36663
  • Palinko
    #35452
    de nem kellett nekünk itt továbbjutni szerintem, fiatal még a csapat és később elvérezni nagyobb bánat lett volna, mert már úgy néztük volna, kiejtettük a Barcát és pont ezektől kapunk ki? jobb így, fiataloknak nagy tapasztalat lesz a tegnapi este, Barcának meg megvan minden esélye hogy idén is megnyerje mert stabilabb csapat. nekünk pedig még össze kell érni, bajnokságra koncentrálhatunk ahol elejét elrontottuk, de már jövünk fel. bár tegnap 8 kor úgy ültem neki hogy továbbmegyünk, de a kapufánknál már tudtam hogy kiestünk és nem is tudom sajnálni a fent említett dolgok miatt.

    Jakuza, Bakkerman azt hiszem beszélhetek a többiek nevében és köszönjük a normális hozzállásotokat és azt amit beírtatok! :)
  • bakkerman
    #35451
    Minden elismerésem azért a Milan-é, hősiesen tették a dolgukat ezek a fiatal,BL szinten rutintalan srácok. És ne felejtsük el azért az odavágót, amit senki nem vehet el tőletek,azt a sikert.
  • mrroma
    #35450
    4-3-3 al nem lehet a Barcanal jatszani, lehet csak ez az eredmeny, csak az edzo a hibas szerintem
  • Jakuza1
    #35449
    Megizzasztottatok minket rendesen.
    Sajnos egy kicsit megijedtetek az elso goltol es kizokkentetek az elso merkozes taktikajabol.

    Mindenesetre igy is jol helytalltatok es kellett egy kis szerencse is hogy tovabbjussunk, gondolok a kapufara, amikor lekontraztatok minket.
    Sok sikert a bajnoksaghoz, talan ott most hogy nem kell a BL-ben is helytallni, feljebb lephettek. Remeljuk ez a vereseg, nem vet vissza titeket.
  • Palinko
    #35448
    nem volt ez hiba, kellett nekik ez a tapasztalat is, legközelebb véres szájjal fognak játszani. már jövőre is. Allegri bár szidjuk szidjuk nem hülye.
  • LasCar16
    #35447
    Megérdemelten jutott tovább a Barca, tökösebbnek kellett volna lenni, remegett a lábunk, kapkodtunk, szemben az első meccsen mutatott játékkal ahol használtuk a fejünket is, ez a sok sok pontatlanság,késés mind koncentrációs hiba, nem tudtuk kezelni a helyzetet, nézzétek meg pl Ambro játékát előző meccsen és most, mennyit számítanak a mentális dolgok... hozzá állás nem volt megfelelő ez Allegri hibája is, hiába nyilatkozta mindenki azt hogy jól tudjuk mit kell tenni, pont az valósult meg amiről azt mondták hogy nem fog megtörténni, én kurva mérges vagyok, mert ha kicsit jobbak vagyunk, vagy ha szerencsénk van akkor tovább is jutunk, meccs összképe nem változott, alig volt normális passzunk, így nem lehetett megcsinálni..
  • SLICK
    #35446
    Amúgy az edző bátorságára vall, hogy mert fiatalokat kezdetni, egy ilyen meccsen. Gondolom bízott a gyorsagáukban, ha netán kontrázni tudnak.
    Azért BL-ben nem keveset számít a rutin is, én ezt is hibának tartom valahol.
  • szucsy89
    #35445
    Szerintem is. Kicsit mintha úgy éreztem volna, hogy be voltak szarva a játékosok. Ez a fiatalok részéről maximálisan érthető is, de az olyanoktól, mint Ambrosini nem.
  • Grove4
    #35444
    Szerintem meg az volt a probléma, hogy nem tudták megtartani a labdát annyira, hogy értelmes támadást tudtak volna vezetni belőle.
  • Monoton
    #35443
    Leírom ide is. A véleményem, hogy ha nem úgy jöttök el a meccsre, hogy mindenképpen védekezni akartok, akkor lehetett volna más eredmény is. Én a taktikát hibáztatom, azon ment el az egész.
  • szucsy89
    #35442
    Ja és még annyi, hogy kb. minden támadásunk elhalt Abate oldalán, vagy mikor hozzá került a labda, esetleg ha szorult helyzetben kellett passzolnia rendre elrontotta. Végre Antoninitől megszabadultunk, most már De Sciglion a sor, hogy kiszorítsa Abatét, benne látom, hogy klasszis lesz.
  • szucsy89
    #35441
    Megérdemelt volt a Barca továbbjutás. Az első meccs volt a szenzáció nem ez az eredmény, ha a San Siroban is nyer a Barca ami kb. a papírforma lett volna, akkor senki sem lepődik meg ezen az eredményen. Én azért bíztam 3-0-nál egy utolsó perces gólra, hát nem mi rúgtuk hanem kaptuk.

    Durván fiatal, épülő csapatunk van, nem vagyok annyira elkeseredett, mert sok van még ezekben a srácokban, menni kell tovább, elérni a 2. helyet a bajnokságban és jövőre (Balotellivel és talán sikerül nyáron még egy minőségi fiatalt igazolni) nagyobb reményekkel megyünk neki a BL-nek.

