293
src=http://sgtagok.srv.hu/pictures/1848banner.jpg>

www.48.hu

  • nick név
    #133
    akkor én vagyok egy kicsit szar :)

    #131: izlések és pofonok
  • a.carkey
    #132
    Normál. Odáig üldöztem, majd szétvertem 1 osztrák hadsereget. Ha már ott volt, bevettem ... :)
  • dronkZero
    #131
    Van egy olyan érzésem a képek láttán, hogy valakinek megtetszett a Panzer General a '90-es évek elején, elkezdett írni egy hasonló játékot egyedül, és most lett kész vele... :P
  • Axon
    #130
    Normál fokozaton nyomtam. Én csak néhány ütközetet nyomtam le az egységekkel. Próbáltam milyen a mozgás, a toborzás. Szóval csak egy próbajáték volt. Mivel a melóhelyemen próbálkoztam, így nem volt lehetőségem végig vinni.
  • nick név
    #129
    nincsmit

    amugy milyen nehézségen játszatok/játszottatok? valaki lejjebb irta hogy hobbibol bevette bukarestet,én a legnehezebben keztem 1et, hát még nagyszeben közelébe se értem söt játék végén, vesztettem is
  • Axon
    #128
    Köszi
  • nick név
    #127
    jobb klikk és ezred áthelyez
  • Axon
    #126
    Sikerült kipróbálnom.
    Nagyon tetszik. Erdélyben szétvertem néhány osztrák ezredet.
    Nagyon részletes egy csata leírása. lassúra vettem az ütközetek lefolyását, de így is nehéz követni az eseményeket. Az nagyon tetszik, hogy külön számolja az egységek morálját és tapasztalatát.
    Hogyan lehet csapatokat összevonni? Azonos mezőre áltam két egységgel, de nem találtam megfelelő ikont, amivel megtehetném az összevonást.
  • a.carkey
    #125
    A demo kicsit rövid volt. De amúgy nagyon jó. Tiszta wargamer, bár a csatával kapcsolatban vannak hiányérzeteim, de nem rossz. Bukarestet be is vettem, csak úgy hobbiból ...
  • Axon
    #124
    Helyes! Hazaárulók ne játszanak vele!

    Ez a program egy igazi kuriózum lesz. A magyar történelem eseményeit nem szokták programokban feldolgozni. Csak ilyen fanatikus próbálkozásokra számíthatunk, amikor egy maréknyi lelkes csapat összeáll és mindenféle anyagi támogatás nélkül létrehoz valamit a semmiből.
    Egy pillanatig sem vártam csili-vili grafikát, de egy táblás stratégiánál erre nincs is szükség.
    Ez volt az első program amit beterveztem megvételre. Itt tényleg a készítőket támogatod a vásárlással, ellentétben a többi magyar fejlesztéssel (impérium Galaktika, stb..) ahol a külföldi kiadó zsebébe vándorol a pénz.
  • Grenzjager
    #123
    ha jól emléxem ha "osztrákkal" nyomjuk akkor nem lehet toborozni...
    ha ráklikkelek LEFAGY :(
  • Grenzjager
    #122
    Szerintem is nagyon jó lesz!!!



    (A háttérképek lehetnének élesebbek (installmenüben és a főmenüben)
    (2 Human mód csak a demoban nincs??? a normalban már lesz??? nem mintha nagy lenne a tolongás hogy osztrákot nyomjon vki..de szükség lenne rá?..!..
  • Pluskast
    #121
    Szerintem egész jó kis játék lett:)
  • Grenzjager
    #120
    má tötöm...tötöm
  • trabant
    #119
    Nem is jáccok. :)
  • nick név
    #118
    ha nem teccik, ne jácc vele...
  • trabant
    #117
    Én szeretem a stratégiát, csak ezt a grafikai "színvonalat" nem tartom méltónak '48-hoz. Legalább sharewarenek szánják vagy pénzt is akarnak kérni érte?
  • a.carkey
    #116
    Ez nem annyira Panzer General lesz, inkább amolyan tili-toli Wargamer szintű game, rts nélkül ...
  • Gareth
    #115
    Szerintem teljesen rendben van a cucc. Ahogy előttem írták, a game nulla anyagi támogatással készül mindössze néhány ember által. Akik szerették anno a Panzereket, azoknak ez tuti be fog jönni. Mint ahogy nekem is :).
  • a.carkey
    #114
    Nincs ezzel baj, max neked az ilyen nem jön be.
  • Dynamic
    #113
    Ezt néhány ember csinálja anyagi támogatás nélkül, gyakorlatilag hobbi szinten.Szerintem márcsak a téma miatt is elsősorban a magyar piacra szánják, nem hiszem, hogy a nagy elődöket akarnák lenyomni.
  • nick név
    #112
    hát tényleg elég szar a grafik, de a játék egy picit olyan panzer general -os és nekem teccik
  • trabant
    #111
    A képek alapján ez a játék a magyar játékkészítés szégyene. Olyan világszerte ismert alkotások mint az Imperium Galactica, vagy az Armies of Exigo után egy ilyen shareware szintű cuccal előállni, ráadásul pont a legjelentősebb történelmi eseményünkről... elég gáz. Nem kellett volna erőltetni ezt a 20 évvel ezelőtt divat grafikát. '48 ennél többet érdemel.
  • mukika
    #110
    én is... igaz csak 1-2 kört nyomtam vele, de számomra is átláthatatlan volt. Délután majd jobban megnézem...
  • nick név
    #109
    sztem jo és ez még csak beta demo, mi káoszszerü és áláthatatlan?
  • Hill
    #108
    Én nagyon sokat vártam ettől a játéktól de iszonyat nagy csalódás számomra. Az hogy borzasztóan ronda a motorja az egy dolog de az egész káoszszerű és átláthatatlan, tipikus esete mikor túl sokat akarnak csinálni és a nagy semmi lesz belőle.

  • nick név
    #107
    nah kiprobáltam, még csak kb 6 kört toltam vele, de már most nagyon teccik... asszem ez lesz a 2. game amit megfogok venni eredetibe
  • grebber
    #106
    Ha megnéztétek jobban irjatok róla!
  • mukika
    #105
    jaja, számomra átláthatatlan egy picit :C
  • Smokk
    #104
    Hmm, furi 1.-re, meg meg kell neznem jobban...
  • mukika
    #103
    máris lejön és megnézem... :)
  • mukika
    #102
    Letölthető az 1848 béta verziójának demó valtozata
  • Smokk
    #101
    Es milyen?
  • Duddits
    #100
    Nah, kijött a demó!
  • AnuluWork #99
    Meg szeptember 29 ...
  • fitutufi
    #98
    wááááááááááááááááhhháááááááá :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • mukika
    #97
    nahátt eh... kihalt a topic.
  • mukika
    #96
    itt vannak. (nagyok azért így linkelem)
  • mukika
    #95
    béta képek JÓAK!
  • mukika
    #94
    legalább nagy koppanás nem érhet.