A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#35053
Én csak akkor hiszem, ha már Milan mezben fog a pályán futkosni (bár õ inkább sétálni fog 😄). De az biztos, ha leigazolnánk amellett, hogy összeállhatna a jövõ olasz csatárduója, a média is kicsit a Milan felé fordulna a hülyeségei miatt, az pedig nekünk most nem lenne rossz, reklám és mezbevételt tekintve semmiképp sem, sajnos idén középcsapat vagyunk.
LasCar16
#35052
Úgy tûnik az olasz válogatott csatársora lesz a Milan csatárpárosa is. A transfermarkt.de értesülése szerint a Milan és a City megegyezett: Balotelli 20 millió euróért érkezik. Most 3 millióért hozzuk kölcsön és elõvásárlási jogunk van rá.

#acm

szucsy89
#35051
"A Milan vezetõsége továbbra is szeretné leigazolni a Manchester City olasz támadóját, Mario Balotellit, akinek közel 25 millió eurós kivásárlási árát Alexandre Pato és Robinho eladásából finanszíroznák.

Mario Balotelli éppen távozóban van. A Milan várhatólag januárban megkezdi a tárgyalásokat, és kölcsön+opcióval szerzõdtetné a csatárt. Ha azonban nem sikerülne, akkor a Pato és Robinho eladásából szerzett összeget Balotelli megszerzésére fordítanák. A Manchester City vezetõsége 20 millió fontban, mintegy 25 millió euróban határozta meg a kivásárlási árát.

A Goal.com idéz egy nyilatkozatot a City háza tájáról: “Balotelli jelenleg abban a szituációban van, ahol a játékos és a klub is egyaránt hajlik az átigazolásra, amelyet a lehetõ legrövidebb idõn belül szeretnének véglegesíteni. Mario azt mondta ügynökének, készen áll elhagyni Manchestert, és jelenleg ajánlatot vár Olaszországból.”

A Gazzetta szerint a City tulajdonosa meggondolta magát és eladja Balotellit. Az olasz lap szerint az angol csapat kölcsön+kötelezõ vásárlási opciót is elfogad Marióért."

acm.hu
limperatore
#35050
az 😄 ....

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szomferi
#35049
ujj...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

limperatore
#35048
akkori ronaldo kislábújja többet ért mint shaarawy 😄DDDDDDDD

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

Palinko
#35047
ne hasonlítsd a spanyol leányvédelmet már az olaszhoz, azért Messinek könnyebb dolga van.
Palinko
#35046
5 éven belül el is adjuk amilyen most a politikánk 😄
szucsy89
#35045
Hát ettõl félek én is, hogy ha nem is most télen, nyáron ha folytatni fogja ezt a mennyiségû góltermelést (bár Messihez képest még ez sincs sehol 😄) akkor a City-Chelsea-Real-PSG csomag erõs ajánlatokkal fog minket megszórni miatta, és mint tudjuk Berlusconi mostanában ezekre nem nagyon tud nemet mondani...
bakkerman
#35044
vinné is a city rögtön

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

szucsy89
#35043


jobb mint Ronaldo haha
Count Adyn
#35042
Hát ha lassan a szertáros bácsit is eladjátok akkor ti se😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

limperatore
#35041
igen ezt te mondod a kiesõ csapatoddal :ASDAS😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#35040
Scudettot, azt amit ti jó 50 évig nem fogtok 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
limperatore
#35039
mit is nyertetek ibrával? :ASD:ASD:
belõlünk éltek buta vagy megint 2 szücsypont

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

Palinko
#35038
nagyon optimista csapatnak kellhet csak szerintem, meg akinek van 2 stabil csatára, de azoknak meg luxus lenne fizetni egy olyan gólvágót aki fél szezonon át sérült.
Grove4
#35037
Arról nem is beszélve, hogy szerintem otthon formába hozza magát és jön vissza Európába.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Palinko
#35036
beszarok, pedig transferbe mi jók szoktunk lenni, most meg ezek megcsinálták a kurva nagy üzletet. én nem negedném el ennyiért, inkább várnák egy jobb ajánlatra, még akkor is ha végül ingyen menne el a szerzõdés lejárás miatt
szucsy89
#35035
jaja, végül is csak tõletek jött Ibra, Pirlo, Seedorf akikkel rommá nyertük magunkat, már megint buta vagy leülhetsz egyes.

