81
Mégis
  • rita1230
    #81
    a penge 3 szerintem is oltári volt egyszerüen imádom föleg a fövámpirt birtam nagyon meglepett mikor megláttam huu de oltári volt nemtudom hogy lehet ezt nem szeretni.ezt a karaktert direkt vesley snipes ra irták
  • Iwant2Belive
    #80
    a 3. ott van a legszarabb filmek közt amikhez valaha "szerencsém" volt. a dvd lejátszomból nem a tokba ment hanem a kukába annyira tetszett.
    az 1-2 nem rossz, sőt...
  • mateus33
    #79
    Nálam a sorrend: 2,1,3:)
  • STANLY
    #78
    nekem a 2. pl. jobban teccet mind az 1.
  • Bucser
    #77
    Szerintem meg szép csendben egy a legjobb a többi meg lassan ment a leesjtőnnn mutáns vámpírok.... phhhh....
  • STANLY
    #76
    szevasztok
    nagyon szeretem a Balde-eket.. az I. jó volt a II. már aztis felülmúlta:)
    a III. meg egyenesen kurvajó lett:)

    de nekem kellene a Blade 3 asnak a zenéje.. nemtud vaélaki linket adni?
    mert eddigi blade zenék közül csak az elsőé nemteccett a többi kiraly volt..
  • Pupcika
    #75
    hivatalosan a bótokban aug vége biza. de hogy a szlovákoknál vagy környező országokban már megjelent és rajta van a magyar dub az úgy lehetséges.
  • Roll
    #74
    Kell lennie, mert nekem is megvan.
  • MrSpock
    #73
    Van!Már megis néztem DTS 6.1-es hanggal is.
    Nagyon jól szól amagyar szinkron is.
    Rendezői változat,vagyis más a vége.stb..
  • Solya
    #72
    Úgy tudom h aug. 23án.
  • grebber
    #71
    Már van szinkronos DVD-rip ,sőt rendezői is és mások mondták hogy már van.

    Most akkor van vagy nincs?mindenki mást mond.
  • Pupcika
    #70
    még nem adták ki :)
  • grebber
    #69
    Mikor adták ki ezt nálunk DVD-n szinkronosan?
  • Duddits
    #68
    Jah, és nekem már a feliratos DVD van meg. Elég régóta.
  • Duddits
    #67
    Már van magyar felirat hozzá! Juppii.. Nekem a film is megvan DVD-n.
  • Braveheart
    #66
    Hát az első 20 perc alatt nem jött elő az az érzés mint a 2-ben, de még meglátom...
  • fm
    #65
    az gáz :(
    pedig külföldön már nyomják, én meg hetek óta várok, hátha nálunk is...
  • The Hedgehog
    #64
    hát sztem csak később! amléxem az első részt is láttam 20xx májusában és a magyar mozik csak aug elején kezdték játszani :)
  • NiGhTM4R3
    #63
    LOL, ez nagyonnagy:D
  • NiGhTM4R3
    #62
    Sztem sem illett a fővámpír szerephez, inkább olyan tommyboy-stílusú a csávó :)
    A filmtől meg nemvagyok elragadtatva, hisz ez a fővámpír dolog lerágott csont, tiszta unalmas...egyedül a csávó poénjai értek vmit, meg a csajok:)
  • fm
    #61
    hali!

    mozik mikor játszák már? nálunk Szegeden még semmi...
  • ati2002
    #60
    Megnéztem, jó volt, de én többet vártam tőle.

    SPOILER!
    A főgonosz Drakan-t nagyon gagyi színész játszotta, abszolute nem illett a szerepre. De az egész fóvámpírosdit elb@szták, de nagyon, ezáltal az egész sztorit elcseszték vele.
    Látványilag nagyon jó, Snipes cool, Jessica pedig nice volt.

    Össz.: 6/10
  • Bullet
    #59
    MUHAHAHA!!!!
  • Csiaki
    #58
    Üdv na én most néztem meg!A filingje kb az mint az első kettőé zenék ismét jók,na meg Jessica!!
  • Vlala #57
    Nekem már megvan a Penge 3, kaptam karácsonyra, de nem az van ráírva, hogy Trinity, hanem valami Gilette :-)
  • NiGhTM4R3
    #56
    Csajomról mikor csináltak posztert???:D
  • ati2002
    #55
    Nézz körül, és ha feliratot is találnál, kérlek írj! Akár ide, akár privibe. Csáo!
  • Panzermeyer
    #54
    Hát ez nagyon jó! :DDDD

    "Trivia: Jessica Biel inadvertently destroyed a $300,000 camera when she shot it with a bow and arrow during a scene (she was directed to "aim for the camera"). Director David S. Goyer intends to include it on the DVD release."
  • Panzermeyer
    #53
    Már meg van a harmadik rész???? Nagyon kíváncsi vagyok, mert nekem úgy ez a Penge sztori bejövős, csak nem kéne, hogy elszúrják az egész sztorit. Az első az nagyon tetszett, jó zene akció, stb. A második az tele volt pumpálva vizuális effektekkel, meg nagy akciókkal, viszont a vámpír vért szívó vámpír tényleg gagyi ötlet, vmi mást is kitalálhattak volna :( De azért annyira nem volt rossz. Egyik kedvenc mellékszereplő színészem is játszott benne, a Ron Perlman. (Bár tudom, hogy a Hellboyban főszereplő, így mostmár nem lehet csak mellékszereplőnek nevezni.)
    Mellesleg ez a Donnie Yen gyerek játszott a Hegylakó 4-ben is, ott is jól nyomta.
    Na, megnézem, hogy hol találhatom meg a 3-at. Bízom benne, hogy tetszeni fog, ha megnéztem.
  • Pupcika
    #52
    meseszerűnek találom ezt a részt, de naon bejövős lett ez is :D
    a legűberebb az az 1. rész volt az ami az... a többi volt a folytatás ami lekötött de nem ragadott meg.
  • Pupcika
    #51
    én is néztem de nekem sajna svcdben van meg screenerben és english too :(
  • ati2002
    #50
    A film megvan már, márcsak egy felirat kellene hozzá. A Supersubtitles-en még magyar nincs.
  • grebber
    #49
    Huh nagyon várom már a filmet mind a 2 rész tetszett eddig.
  • frodó néni
    #48
    :D
  • Pupcika
    #47
    nah akkor egyre több az infó
    Abigail lesz Jesica Biel... :DDDDDD
  • Bucser
    #46
    HA nem cseszik el úgy mint a 2-t akkor még jó is lehet...

    A poszter mindenesetre nem rossz:) NA meg azAbigail nevű Bige Blade mellett sem:)

    Ime a Teaser Poster:




    ÉS Abigail:



  • Pupcika
    #45
    thank you :D
  • frodó néni
    #44
    OLDAL:http://www.bladetrinity.com
  • LezLee
    #43
    Szerintem nem szar, nekem mindkét rész tetszett, alig várom a 3-ikat
  • Voltan
    #42
    Na, már csak ez hiányzott. Minek a szart még tetézni????