36663
  • szucsy89
    #36583
    Thiago Silva pletykák kaptak szárnyra, elvileg nem akar hosszabbítani és elhoznank.
  • limperatore
    #36582
    jokat bulizik majd
  • Trunks
    #36581
    Balotelli az Aranylabdát Nizzában kergeti tovább, reméljük összejön neki.
  • UUUU
    #36580
    Atyam, ez a jatekvezetes alja volt.
  • limperatore
    #36579
    legalább ugyanolyan undorító ember váltja :D


  • szucsy89
    #36578
    Marco Fassone váltja Gallianit - hivatalos
  • limperatore
    #36577
    Tavaly is koltottetek 100 milliot lattuk mi lett kb minz nalunk
  • bakkerman
    #36576
    100 milliobol akkor johet 50 34 eves jatekoa fejenkent 2 millioert,ezt Berlu zaradekba rakta a calciomercato szerint
  • szucsy89
    #36575
    Gyerekek, történelmi nap, aláírta Berlu az előszerződést a kínaiakkal, a klub 99,93%-a kínai kézbe került ezzel. Törleszteniük kell az adósságot, valamint 350 millió eurót kell a klubba fektetniük 3 év alatt, ezen kívül 100 millió eurót kell idén nyáron az átigazolásokra adniuk (bár már eléggé el vagyunk késve így augusztus 2. hetébe lépve lassan).

  • szucsy89
    #36574
    elvileg viszi a west ham 30 milláért.. érthetetlen
  • Count Adyn
    #36573
    Tényleg eladjátok Bacca-t?:D az egyetlen értelmes játékos kb:D
  • Palinko
    #36572
    Minket is eladnak a kínaiaknak. Tényleg a két milánói klub megint mennyire együtt mozog :DDD

    ki mire számít? szerintem jó esetben is még évek kérdése, hogy ez beérjen, de az sem biztos hogy túl jól sül el. bár a mostani állapotoktól már minden jobb gondolhatnánk.
  • J R Oppenheimer
    #36571
    Az király, köszi.
  • limperatore
    #36570
    igen, van stadiontúra kb 15 eur es bemehetsz mindenhova csak a palyara nem
  • J R Oppenheimer
    #36569
    Srácok, San Siro-ban voltatok már a nyári szünetben? A nézőtér nyitva áll ilyenkor a a nagyközönségnek, be lehet menni lőni pár fotót, stb.? Nyári kiránduláskor Milánót is útbaejteném és régi álmom teljesülne, ha eljuthatnék végre a stadionba. Előre is köszi a válaszokat.
  • Palinko
    #36568
    az intert vagy ha minket megvesznek? egyébként megint edzőcsere? (most nézem meg kik voltak a milan edzői és 3 magyart is találtam a régmúltban :)) ancelotti óta eltelt 7 év és volt 7 edzőnk. Leonardo 1 év, őt akár meg is tarthattuk volna, Allegri 4 év, vele sem volt baj, Tasotti és Seedorf 1 év közösen, azért nem volt a legjobb, Inzaghi egy év, ő is maradhatott volna véglegesen, Sinisa 1 év, nekem nem tetszett, hogy nemzetiség alapján ajánlgatott csak játékosokat, de a mutatója 50 az nem volt túl rossz, kibírtam volna ha marad pár évig, Brocchi, meg so-so majd meglátjuk egyelőre nagyon kikap a csapat vele.

    szóval legalább volt 3-4 edző a hétből aki maradhatott volna, de folyton cserélik, mert nem megy a csapatnak, mint a bordélyház aki a tapétát cseréli le...

    Ibra meg jó játékos, de már nem lesz fiatalabb 35 éves játékosra nem lehet klubot építeni már. más az mikor sok idősebb volt és egy Maldini a pályán más hangulatba hozta a csapatot, meg más az, hogy új csapatot kell felépíteni és rögtön idősek jutnak eszünkbe igazoláskor. mint Ronaldinhot mikor hoztuk, már akkor késő lett volna elkezdeni a fiatalítást, erre most sem tartunk sehol. ok Ronaldinhonak is volt sok jó megmozdulása, meg igen csak szépen fellángolt nálunk, de attól még hosszú távon tudtuk hogy vége. mikor lesz itt rendes csapat?
  • szucsy89
    #36567
    Emery + Ibrát pletykálják, ha megveszik a kínaiak a klubot ők lennének az első érkezők :)
  • limperatore
    #36566
    es itt mire is reagaltal pontosan? :D suning 20%-al szállt volna be de kitalálták hogy megveszik az egészet, ezzel Thohir 200 milliót nyer a businessen kb ha 100%-ban megveszik a kínaiak
    legalább jöhet cholo ;)
  • LasCar16
    #36565
    http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-kinai-tulajdonosa-lesz-az-internazionalenak-2504645

    :ASD:AD:ASDDDDD
  • LasCar16
    #36564
    Hosszabbított, ne röhögj :D hoztad a formád, már bocs.:PP
  • szucsy89
    #36563
    Montolivot vinné a juve :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    jóóó, vigyétek csak :D
  • limperatore
    #36562
    jo eg.. :D
  • LasCar16
    #36561
    Nem vagyok hülye köszi, biztos azért keres még befektetőket Thorir bá és azért ugrál megint Moratti is mert minden olyan faszán alakul, hajrá :D
  • limperatore
    #36560
    Szerinted hány év kell 1 céget/csapatot/ felfuttatni, gazdaságilag rendbe tenni? Hány éves üzleti tervek szoktak készülni?

