem én is.
    Tesódén van "vau" pedál?
  • praksi
    #3366
    tesómnak egy Boss DS-2-je van. egész jó, csak a Vermona-n kicsit sírósan hangzik... :)
  • praksi
    #3365
    én egy Boss OC-3 at akarok majd venni, ha nagy leszek és sok pénzem lesz :), mert csodákat regéltek róla (ahhoz képest, h meglepően kevesen használják). csak sokba kerül.
  • Gabyee
    #3364
    Zoom 606-om van,elég tuti.Tőkés is ismeri,szerinte is jók a Zoom cumók.Mondta hogy nemsokára torzított múzsikákat veszünk,úgyhogy jól fog most jönni a ketyere.Van benne egy csomó szarság,a fele nem való semmire,de az effektek már csak ilyenek:(
  • praksi
    #3363
    G n'R? húha, valahogy nem ugrik be... :-DD

    télleg, te használsz valamilyen effektet?
  • Gabyee
    #3362
    bár 12 éve volt egy fordulópont az életembe,valami Guns N'Roses vagy mi a túró volt a neve a bandának,biztos nem ismerted,de azért megemlítem:)))
  • praksi
    #3361
    szar nap? most mit mondjak én, két hét kihagyással?
    a hallás utáni gyakorlatok totál szarul mentek. csak a végén sikerült egy sémánál elkapni a fonalat..
  • Gabyee
    #3360
    bugiztál???
    az volt már nekem is,jaj ha ott lettél volna még most is rötyögnél:D
    viszont kezdek fejlődni(nem csak szerintem)ma egész jól ment.az a baj hogy nem tudok 120% még koncentrálni a dolgokra,főleg egy szar nap után.
    itthon azért bevágok mindent,csak hát kurva gyorsan eltelik a hét és nem jó lükötten odamenni
  • praksi
    #3359
    höhö! lehagytalak, én már "AZ" előtt se szerettem :-P
  • Gabyee
    #3358
    Gondolod?
    Akkor felaprítom a gityót és elmegyek egy jót bulizni.Hibátlan akarok lenni!!
    Mostantól felejcs el,átmentem houseba:-/
    A vicc az hogy 12 éve még én is ezt halgattam
  • praksi
    #3357
    a bazdmeg-ekből kijutott ma nekem is, mert sehogy se sikerült ütemre nyomni a boogey-t :-D
  • praksi
    #3356
    hátöööööööööö........
    izéé.................

    Gab, a hiba bennünk van! :-D
  • Gabyee
    #3355
    "Mivel én is rendszeres partirajáró vagyok, így ebben a részben elsősorban saját tapasztalataimra építek. Számtalan féle technoparti létezik, amelyek hasonlítanak egymásra, ugyanakkor különböznek egymástól. Mindegyiken megtalálhatóak a bulizók különböző típusai és mindegyik ugyanarra épít, arra, hogy a közönség önfeledten szórakozhasson.
    A technozene igyekszik valamiféle módosult tudatállapotot előidézni. A partira járók kihasználják ezt a tudatállapotot, hogy önfeledten táncoljanak együtt.Mindenki
    együtt mozog a zene ritmusára. Léteznek, néha több millió embert vonzó, technofesztiválok, amelyeken gyakran napokon keresztül táncolnak együtt teljes eksztázisban, amelyet legtöbbször nem a drogok, hanem maga a zene ritmusa idéz
    elő. Ilyen formában ez a fajta kultúra, akár hasonlítható az afrikai törzsi táncokhoz, amelyeknek nagyjából ugyanez a célja."

    Bocs ezt nem bírtam kihagyni:DDDDD