9247



Kecskemét
  • Gabyee
    #3434
    Hová lettél ember,válaszokat akarok
  • Gabyee
    #3433
    Banyek aszontad legutóbb csütörtökön voltál és két órát a szakadó víz miatt!Egy órát akkor most kihagyol nyem?
    És amúgy is csüt.kellene menned akkor hogy jön ide a hétfő?
  • Gabyee
    #3432
    Találkozunk személyesen??
    Juuuuuuujjjjjjj de izgulok
  • praksi
    #3431
    a Lotti tej ugyanaz, mint a Viatala, CBA, Tesco Gazdaságos, MiZo, és még sorolhatnám.... :-DD

    naná hogy én voltam, a suliválogatottban is védtem már :-P

    mivel hétfőn dolgozom, megpróbálok a Veronikával cserélni, és VÉGREtalálozhatunk :-DDD
  • praksi
    #3430
    hát, holnap-holnapután leszek, meg esetleg még jövő vasárnap, de aztán nix, fárasztó munka, pláne a suli mellett....
  • Gabyee
    #3429
    Már megint Te voltál a kapus?
    Lotti tej ilyen van???Én egyszer egy tejszállító teherautót buheráltam,méghozzá pont a rakterét.Olyan okádhatnékom támadt attól a bűztől(mocskos tehénszag)ami benne volt hogy azóta sem ittam egy bögre tejet sem:P
    Mész jövő héten is?(mármint melózni)
  • praksi
    #3428
    amúgy jó REGGELT mindenkinek! :-DDD

    megvolt az első napom, jó fárasztó volt, hajnali 5-kor kellett kelnem, és piszok büdös munka. ez a tej nemhogy tehenet, de szerintem még füvet se látott. na mind1. ha valaki 1 literes zacskós, 2,8-as Lotti tejet iszik, az gondoljon már rám :-) [azokat pakoltam]

    utánna meg foci. úgy képzeljétek el, h a magam 17+fél évemmel én voltam a legfiatalabb... de végülis nyertünk :-) hála a kapusnak :-)))))
  • praksi
    #3427
    Szegedi Ifjúsági Napok
  • cement
    #3426
    mi az a SZIN?
  • szando
    #3425
    jah, de kijött a gatyámból a sár hálistennek ;)
  • LSL
    #3424
    Baráti figyelmeztetés: SZIN nagyszínpadja előtt nagy a sár, a bakancs jobb viselet. Ma sem aludtam csak 1 kicsit a vonaton hazafelé. De már megyek is vissza, mert koleszos gólyatáborom lesz:)Még 1 hét agyeldobás. Mindenkinek jó iskola kezdést :D

    Ügyi vagy Szabina!
  • Szabina
    #3423
    Na igen, az biztos :D
    Szerencsére nem kanyarodott mellém senki, így a vizsgabiztos sem vett észre az egészből semmit (amúgy zuhogott az eső, így én sem láttam rendesen) :)
  • [Walaki]D`Lair
    #3422
    Az nem gáz, sokszor fogod még "elkövetni" ezt éles helyzetben...:DD
  • Szabina
    #3421
    Köszi, nagyon aranyosak vagytok :)
    Kicsit izgultam, hogy nem sikerül, de végülis csak egy nagyobb hibát követtem el: két sávos körforgalomnál a belsőbe kanyarodtam
  • Gabyee
    #3420
    Te fogod fejni a tehenet,vagy csomagolsz?:DDDD
    Végre megtudod mi az hogy MUNKA:PP
    Sok szerencsét!(és lóvét)
  • praksi
    #3419
    szia
  • Torry
    #3418
    HI ALL!

  • praksi
    #3417
    na, le vagyon fixálódva, holnap 6-tól 14-ig melózom (szal olyan októberig ne vegyetek MiZo tejet :-DDD)
  • Gabyee
    #3416
    Meg nem is a Getta volt rajtam sajna....
  • Gabyee
    #3415
    Szabina én is gratulálok,tudom milyen érzés:D
    Nekem anno egy pár centin múlott(szó szerint értendő:)hogy sikerült a vizsga.További balesetmentes vezetgetést kívánok.

    Yetike,mit melózol este 6kor,valami 3rd műszak vagy mi?:)Vagy csak nyári mmunka?
    Ez az aluljárós téma nekem is megvolt,csak a nagyba:(
  • praksi
    #3414
    bakker, holnap kezdek 6-kor, és nem megy busz!!!!
    mehetek gyalog....
  • praksi
    #3413
    gratula!
  • Yetike
    #3412
    Elismerésem :)
  • Szabina
    #3411
    Sziasztok!
    Sikerült a forgalmi vizsgám!!!! Jövő héten már lesz jogsim!!!!44
  • Yetike
    #3410
    Rájöttem, hogy szakadó esőben nem az aluljárókon kell közlekedni... :D

    Megyek este 6kor melóba, át az aluljárón a vasút alatt, látom hogy mindenki fölötte jön át a síneken.. Mondom kukik. Ez az aluljáró úgy nézett ki, hogy a lejtő egy kanyar után fordult át a vízszintes részbe, ergo aki megy lefele nem láthatja ki jön. Megyek le, dudálok hogy halják hogy jövök, és befordulok...TOCCS!! Kb 50 cmes víz állt benne... Nagy nehezen átevickéltem, aztán a járókelők legnagyobb örömére ledobtam a nem befűzött bakancsomat, és úgy öntöttem ki belőlük a vízet mint más a kancsóból... :D

    Ezután végülis csak 12 órát melóztam egyfolytában, szóval nem volt kellemetlen... =).
  • praksi
    #3409
    csak mostanság nem történik semmi érdemleges
    de ha elkezdődik a suli :DDD
  • LSL
    #3408
    Szegény topic haldoklik
  • burkusdió
    #3407
    hy all!
  • praksi
    #3406
    Metallica film????
  • Gabyee
    #3405
    Metallica filmről mit tudsz,adták már az USA-ba?
  • praksi
    #3404
    milyen kedves Tőled!
    amúgy Jani bá ma megint jófej volt: szakadt az eső, oszt azt mondta, h maradjak még 1 órát, aztán jövő hét csütörtökön nem kell jönnöm.
  • Gabyee
    #3403
    Hogy a viharba ne működne,de nem csak én nem használom mostanában!
    Operába nem műxik és pont abba voltam amikor írtam,mostmár a szaros Explorerben vagyok azért lesz jó a válaszolásom és ez mind csak a Te kedvedért.
    Amúgy amikor írtam még LSL hozzászólása volt csak,nem akartam válaszgombokkal baszkódni=útálom az Exprolit
  • praksi
    #3402
    nemtom, én a Széccenyiben nem simerek ilyen elektrotachnikai boltot.

    a Válasz gomb nálad nem műxik?
  • Gabyee
    #3401
    jaaaaa az LSL ment:D
  • Gabyee
    #3400
    milyen bolt ez pontosan,valami villanyos?
    amúgy szeva
  • praksi
    #3399
    nem hívtam.

    mi és???????
  • Gabyee
    #3398
    Igen,és??????

    Mostan értem haza,átázott a bőröm rendesenpersze ilyenkor már eláll!
    praks hívtad az arcot?
  • praksi
    #3397
    ez van.....

    valaki említett egy boltot a Március 15. -én, az hol van? mármint az üzlet, én végigjártam az egész utcát, de semmiö
  • LSL
    #3396
    Még mindig potiztok?
  • praksi
    #3395
    kökk, jóéjt