<#mf2>
limperatore
#35034
nalatok csak a real nagyobb balek csapat 😄DDDDDDD

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35033
Corinthians
Grove4
#35032
hova?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

szucsy89
#35031
Ja, és így, hogy 22 millióért jött végül hatalmasat buktunk rajta. Fõleg, hogy még csak 23 éves mindig.
szucsy89
#35030
Pato 15 millióért megy, egyre biztosabb... gratulálok ismét a vezetõségnek, tavaly ilyenkor 35 milliós ajánlatot utasítottunk vissza érte. Csak hát akkor még Barbikát kezelgette.
horpeti
#35029
Kellemes Ünnepeket!

horpeti
#35028
És aki csak olvasott? 😊
Most már mindegy, írtam is. 😄

szucsy89
#35027
Ja, és Boldog Karácsonyt Mindenkinek, aki idén legalább 1x írt ide valamit. 😊

(kivéve Mátyás, neki legyen szar karácsonya :SD😄D:SSD😊
szucsy89
#35026
"Kaká? A brazilnak ez az utolsó éve a Realnál és mielõtt hazatérne, vagy elmenne levezetni Amerikába, újra a csúcsra vezetné a Milant. A calciomercato szerint Kaká szíve a Milané."


Gyere haza Ricky!!!
szucsy89
#35025
Galliani nyilatkozta, hogy Robinho és Pato is megkérték õt, hogy mivel vissza akarnak térni Brazíliába adják el télen õket... kettõjük helyett Balotelli a célpont.
szucsy89
#35024
én már abban sem bízom. azért amit idén védekezés címén mûvel a csapat az kabaré.. rohaggyon meg berlu hogy eladta Silvát.
LasCar16
#35023
Nem a védelemmel volt a legnagyobb baj a mai meccsen, hanem a középpályával... Ambro-Monti-Noce 0! átjátszották õket védõk összezavarodtak nem volt emberfogás, elsõ sorban ennek köszönhetõ az is hogy a védõk gyengébbek voltak, szöglet no comment meg sem lepõdök majd a Barca is lefejel minket... a helyezkedés ma valami borzalom volt mellé, értem itt most a rögzített szitukat, támadójáték impotens volt, és ezt is a kpályának a számlájára írom.. elõl-hátul csõdöt mondtunk, ennyit tudunk idén, bízom a Mercatoban.

#acm

szucsy89
#35022
a legnagyobb bajom nekem az, hogy egy gyenge Roma vert szarrá minket tulajdonképpen. levegõben valami iszonyat gyengék vagyunk, a kapott góljaink több mint felét rögzített szituáció után kapjuk, kéne télen egy belsõ védõ
Nuno88
#35021
Asszem bõ nyállal ...punk ma este ! 😄

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

Effe88
#35020
XD😄

limperatore
#35013
majd 2 utan kiderul 😉

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Grove4
#35011
A Milannak vl. avagy viszon'látás 😄DDDDD

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

limperatore
#35010
jolvan kiestetek gyorsan ahogy varni lehetett 😄:SADSA

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Nuno88
#35009
Hát nem Eros Ramazzottik fociznak nálunk 😄😄😄😄

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

Grove4
#35008
A börtönkonyhás posztért kellene indulnia.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

banok
#35007
És februárban ismét indul a miniszterelnökségért.

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

Redbull756
#35006

Palinko
#35005
lehet uborkaszezon 😄
horpeti
#35004
Én azt a videót már 1 éve láttam, nem is értettem, hogy lehetett új hír!!

Palinko
#35003
hát brazíliában nem tudom ki tudnák e perkálni Patot... de nagy csapatok sem nagyon állnának sorban mert már tudják milyen sérülés veszélyes. közben valami 14 éves új ronaldinhot fedeztünk fel errõl hallottatok? 😄 csak címet olvastam mobilon de mentem tova
Nuno88
#35002
Pato jó döntés mindenképp.

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

szucsy89
#35001
Galliani a napokban Brazíliába utazik, hogy eladja Patot és Robit... szerintetek jó döntés ha igaz?
szomferi
#35000
az már szemöldök <#wilting> <#wow3>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Nuno88
#34999
Az öregnek biztos van készleten viagra bõven 😄

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

szabii98
#34998


pénz&sárm

I met God. She's black