9247



Kecskemét
  • Verseghy
    #8766
    Hát sok ismerősöm bűnhődne akkor..
    :D
  • praksi
    #8765
    vannak azért kivételek is :)
    (főleg hogy azt még büntetik..)
  • Verseghy
    #8764
    Változik a világ.:) A lányok már 13 évesen vesztik a szüzességüket:oo
  • Énvagyokazapád
    #8763
    annyira azért nem akarok odaállni :D
  • zolo
    #8762
    Korábban kell beérni :DD
  • Énvagyokazapád
    #8761
    nekem a motorom a legfontosabb, a hobbim, a kikapcsolódásom, az életem, és még sorolhatnám. Ez a motorral megyek suliba jó dolog, reggel egy kis szórakozás, suli, utánna megint szórakozás, és közben olcsóbb is mint a busz, ha már meg van véve a motor.
  • praksi
    #8760
    csak kérdeztem; anno amikor én voltam gimis, már az nagy dolog volt, ha valakinek volt egy teleszkópos bringája. pláne még a mobiltelefon :)
  • Énvagyokazapád
    #8759
    ha vagánykodásra használnám a motort, nem mennék törött motorral suliba, ne kezdjük ezt. ja amúgy anyámék vették, ez is tisztázva.
  • Énvagyokazapád
    #8758
    tudtam rohatt :D
  • whiskeyman
    #8757
    én raktam arrébb
  • praksi
    #8756
    nem azért, de busszal járni ma már cikinek számít?
  • Énvagyokazapád
    #8755
    nem tudom hogy ki tette arrébb, ha a büfés, akkor megértem, biztos kellett neki a hely, de ha valaki más, arról tudni akarok.

    a ninja 1.250.000Ft

    én azon gondolkoztam hogy Vikivel (ninja) beállunk keresztbe, ahol azok a kis gecik szoktak parkolni, ha valaki mégis odaállna, akkor arrébb raknánk a focipálya közepére.
    nehogymár a kis csíra golyák robogói miatt nem férjünk oda, ez háború kérem! :D

    holnap mögen nem motorral megyek, megint szervízbe van, biztosító felveszi a maradék kárt. :|
  • zolo
    #8754
    A motorod meg az egyik robogót a büfés srác tette alrébb óra alatt ma? :DD (a Ninjának mi az ára? :OOO )
  • Verseghy
    #8753
    Nem látszik a motorodon, hogy nagy baja lenne. Az oldalelem a jobb oldalán kicsit levált, nem vészes..:)
  • Verseghy
    #8752
    Nagyszünetbe rakjuk el onnan a Kis robogókat!:-D 2en úgyis elbirjuk, van vagy 90 kilo 1!:-D
  • torque12
    #8751
    Majd holnap kamatostól visszafizetem
  • Énvagyokazapád
    #8750
    okés

    amúgy meg a farkamat a gólyákba, nincs egy szabad hely se ott ahol eddig álltunk... :@

    vmit tenni kell >:3

    MUHAHAHAHHAHAHAHAAAAAAAA!!!!! >.<
  • Verseghy
    #8749
    Én nem vettem észre. Majd holnap meglesem szünetben.
  • Énvagyokazapád
    #8748
    ne is mondd, tegnap ütöttek el, ma törött állapotba motoroztam, nem látszott a motoron? majd holnap megnézed, azzal megyek, bár annyira nem vészes, meg biztosító fizet...
    kijött elém, hogy ott rohadna meg.

    am szilcoopnál mindig ezt csinálom, ez alap trükk az előre haladás érdekében :D
  • Verseghy
    #8747
    hehe..:)
    Sajátom a kocsi, csak céges.
  • zolo
    #8746
    ííí, aszittem még motorozol :D (és most elsüllyed a Marutival, ami az anyukájáé :D )
  • Verseghy
    #8745
    VW Golf5. Nem feltörni:D
  • zolo
    #8744
    Verzsi melyik a te járgányod?
  • Verseghy
    #8743
    Ki ne törd a nyakad Coldi bácsi, nem sokan tolerálják az ilyen bevágásokat az uszinál!:D Tudod én csak egy picit megyek neked, nekem meg se látszik, te pedig korházba kerülsz.:) Nyugi, én vigyázok rád, én is ilyen votlam:D:D:DD
  • praksi
    #8742
    azt kerestem egész nap, majd juttasd vissza hozzám, köszi
  • torque12
    #8741
    Ma találtam egy 1000-est suliba menet.
  • Verseghy
    #8740
    09.03
  • zolo
    #8739
    09.02
  • Verseghy
    #8738
    09.01
  • Verseghy
    #8737
    yapp...

    Valaki nem teheti meg magának hogy 1 mb/s-el töltsön...
  • cement
    #8736
    itt az 1413kb/s-et kell nézni?
  • Verseghy
    #8735
    Egyik hotelba nyaraláskor, gondoltam szedek egy kis szökést a netről.
    link
  • Verseghy
    #8734
    Nembukok, jóvagyok^^

    Mikor veszik már el a jogsiját az ilyeneknek:D
  • cement
    #8733
    multkor rolcival hogyberugtunk vazze aztakurva :S utana meg hazafele vezetes kozbe rokaztam ki a kocsibol, allitolag :D
  • cement
    #8732
    te johogy megbux me hülyevagy verzsi -.-'
  • Verseghy
    #8731
    De ha nem készít fel normálisan vizsgára több mint valószínű, hogy megbuksz.

    B vagy CE, most mind1, mert az oktatás színvonala iskolától is függ, nemcsak okatótól.
  • cement
    #8730
    en furedi parti vagyok mondjuk mer tomi jobaratom.
  • whiskeyman
    #8729
    de én nem B-re akarom csinálni, arra már megvan 7 éve :)

    voltam Kobelánál, meg a Füredinél is, mindkettő ugyanannyiba kerül...

    nem olcsó mulatság egy C, C+E kat... ~270 ropi bazze :O
  • cement
    #8728
    hat a vizsgat nem az iskola csinalja. ha hulye vagy igyis ugyis megbuksz.
  • Verseghy
    #8727
    Én Kobelánál csinálom a B-s jogsim. Baráti hangulat van, ezért szeretem. Érdemes drágábbat választani, mert ott nem arra mennek, hogy bukj meg, hogy vegyél plusz órákat és ezzel behúznak annyi pénzt mint a másik iskolák. Pesten van olyan iskola, ahol 50ezer a jogsi. Ezek mind abból szedik meg magukat, hogy elsőre senki nem megy át és plusz órákból szépen bejön.