A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#35553
szucsy89
#35552
eltiltott

#35551: most ágyból fogom nézni <#mf1>
#35551
A fotelod háttámlája csap meg téged 😉
szabii98
#35550
Balo játszhat?

I met God. She's black

szucsy89
#35549
no, ma megcsapjuk a juvét? <#hawaii>
limperatore
#35548
persze h nem 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

#35547
Rocchi mellett ugy se ferne be mi? 😄

limperatore
#35546
mintha bárki kérte is volna h jöjjön az interbe 😄SASSA😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35545
El Shaarawy: "Will I be a good father like my dad? Possible. Will I win the Ballon d'Or? Possible. Will I ever join Inter? Impossible."

ahahhahahah ROMMÁ
LasCar16
#35544
Robinho egy jó meccset játszott és nagy hasznunkra lehet a szezon hátralévõ részében, mivel õ egy bajnok.

Tudunk javulni, mivel most hiányzott az élesség, de ebben a szezonban már produkáltunk egy nagy visszatérést.

Nem kérek többet számon a játékosaimon, mert jól játszottak még 10 emberrel is. A Fiorentina elleni minden szempontból rossz játék volt, de a Napoli ellen ennél többet nem tudtunk volna tenni.

A labdarúgás kiszámíthatatlan, ezért fogunk fölfele a Napoli irányába nézni. Mindenesetre, a harmadik hely egy jó cél figyelembe véve azt ahogyan kezdtük az idényt."

😄DDDD meccs elõtt még mindenki azt szajkózza hogy a 2. helyet el kell érnünk, alibi nyilatkozat 😊

#acm

LasCar16
#35543
nála ez nem az elsõ eset, elég passzívan kezdtük a 2. félidõt, Robika viszont jobban felhúzott, ilyen kibaszott alibit utoljára Dinnyónál láttam..., ami még feltûnt ma az a pontatlanság, Niang sem játszott fényesen, de legalább hajt és próbál váratlant húzni, Torinóban ha nem nyerünk akkor lemondhatunk a 2. helyrõl

#acm

LasCar16
#35542
érdekelne egy statisztika hogy Max irányítása alatt X rangadóból mennyit nyertünk meg

#acm

szucsy89
#35541
nem tudjuk megnyerni a rangadókat...
szucsy89
#35540
remélem flaminit eladjuk a büdös picsába... nem tanulta még meg profi pályafutása során hogy páros lábbal nem csúszunk bazdmeg? -.-
szucsy89
#35539
Milan - Romára lehet megyek <#bohoc>
limperatore
#35538
megérkezett milanoma a magyar szurkolói klub a milan napoli meccsre
jól gondolom szücsy, h nem v ott? 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35537
hogy te milyen buta vagy
limperatore
#35536
AS😄AS:S:AS:AD én is befostam ezen 😄DD lehet szücsy találja ki a koreokat :ASD:SA

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

LasCar16
#35535


😄

#acm

szucsy89
#35534
😄DSASds.ad:SD:dsAADSS:Sadds
bakkerman
#35533
"tõlünk"?

szücsy voltál már te a SAN SIRO-ban? 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD visszajár! 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Mor3llo
#35532
nem tõletek...a Dortmundnál nem üres a felsõ lelátó 😄DD

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

limperatore
#35531
tõletek 😄DD

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35530
a Dortmund tõlünk másolta...

LasCar16
#35529


csak Balotelli 😄

#acm

szucsy89
#35528
LasCar16
#35527
legközelebb tiltsák el 5 meccsre, Cambiasso féle szabálytalanságokért pedig elég az egy meccs<#eplus2>

#acm

Effe88
#35526
Save the childrenXDXD
hatalmas kép😄

szucsy89
#35525
apa kezdõdik

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-a-sertegeto-balotellit-harom-meccsre-eltiltottak-2234023
Palinko
#35524
de szerencsés vagyok hogy nem láttam ezt 😄 fiatal a csapat, most még belefér, most szopják csak be ilyeneket, aztán késõbb talán leszoknak ilyesmirõl 😄
szucsy89
#35523


Kopasz a meccs végén... 😄 következõ pár másodpercben pedig fejbelõtte a bírót 😄:A:dsa
Effe88
#35522
S:😄:S:S😄

fõleg, hogy 2 gólos elõnyt,emberelõnnyel illik lehozni

#35521
Nem értem mit kell sírni egy bírói tévedés miatt!Ha szétverted a fotelodat,majd gyûjtünk neked egy újra 😄
Effe88
#35520
az az Arsenal is szarrá verte volna a nagy celticet😄😄
de tudom nagy siker volt az az 5:0XDXD

Count Adyn
#35519
Mint az Arsenalt ... wait ...what? 😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Effe88
#35518
a barca ellen nekik se lett volna sanszuk
celticet mindenki megverte volna

szucsy89
#35517
rohadj meg, ez jó volt! 😄
Grove4
#35516
Rtemélem a Barca ellen ... wait ...what? 😄

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

szucsy89
#35515
limperatore
#35514
:ASD:ASD rommá

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35513
Remélem a Bayern ellen 1-0ra fogtok vezetni, és a 92. percben nem fúj be a bíró mondjuk egy Lahm kezezést a 11-esen belül... akkor majd én is beírom, hogy: ÉS?
LasCar16
#35512
Tajjavento ma is bizonyított, 2-0ról emberelõnyben azért illett volna megnyerni..

#acm

limperatore
#35511
így is kaptatok már 11 plusz pontot bírói tévedésekbõl...

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

#35510
És?
szucsy89
#35509
2-0ról emberelõnyben leikszelni, gratulálok.

a játékvezetés megint borzalmas volt, a végén egy 11-est nem kaptunk meg, és Nocerino szabálytalansága sem ért büntetõt.
szucsy89
#35508
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-balotelli-dohanyzott-a-vonaton-rajtakaptak-2233331

ezt még most látom... :S akármennyire is bírom Balot azért ezt nem kéne.
szucsy89
#35507
Monti góljával vezetünk, emberelõnyben vagyunk, nagyon kéne nyerni!
LasCar16
#35506


õ mondja bazmeg?

#acm

szucsy89
#35505
😄DDDDDDDDDDD jogos
limperatore
#35504
jóvan django megszólalt 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco