A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#35703
LasCar16
#35702
Remélem nem cseszik el a BL fõtáblát, Honda(szabadrúgások) Eriksen érkezésével "okosodna" a játékunk, Ljajicsis nagyobb variációs lehetõséget jelentene.. Mexés és Zapata mellé pedig kellene még egy jó képességû belsõ védõ, nem ilyen Zaccardo, Bonera kieg. emberek miatt izguljunk ha valaki kidõlne középen... és még ott van Saponara aki az elõszezonban sérült volt, tõle én nagyon sokat várok..

#acm

szucsy89
#35701
te meg ne lopkodj a facebookomról 😄
limperatore
#35700
zseni a srác azt nem is láttad még játszani gec..te mekkora hoki vagy 😄DD

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#35699
na ja, Boa valami rém gyenge... el kell adni (én már 10ért túladnék rajta), és jöhetnek a felsorolt nevek... Honda 4-5, Ljajic 8-10, Sakho elvileg kölcsön jönne opcióval, na meg Eriksen, érte mélyebben zsebbe kéne nyúlni, de zseni a srác, megérné.
limperatore
#35698

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#35697
már megint buta vagy... de miért nem foglalkozol a fos csapatoddal inkább? jövõre az EL helyet elérik vajon? 😄S:ASD😄:SDD:

mit meg nem adnék ha Balo vágna vagy 3at nektek derbyn 😄DD<#mf1>
LasCar16
#35696
azért egy Ljajic, Honda, Eriksen, Sakho(Martins Indi) névsor nem lenne rossz... mehet Antonini,(Prince??) kölcsönben pedig Niang és Petagna

#acm

limperatore
#35695
a 0 után nem nehéz 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

limperatore
#35693
😉

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

#35692
Hát azért nagyon csalódott lettem volna ha ez így marad.Nem vetne jó fényt a calcio-ra.
LasCar16
#35691
5-0nál gondoltam már hogy ezt elvbõl nem fogják hagyni, ennyire beleszarni az elejébe😊

#acm

szucsy89
#35690
Látszik h nem volt Mario 😄D
#35689
Remekül felkészültetek az idényre <#taps>
bakkerman
#35688
szucsy eddig jók vagytok :ASDSDG:ASSDGH

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

LasCar16
#35687
össze-vissza írnak és jönnek mindenhonnan a hírek, ufficsáléig felesleges foglalkozni az üggyel.

#acm

LasCar16
#35686



Corriere dello Sport claims Honda to Milan is a "done deal." €4 million is the price, signature by Saturday.

#acm

LasCar16
#35685
18:10 SportKlub.

#acm

bakkerman
#35684
hánytól lesz?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

limperatore
#35683
ok, holnap jönnek az infók az útról, de sztem dec 20 péntek este lesz indulás

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35682
Ma a Cityvel játszunk, bár fél csapat hiányozni fog. SportKlub élõben adja a meccset.

Várható kezdõk:

szucsy89
#35681
inkább megyek majd derbyre <#kacsint>
limperatore
#35680

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

LasCar16
#35679
Robinho sérülése miatt a Milan emel az ajánlaton Hondáért, és a hírek szerint már ma találkozik a két csapat vezetõsége Münchenben.
Forrás: milannews.it - Szóri


Silvestre viszont kölcsönben jön az Intertõl:S ha a Palermos formáját mutatja akkor nem lesz gáz, de ha a Merdásat akkor haszontalan lesz a pali, nagyokat bakizott tavaly a kuzinoknál

#acm

szucsy89
#35678
1° giornata: Hellas Verona-Milan
2° giornata: Milan-Cagliari
3° giornata: Torino-Milan
4° giornata: Milan-Napoli
5° giornata: Bologna-Milan
6° giornata: Milan-Sampdoria
7° giornata: Juventus-Milan
8° giornata: Milan-Udinese
9° giornata: Parma-Milan
10° giornata: Milan-Lazio
11° giornata: Milan-Fiorentina
12° giornata: Chievo Verona-Milan
13° giornata: Milan-Genoa
14° giornata: Catania-Milan
15° giornata: Livorno-Milan
16° giornata: Milan-Roma
17° giornata: Inter-Milan
18° giornata: Milan-Atalanta
19° giornata: Sassuolo-Milan
szucsy89
#35677
DeerHunter01
#35676
meg Tipszmiksz Csabi! A többi egy nagy szar...

\"Erről van szó!\"

Mor3llo
#35675
Milinte

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

horpeti
#35674
Az Messi? Eleg hulye feje lett 😉
Nalunk ki lesz? Megint Dzsudzsak?

szucsy89
#35673
Bár Messi helyett el tudtam volna képzelni Mariot

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ahogy 2 csaj közt feszít 😄AS:SDSA
szucsy89
#35672
Fifa így jelenik meg Olaszországban

szucsy89
#35671
45 perces volt egy meccs
LasCar16
#35670

#acm

Mor3llo
#35669
Micsoda olasz felkészülési kupa! körömlerágós 😄D

TIM-KUPA 2013
Juventus–Sassuolo 0–0 (tizenegyesekkel 4–3)
KORÁBBAN
Juventus–Milan 0–0 (tizenegyesekkel: 6–7)

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

szucsy89
#35668
Vertük a Juvét 😛
LasCar16
#35667
A Sky szerint Honda megsérült, ezért most biztos nem igazolja le a Milan. Ha nem súlyos, augusztusban még van esély. - Szóri-ACM mindig veled-

1. Hideg zuhannyal zárult a Milan egyeztetése a moszkvai klub illetékeseivel, egy nem várt hír tehet keresztbe Gallianiék szándékainak.


2. A CSZKA képviselõi bezárni látszanak a kaput Honda nyári távozása elõtt, miután a japán labdarúgó helyetteseként bevethetõ Milanov egy sérülést követõen hosszú idõre kidõlt.
Nem elképzelhetetlen, hogy a tárgyalások még a mercato egy késõbbi szakaszában újraindulnak, de jelen állás szerint Honda aligha lesz a Milan játékosa az idei átigazolási szezon során.

😄DDDDDDDDDDD




írnak bazdmeg mindent össze-vissza 😄

#acm

szucsy89
#35666
MILAN: Abbiati, Antonini, Bonera, Mexes, Constant, Traoré, de Jong, Nocerino, Boateng, Robinho, Niang.

JUVENTUS: Storari, Peluso, Ogbonna, Lichtsteiner, Isla, Padoin, Vidal, Asamoah, De Ceglie, Llorente, Tevez.
LasCar16
#35665
Állítólag a két klub között egyetértés van. Már csak Hondának kell áldozatot hozni. A Corriere dello Sport szerint kész fizetése jelentõs részérõl lemondani, csak hogy csatlakozhasson a Milanhoz.

Honda 2 fõ szponzora a Mizuno és a Yokohama nagy segítséget nyújtott a Rossonerinek, hogy elhozhassák Olaszországba a japán játékmestert.


milannews

#acm

LasCar16
#35664
annyi a difi hogy ez egy Nike World Tour kampány volt, és ajándékba kapott egy mezt, míg Kobe tényleg Milan drukker, gyerek kora óta 😊

#acm

limperatore
#35663
😉

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szucsy89
#35662
bakkerman
#35661
még Balo,Berlu,meg két fullos kurva hiányzik a képrõl,és totál idili a hangulat :ASDSDGS

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

szucsy89
#35660
senkit*
szucsy89
#35659
ezért nem igazoltunk mostanában semmit, fester nyaral 😄DD

LasCar16
#35658
Benetia --->AS Roma 😞

#acm

szucsy89
#35657
Gattuso edzõi módszerei a Palermonál 😄 hatalmas a pali még mindig! 😄

szucsy89
#35656
E P I C

szucsy89
#35655
Gyanús ez nekem, hogy Boa annyira hátul van... elvileg túl akarunk adni rajta (15 körül), és leigazolni a helyére Hondát.
Redbull756
#35654