A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mor3llo
#35103
miért ki legyen? Yepes? 😄D

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

bakkerman
#35102
Shaarawy lett a Milan kirakatbábuja úgy látom 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

LasCar16
#35101
A Sky jelentése szerint a Parma 31 éves olasz védõje, Cristian Zaccardo elfogadta a Milan ajánlatát (2 éves szerzõdés, 750 ezer eurós évi fizetés), igy még a mai napon hivatalos lehet a Mesbah-Zaccardo csere.

#acm

LasCar16
#35100
LasCar16
#35099

#acm

LasCar16
#35098
A pletyka még "gyerekcipõben jár", de a La Gazzetta dello Sport szerint a Milan és a Fiorentina vezetõsége egy kapus-csere lehetõségét tanulmányozza: Amelia-Viviano cserérõl lenne szó.

A Fiorentina edzõje, Montella mostanában nem nagyon számit a 27 éves olasz kapusára, Vivianóra, mivel az utóbbi mérkõzéseken Neto kapust preferálja.

Forrás: milannews.it

#acm

LasCar16
#35097
Manchester City megerõsitette: Mario Balotelli 25 millió euróért távozhat. A La Gazzetta dello Sport és a Milan News szerint Mino Raiola ismét az angol klub vezetõségével tárgyal az olasz játékosról, aki már néhány nappal ezelõtt elhagyta az ottani házát és már három napja nem edzett a csapattal.

Forrás: milannews.it

#acm

LasCar16
#35096
Cristiano Ruiu olasz újságiró szerint Kaká a holnapi nap folyamán Milánóba érkezik, hogy átessen a kötelezõ orvosi vizsgálatokon.

#acm

horpeti
#35095
Lehet, ennyire nem ismerem a részleteket. 😊 Azért nem sajnálom a befektetõket és részvényeseket. 😄
Meg Kakát sem a sok fizuért. Azon kívül, hogy sajnálom, hogy nem látom aktívnak, és jó formában.

#35094
Azert mar ott tartunk, hogy nem eri meg padoztatni sem. Keveset jatszik, a mezek nem fogynak már annyira és brutális fizetése van. Egyebkent Perez belement egy kolcsonszerzodesbe ugy, hogy a Milan kesobb fizet 7-8 millat, de a kopasznak az sem tetszett.

REAL MADRID

horpeti
#35093
Még mindig óriási reklámértéke van Kakának, szóval ha játszik, ha nem, sokat ér!
Persze, hogy nem akar lemondani errõl ingyen a Madrid. Ha padozik, akkor is jobb, mintha nem lenne ott, és nem vennék a mezét pl. 😊

LasCar16
#35092
Adriano Galliani ma délelõtt ismét találkozott Mino Raiolával, vélhetõen Mario Balotelli ügyében - irja a gazzetta.it oldala.

A The Guardian angol lap ma is irt Balotelli manchesteri házáról, amely január 11.-e óta kiadó. Az olasz játékos távozóban?

#acm

WuFraZselic
#35091
18-20 milla Kakáért, na az se normális! maximum annyiért lehetne elpasszolni, mint Sneijdert

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

limperatore
#35090
igazi zsidó 😄DD

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

LasCar16
#35089
hát ha ez összejön akkor sokadszorra bizonyít a kopasz, mások zokszó nélkül kifizetik a magas összegeket, õ meg bagóért elhozza azt akit akar, na ilyen egy üzletember 😄

#acm

LasCar16
#35088
A Sky és a Tuttomercatoweb szerint a Milan és a Real Madrid közötti tárgyalások folytatódnak, és a Rossoneri vezetõsége az utolsó napokban egy utolsó ajánlatra készül a brazil játékosért, ami kb 7-8 millió euró.

A MilanNews-nak exklúziv interjút adott Miguel Angel Lara, aki a Marca lapnál dolgozik. Beszélt Kaká helyzetérõl:

"Kaká a Madridban marad, és csakis abban az esetben lesz a Milan játékosa, ha legalább 18-20 millió eurót fizetnek érte. Ebben az esetben távozhat. Perez is ezeket nyilatkozta. Kaká Real Madrid szintû játékos, viszont igy is nagyon keveset játszik. Mourinho Özilt preferálja, és érkezett Modric is, meg ott van a fiatal Callejon is. Igy Kaká visszaszorul a 3.-4. helyre. A Real inkább megtartja õt, mint kölcsönadja."

