A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Palinko
#35452
de nem kellett nekünk itt továbbjutni szerintem, fiatal még a csapat és késõbb elvérezni nagyobb bánat lett volna, mert már úgy néztük volna, kiejtettük a Barcát és pont ezektõl kapunk ki? jobb így, fiataloknak nagy tapasztalat lesz a tegnapi este, Barcának meg megvan minden esélye hogy idén is megnyerje mert stabilabb csapat. nekünk pedig még össze kell érni, bajnokságra koncentrálhatunk ahol elejét elrontottuk, de már jövünk fel. bár tegnap 8 kor úgy ültem neki hogy továbbmegyünk, de a kapufánknál már tudtam hogy kiestünk és nem is tudom sajnálni a fent említett dolgok miatt.

Jakuza, Bakkerman azt hiszem beszélhetek a többiek nevében és köszönjük a normális hozzállásotokat és azt amit beírtatok! 😊
bakkerman
#35451
Minden elismerésem azért a Milan-é, hõsiesen tették a dolgukat ezek a fiatal,BL szinten rutintalan srácok. És ne felejtsük el azért az odavágót, amit senki nem vehet el tõletek,azt a sikert.

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#35450
4-3-3 al nem lehet a Barcanal jatszani, lehet csak ez az eredmeny, csak az edzo a hibas szerintem
Jakuza1
#35449
Megizzasztottatok minket rendesen.
Sajnos egy kicsit megijedtetek az elso goltol es kizokkentetek az elso merkozes taktikajabol.

Mindenesetre igy is jol helytalltatok es kellett egy kis szerencse is hogy tovabbjussunk, gondolok a kapufara, amikor lekontraztatok minket.
Sok sikert a bajnoksaghoz, talan ott most hogy nem kell a BL-ben is helytallni, feljebb lephettek. Remeljuk ez a vereseg, nem vet vissza titeket.

Palinko
#35448
nem volt ez hiba, kellett nekik ez a tapasztalat is, legközelebb véres szájjal fognak játszani. már jövõre is. Allegri bár szidjuk szidjuk nem hülye.
LasCar16
#35447
Megérdemelten jutott tovább a Barca, tökösebbnek kellett volna lenni, remegett a lábunk, kapkodtunk, szemben az elsõ meccsen mutatott játékkal ahol használtuk a fejünket is, ez a sok sok pontatlanság,késés mind koncentrációs hiba, nem tudtuk kezelni a helyzetet, nézzétek meg pl Ambro játékát elõzõ meccsen és most, mennyit számítanak a mentális dolgok... hozzá állás nem volt megfelelõ ez Allegri hibája is, hiába nyilatkozta mindenki azt hogy jól tudjuk mit kell tenni, pont az valósult meg amirõl azt mondták hogy nem fog megtörténni, én kurva mérges vagyok, mert ha kicsit jobbak vagyunk, vagy ha szerencsénk van akkor tovább is jutunk, meccs összképe nem változott, alig volt normális passzunk, így nem lehetett megcsinálni..

#acm

SLICK
#35446
Amúgy az edzõ bátorságára vall, hogy mert fiatalokat kezdetni, egy ilyen meccsen. Gondolom bízott a gyorsagáukban, ha netán kontrázni tudnak.
Azért BL-ben nem keveset számít a rutin is, én ezt is hibának tartom valahol.

szucsy89
#35445
Szerintem is. Kicsit mintha úgy éreztem volna, hogy be voltak szarva a játékosok. Ez a fiatalok részérõl maximálisan érthetõ is, de az olyanoktól, mint Ambrosini nem.
Grove4
#35444
Szerintem meg az volt a probléma, hogy nem tudták megtartani a labdát annyira, hogy értelmes támadást tudtak volna vezetni belõle.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#35443
Leírom ide is. A véleményem, hogy ha nem úgy jöttök el a meccsre, hogy mindenképpen védekezni akartok, akkor lehetett volna más eredmény is. Én a taktikát hibáztatom, azon ment el az egész.

REAL MADRID

szucsy89
#35442
Ja és még annyi, hogy kb. minden támadásunk elhalt Abate oldalán, vagy mikor hozzá került a labda, esetleg ha szorult helyzetben kellett passzolnia rendre elrontotta. Végre Antoninitõl megszabadultunk, most már De Sciglion a sor, hogy kiszorítsa Abatét, benne látom, hogy klasszis lesz.
szucsy89
#35441
Megérdemelt volt a Barca továbbjutás. Az elsõ meccs volt a szenzáció nem ez az eredmény, ha a San Siroban is nyer a Barca ami kb. a papírforma lett volna, akkor senki sem lepõdik meg ezen az eredményen. Én azért bíztam 3-0-nál egy utolsó perces gólra, hát nem mi rúgtuk hanem kaptuk.

Durván fiatal, épülõ csapatunk van, nem vagyok annyira elkeseredett, mert sok van még ezekben a srácokban, menni kell tovább, elérni a 2. helyet a bajnokságban és jövõre (Balotellivel és talán sikerül nyáron még egy minõségi fiatalt igazolni) nagyobb reményekkel megyünk neki a BL-nek.

Csak ne a Barcát kapjuk, mert már tele van a tököm velük... FORZA MILAN!
Effe88
#35440
nagy kutyaütõ az

#35439
Robinhonak is sok esze van, miért nem ívelte fel?

REAL MADRID

Palinko
#35438
ugyanmár, mindig is tudtuk a foci üzlet. mikor a próbahúzáson is ugyanazok a kombinációk jöttek ki mint a rendesen az is csak ezt támasztotta alá. a 2-0 ás gyõzelmünk is sokat spórolt a fogadóirodáknak, erre most ilyen félidei eredmény, meg ki tudja mi lesz a vége. skalpolják a fogadókat. nem bánom ha a barca megy tovább be kell látnunk IDÉN õk a jobb csapat, de ahogy nézem a fiataljainkat jövõre meglephetjük a világot.
limperatore
#35437
mekkora undorító támadófocit játszik ez a barca..

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

Effe88
#35436
de szarok vagytok:/

#35435
A Milan eladta a meccset, másra nem tudok gondolni. Tisztán Barca játékosoknak adják középre (!?)...
dave9004
#35434
a kapufánál vége volt a meccsnek sztem
szomferi
#35433
nagyon kell az a gól már... <#violent>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Palinko
#35432
igen az elsõ gól ugye, nagy elbaszás 3 ember közül kirúgta, de ha a kontrát nem kapufára tolja, tuti nem kapjuk hirtelen a 2. at... szóval 1-1 teljesen megint megváltoztatta volna. de mivel a foci üzlet és most nyilvánvalóan fogadás vadászat megy (2-2 az összesített és van még 45 perc). kábé kevesen tudják mi fog történni a végére 😄 én már nem nézem, majd utolsó percekre elkapom.
dave9004
#35431
igen rúgott gól nélkül már nem érdemlünk továbbjutást. 1-1 után sima lett volna.
LasCar16
#35430
kb erre lehetett számítani, a mi részünkrõl kicsit csalódott vagyok mert ha picit jobban koncentrálunk akkor nincs ekkora baj, nem szabad hagyni lõni õket 16ról, Muntari jöhetne Ambro és Flamini sincs toppon, ha hozzánk kerül a labda akkor sokan beszarnak és kb még Valdés is elvenné tõlük a labdát, nagyon kellene egy gól... nem reménytelen ez de ha nem változtatunk valamit akkor kiesünk.

#acm

Palinko
#35429
fiatal a csapat. látszik nagyon a védelmen, meg a kibaszott kapufán is. ha a 2. félidõben nem rúgunk gólt, remélem a 91.ben megkapjuk a 3. al a repjegyet.
#35428
Niang <#heureka>

REAL MADRID

#35427
Hamar eltolták azt a buszt. Azért remélem többet nem kaptok!

LasCar16
#35426
Hivatalos kezdõk:

FC Barcelona (4-3-3) – Jordi Roura
Victor Valdes; Dani Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba; Xavi Hernandez, Sergio Busquets, Andres Iniesta; Pedro Rodriguez, Lionel Messi, David Villa.

AC Milan (4-3-3) – Massimiliano Allegri
Chritisn Abbiati; Ignazio Abate, Philippe Mexes, Cristian Zapata, Kevin Constant; Riccardo Montolivo, Massimo Ambrosini, Mathieu Flamini; M’Baye Niang, Kevin-Prince Boateng, Stephan El Shaarawy.

#acm

szucsy89
#35425
A busz már beállt, már csak a kezdõ sípszó van hátra! 😄

szucsy89
#35424
estére:

szucsy89
#35423
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD
LasCar16
#35422


<#mf1>

#acm

DeerHunter01
#35421
😄D Reméljük a legjobbakat. Egyébként jól jött az inter vereség , 2. hely meglehet simán.

\"Erről van szó!\"

Palinko
#35420
én amit vezetése alatt láttam ott jó volt. vezetett azért már világbajnokságon, blben is komoly meccseket remélem nem rajta fog múlni. nb1 ben meg nehogy valami zsebpénzért rosszabb 😄
szucsy89
#35419
Kiszopott a Nápoly, még közelebb a 2. helyhez!
Smithie
#35418
MOndjuk én nem nézek nb1-et... <#vigyor3>

"A vadállatban is van szánalom. De bennem nincs, hát nem vagyok vadállat." (Shakespeare: III. Richárd)

Smithie
#35417
Kassai egy nagyon jó bíró, ennek csak örülni kéne.

"A vadállatban is van szánalom. De bennem nincs, hát nem vagyok vadállat." (Shakespeare: III. Richárd)

DeerHunter01
#35416
Senkit, de egy olyan bíró, aki a Milan meccsét fogja fújni, már jó pár embert 😊)))))))))))

\"Erről van szó!\"

Palinko
#35415
kit érdekel az nb1 ebben a topicban?
DeerHunter01
#35414
sajnos a hazai bajnokságban pont az ellentettje az igaz :/

\"Erről van szó!\"

LasCar16
#35413
szerintem pedig nagyon jó hír, nemzetközi meccseken mindig nagyon jól fújt, hagyja a folyamatos játékot és jól is olvassa a szitukat

#acm

DeerHunter01
#35412
Ennek örülni nem tudok, nb1-es mérkõzést nem tud vezetni...

\"Erről van szó!\"

szucsy89
#35411
Kassai vezeti a Barca elleni meccsünket!
szucsy89
#35410
Meccset nem láttam, de örülök hogy megint gólt lõtt😊

Már 5 gólos a srác, azt hiszem megérte eljönni a Citybõl 😄
bakkerman
#35409
2-0 az õ góljával, a gólöröme megint priceless!!! 😄DD Mariooo!!!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

szucsy89
#35408
remélem játszani fog és vág megint 2-t 😊
limperatore
#35407
még lóg a fán

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Galy
#35406
cserepad
bakkerman
#35405
Balo játszik holnap emberek? 😊 felépült már?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

szucsy89
#35404