9247



Kecskemét
  • cement
    #8846
    me rallyzol összevissza
  • Verseghy
    #8845
    Nekem meg kilyukadt az olajteknőm..:ccc
  • cement
    #8844
    nebáncs :Dddddd
    ma biztos nem jo meg még mindig nincs kész a kocsim, most egy avensissel nyomulok de az enyimmel akarok jelenni :D
  • Énvagyokazapád
    #8843
    jajó,akkor fussunk össze ma :c
  • cement
    #8842
    he csak szivatlak vedd má észre :D de csinálok :D
  • Énvagyokazapád
    #8841
    ok, majd ezen a kurva logon fogok két napot dolgozni, omg.
    csinálj már egyet, htx.
  • cement
    #8840
    attol meg nem design mer egyszeru :D
  • Énvagyokazapád
    #8839
    nem valami bonyolult = minimalistic design
  • cement
    #8838
    SZJUPÖMEN :DDD omg
  • Énvagyokazapád
    #8837
    vol. 3, most lépek motorozni egyet.

  • cement
    #8836
    ez a font olyan mintha recsreméti humánrözépisrola leenne... amugy meg nem valami bonyolult ilyet anyam is csinal :D
  • Verseghy
    #8835
    Add be valamelyiket.
  • Énvagyokazapád
    #8834
    vol. 2

  • Énvagyokazapád
    #8833
    amekkora sznobok, úgyse tetszik majd nekik az én ötleteim :c

  • Énvagyokazapád
    #8832
    Kecskeméti Humán Középiskolának keresnek logókat (mint a mostani KKK-s piros logo)
  • zolo
    #8831
    miről beszélsz?
  • Énvagyokazapád
    #8830
    jah...
    jut eszembe, kéne csinálni annak a ráknak logót PSbe, mert azt mondták várják az ötleteket, lehet unalmamba csinálok :c
  • Verseghy
    #8829
    Tök szar, hogy mostmár a Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolájába járok..
  • Netgear
    #8828
    Ez mekkora lol :D
  • cement
    #8827
    ehhh... ott nem tudsz olyat h bemegyek es akarok nyomtatni 1 peldanyt... ha 100ezer peldany t akarsz talan mar szobaallnak veled :) amugy meg tul nagy ok dobozokat csinalnak nem 2meteres kepeket
  • Énvagyokazapád
    #8826
    petőfi nyomda? olyan van? :D
  • Verseghy
    #8825
    Talán az alföldibe. Ott azt hiszem csinálnak nagy méretben, de hogy ekkorában-e, azt nem tudom.:)
  • zolo
    #8824
    Sry, 2m * 1,1 m kb :DD
  • zolo
    #8823
    Ismertek helyet, ahol jónagy képet lehet nyomtattatni? 1 m x 0,5 m -es dologról lenne szó, és hamargyorsan kéne, mert holnap aktuális a nyomtatás :)
  • zolo
    #8822
    Baszod , ezdedurva :DDD
  • Verseghy
    #8821
    Ezt a kutyát már láttam, nagyon durva!!:D:D:D
  • Énvagyokazapád
    #8820
    cifraa palotaaa... WTF EGY RÓZSASZÍN KUTYA!!!44 :o
  • cement
    #8819
    bazeg rozsaszin kutya dikkkk :D
  • whiskeyman
    #8818
    nem ismerős a környék srácok? :DDDDDDDDDd

  • praksi
    #8817
    "motorosokkal hogy álltok, szerettek-nem szerettek?"

    az ilyen harley-davidson és tsai. motorosokat bírom, azok általában normálisan közlekednek, meg el is engedik a gyorsabb autósokat.

    a kis b.zi robógosok többségét nem bírom elviselni, a pirosban nekiállnak előre furakodni, kétszer le is verték a céges autó tükrét; és mivel nincsa rajtuk rendszám, nem is lehet behajtani rajtuk. arról nem beszélve, hogy szerintem qrva szánalmas, hogy 14-15 éves gyerekek 50 cc-s kismotorral nekiállnak a központban gizdulni.

    a nagymotorosok meg mennek mint az állatok.
  • cement
    #8816
    hat majd jovoheten valamiko lesz kesz talan a kocsim akko majd csattanunk me most egy szurke yarissal rohangalok, azzal ugyse ismernel meg.

    verzsi a golfodrol egy kepet má me én még le vok ragadva annal a takonyszínű ice-odnál :D
  • Énvagyokazapád
    #8815
    ha látsz, akkor üss el, vagy vmi :D
  • Énvagyokazapád
    #8814
    elém hétfőn kanyarodtak ki (kada mellékutca, én kiskörúton, meg akart állni a kada parkolóba, hát olyan jól sikerült hogy én is beálltam mellé, szebb lesz a motorom mint uj korába :D )
  • cement
    #8813
    en nem nagyon szoktam bandazni a rallymatyikkal ismerek joparat de nem vagyok az centrum meg sztk elé állós. domus parkoloban szoktunk megallni ha megallunk
  • cement
    #8812
    úgy összeroncsolódok hogy asse :o)

    amúgy multkorjaban volt egy kis pity-puttyom egy srac ramkanyarodott szinten carinaval mikor eloztem (rendorok megallapitottak h o volt a hibas), aztan most ugynezki kocsim telibe lesz fényezve, patent lesz nagyon ^^
  • Énvagyokazapád
    #8811
    cement merre szoktatok állni? centrum vagy könyvtár? meg mikor? hétvégén ütközhetnénk
  • Énvagyokazapád
    #8810
    ismerős a helyzet :D
  • Verseghy
    #8809
    Szervdonor..:D
  • cement
    #8808
    az a terv ^^ gihi
  • Verseghy
    #8807
    Meg fogsz halni.. -.-