#acm

#35087
Galliani azzal jött, hogy két év kölcsön, utána meg úgy is lejár Kaká Realos szerzõdése. Szóval pofa az van. 67 milláért ránk sózni egy sérült játékost, aztán ingyen visszaszerezni.

REAL MADRID

WuFraZselic
#35086
vagy évi 2 millát adtak volna neki 😄

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#35085
Vagyis Perez elzavarta Gallianit a fenébe a pofátlan ajánlat után.

REAL MADRID

szabii98
#35084
Galliani: "Egy órával ezelõtt megszakadtak a tárgyalások, le kell mondanunk Kakáról. Õ mindent megtett, hogy jöhessen, azonban jogi és adózási problémák merültek fel, ami jelenleg lehetetlenné teszi számunkra, hogy csatlakozzon."

I met God. She's black

LasCar16
#35083
Mint ahogy arról már olvasni lehetett, 1-2 napon belül megegyezhet a Milan Kakával a fizetésérõl. A hirek szerint Kaká hamarosan visszatérhet a Milanba, már akár pénteken, vagy szombaton lezáródhat az üzlet. Ricky is nagyon várja a fejleményeket.

Jelenleg a Via Turatin tartózkodik Kaká olaszországi képviselõje és Gallianival tárgyal. Állitólag Kakának 6 millió eurós fizetése lesz. Mostmár az olasz lapok után a spanyol újságok is (Marca, AS) optimistán irnak Kaká visszatérésérõl.

Forrás: canalemilan.it, milannews.it

#acm

LasCar16
#35082
The Guardian: Csökken Balotelli ára?

A jól értesült angol lap szerint a Manchester City csökkenti a játékosért kért 37 milliót kb 26-28 millió euróra, ezzel is jelezve, hogy szándékukban áll megválni az olasztól még januárban.

Forrás: milannews.it

#acm

LasCar16
#35081
még pár nap aztán két zsák krumpliért elhozza a kopár, nem hogy 37 millió Euróért 😄

#acm

Mor3llo
#35080
kölcsön+opció 😄DDDDDDD

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

bakkerman
#35079
"Az AC Milan vezetõi hétfõn ülnek össze, hogy megvitassák, a klub megpróbálja-e leigazolni Mario Balotellit, a Manchester City olasz csatárát, vagy sem."

remélem van esze Berlusconinak,nagy biznisz lenne egy kölcsön+opció,tuti formába jönne a csávóka tavasszal,tudása megvan hozzá,hogy vezesse a Milant!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

LasCar16
#35078
2-1 lett a vége, Niang játéka tetszik 18 éves és nagyon agilis, védelemben sajna szinte minden meccsen benne van egy nagy baki, megérdemeltük.

FT: AC MILAN 2-1 BOLOGNA
Gólszerzõk: Pazzini (64' 82'), illetve Mexés öngól (84').

Pazzini mai duplájával 10 gólnál tart a bajnokságban, és ezekbõl 5-öt a Bologna csapatának lõtt.

Boateng statisztikája: 4 lövés, 5 kulcs-passz, 2 beadás, 2 szerelés , 48 passz (80%), 1 assziszt.

Montolivo 23 labdát szerzett vissza és 62 passza volt.

Mérkõzés statisztikák: Labdabirtoklás: 57%-43%; Lövések(Kapura): 21(7)-6(2); Passzok száma: 682(69%)-554(59%); Szögletek: 8-1.

#acm

banok
#35077
15.00 Milan-Bologna
tv: Sportklub hu
streamek: http://banok.myfreeforum.org/about19.html

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

LasCar16
#35076
Enzo Bucchioni irása a Tuttomercatoweb-tõl:

Kaká visszatér a Milanba, és ez most nem egy pletyka, vagy egy ötlet, hanem ez a brazil játékos különleges és nagyon erõs kivánsága, ami nagyon sokat számit. Õ nagyon kevés lehetõséget kapott a spanyol klubnál. Kaká sokat gondolkodott ezen a helyzeten és rájött arra, hogy vissza kell térnie abba a környezetbe, ahol a barátai szivesen látták, ahol szeretik és megbecsülik. Ez az út haza Braziliába, vagy vissza Milánóba vezethet. Viszont Berlusconi szeretete döntõ szerepet játszik. Nagyon nehéz és hosszas tárgyalás lesz ebbõl, mivel a Milan belekezdett a fiatalitásba és a spórolásba, viszont Kaká már idõsebb játékos és valószinûleg pénzt is kell adni érte. Azonban Berlusconi Kaká esetében kivételt tesz, mivel vissza akarja szerezni azt a játékost, aki nagyon közel állt hozzá. A Real Madridnak nehézkes kezdett lenni Kaká fizetése és padoztatása, ezt kihasználhatja Galliani, aki jól ismeri az ehhez hasonló üzleteket. Kakának természetesen nagyon sok pénzrõl le kell mondania. Lehet, hogy a mai nap döntõ fontosságú lesz, mivel Galliani úgy dönthet, hogy a Patoért kapott pénznek egy részét befektetné Kaká visszaszerzésébe. Galliani, szokása szerint, egyszerre több fronton is dolgozik. Tegnap láttam Mino Raiolát a Via Turatira érkezni, tehát a Balotelli-ügy is napirenden van. Több, mint valószinû, hogy Balotelli nyáron fog érkezni, és nem elõbb.

#acm

LasCar16
#35075


HBD Montolivo! 28 éves lett ma!

#acm

LasCar16
#35074
Az utóbbi két nap a Milan házatáján Kakáról szól, és a Milan Channelnek nyilatkozott a brazillal kapcsolatban a nagy Milan fanatikus, Tiziano Crudeli:

"Felvetõdnek Kaká esetleges visszatérésével kapcsolatban érzelmi és eszmei kérdések. Úgy gondolom, hogy sok Milan szurkoló nagyon szorosan kapcsolódik Kakához, mivel nem csak egy bajnok és nagyszerû játékos, hanem egy rendkivüli ember is. De fel kell tennünk azt a kérdést is, hogy mennyire lenne hasznos a csapat számára, mivel ismerjük a fizikai állapotát. Ezek mellett, Kaká visszatérése teljesen ellentmond a vezetõség álltal elkezdett fiatalitási projektnek. Az is igaz, hogy a fiatalok mellett jobb, ha játszik néhány tapasztalt játékos is, akiktõl tanulhatnak, de õszintén szólva, nem hiszem, hogy Kaká visszahozatala lenne a legmegfelelõbb megoldás a jövõre nézve."

#acm

DeerHunter01
#35072
Afrika hazavárja.

\"Erről van szó!\"

Effe88
#35071
A NAP MONDÁSA
„Soha nem jutott eszembe a neve. Olyan, mint egy rohadt alma. Minden közösséget megmérgez, ahová csak bekerül.”

Silvio Berlusconinak nem hiányzik a Milanból Mario Balotelli

banok
#35070
20.45 Sampdoria-Milan
tv: Sportklub hu
streamek: http://banok.myfreeforum.org/about19.html

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

szomferi
#35069
Fáraóóóóó!!

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#35068
Ja, de ez Marco, nem Luca. Lucat már nagyon régóta akarja a Milan, de Marcot 😄 És még Nicola csak most tör fel 😄
bakkerman
#35067
rigoni kell mindenkinek

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#35066
Jól olvasom, hogy Marco Rigonit akarjátok? 😄 😄 😄 Vihetitek 10 millióért+Niangért 😄
LasCar16
#35065
franc, pedig már reméltem hogy jön még ha most szarok is vagyunk legalább lenne valami jókedv a szezon hátralévõ részében 😄

#acm

#35064
Berlusconi: Balotelli a ´rotten apple´ <#idiota>

REAL MADRID

Redbull756
#35063
<#rinya>

limperatore
#35062

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szabii98
#35061
simán féltékeny lenne 😄 lecserélnék rá , akkor le se akarna jönni az fix XD

I met God. She's black

bakkerman
#35060
Balo megérkezne hozzátok,én valahogy így képzelem 😄 Odamegy elsõ edzésen Shaarawyhoz:
-Szevasz öcsém,hallom te rúgod itt a gólokat...
-Hát igen Mario,igyekszem!
-Látod a kocsim,meg a fukszom kisgyerek? Na akkor üljél le szépen,megjött a király

ASD:ASDSGSGS

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Palinko
#35059
egy szomorú cikk


A La Repubblica a napokban egy hosszabb beszélgetést közölt a Milan ikonjával, Paolo Maldinivel. Az írás legérdekesebb részleteit Gálházi László fordításában közöljük.

