9247



Kecskemét
  • whiskeyman
    #8726
    reggelt kecskenét

    melyik autósiskolánál érdemes jogosítványt csinálni? CE kat.
  • piamania
    #8725
    Hát ez az!Toborozni kéne embereket,hogy írjanak minél többen a digiseknek,hogy érdeklődnek a net iránt.MErt ha tényleg kiépítik a hálózatot,akkor itt akkorát fognak aratni,hogy az nem igaz.Tegna voltam bent az egyik digis ügyfélszolgálatin itt kecsón,azt mondta a csávó,hogy nem érdeklődnek annyian a net iránt,hogy megérje a központnak kiépíteni.Toborozzon mindenki embereket.!!!!!
  • Énvagyokazapád
    #8724
    becseszne
  • ToCsEk
    #8723
    axelero volt most meg externet van :D
    digisek ha jönnek kecsóra akkor csak panelba megy nem?
  • Énvagyokazapád
    #8722
    én is
  • whiskeyman
    #8721
    egy rakás szar szerintem is...10.000 körül fizetünk a 8 Mbitesért, ami önmagában nem rossz, de a 384k up az nevetséges hozzá.

    jöhetne a digi kecsóra egy 20/20-ast bevállalnék :)
  • zolo
    #8720
    Nekem Drávanettől van a netem , T-Comos hálózaton, és semmi ilyen problémám nincs. Sztem válts valamilyen T-Com hálózatot használó cégre vagy UPC Chello-ra...:)
  • Verseghy
    #8719
    Kössszziiii^^
  • Énvagyokazapád
    #8718
    fibernetnek a kurvaannyát. Egyfolytában lebasz az msnről, szakadozik a net, sokszor nincs is, lassú fos aranyért.
  • piamania
    #8717
    Hi!

    Bocs,tudom nem ide vág,de meg kell kérdeznem.Mindenkinek a szaros fibernettől van internete?Ha igen,akkor ti meg vagytok velük elégedve?Azért kérdezem ezt,mert én nagyon utáálom őket,baromi drágák.Diginél a mostani netemnél is kétszeresebb gyorsaságú net 4E Ft,itt meg 10E.Azért nem mind1.Írni kéne a digiseknek,hogy a kecskemétieket is érdekli az internet szolgáltatásuk.Szerintem.Én már sokszor írtam nekik,de mindig azt írták,hogy ha majd lesz,akkor szórólapokat kapok.De semmi több.
    Ti hogy vagytok vele?
  • Énvagyokazapád
    #8716
    faszom évzáró.
  • whiskeyman
    #8715
  • Énvagyokazapád
    #8714
    hisz ez tudod kit érdekel: senkit.
  • Verseghy
    #8713
    Mekkora hülyeség volt:D Simán nyertünk:D:D

    Jogsi nélkül nem szabad motorzni, mert seggbekúrnak a gumibottal aztán nem vizsgázhatsz évekig
  • Énvagyokazapád
    #8712
    élősakkba ?DSA_:?SDA:_SAD?SAD_

    beszarok bazdmeg már a petőfibe is jött velem rendőr, 2x is, hát mi lesz itt kérem. (jogsi nélkül)
  • Verseghy
    #8711
    kik?:o
  • Énvagyokazapád
    #8710
    ja.
    jónagy parasztok voltak ma :O
  • Verseghy
    #8709
    De kurvaunalmas már ez a suli:S
  • Verseghy
    #8708
    Lehet, hogy velük is összevonnak. Sőt, hát az is szakiskola.
  • zolo
    #8707
    607-es az a Kandó.
  • Verseghy
    #8706
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá 2-0 a hollandoknak ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Verseghy
    #8705
    Jaja, hát ezekszerint valami megvalósult valami meg nem. De az egyik tanár a Kadába nagyon biztosra vette, hogy nemlesz Kada. Remélem megmarad.

    Cold: kurvára leszarják, csak valakivel hozasd el a bizonyítványod. Régen még azt mondták, hogy 607es közintézmény lesz a Kada, de sztem ez hülyeség:D:D
  • cement
    #8704
    pedig az lett :D
  • Énvagyokazapád
    #8703
    petőfivárosba esik.
  • Énvagyokazapád
    #8702
    vmi szám lesz a neve úgytudom...
    xy számú iskola asszem Oo

    évzáróra ha nem megyek be nem gáz?
  • praksi
    #8701
    a költségvetést azt mintha olvastam volna; az első tervek szerint viszont egységes tanrend lett volna, egységes fakultáció (azaz ha pl. a Katonában van infófakt, akkor a Bólyaisok meg a Bányaisok járjanak át oda..); meg valami elb.szott neve lett volna mindegyiknek (valami "Kecskeméti Összevont Gimnáziumok Bányai Júlia Algimnáziuma" és tsai.)
  • Énvagyokazapád
    #8700
    tékg.
  • Énvagyokazapád
    #8699
    nem mentem be du óraszopásra, mit mondjak? :D
  • Verseghy
    #8698
    Zolo: postaforgalmit a lestártól vesszük át. Asszem a lestár lesz a főnök iskola vagy mi.
    [SZERK] Ja meg a Németh László gimit is a szakiskolákba sorolták és ők is velünk lesznek.

    praksi: a gimnáziumokat 1 vagy 2 éve összevonták. A katonát a bólyait és a bányait. Egy költségvetésre mennek, igazgatók csak intézményvezetők maradtak.
  • zolo
    #8697
    Kadába. Valami marketingcuccank fogják nevezni, de igazából postai dolog, ofő mondta asszem.
  • praksi
    #8696
    ez a postaforgalmi egy új szak lesz?
    (melyik suliba is jársz? )
  • zolo
    #8695
    Nálunk lesz, mert lesz vmi postaforgalmi dolog :SSS
    Szegények kilesznek innen nézve...
  • praksi
    #8694
    az ÖSSZESET ? csak nem... asszem egy éve a Bányait, a Katonát meg a Bólyait is össze akarták vonni egy gimnáziummá, de nem lett az egészből semmi.
  • Verseghy
    #8693
    Nemtom.. Összevonják a szakiskolákat annyit tudok.
  • zolo
    #8692
    Hogyhívnak majd minket?
  • Verseghy
    #8691
    20dikán. De ne menjé el, mert kurvahosszú lesz, mert jövőre már nem Kada lesz a neve és ilyen búcsú szar..
  • zolo
    #8690
    Talán 20? Nememléxem pontosan... :D
  • Énvagyokazapád
    #8689
    mikor lesz évzáró? :D
  • zolo
    #8688
    Miazmiaz, whats up?
  • Verseghy
    #8687
    Remélem nem játszanak a Románok döntetlent a Franciákkal. Szép lenne -.-