81
Mégis
  • frodó néni
    #41
    20004-ben penge 3 a hazai mozikban!jeah!nem todják mikor de az biztos hogy 2004-ben!
  • Pupcika
    #40
    minden súgás jól jön :D
  • Shaman
    #39
    A hardwired-en már rég van róla trailer,csak súgok.....
  • Pupcika
    #38
    akár a vezettjócsajba is rakhattam volna :D

  • winnie
    #37
    tudom.
  • Pupcika
    #36
    Lugosi Béla a nagymester
  • fifi
    #35
    Vámpírosat is :)
  • fifi
    #34
    NEKEM az egész légköre, történetvitele, emberábrázolása az volt. Nem is tudnék most hasonló filmet mondani. Talán egyet, lehet kiröhögsz : Pillangó.
  • winnie
    #33
    ?? mi volt a 21 grammban eredeti. amellett, hogy szerintem jó és nagyon hatásos, a sztori az teljesen sablonos, a mozaikos építkezés pedig a rendező előző filmjében is megvolt már (korcs szerelmek/amores perros), de persze azelőtt is sok más filmben
  • winnie
    #32
    farkasemberes filmet már a 30-as években is csináltak
  • ÁjjLe BoBBi
    #31
    első fasza volt, második mégfaszább, harmadik meg reméljük mégjobb lesz :)
  • fifi
    #30
    21 gramms
  • fifi
    #29
    Dog soldiers
  • winnie
    #28
    nem értem miért a lopás szót használja mindenki. ihlet. a 'lopás'-nak negatív kicsengése van, mintha tilos lenne, amit csinálnak. mutasson valaki egy eredeti filmet mostanában - nem sok van:)
  • Punker
    #27
    DarkCity-ből is sokat loptak
  • Pupcika
    #26
    a matrixot mondták erről?
    én az Equibilirium c. "eposz" :DDDDDD filmet mondanám a mátrix jogos elődjének. :DDDDDDDD
    és a 2 dübörgőn sztem is nagyon faszácsak :DDDDDD
  • asdasdasd
    #25
    Szerintem jo porgos volt a ketto, kiraly zenevel.
    Csak valami duborgos moziban kell megnezni, nem otthon a speakerrol...
  • DJ Skyline
    #24
    tudom kire gondolsz...akinek neki esik a "Kalapács" vagy hogy hívták a filmben a kopasz nagy darab állatot...akit megharapott egy olyan mumus...
  • PetruZ
    #23
    A kettőben a harci jelenetek szánalmasak voltak, a vége pedig inkább volt egy felturbózott WWF pankráció, mint igazán "pengés". Az új szörnytípus meg szvsz egyszerűen nevetséges volt, pláne, ahogy kinyírták az egész bandát egyetlen, a sötét dungeonban tökéletesen kanyarodó fénycsóvával. Hát az nagyon gáz volt... :)
    Az egyetlen érdekes karakter számomra olyasvalaki volt, akit sztem a többség észre sem vett: a szamurájkardos fickó. Ő bizony Donnie Yen volt, a híres (de errefelé tök ismeretlen) keleti akció- és karatesztár, aki - szerencsére? - nem adta el magát Hollywood-nak és csak kicsi szerepeket vállal (ő volt pl. a Jackie Chan-féle Londoni Csapás végén a hajón Jackie ellenfele is; amit ott mutatott, azt tényleg tudja...).
  • DJ Skyline
    #22
    nem tom' mi a problémátok a kettővel...nekem tetszett az is...megvolt a sztory, és jól is adták elő a sztoryt...kinek mi a baja a kettővel...vagy az egyel?
  • PetruZ
    #21
    Aki még nem látta az első részt, az jövő vasárnap (júl. 18.) este 22.20-tól megteheti a csigakettőn. Szerintem ez a jobbik rész, a második számomra nagyon-nagy csalódás volt.
  • fm
    #20
    balhé
  • fm
    #19
    sztem fasza volt az 1-2 és a 3at is tuti meglesem. erről koppintották anno a mátrixot..fú ebből mekkora alhé lesz itt :)

    sztem jó zene,pörgős akció,érdekes sztori,vicces és érdekes harci jelenetek miatt jó "sorozat" .
  • Pupcika
    #18
    mostanában én sem irogatok, csak elvétve, de naponta legalább 5xer átnézem az új topicokat és csak nagyon ritka hogy legyen hozzászólásom is :D
    minden hónapban 1xer van egetrengető topic a többi meg ismétlés általában amire minek írjak :D
  • OPM
    #17
    há' én még egyikőtöket se láttam :D
    pedig pár éve aktív látogató vagyok ott, bár mostanában elég riták szólok hozzzá
  • Pupcika
    #16
    jó a csaj
    az első részben is a csajok domináns sexi csajok voltak a 2. részben elég vékonyka csajfelhozatal volt
    a 3. már azért is érdemes lesz mert Jessica is szerepel benne :D
  • Bandew
    #15
    Hát én kb már fél éve tudok arról, hogy készül. Bár ettől nem estem hasra.
  • DJ Skyline
    #14
    már trailer is van???hol lehet leszedni?
    azt hittem még nagyon progressbe van a film és csak egy kis hír szivárgott ki...
  • Augustus Gigo
    #13
    Decemberben jön a trailer szerint!
  • DJ Skyline
    #12
    ehhh...lesz 3...valami hír hogy mikorra?jövő nyár??
  • winnie
    #11
    az első cool volt, a másodikban csak a zene volt jó.
  • Bandew
    #10
    Első nevetségesen ratyi volt, második szánalmasan szar, a harmadik pedig világrengető önlejáratás lesz (már most az, hogy egyáltalán készítik).
  • artschi
    #9
    Istenem, de jó lesz, hogy lesz 3. rész!!!!!!!!!
  • BADE
    #8
    Az első jó volt,a második egyszerűen szar,de azért megnézem a 3-at:)
  • Matthewpamer
    #7
    elsőt nem láttam második király volt harmadik király lesz :P
  • Pupcika
    #6
    igen én :DDDDDDDDDDD
  • Punkerwork
    #5
    multkor néztem bordán hogy ismerős a név, szal te avgy az :)
  • Pupcika
    #4
    az első nagyonjó volt a második jó volt a harmadikat meg majd meglátjuk.
  • Pupcika
    #3
    Most olvastam a Bordán hogy Jessica Biel (Trinity névvel) szerepel benne majd
    ebből az jön hogy lesz folytatás :D


  • wizy
    #2
    az leső tetszett, a másodikat még nem láttam mert láma vagyok, a harmadik..............:-))