A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#35503
Boateng: "De Sciglio needs to cut his hair because he looks like my grandfather." <#idiota>
szomferi
#35502


<#nevetes1><#nevetes1>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

szucsy89
#35501
egyik Barcás haverom meccs után:

egy biztos, ha thiago silva még idén is a milanban van
akkor a barca nem ment volna tovább a milan ellen
a meccs legjobbja volt


😞

rohadj meg még mindig Kopasz!
Palinko
#35500
nem követtem nagyon, de ennyi még jópofa és belefér szerintem. kis marketing és jólvan.
szucsy89
#35499
szucsy89
#35498
szucsy89
#35497
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/mit-kerestek-balotelliek-a-vonat-csomagtartojan-kep-2231837

haha
szucsy89
#35496
szucsy89
#35495
mi a f...?
#35494
😄 Lehet
szabii98
#35493
😄sdsasD?FDSASD

I met God. She's black

LasCar16
#35492

#acm

LasCar16
#35491
akkor nem pózolt csacsival? 😄

#acm

#35490
És még ez egyszer nálunk játszott 😄
bakkerman
#35489
harmadiknak még beférne Balo sarkazásos passza is,és akkor full joga bonito 😄 amúgy nem gyenge labdát adott Montolivo,Beckhamnek voltak ilyen "rajzolt" labdái még a MU-ban <#eljen>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

szucsy89
#35488


Palinko
#35487
azért ezt egy interes szájából... már ne is haragudj. mi jók voltunk full olasz kerettel és így is jobbak leszünk tõletek...
limperatore
#35486
cigááányok cigááányok cigááányok

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35485
Palinko
#35484
ha a teljesítményt csak gólokban méred..... szegény Maldini ha ezt látná 😄
limperatore
#35483
csak lekell szedetnie az interes tetkót a kezérõl 😄SA

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35482
Davide Santon: "Milan drukker vagyok, és azt hiszem nem tudnám visszautasítani a Milan ajánlatát."
limperatore
#35481
:SAD_SAD:SAD:SA

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

bakkerman
#35480
ha ezt látná Mussolini AS:ASSDGH_aFSAASF

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

limperatore
#35479
a 2 olasz 😄D

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35478
Nagy haverok lettek... bár Stephan teljesítménye visszaesett mióta Balo itt van :/



Mor3llo
#35477
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Palinko
#35476
uhh nem tudom, a kép sem saját, facebookon osztotta meg azt hiszem az acmilan.hu rajongói oldal. remélem azért videót valaki kerít és azt is, hogy nem ütötte meg magát nagyon, csak úgy nézett ki 😄
szomferi
#35475
errõl van videó? 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Palinko
#35474
szucsy89
#35473
banok
#35472

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

LasCar16
#35471
eredmény jó, a többit felejtsük el.. nagyon lassúak voltunk, Monti és Balo játéka tetszett csak, De Sciglio is szépen hozta a bal oldalt.. Forza!

#acm

szucsy89
#35470
Balooo 2 😄
szucsy89
#35469
Jaja, az a bõrös is szép volt amit kiosztott. 😄

Zapata kezezése viszont piros volt... még annyit, hogy De Sciglio ma is nagyot játszik!
bakkerman
#35468
1-0 Balotelli büntetõ

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

banok
#35467
15.00 Milan-Palermo
tv: Sportklub hu
streamek: http://banok.myfreeforum.org/about19.html

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

szucsy89
#35466
És akkor a hivatalos kezdõk:

MILAN: Abbiati; Abate-Bonera-Zapata-De Sciglio; Flamini-Montolivo-Muntari; Boateng-Balotelli-El Shaarawy.
PALERMO: Sorrentino, Munoz, von Bergen, Aronica, Morganella, Rios, Donati, Kurtic, Garcia, Ilicic, Dybala.
szucsy89
#35465
A Milan vasárnap délután 15:00-kor fogadja a Palermo csapatát a Serie A 29. fordulójának játéknapján.

