A.C. Milan
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
#acm
#acm
A Fiorentina edzõje, Montella mostanában nem nagyon számit a 27 éves olasz kapusára, Vivianóra, mivel az utóbbi mérkõzéseken Neto kapust preferálja.
Forrás: milannews.it
#acm
Forrás: milannews.it
#acm
#acm
Meg Kakát sem a sok fizuért. Azon kívül, hogy sajnálom, hogy nem látom aktívnak, és jó formában.
REAL MADRID
Persze, hogy nem akar lemondani errõl ingyen a Madrid. Ha padozik, akkor is jobb, mintha nem lenne ott, és nem vennék a mezét pl. 😊
A The Guardian angol lap ma is irt Balotelli manchesteri házáról, amely január 11.-e óta kiadó. Az olasz játékos távozóban?
#acm
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
#acm
A MilanNews-nak exklúziv interjút adott Miguel Angel Lara, aki a Marca lapnál dolgozik. Beszélt Kaká helyzetérõl:
"Kaká a Madridban marad, és csakis abban az esetben lesz a Milan játékosa, ha legalább 18-20 millió eurót fizetnek érte. Ebben az esetben távozhat. Perez is ezeket nyilatkozta. Kaká Real Madrid szintû játékos, viszont igy is nagyon keveset játszik. Mourinho Özilt preferálja, és érkezett Modric is, meg ott van a fiatal Callejon is. Igy Kaká visszaszorul a 3.-4. helyre. A Real inkább megtartja õt, mint kölcsönadja."
#acm
REAL MADRID
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
REAL MADRID
I met God. She's black
Jelenleg a Via Turatin tartózkodik Kaká olaszországi képviselõje és Gallianival tárgyal. Állitólag Kakának 6 millió eurós fizetése lesz. Mostmár az olasz lapok után a spanyol újságok is (Marca, AS) optimistán irnak Kaká visszatérésérõl.
Forrás: canalemilan.it, milannews.it
#acm
A jól értesült angol lap szerint a Manchester City csökkenti a játékosért kért 37 milliót kb 26-28 millió euróra, ezzel is jelezve, hogy szándékukban áll megválni az olasztól még januárban.
Forrás: milannews.it
#acm
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
remélem van esze Berlusconinak,nagy biznisz lenne egy kölcsön+opció,tuti formába jönne a csávóka tavasszal,tudása megvan hozzá,hogy vezesse a Milant!
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
FT: AC MILAN 2-1 BOLOGNA
Gólszerzõk: Pazzini (64' 82'), illetve Mexés öngól (84').
Pazzini mai duplájával 10 gólnál tart a bajnokságban, és ezekbõl 5-öt a Bologna csapatának lõtt.
Boateng statisztikája: 4 lövés, 5 kulcs-passz, 2 beadás, 2 szerelés , 48 passz (80%), 1 assziszt.
Montolivo 23 labdát szerzett vissza és 62 passza volt.
Mérkõzés statisztikák: Labdabirtoklás: 57%-43%; Lövések(Kapura): 21(7)-6(2); Passzok száma: 682(69%)-554(59%); Szögletek: 8-1.
#acm
https://www.facebook.com/ferfiklubb/
Kaká visszatér a Milanba, és ez most nem egy pletyka, vagy egy ötlet, hanem ez a brazil játékos különleges és nagyon erõs kivánsága, ami nagyon sokat számit. Õ nagyon kevés lehetõséget kapott a spanyol klubnál. Kaká sokat gondolkodott ezen a helyzeten és rájött arra, hogy vissza kell térnie abba a környezetbe, ahol a barátai szivesen látták, ahol szeretik és megbecsülik. Ez az út haza Braziliába, vagy vissza Milánóba vezethet. Viszont Berlusconi szeretete döntõ szerepet játszik. Nagyon nehéz és hosszas tárgyalás lesz ebbõl, mivel a Milan belekezdett a fiatalitásba és a spórolásba, viszont Kaká már idõsebb játékos és valószinûleg pénzt is kell adni érte. Azonban Berlusconi Kaká esetében kivételt tesz, mivel vissza akarja szerezni azt a játékost, aki nagyon közel állt hozzá. A Real Madridnak nehézkes kezdett lenni Kaká fizetése és padoztatása, ezt kihasználhatja Galliani, aki jól ismeri az ehhez hasonló üzleteket. Kakának természetesen nagyon sok pénzrõl le kell mondania. Lehet, hogy a mai nap döntõ fontosságú lesz, mivel Galliani úgy dönthet, hogy a Patoért kapott pénznek egy részét befektetné Kaká visszaszerzésébe. Galliani, szokása szerint, egyszerre több fronton is dolgozik. Tegnap láttam Mino Raiolát a Via Turatira érkezni, tehát a Balotelli-ügy is napirenden van. Több, mint valószinû, hogy Balotelli nyáron fog érkezni, és nem elõbb.