    Mire alapozod ezt a vicces kijelentésed? :D Megnézted hogy mennyivel nőttek a számok, csökkent az adósság, nőtt az Inter piaci részesedése keleten, dél amerikában stb?

    ne legyél hülye, van belőle elég
  • Count Adyn
    #36559
    csak szücsy:D amugy jah de a szemét kisöprést menedzsmenti szinten kéne kezdeni meg a kurvázókokozó elnökúrral :D
  • wright
    #36558
    De muntari meg nem adott gólját csak irigylitek.... :D
  • LasCar16
    #36557
    Szerinted majd egy új többségi tulajdonos hagyná ezt az állapotot ami most van? Tuti építenének egy új stadiont is, lehet ezt ésszel csinálni, de ami nagyon fontos az, hogy söpörjék ki a szemetet és első lépésnek erősítsék meg a keretet, ez biza pénzbe fog kerülni, aztán kell egy jó menedzsment és egy szakmai vezetés, na ezek után lehet mindent jól felépíteni, az Inter szerintem nagyobb szarban van jelenleg az indonéz csókával, hiába böfög be Matyika ide mindig. Senki sem irigykedik a Juvéra, nem minden körülöttetek forog. Forza Milan & Calcio!
  • Count Adyn
    #36556
    :DSAD öcsipók
    -csak pénzt dobni egy problémába hogy majd attól megoldódik általában csak mégnagyobb fail-spirálba szokott torkolni
    - és a juve a legjobbjait apróért szerezte meg kb, vagy a saját utánpótlásból
    -a stadionunk és a BL miatt pedig folyamatos +os mérlegű idényeket hozunk ami nektek max egy álom
    - nincs az a befektető aki végtelenségig fogja nektek fosni a pénzt ha látja hogy semmit nem ér vele
    ugyhogy először ki kéne sepregetni azt a saját portát aztán nézelődni a torinói szomszéd villája felé irigykedve szücsykém:)
  • limperatore
    #36555
    mentek a kukába
  • szucsy89
    #36554
    közben azért durva események mennek a háttérben:

    "A tavalyi évben 90 milliós veszteséget termelt a csapat. Kiváncsi vagyok, ha odaérünk az EL-helyre, hogy az UEFA enged-e egyáltalán elindulni... A veszteségeket a Fininvest fogja állni.

    A kisebbségi részvényesek 31 év után először új tagokat jelöltek a vezetőségbe Gallianiék helyett (pl többek között Maldinit, Riverat, Boban, Albertini, Seedorfot), de a többség ezt természetesen leszavazta és megerősítették Gallainit a pozíciójába.

    Gatti (a klub egyik részvényese) így szólt Gallianihoz a részvényesek mai ülésén: "A csapat helyzete évről-évre rosszabb, korábban ezt senki sem tudta volna elképzelni a Milanról. Ez nem Seedorf, Inzaghi vagy Mihajlovic sara, hanem egyértelműen a vezetőségé. Elvesztettük ingyen Pirlot miközben 11 milliót adtunk a Juvenak Matriért, már ezért le kellene mondanod! Generációs váltásra van szükség a vezetőségben. Farina (Berlusconi előtt ő volt a Milan elnöke), Maldini, Baresit és Tassottit hagyta maga után örökségül, Berlusconi mit fog hagyni?"
  • Csacsi
    #36553
    Nekik már egy 3. hely is nagy eredmény lenne :D
  • Palinko
    #36552
    hát először is berlusconi elég izé feltételeket szabott állítólag, hogy egy analógiával éljek, kb úgy adná el a klubbot mint hugh heffner a palyboy villát, hogy eladom ok, de életem végéig itt élek majd és csinálom azt amit eddig, peersze a tiéd a villa hogyne, csak épp én használom meg enyelgek itt a lányokkal téged meg majd beengedünk ha épp úgy gondoljuk. na ez már nem teszi csábítóvá annyira ezt a patináns klubbot sem... majd remélem áttárgyalják és rájön berlu hogy így nem fog menni, de kap annyi összeget, hogy valami szimbolikus pozícióval is megelégszik.

    másodsorban meg most nyáron nem kis összeget elköltöttünk de egyik vásárolt játékos sem működik túl jól....
  • limperatore
    #36551
    1 Leicester City
    2 Tottenham Hotspur
    3 Manchester City
    4 Arsenal
    5 Manchester United
  • szucsy89
    #36550
    "Úgy tűnik, hogy felgyorsultak az események. A legfrissebb hírek szerint a befektetőcsoport tárgyal a Fininvesttel. A kínaiak ajánlata 500 millió euró a klub 70 százalékáért, és átvállalják a tartozásokat, amely több mint 200 millió. Továbbá 2-3 éven belül mintegy 300 millió euróért megvásárolnák a maradék 30 százalékot.

    Amennyiben Berlusconi rábólint az üzletre, egy hónapon belül megkötik az előszerződést. A Corriere della Sera úgy tudja, hogy a kínaiak jelenleg a Milan pézügyeit vizsgálják és a jövő héten megszületik a döntés.

    Berlusconi tiszteletbeli elnök maradhat."

    közel a rémálom vége, dőlni fog a lé, és jönnek az eredmények :D ennyi pénzzel nem tud majd versenyezni a Juve sem, én már nem bánom ha mi leszünk az olasz psg vagy city, csak lennének eredmények
  • Palinko
    #36549
    én megadtam volna, biztos nem akartak kockáztatni még egy maradona fejest
  • Count Adyn
    #36548
    Ezen még mindig röhögök baze:D
  • limperatore
    #36547
    de a Sassuolo - Milan 2:0-t se
    Utoljára szerkesztette: limperatore, 2016.03.13. 18:32:29
  • szucsy89
    #36546
    Milan - inter 3:0-t bezzeg nem írtad be, butus
  • limperatore
    #36545
    Chievo - Milan 0:0
  • szucsy89
    #36544
    mit dolgoztok ti h még ilyenkor fent vagytok?:D