A.C. Milan
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A Cagliari edzõje Ivo Pulga megköszönte a Milan sportszerûségét a stadion körüli kaotikus döntéseket illetõen.
A találkozó szerdán átkerült Torinóba, miután az Is Arenas nem felelt meg a biztonsági elõírásoknak, majd a Cagliari fellebbezett és nyert, hogy végül a hatóságok zárt kapus meccs elképzelését is elutasítsák.
"Remélem ez bizonyítja, hogy a labdarúgás ünnep. Azért, hogy Szardínián játszhatunk nagy köszönet illeti a sportszerû Milan hozzáállást és a szurkolókat, akik hallatták hangjukat.
A Rossoneri félelmetes és nagyon fiatal támadósorral rendelkezik, azonban a pálya minden szegletén tartanunk kell tõlük. Nem lesz könnyû megfogni õket.
Massimiliano Allegri egy kiváló edzõ, de a játékosok azok, akik a pályán vannak és az a tény, hogy a múltban a Cagliarinál volt nem fog befolyásolni semmit."
Radja Nainggolan és Danilo Avelar eltiltott, miközben Nene sérült, így Pulga megerõsítette, hogy a 18 esztendõs Nicola Murrunak kell játszania jobb oldalon. Ami a támadójátékot illeti, az utolsó percekben fogja eldönteni.
A Cagliari kerete: Agazzi, Avramov; Ariaudo, Astori, Del Fabro, Murru, Perico, Pisano, Rossettini; Casarini, Conti, Cossu, Dessena, Ekdal, Eriksson; Ibarbo, Nenè, Pinilla, Sau, Thiago Ribeiro
forrás: football-italia.net
#acm
házi négerXD
de gondolom itt a Berlusconi familiáról van szó😊
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...
mi kimentünk 4-en fejenként 14000-bõl kijött belépõ, út
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Még mindig nem világos, hogy hol játsszák le a Cagliari-Milan találkozót vasárnap délután, hiszen a klub és a helyi polgármester nem ért egyet, hogy az Arenas Stadium készen áll-e.
Ma reggel Quartu Sant’Elena polgármestere beszélt a Radio Sportivan keresztül megerõsíteni azt, hogy az Arenas nem felelt meg a biztonsági elõírásoknak egy ilyen nagy mérkõzésnek.
Elmondta, hogy jelenleg nem tudják garantálni a szurkolók biztonságát a mérkõzés alatt, de reméli, hogy korlátozott számú nézõk elõtt le lehet majd játszani.
Ez a szituáció már kialakult a Juventus ellen decemberben, akkor a meccs semleges pályára költözött, Parmába a Stadio Tardinibe.
A Cagliari ragaszkodik hozzá, hogy teljesítették a szükséges munkálatokat és biztonsági vizsgálatokat ismét, javítva a CCTV kamerák elrendezését.
Meg kell várni, hogy ez elég lesz e vagy ha túl késõ megváltoztatja e a Lega Serie A álláspontját.
Ha az Arenas nem felel meg, akkor vasárnap délután Triesztben kerül sor a meccsre nagy valószínûséggel.
forrás: football-italia.net
#acm
#acm
#acm
#acm
szerintem meg a kurvák miatt 😄SDA😄D😄:SAS😄S
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nagyot szólhat ez a kettõs tavasszal,csak sajnos a BL-ben mi vagyunk a riválisotok...😄D
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB
Attól függetlenül Forza Milan, fõleg a BL-re! 😊
2. félidõt láttam csak, 1-0nál eléggé visszavettünk a tempóból, megint a gól után kezdtünk el focizni, így nem lehet... Nocerino valami kibaszott fos amit mûvel idén... viszont ez a támadótrió zseniális lesz, és még most jönnek nekik a legjobb évek 😄
#acm
#acm
De szar meccs volt amúgy... 😄D nem is érdemeltünk gyõzelmet se, meg sztem a 11-es sem volt jogos de majd megnézem az összefoglalóban mégegyszer... na mind1, a lényeg hogy elõztük az intert és Balo for prez! 😄DDD
https://www.facebook.com/ferfiklubb/
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009
Forrás: canalemilan.it
#acm
na és akkor:
Születési ideje: 1991. május 1.
Posztja: középsõ védõ, de a védelem elõtt is tud játszani.
Elõzõ klubjai: Lech Poznan, Foggia és Brescia.
Magassága és súlya: 194 cm. 78 kg.

#acm
A Brescia 3,5 millió eurót kap a játékosért, aki azonnal a keret tagja lesz. Ezenkívül Raiolával még mindig beszélünk Kasamiról.
forrás: milannews.it

#acm


