A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Effe88
#35603
és még a sienatól vontak le 6 pontot<#mf1><#mf1><#levele>
milantól kéne 600 pontot levonni
szemét tökorrú szücsy<#taps><#vigyor5><#vigyor5>

szucsy89
#35602
MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAN GECI!!!!

SZOPJATOK LE MIND!!! 😄
Tigristank
#35601
Nem adtak meg az 1. félidõben egy teljesen jogos 11-est a Sienának, míg itt a végén a Milannak befújták a nem is annyira egyértelmût, ennyi! 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Grove4
#35600
Én is a Fiort sajnálom a legjobban! :S

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Effe88
#35599
:/
meg kell ezt nézni😄
elég gyanús dolgok lehettek itt
szegény fio:/

#35598
Így van! 😊

Grove4
#35597
aha, hihetõ... -.-'

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Effe88
#35596
tõlem loptad😄

#35595
De mostmár mind1 😄

#35594
(2-2. ill. 1-3 a fionak)

Grove4
#35593
Az egymás ellenitek milyen a Fiorral?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#35592
Allnak a pályán a játékosok nem is akarnak focizni 😄😄

szucsy89
#35591
ez eddig hidegzuhany, fio vezet mi meg félidõben szopunk a sienától... 2. félidõre valami nagyot kéne húzni mert ha nem akkor ugrik a bl jövõre, az meg nem kis bevétel kiesés lenne
szucsy89
#35590
MILAN: Abbiati, Abate, Zapata, Mexes, De Sciglio, Nocerino, Ambrosini, Montolivo, Niang, Balotelli, Robinho.

NYERNI KELL, ÉLET-HALÁL KÉRDÉSE, FORZA!!!
LasCar16
#35589


õt elnézegetném a középpályánkon😊 Raiola az ügynöke.

#acm

szucsy89
#35588
Andrea Poli megegyezett a Milannal

A tuttomercatoweb.com szerint Andrea Poli megállapodott az AC Milannal és 4 évre kötelezi el magát új klubjához, míg a piros-feketék körülbelül 6 millió eurót fizetnek a Sampdoriának az olasz középpályásért.



Poli iránt állítólag a Juventus is érdeklõdött, de ha hinni lehet a híreknek, akkor a játékosért folytatott versenyfutást a Milan nyerte. A fiatal olasz játékos az idei szezonban 30 bajnoki mérkõzésen lépett pályára, amelyeken háromszor volt eredményes.

A mindössze 23 esztendõs középpályás remekül beleillik a Milan fiatalítási projektjébe, hiszen már most megfelelõ élvonalbeli tapasztalattal rendelkezik, hosszabb távon számolhatnak vele a klubnál, és emellett még mindig sokat fejlõdhet. Poli 2012. augusztusában az Anglia elleni barátságos mérkõzés második félidejében debütált az olasz válogatottban.

acm.hu
9csöves9
#35587
durva...mondjuk én valami hasonlót jósoltam annó, hiába a nagy spanság, a pályán nagyon nem ízlik most neki,hogy Balotelli az atyaúristen.

FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...

szucsy89
#35586
Míg nem volt pedig 15 gólt vágott januárig, és egy se volt 11-es..
szucsy89
#35585
azt tudom, hogy mióta ittvan Balo 1 gólt lõtt csak...
9csöves9
#35584
Hogy áll Sári meccs/gól mutatója mióta itt van az agysebész?

FINCHE VIVRO ODIERO VIOLA E GRANATA,ODIERO LA POLIZIA E PER SEMPRE LE ODIERO...

szucsy89
#35583
#35582
De nem az a barom aki így akar igazolni...hanem az amelyik belemegy ebbe!
szucsy89
#35580
0-4 😊
banok
#35579
18.00 Pescara-Milan
tv: -
streamek: http://banok.myfreeforum.org/about19.html

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

Palinko
#35578
de már évek óta ezt csinálják, és megnézed az eredményét nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem befektetett pénz/elért eredmény mutatónk talán nekünk a legjobb... épp érdekel valaki lehet már megcsinálta a statisztikát.
Mor3llo
#35577
istenem ez a cigánykodás 😄
Van egy játékos, aki 15 milliót ér. Erre ad a csapat érte 5 millió eurót, meg 3-4 noname, ifista meg bukott tehetség játékjogának felét...vicc 😄D

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

szucsy89
#35576
Köszi!
banok
#35575
15.00 Milan-Torino
tv: -
streamek: http://banok.myfreeforum.org/about19.html

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

szucsy89
#35574
Tegnap botlott a Fio, így ma kötelezõ gyõzni, és akkor szerintem behúzzuk a BL indulást.

szucsy89
#35573
"A Corriere dello Sport úgy tudja, hogy Thiago Silva kész a visszatérésre a Milanhoz. A brazil klasszis önként lemondana jelenlegi 7.5m eurós fizetésének egy részérõl (2.5m), ahogy Balotelli is tette, hogy csatlakozhasson a Milanhoz. Az olasz klub állítólag Boatenget és Robinhót is bevonná az üzletbe."

"A Milan nagyon akarja Ogbonnát. A rossoneriblog.com internetes oldalon megjelent cikk szerint a piros-feketék 5 millió eurót, Simone Verdi játékkogának másik felét, valamint Gianmario Comi és Marco Fossati fele játékjogát adnák az olasz védõért. (Ogbonna árát kb. 15 millió euróra becsüli a Torino.)

A cikk megemlíti még, hogy Jherson Vergara Amú ma orvosi vizsgálatokon vesz részt a Milannál és hamarosan aláír az olasz klubhoz, illetve a Gazzetta szerint Zapatát megvásároljuk, míg Yepes a szezon végén távozik."

Ac Milan Mindig Veled - fb
DeerHunter01
#35572
MLSZ 400ezer!

\"Erről van szó!\"

limperatore
#35571
huhuhuhuhu

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35570
Serie A hónap legjobb játékosa

szucsy89
#35569
inkább mint: fejbe baszlak <#mf1>
#35568
Fb mint fotel barátok? :-)

szucsy89
#35567
Giampaolo Pazzini a Milanban az elsõ szezonjában több gólt szerzett, mint Zlatan Ibrahimovic, ugyanis az olasz csatár hétvégén megszerezte a 15. bajnoki gólját, igy túlszárnyalta a svéd támadó elsõ szezonjában szerzett 14 gólját. És még nincs vége a szezonnak.

Stephan El Shaarawy jelenleg a Milan leggólerõsebb játékosa 16 találattal, míg Pazzini felzárkózott és a második helyen áll.


Ac Milan Mindig veled fb oldaláról
#35566
szerintem inkabb a pazzini duplara gondolt

limperatore
#35565
miért ne aludna? Zanettire gondolsz? te ezen nevetsz? :o fasz

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35564
mekkora meccs volt ez te jó ég 😄

Moratti ma se fog aludni 😄DDDDDDDDDDD balfasz

limperatore
#35563
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

geci ezt mutogatni kéne az állatkertbe :ASD:ASDASD:ASDS

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35562
szucsy89
#35561
szucsy89
#35560
ilyen hulladék embert mint ez az abate, azt se érdemli meg hogy Milanos létére nagybetûvel írjam a nevét... ha DS játszik a helyén 0-0, de megérdemeltük.

annyira mondták, hogy ez a 3 meccs milyen fontos lesz, ehez képest 9bõl sikerült 2 pontot gyûjteni, amit Allegri töketlenségének köszönhetünk legnagyobb részt... Prandellit akarom a helyére vagy Montellát, de hát szép álom 😄
limperatore
#35559

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

LasCar16
#35557
Milan : Catania (H) , Torino (H), Pescara (V), Roma (H), Siena (V)

Fiorentina: Sampdoria (V), Roma (H), Siena (V), Palermo (H), Pescara (V)


hátralévõ meccseink. 3. helyet meg kell tartani, rangadókon továbbra is szarul játszunk, amíg ezen nem változtatunk addig lehet nagy a pofánk meg jöhetnek a szép nyilatkozatok, én ezt kevésnek érzem.

#acm

#35556
Hogy van a hátad?
szucsy89
#35555
A hivatalos kezdõcsapatok:

JUVENTUS: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Vidal, Asamoah; Marchisio; Vucinic.

MILAN: Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, Constant; Montolivo, Ambrosini, Boateng; Pazzini, El Shaarawy, Robinho.

Cseréink: Amelia, Narduzzo, Yepes, Antonini, De Sciglio, Bonera, Zaccardo, Traoré, Nocerino, Muntari, Bojan, Niang.
szabii98
#35554
akkor kikaptok XD

I met God. She's black