Amikor Allegri úgy érezte, hogy szüksége van rá, megpróbálta behozni Maldinit a Milan öltözõjébe. Maldini egy nyilatkozatot is adott errõl a La Repubblica újságnak: “Tavaly Allegri azt mondta, hogy szükség lenne valakire, aki õt is ellenõrizze. Allegri: “Paolo! Ki mondja meg nekem, ha elcseszem a taktikát, vagy nem tudom megfelelõen és hitelesen kezelni az öltözõben a kialakult helyzeteket, amelyeket nekem kell megoldanom?” – Allegrinek olyan valaki kellett, akinek van hitele a nevesebb játékosok elõtt is és a személyisége miatt hallgatnak rá. Õ úgy érezte, hogy a múltam miatt én vagyok erre alkalmas.

- Elmondana errõl részleteket?

Paolo: “Az USA-ban vakációztam, amikor Max felhívott és elmondta a fentieket. Késõbb találkoztunk és többször beszéltünk telefonon. Mondtam neki, hogy ebbõl a tervébõl neki akár problémája is lehet. Max válasza az volt, hogy megbeszélte a vezetõséggel és úgy tûnik, minden rendben. 2011 októberében sms-ben írta Allegri, hogy nagyon rövid idõ múlva hivatalosan is meg fog keresni. Azóta soha többet nem hallottam felõle, engem nem keresett! De más sem a vezetõségtõl. Pedig tudták hol találnak meg.”

- Mit érez jelenleg a Milan iránt?

Paolo: “Néha gondolkodom a múlt eseményein. Mindenki tisztában volt a dolgával. A játékosok fociztak, a vezetõk irányították a csapatot. Mindenkinek meg volt a saját felelõsségtudata. Teljes mértékben tudtuk, hogy a globális sikert milyen úton érhetjük el és tettük a dolgunkat. Egy igazi csapat voltunk.”

- Az az érzésem, hogy Galliani már elkedvetlenedett.

Paolo: ” Lehetséges! Õ az a vezetõ, aki eddig a legtöbbet nyert, az õ döntései hatnak ki leginkább a csapat sikereire, õ választja meg a munkatársait, akikben hisz. Én ma is a Milan Családhoz tartozom! Vagy talán nem is? Õk nem akarnak engem!”

-Tehát csalódottságot érez?

Paolo: “Azt mondanám, keserûséget, de nem csak magam miatt. Keserûséget azért, mert amit közösen felépítettünk, az most egyre inkább szétesik. A régi játszótársaimnak ugyanez a véleménye. Sokat kaptam a Milantól, amelybõl szeretnék én is visszaadni valamit. Bár én is a lehetõ legtöbbet adtam a Milan történetében. A legtöbb meccset is én játszottam, de azt érzem, hogy amit kaptam, az még mindig több, mint amit adtam. Érzem, hogy még adósa vagyok a klubnak.”

- Errõl sohasem beszélt Berlusconival?

Paolo:” Mielõtt befejeztem a játékot, az Elnök úr azt mondta: “Az ön munkájára feltétlenül számítunk, amint kipihente magát és úgy dönt, hogy a societa rendelkezésére áll. Az, hogy milyen munkakörben, az még a jövõ zenéje. Itt biztos nem a gazdasági munkára fogunk gondolni, hanem amihez ön a legjobban ért. Egy biztos, hogy ez a Milan Család nem fogja elengedni az egyik legnagyobb bajnokának a kezét.” – Látja én most is itt vagyok, el lehet érni, de valahogy éppen a “családom” az, amelyik átnéz rajtam.”

acmilan.hu
szucsy89
#35058


Boldog Új Évet! <#integet2>
szabii98
#35057
hát figyelj, ha a Milanba igazol, simán veszek egy Balotellis mezt 😄😄😄

I met God. She's black

Palinko
#35056
mondták vala a negatív reklám is reklám. de jó lenne így 3 ért, mert nem biztos hogy beválik majd, de ne Drogbát hozzuk, õt 5 éve kellett volna 😄
szucsy89
#35055
Ha nincs pénz CR-re meg Messire, akkor igen :/ 😄
Mor3llo
#35054
Egy Balotelli kell a népszerûsítéshez?
Az már rég rossz....😄DD

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú