36663
  • LasCar16
    #35252



  • LasCar16
    #35251


    :D
  • szucsy89
    #35250
    Én nem tudom, kivételesen tv-ből néztem :)
  • szabii98
    #35249
    beteg az ember esküszöm :D
  • szomferi
    #35248
    hát azokról nem tudok nyilatkozni, csak a SportKlubosokra mentem rá :D
  • banok
    #35247
    És a többi?
    (azért kérdezem mert tegnap csak annyi időm volt, hogy a Milan meg a Bayern meccset feltegyem - még fácsézni se maradt időm és volt aki azt írta, hogy a Sportklub nem ment)
  • szomferi
    #35246
    az onlinetv-s egy ideig be volt szarva, a félidő vége előtt javult meg az oldal, a gportalos az korrekt volt, csak se hangerőt nem lehetett állítani, se nem lehetett kinagyítani :D
    a 3. streamen nem volt adás, nem indult el
  • banok
    #35245
    A tegnapi Sportklub streamek közül működött valamelyik?
    És kösz a reklámot. :)
  • Mor3llo
    #35244
    bazzeg ez a faszi, kész vagyok tőle, mindig könnyesre röhögöm magamat rajta :DDDDDDDd
  • Nuno88
    #35243
    9. fordulótól meg Mi szereztük a legtöbb pontot, de kár azért a rossz szezonkezdetért!
  • Grove4
    #35242
    Bohóc! :S
  • Palinko
    #35241
    megéri a pénzét az biztos :D
  • Monoton
    #35240
  • szucsy89
    #35239
    1:10-től :D
  • szucsy89
    #35238
    Balo csak megoldotta. :D
  • szucsy89
    #35237
    Hát nem kapják. Borzalom volt az első félidő. Igazából szerintem nem az első hármassal van a baj, mert ha nem kapják a labdákat akkor nincs miről beszélni. Nocerino és Muntari is 0 kreativitással rendelkezik, szegény Monti próbálkozik, de kevés ő is hozzá. Még mindig nagyon kéne egy klasszis a kp-ra.
  • bakkerman
    #35236
    azért ez a középpálya már tetszetősebb,Nocerino,Montolivoval,remélem kapni fogja a jobbnál jobb lasztikat a Niang-Mario kettős
  • bakkerman
    #35235
    hajrá Balo!
  • Palinko
    #35234
    köszi köszi, igen Banok mindig is jó streameket ad :)
  • szomferi
    #35233
    de kár, hogy már nincs SportKlubos stream
  • szucsy89
    #35232
    Streamek Banok jóvoltából, innen is köszi neki
  • Palinko
    #35231
    streamek?
  • LasCar16
    #35230
    MILAN: Abbiati, De Sciglio, Zapata, Yepes, Constant, Montolivo, Muntari, Nocerino, Niang, Balotelli, Boateng.

    PARMA: Pavarini, Rosi, Coda, Paletta, Mesbah, Parolo, Valdes, Marchionni, Biabiany, Sansone, Amauri.
  • szucsy89
    #35229
    A Milan a legutóbbi négy fellépéséből hármat megnyert, de a múlt heti, Cagliari elleni döntetlen világosan megmutatta, Massimiliano Allegri együttesében bizony akadnak gondok a védelemben. A Parma ez idő alatt csupán két pontot gyűjtött, ám így is a tabella tizedik helyéről vág neki a fordulónak. A milánóiak valószínűleg már a jövő heti, Barcelona elleni BL-meccsre is összpontosítanak.

    „Elégedett vagyok Mario [Balotelli] produkciójával, de megvan benne a potenciál, hogy ennél is jobb, világklasszis szintű játékossá váljon, amennyiben elkötelezi magát a futball mellett" – mondta Allegri a januárban igazolt Balotelliről, aki eddig két bajnokin háromszor volt eredményes a Milan mezében. (NSO)

  • szucsy89
    #35228
    kúrlosconi :DSD.dsasDSADAS:SD:SD ezen szakadtam :D
  • bakkerman
    #35227
    "nekünk bajnokaink vannak" híres mondata kúrlosconinak :DDDDDD
  • Palinko
    #35226
    eszünk estére sonkát?
  • szucsy89
    #35225
    Most látom túl kicsi... kéne valami jó amiben a "bajnokok" is ott vannak meg a mostaniak közül is... :D
  • szucsy89
    #35224
    Banner?

  • Palinko
    #35223
    ez nagyon érdekel, micoach mobil verziójával vagyok el, de van egész jó pacerje. de egyre komolyabb lesz ez a rendszer.
  • bakkerman
    #35222
    persze persze,azt tudom
  • LasCar16
    #35221
    befektetőket keres az öreg nem tulajdonosváltás lesz.
  • bakkerman
    #35220
    ez az Al Thani család volt/van a Malaga a tulajdonosa is
  • LasCar16
    #35219
    Miután tegnap Silvio Berlusconi kijelentette, hogy a külföldi befektetők előtt nyitva áll az ajtaja, ma reggel a La Gazzetta dello Sport arról irt, hogy Berlusconi titokban egyezkedik a dúsgazdag qatari Al Thani családdal, akik az Al Jazeera tulajdonosai.
  • LasCar16
    #35218
    Kevin Constant tegnap teljes edzésmunkát végzett a csapattal, igy pénteken már pályára léphet a Parma ellen, és jó formába kerülhet a Barcelona elleni BL mérkőzésre.

    Giampaolo Pazzini is bevethető lesz pénteken, de mivel Balotelli nem szerepelhet a BL-ben, igy Pazzini csak csere lesz a Parma ellen. Pénteken a Robinho-Balotelli-Niang hármas kezdhet. El Shaarawy pihenőt kap.
  • LasCar16
    #35217
    Adidas MiCoach Elite System - egy olyan mérő-műszer, amely a játékosok szívritmusát, sebességét, gyorsulását, a megtett távolságát, az erejét és a pályán való pozicióját is jelzi.

    A Milan az első klub, amely ezt az új rendszert használja. A mai napon Adriano Galliani és Jean-Michel Garnier (vezérigazgató - Adidas, Olaszország) mutatják be Milanellóban.



    Videó: http://www.youtube.com/watch?v=uzX8MKy0IRg
  • Palinko
    #35216
  • bakkerman
    #35215
  • LasCar16
    #35214
    köszönjük meg Astorinak hogy lerántotta Balot
  • szucsy89
    #35213
    nagy nulla volt ez már megint...