36663
  • szucsy89
    #35942
    acmilan.hu
    Balotelli kommentárja miután kiderült, hogy az őt a pályán "lebüdösnégerező" Catania-játékost nem tiltotta el az Olasz Labdarúgó Szövetség: ""Hahaha szerencsére van igazság ebben az országban."

    Fasszopo FIGC
  • LasCar16
    #35941
    plusz még ment az üdvrivalgás az első idegenbeli győzelmünk után:D DECEMBERBEN... na ez a szomorú, hogy már ennek kell örülnünk.. de legalább kapják el a fonalat plusz mentálisan jöjjenek helyre, akkor meg lehet majd izzasztani bárkit.
  • LasCar16
    #35940
    Azt azért ne felejtsd el hogy idén keményebb a mezőny és tuti nem fognak ennyit hibázni a legerősebb csapatok.
  • szucsy89
    #35939
    Tavaly ilyenkor 1 ponttal volt több mint idén, mégis meglett a BL. Nincs itt még veszve semmi.
  • szucsy89
    #35938
    :)
  • szucsy89
    #35937
    3-1 ide, Monti Kaká Balo gólszerzők, Kaká szinte minden meccsen betalál mostmár, nagy gólt vert most is Balo pedig bevert egy szabadot majd 1 perc múlva kiállították róla a játékost, jó meccse volt neki is.
  • szucsy89
    #35936
    :DDD
  • Monoton
    #35935
    Viccnek is rossz :)
  • bakkerman
    #35934
    kitudja,lehet hogy még előnyötök is lesz abból hogy egy "kurva" lesz a vezíír :D Perezzel összefekszik,megkapja CR-t
  • szucsy89
    #35933
  • szucsy89
    #35932
  • Mor3llo
    #35931
    nem sima kölcsön, kölcsön+opció :D
  • szucsy89
    #35930
    Galliani utolsó igazolása Kaká volt, visszahozta nekünk.

    Egyébként Barbara első lépése lesz miután Galliani távozik, hogy visszahozza a stábba Maldinit (ezek szerint Gallianival volt Paolonak valami nézeteltérése?):

  • szucsy89
    #35929
    Hát köszönünk mindent neki.

    Marco van Bastennel:

  • horpeti
    #35928
    Az jo,mert akkor leigazolja Messit kolcsonbe fel evre:D
  • szucsy89
    #35927
    De most nem o tehet rola h nincs penz... Erthetetlen.
  • Monoton
    #35926
    Sajtóhírek szerint Perez meg a Realba akarja hozni.
  • 9csöves9
    #35925
    Azóta már maga Galliani is megerősítette. Durva.
  • szucsy89
    #35924
    GdS szerint Galliani 8 napon belül távozik a klubtól... :(
  • LasCar16
    #35923
    0-3 ide vagy oda, szerencsén sok múlott, ismét összehoztunk pár hajmeresztő hibát hátul, ami csak a Celtic játékosokon múlott, ha azokat belövik, nincs miről beszélnünk, de legalább elől most belőttük amit be kellett, annyira nagy javulást továbbra sem láttam, de ez egy szép eredmény, bajnokságban is legalább így kellene hajtani, Kaká meg egy félisten!
  • szucsy89
    #35922
    0-3 a Celtic otthonában szép eredmény, bár azért elszállni nem kell tőle.
  • limperatore
    #35921
    ezzel a meccsel megerősítik allegri helyét a kispadon :D
  • limperatore
    #35920
    afrikából? :DDDD
  • szucsy89
    #35919
    MAAARIOOOOOO VISSZATÉRT!
  • szucsy89
    #35918
    Kaká!!!

    Jó látni, hogy csak úgy lövi újra a gólokat :)
  • szucsy89
    #35917
    Jaja, egy Gattuso nagyon kéne, ha máshova nem valahova az edzői stábba :D
  • limperatore
    #35916
    Materazzi is megcsapkodta Balotellit
  • bakkerman
    #35915
    ez a baj a mostani Milanba,hogy nincsen egy igazi vezéregyéniség,aki ha felemeli a hangját az öltözőben,vagy a pályán,akkor mindenkiben vigyázban áll a szar is. Ha még Gattuso a csapatnál lenne,Balotellit már régen elkapta volna edzésen,vagy azon kívűl,és leordítja a fejét,hogy nézzen már magába :D Na most ilyen játékosa nincs a Milannak. Persze én csak külső szemlélő vagyok,nem értek annyira a csapatotokhoz,de a meccseiteket megnézem általában,és nekem ez jött le,hogy nincs összetartás a kereten belül. Allegri meg egy gyenge edző.
  • bakkerman
    #35914
    Zvonimir Boban:

    "Túl sokat beszélnek Balotelliről - mondta a Sky Sportsnak a 45 éves, egykori támadó középpályás. - Pedig minden, amit eddig az életében elért, csak arra lehetne elég, hogy leüljön a kispadra. Én akkoriban, mikor ott játszottam, csak a táskáját vihettem olyan nagy sztároknak, mint Marco van Basten, George Weah vagy Andrij Sevcsenko (három aranylabdás csatár)."

    "Szerintem ez a srác egyáltalán nem érti, mit jelent az, hogy az AC Milan mezét viselheti. Ez a klub mindig hatalmasabb lesz, mint Balotelli. A rossz hozzáállása pedig csak újabb bizonyítéka annak, hogy nem érti és érzi annak értékét, hogy ebben a klubban játszhat. Olyan játékosok, mint Marcel Desailly, Paolo Maldini vagy Franco Baresi egyszerűen szájon vágták volna."

    mennyire igaza van a palinak,Balotelli csak egy zsoldos
  • szucsy89
    #35913
    A Genoa meccs utan az ultraknal betelt a pohar, a kocsibejarat ele alltak es nem engedtek ki a jatekosokat amig nem beszelnek veluk. Abbiati es Kaka mentek ki (Balotelli is ki akart de szoltak neki hogy ne menjen mert ra nagyon duhosek), es tajekoztattak a szurkolokat az elkotelezettsegukrol.

    Celticet verni kell es megvan a tovabbjutas.
  • LasCar16
    #35912
    Aki nem tud normális hangnemben hozzászólni a dolgokhoz, annak a hsz-e törölve lesz.
  • Darthmushroom
    #35911
    összekerülni? Celtic lesz a második a csoportba :) Milannak marad az EL ;)
  • szucsy89
    #35910
    te kis hajléktalan :D
  • limperatore
    #35909
    ráteszem a kocsimat meg a lakásomat a bayernre :D
  • Effe88
    #35907
    na majd meglátjuk
    szerintem össze fognak kerülni ;)
  • szucsy89
    #35906
    csak egy klasszis edző kéne aki rendbe rakja a dolgokat fejben, a 2 csapat kerete között is van különbség de már nem akkora mint hiszed
  • Effe88
    #35904
    :D:D
    Bayern ellen?:D
    legyen úgy BL 16 között
    4-1
    0-3 lenne a Bayern javára
    akkora szakadék van a két csapat között jelenleg:)
  • szucsy89
    #35903
    tegnap ritka fosul rúgta, nem megy most neki, önbizalma is a nullán van ami nála nagy szó, szal tegnap nem neki kellett volna lőni, de majd a bayern ellen beveri :D
  • Effe88
    #35902
    tegnap úgy rúgta mint egy nyomorék
    flegmán szarul gyengén
    most akkor 25-fog kihagyni zsinórban?
    deal?:D
  • szucsy89
    #35901
    Azért mert zsinórban 25-öt lőtt be egymás után eddig, amire soha, senki nem volt még képes. Azért...