#acm
"Felvetõdnek Kaká esetleges visszatérésével kapcsolatban érzelmi és eszmei kérdések. Úgy gondolom, hogy sok Milan szurkoló nagyon szorosan kapcsolódik Kakához, mivel nem csak egy bajnok és nagyszerû játékos, hanem egy rendkivüli ember is. De fel kell tennünk azt a kérdést is, hogy mennyire lenne hasznos a csapat számára, mivel ismerjük a fizikai állapotát. Ezek mellett, Kaká visszatérése teljesen ellentmond a vezetõség álltal elkezdett fiatalitási projektnek. Az is igaz, hogy a fiatalok mellett jobb, ha játszik néhány tapasztalt játékos is, akiktõl tanulhatnak, de õszintén szólva, nem hiszem, hogy Kaká visszahozatala lenne a legmegfelelõbb megoldás a jövõre nézve."
#acm
„Soha nem jutott eszembe a neve. Olyan, mint egy rohadt alma. Minden közösséget megmérgez, ahová csak bekerül.”
Silvio Berlusconinak nem hiányzik a Milanból Mario Balotelli
https://www.facebook.com/ferfiklubb/
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
#acm
REAL MADRID
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
I met God. She's black
-Szevasz öcsém,hallom te rúgod itt a gólokat...
-Hát igen Mario,igyekszem!
-Látod a kocsim,meg a fukszom kisgyerek? Na akkor üljél le szépen,megjött a király
ASD:ASDSGSGS
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
A La Repubblica a napokban egy hosszabb beszélgetést közölt a Milan ikonjával, Paolo Maldinivel. Az írás legérdekesebb részleteit Gálházi László fordításában közöljük.
Amikor Allegri úgy érezte, hogy szüksége van rá, megpróbálta behozni Maldinit a Milan öltözõjébe. Maldini egy nyilatkozatot is adott errõl a La Repubblica újságnak: “Tavaly Allegri azt mondta, hogy szükség lenne valakire, aki õt is ellenõrizze. Allegri: “Paolo! Ki mondja meg nekem, ha elcseszem a taktikát, vagy nem tudom megfelelõen és hitelesen kezelni az öltözõben a kialakult helyzeteket, amelyeket nekem kell megoldanom?” – Allegrinek olyan valaki kellett, akinek van hitele a nevesebb játékosok elõtt is és a személyisége miatt hallgatnak rá. Õ úgy érezte, hogy a múltam miatt én vagyok erre alkalmas.
- Elmondana errõl részleteket?
Paolo: “Az USA-ban vakációztam, amikor Max felhívott és elmondta a fentieket. Késõbb találkoztunk és többször beszéltünk telefonon. Mondtam neki, hogy ebbõl a tervébõl neki akár problémája is lehet. Max válasza az volt, hogy megbeszélte a vezetõséggel és úgy tûnik, minden rendben. 2011 októberében sms-ben írta Allegri, hogy nagyon rövid idõ múlva hivatalosan is meg fog keresni. Azóta soha többet nem hallottam felõle, engem nem keresett! De más sem a vezetõségtõl. Pedig tudták hol találnak meg.”
- Mit érez jelenleg a Milan iránt?
Paolo: “Néha gondolkodom a múlt eseményein. Mindenki tisztában volt a dolgával. A játékosok fociztak, a vezetõk irányították a csapatot. Mindenkinek meg volt a saját felelõsségtudata. Teljes mértékben tudtuk, hogy a globális sikert milyen úton érhetjük el és tettük a dolgunkat. Egy igazi csapat voltunk.”
- Az az érzésem, hogy Galliani már elkedvetlenedett.
Paolo: ” Lehetséges! Õ az a vezetõ, aki eddig a legtöbbet nyert, az õ döntései hatnak ki leginkább a csapat sikereire, õ választja meg a munkatársait, akikben hisz. Én ma is a Milan Családhoz tartozom! Vagy talán nem is? Õk nem akarnak engem!”
-Tehát csalódottságot érez?
Paolo: “Azt mondanám, keserûséget, de nem csak magam miatt. Keserûséget azért, mert amit közösen felépítettünk, az most egyre inkább szétesik. A régi játszótársaimnak ugyanez a véleménye. Sokat kaptam a Milantól, amelybõl szeretnék én is visszaadni valamit. Bár én is a lehetõ legtöbbet adtam a Milan történetében. A legtöbb meccset is én játszottam, de azt érzem, hogy amit kaptam, az még mindig több, mint amit adtam. Érzem, hogy még adósa vagyok a klubnak.”
- Errõl sohasem beszélt Berlusconival?
Paolo:” Mielõtt befejeztem a játékot, az Elnök úr azt mondta: “Az ön munkájára feltétlenül számítunk, amint kipihente magát és úgy dönt, hogy a societa rendelkezésére áll. Az, hogy milyen munkakörben, az még a jövõ zenéje. Itt biztos nem a gazdasági munkára fogunk gondolni, hanem amihez ön a legjobban ért. Egy biztos, hogy ez a Milan Család nem fogja elengedni az egyik legnagyobb bajnokának a kezét.” – Látja én most is itt vagyok, el lehet érni, de valahogy éppen a “családom” az, amelyik átnéz rajtam.”
acmilan.hu
