293
src=http://sgtagok.srv.hu/pictures/1848banner.jpg>

www.48.hu

  • mukika
    #93
    korrekt, és legalább kiprobálhatjuk majd a demot, mielőtt megvenénk... :)
  • mukika
    #92
    11-05
    A játék kiadását a jövő évre halasztottuk. Az új megjelenési dátum 2005. 02. 21.

    A halasztás oka:

    A Hydrogame alapvető stratégiája, hogy csakis teljesen kész, hibamentes és kidologozott játékot adunk ki. Az utóbbi másfél hónapban az összes tagunk nagy erőfeszítéssel dolgozott, de sajnos a 2004-es megjelenésről így is lecsúsztunk. Sem a nekünk, sem a vásárlóinknak nem érdéke, hogy kiforratlan, hibás termékkel jelenjünk meg. A tegnapi napon ezért úgy döntöttünk, hogy a játék megjelenését elhalasztjuk. Nehéz döntés volt, de úgy érezzük ez volt a jó választás.
    A jövő évi megjelenést semmi sem veszélyezteti, legkésőbb 2005 február 21-én a boltokban lesz a játék. Az extra időt elsősorban tesztelésre és a hibák javítására fogjuk fordítani. Emellett lehetőségünk van arra is, hogy néhány olyan fejlesztést megvalósítsunk ami a 2004-es megjelenés esetén nem kerülhetett volna a játékba.


    Kárpótlásul a halasztás miatt még idén játszható demót adunk ki a játékból!

    Sok új béta képernyő a letöltés szekcióban!
  • Grenzjager
    #91
    de ciki...
    jóvanna
    de elismerem ezt elb*sztam

    1-5-6
  • Grenzjager
    #90
    most kellett volna kidobni!!!
    150éve volt a pákozdi csata :D
  • Grenzjager
    #89
    lehet volt a kérdés, de időben meddig játszható?

    a rendszer mennyire "panzerGeneralos"??
  • mukika
    #88
  • mukika
    #87
    ezt előbb nyitottam salz... :)
  • PREMIERE1
    #86
    Bocs, ez a játékhírek fóruma volt ... :)
  • PREMIERE1
    #85
    Ezt kukkoljátok! "Híresek" lettek a fiúk. Remélem lesz a közeljövőben más magyar témájú játék is. Miért van amúgy két 1848-as topic az sgn? :(
  • mukika
    #84
    így van.

    semmi frissítés, semmi új hír.
  • Grenzjager
    #83
    na már szeptember van
  • Grenzjager
    #82
    semmi infó
    mikor jön ki???
  • Grenzjager
    #81
  • Takezó
    #80
    esetleg le lehet tölteni? ;) (anyázást félretenni, csak vicc volt)
  • Nahar
    #79
    Igy tovább magyar fejlesztők! Nagyon tetszetős a game! HOL LEHET majd kapni? Boltokba árulják majd(pl.Media Markt) vagy meg kell esetleg rendelni?
  • antijedi
    #78
    persze, ezért lettek viszonylagosan sikerek :)
  • PrasCo
    #77
    Bár lehet, hogy durvább pénzbe kerülne, de szerintem lehet, hogy jobban járnánk azzal, hogy a csatákat egy utólag kiadott add-onban tennék játszhatóvá, és ebben csak erre gyúrnának rá.
  • hykao #76
    Még vacilálnak, hogy lejátszható legyen-e benne a csata.
  • Pluskast
    #75
    Tényleg beta tester-nek nem lehet jelentkezni?
  • Pluskast
    #74
    Mondjuk én örűlnék annak, ha irányítani lehetne a csapatokat, mondjuk úgy mint a napoleon1813-ban vagy mint a fields of glory-ban. Bár tudom ez újjabb meló és nem is kicsi, de mégis jó lenne. A paradox-os játékokat én nagyon szeretem de ott is az egyetlen gondom a csaták kivitelezetsége.
  • hykao #73
    Na, aki veszi a fáradtságot, és találgatások helyett végigolvassa az interjút, az megtudja a fejlesztők terveit: INTERJÚ
  • PrasCo
    #72
    Persze... De szerintem ők sem úgy állnak hozzá, hogy nemzetközi Best-seller lesz. Nem hinném, hogy megkockáztatják 'odakint' a kiadást. Hát, ha mást nem is ér el, legalább remélhetőleg ösztönzi a többi céget magyar történelem témájú játékok kiadására(?). Bár, most így nincs nekik közvetlen konkurenciájuk... ;)
  • hykao #71
    Hát elég sok magyar fejlesztő cég van (volt) már...
    Csak épp magyar témájú játékot nem nagyon csináltak...
  • antijedi
    #70
    jó akkor többen :)
    de ebből a full ithoni kiadásból meg nem tom mi sül ki, mivel ahoz hogy egy fejlesztőcsapat befusson nem elég ennyi szvsz
    szóval akkor biztos nem ettől lesznek "felkapottak" ha emg igy áll a helyzet legyen bármilyen jó is a game kitugya lehet e számitani rendes támogatásra a gamehaz 8patchek , etc.) vagy esetleg egy új részre vagy a fejlesztőcsapat valamilyen új termékére :)
    mert szvsz a cél mégis csak az lenne hogy minnél több magyar fejlesztő legyen (legalábbis szerintem, én igy látom, na persze a minőség van az előtérben nem a mennyiség :) ) igy viszont kétes menyire fognak talponmaradni...
  • hykao #69
    Csak többen veszik meg, mint ezren!
    4e forintért tervezik árusítani.
    Amúgy szerintem ez full itthoni kiadás lesz, legalábbis nekem nem úgy tűnik, mintha nemzetközi kiadást terveznének.
    De javítsatok ki, ha tévednék.
  • antijedi
    #68
    ez dicséretes csak félő hogy nemzetközi szinten bukta lesz és akkor szegény fejlesztőcsapat nem sokra megy azal a mongyuk 1000 emberel aki megvette :(
    azért remélem hogy nem igy lesz :)))
  • PrasCo
    #67
    Valaki itt kérdezte, a motorra ziher, hogy akár a törökök elleni háborút lehetne írni, sőt (de nem tőlem hallottátok :-) ) esetleg a későbbiekben a csatákat is le lehet majd vezényelni. Ha meg esetleg ez ősi infó lett volna, akkor bocs - nem olvastam még utána.
    Nem tom milyen lesz, de hogy valaki előhozta a magyar történelmet, és nem amerikai tankokkal nyomulunk megint, ez alapból dícséretes. :-)
  • hykao #66
    Interjú a HC GAMER-en!
  • mukika
    #65
    nah kaptunk egy hátteret a skacoktól, több méretben!!! :)

    tadam
  • nick név
    #64
    UP!
    Müködik a forum is
    engem nagyon érdekel a game, igy tovább Hydrogame
  • Pluskast
    #63
    Úgy hívták, hogy Fields of Glory
  • Pluskast
    #62
    Már megbocsáss de nekem meg van a Gettysburg és semmilyen bug-ot nem találtam benne soha.
  • Bucser
    #61
    IGen Sid Meier's getttysburg is ilyen volt csak hatalmas bukás lett mert lassú volt a játékmenet meg Buggos mint gy lelakott egyetemista albérlet...
  • weine
    #60
    "A csaták menetébe a játékos csak kis mértékben avatkozhat be, a győzelem az összecsapó ezredek állapotán, az ütközet helyszínén, a hadvezéren és a szerencsén múlik. A csata minden történése nyomon követhető szöveges üzenetek formájában."


    Hát ez nem valami jó hír, amolyan Rizikó feeling tör rám...
    Miért nem lehet valami jó kis AI t betenni aki ellen lejhet vezetni a scatákat?
    Volt régebben egy játék, szintén Napóleonos volt, a nevére már nem emlékszem, de ott lehetett mozgatni az egész hadsereget, a tábornoktól kezdve a hadnagyokig, az egész kopániát vagy csak a mezei ütegeket.
    Na az stratégia volt...

    Emléksik valaki a nevére??
    Sőt volt ugyanez az Amcsi polgárhháborús időke téve...
  • Pluskast
    #59
    Igen itt gondolom valami olyasmit akarnak, mint a paradoxos fiuk. Azokat a gamekat meg nagyon szeretem
  • mukika
    #58
    "A Fórum előreláthatóan július tizedikén indul." - tegnap írtam nekik levelet, hogy ezt a topicot is belinkelhetnék a fórum menü alá. :)
  • mukika
    #57
    a többit megtaláljátok itt.
  • mukika
    #56
    "Hogy áll a projekt? Mikorra tervezitek a megjelenést?

    A fontosabb funkciók nagy része a multiplayert és az MI-t kivéve már megvannak. Ha ezek elkészülnek akkor néhány hónapos béta fázis fog következni. A megjelenést idén ősszel tervezzük, ennél konkrétabbat egyenlőre nem tudok mondani.
    Nagyon fontosnak tartjuk, hogy kész játékot adjunk ki, sajnos manapság sok cég félkész állapotban adja ki a játékot. Szerencsére a Hydrogame független csapat, az anyagiakat saját magunk fedezzük, így nem kell attól félnünk, hogy a kiadó ránk kényszerít egy korai megjelenést."
  • mukika
    #55
    "Megjelenés utáni tervek?

    Szeretnénk a játékot kibővíteni úgy, hogy a nemzetközi piacra is alkalmas legyen. A folytatásba más nemzetek szabadságharcai fognak bekerülni a időben XIX. század környékérol. Ezek várhatóan a következők lesznek: az amerikai függetlenségi háború 1775-83, a lengyel szabadságharc 1830-31, az olasz szabadságharcok 1848-49 és 1859 és a görög szabadságharc 1821-29. Természetesen a folytatásban is gondolunk a magyar játékosokra, játszható lesz a Rákóczi szabadságharc is (1703-1711).

    Hosszabb távon, a játék sikere esetén bővíteni akarjuk a csapatot, hogy a csatákat a Total War-hoz hasonlóan le lehessen játszani 3D-ben."


  • mukika
    #54
    "Előreláthatólag mennyibe fog kerülni a játék?

    Alapvető célunk, hogy a játék megfizetheto legyen egy átlagos magyar család számára is. A várható ár 4000 Ft körül lesz."