A Milan jelenleg a bajnokság 3. helyén áll, két ponttal lemaradva a 2. helyezett Napolitól, valamint 11 ponttal az 1. Juventustól. A 4. helyezett Fiorentina csupán 3 pontra van a Milantól.

Massimiliano Allegri, a csapat vezetõedzõje kijelölte keretét. Nem áll rendelkezésre sérülés miatt Didac Vila, Nigel De Jong és Giampaolo Pazzini. Kevin Constant eltiltását tölti. Valamint ismeretlen okból Bartosz Salamon is kimaradt.

A várakozások szerint Allegri a jól bevált 4-3-3-mas felállásba küldi majd pályára játékosait. A kapuban Abbiati, a védelemben Abate, Mexés, Zapata és De Sciglio kezdhet. A középpályát Flamini, Montolivo, Muntari hármas alkothatja. A támadó Boateng, Balotelli és El Shaarawy lesz.

Íme a Milan várható kezdõcsapata: Abbiati – Abate, Mexés, Zapata, De Sciglio – Flamini, Montolivo, Muntari – Boateng, Balotelli, El Shaarawy.

A Palermo 28 mérkõzésen mindössze 21 gyûjtött ponttal áll a tabella utolsó helyén. A szicíliaiak 3 gyõzelem mellett 12 döntetlent és 13 vereséget könyvelhetnek el, továbbá 23 gólt rúgtak, és 41-et kaptak. A Palermo 14 mérkõzés óta nem tudott nyerni a bajnokságban, utóbbi 5 meccsükbõl 1-et elveszítettek (Palermo-Siena 1-2) és 4-szer döntetleneztek (Torino-Palermo 0-0, Palermo-Genoa 0-0, Chievo-Palermo 1-1, Palermo-Pescara 1-1).

A bajnokság elsõ felében, október 30-án a Stadio Renzo Barbera stadionban 2-2-es döntetlen született. A Milan góljait Montolivo és El Shaarawy, a hazaiakét Miccoli és Brienza szerezte.

A Serie-A-ban legutóbb 2011. március 19-én tudott nyerni a Palermo a Milan ellen, akkor 1-0-s Palermo gyõzelem született Szicíliában.

A Milan utóbbi 7 hazai bajnoki mérkõzését megnyerte. Mario Balotelli nem léphetett pályára a Bajnokok Ligája Kiesési szakaszában, így õ vasárnapra erõnlétileg és mentálisan is kipihent lesz. A legutóbbi 6 hazai Milan bajnokin 2,5 gólnál több gól született.



acm.hu
Palinko
#35464
Kakát olvastam aztán a cikkben kapcsolok 😄
Palinko
#35462
nekem is õ a legszimpatikusabb a keretbõl de jó lenne egy Boa teng teng teng is 😄 emígy hol vannak jó áron, eredeti mezek? vagy acmilan.com és ott várjam még nem lesz a webshopba? 😄
limperatore
#35461
😄DDDDDDD rommá

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Grove4
#35460
Te inkább csak új fotelre gyûjtsél! 😄😄😄😄😄

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

szucsy89
#35459
Én meg egy speckó mezt, aminek Grove4 lenne a hátulján!

😄S😄AS:😄SA:ASD😄AS😄S:SAS😄 janem 😄
Grove4
#35458
Én El Sharawy-sat vennék! 😊

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Palinko
#35457
csak azt nem értem, hogy-hogy nem nyár végén mutatták be 😄
Grove4
#35456
gyönyörû ez a mez! Milanos lennék, tuti vennék egyet

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Palinko
#35455
már 8 éve szurkolok a Milannak asszem itt az ideje az elsõ póló vásárlásnak 😄 de ki legyen rajta? 😄 legjobban örülnék névtelennek egy 8 as számmal 😄

már majdnem vettem Pato sat is, de aztán láttam nem lesz belõle az amire vártunk.
szucsy89
#35454
nagyon bejövõs <#eljen>