    Csak ne a Barcát kapjuk, mert már tele van a tököm velük... FORZA MILAN!
  • Effe88
    #35440
    nagy kutyaütő az
  • Monoton
    #35439
    Robinhonak is sok esze van, miért nem ívelte fel?
  • Palinko
    #35438
    ugyanmár, mindig is tudtuk a foci üzlet. mikor a próbahúzáson is ugyanazok a kombinációk jöttek ki mint a rendesen az is csak ezt támasztotta alá. a 2-0 ás győzelmünk is sokat spórolt a fogadóirodáknak, erre most ilyen félidei eredmény, meg ki tudja mi lesz a vége. skalpolják a fogadókat. nem bánom ha a barca megy tovább be kell látnunk IDÉN ők a jobb csapat, de ahogy nézem a fiataljainkat jövőre meglephetjük a világot.
  • limperatore
    #35437
    mekkora undorító támadófocit játszik ez a barca..
  • Effe88
    #35436
    de szarok vagytok:/
  • Gauge
    #35435
    A Milan eladta a meccset, másra nem tudok gondolni. Tisztán Barca játékosoknak adják középre (!?)...
  • dave9004
    #35434
    a kapufánál vége volt a meccsnek sztem
  • szomferi
    #35433
    nagyon kell az a gól már...
  • Palinko
    #35432
    igen az első gól ugye, nagy elbaszás 3 ember közül kirúgta, de ha a kontrát nem kapufára tolja, tuti nem kapjuk hirtelen a 2. at... szóval 1-1 teljesen megint megváltoztatta volna. de mivel a foci üzlet és most nyilvánvalóan fogadás vadászat megy (2-2 az összesített és van még 45 perc). kábé kevesen tudják mi fog történni a végére :D én már nem nézem, majd utolsó percekre elkapom.
  • dave9004
    #35431
    igen rúgott gól nélkül már nem érdemlünk továbbjutást. 1-1 után sima lett volna.
  • LasCar16
    #35430
    kb erre lehetett számítani, a mi részünkről kicsit csalódott vagyok mert ha picit jobban koncentrálunk akkor nincs ekkora baj, nem szabad hagyni lőni őket 16ról, Muntari jöhetne Ambro és Flamini sincs toppon, ha hozzánk kerül a labda akkor sokan beszarnak és kb még Valdés is elvenné tőlük a labdát, nagyon kellene egy gól... nem reménytelen ez de ha nem változtatunk valamit akkor kiesünk.
  • Palinko
    #35429
    fiatal a csapat. látszik nagyon a védelmen, meg a kibaszott kapufán is. ha a 2. félidőben nem rúgunk gólt, remélem a 91.ben megkapjuk a 3. al a repjegyet.
  • Monoton
    #35428
    Niang
  • eddie
    #35427
    Hamar eltolták azt a buszt. Azért remélem többet nem kaptok!
  • LasCar16
    #35426
    Hivatalos kezdők:

    FC Barcelona (4-3-3) – Jordi Roura
    Victor Valdes; Dani Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba; Xavi Hernandez, Sergio Busquets, Andres Iniesta; Pedro Rodriguez, Lionel Messi, David Villa.

    AC Milan (4-3-3) – Massimiliano Allegri
    Chritisn Abbiati; Ignazio Abate, Philippe Mexes, Cristian Zapata, Kevin Constant; Riccardo Montolivo, Massimo Ambrosini, Mathieu Flamini; M’Baye Niang, Kevin-Prince Boateng, Stephan El Shaarawy.
  • szucsy89
    #35425
    A busz már beállt, már csak a kezdő sípszó van hátra! :D

  • szucsy89
    #35424
    estére:

  • szucsy89
    #35423
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • LasCar16
    #35422


  • DeerHunter01
    #35421
    :DD Reméljük a legjobbakat. Egyébként jól jött az inter vereség [hahhaaaaha], 2. hely meglehet simán.
  • Palinko
    #35420
    én amit vezetése alatt láttam ott jó volt. vezetett azért már világbajnokságon, blben is komoly meccseket remélem nem rajta fog múlni. nb1 ben meg nehogy valami zsebpénzért rosszabb :D
  • szucsy89
    #35419
    Kiszopott a Nápoly, még közelebb a 2. helyhez!
  • Smithie
    #35418
    MOndjuk én nem nézek nb1-et...
  • Smithie
    #35417
    Kassai egy nagyon jó bíró, ennek csak örülni kéne.
  • DeerHunter01
    #35416
    Senkit, de egy olyan bíró, aki a Milan meccsét fogja fújni, már jó pár embert :))))))))))))
  • Palinko
    #35415
    kit érdekel az nb1 ebben a topicban?
  • DeerHunter01
    #35414
    sajnos a hazai bajnokságban pont az ellentettje az igaz :/
  • LasCar16
    #35413
    szerintem pedig nagyon jó hír, nemzetközi meccseken mindig nagyon jól fújt, hagyja a folyamatos játékot és jól is olvassa a szitukat