36663
  • limperatore
    #35982
    hagyjad már suarezt :DDDDDDDDDDD 50 millió alatt nem adják tuti baloért meg 20-t nem ad senki mert tudják h 1 majom
  • szucsy89
    #35981
    Na jó a legújabb hírrel kiegészülve már nem lennék olyan szomorú: ha menne Balo, Suarezt akarnánk helyette :D
  • szucsy89
    #35980
    És Mario megy Barcába :DDD
  • limperatore
    #35979
    nem értem mit vagy oda érte...inter milan bemelegítésen mindenki nyomta mint állat kivéve ez a majom ez ott sétálgatott a sud előtt :D
  • 9csöves9
    #35978
    csak szücsi szíve darabokra törne :((
  • bakkerman
    #35977
    Gattusot a padra,és Balotellit meg eladni. Szerintem akkor jó útra lépnétek
  • szucsy89
    #35976
    MIVAN???

    A Secolo XIX olasz lap szerint a téli átigazolási szezonban a Milan mindenképp szeretne megválni Mario Balotellitől.

    Pontosabban Silvio Berlusconinak lett elege a csatárból, s közölte, hogy elfogyott a türelme vele kapcsolatban, távoznia kell.
    „Elegem van, s meg is hoztam a döntést. Mario hivatalosan is a piacra került, el kell adnunk őt még a januári átigazolási időszak vége előtt" – idézi a lap Berlusconit.
    Berlusconi és a csatár ellentéte nem újkeletű. Korábban a sportvezető "rohadt almához" hasonlította Balotellit, majd később mégis szerződtette őt.
  • limperatore
    #35975
    seedorf 0 tapasztalat
    pato fos és sérülékeny
    naiggolan nem lesz milanos
    saporana egyetlen értelmes játékosotok
    nocerino nem oszt nem szoroz
    balotelli rohadt alma
  • szucsy89
    #35974
    pár pletyka:

    - Seedorf lehet az új edző
    - Pato visszatérhet (Arsenal akarta télen, de mondta hogy csak a Milant akarja)
    - Nainggolan közel
    - Gabriel, Saponara, Niang kölcsönbe kerülhet
    - Nocerino valószínűleg távozni fog
    - Balotelli átváltott Pumára :D
  • szucsy89
    #35973
    Közel állunk a Nainggolanhoz, mindössze Berlusconi jóváhagyása hiányzik. Az ajánlatunk majdnem 7 millió euró és Cristante fél játékjoga. A Gazzetta tudni véli, hogy ha Silvio rábólint a belgára, akkor a december 30-i tréningre már Milanellóban jelentkezhet Radja. A Cagliari elnökének friss nyilatkozata: "Ha a pénzt nézném Nainggolannal kapcsolatban, akkor külföldre menne. De ismerve a játékos értékét, szeretném ha Olaszországban maradna. A Juventus részéről Marotta keresett meg először, majd a Milantól jó barátom Adriano Galliani. Nainggolan vagy a Milanba, vagy a Juventusba igazol."
  • LasCar16
    #35972
    Szánalmas ez a semmi ami van, kb mintha felküldené őket egy felállással és oldjátok meg, semmi ötlet semmi tudatosság vagy kombinatív játék :D gurigázás ki a szélre majd visszapassz Abbiati-ig :D Balonak is eldurrant az agya, amikor inkább egy sikertelen csel után leül és reklamál akkor ott már mind1, Muntari pedig egy agyatlan marha, Zapata hullámzik.. páran vannak csak akik hajtanak mint az állat, de ez így kevés Constant pl mit művelt megint?:D Saponara megmozdulásain látszott hogy ügyes srác csak bizalom kell neki, képességek adottak, amíg Allegri az edző addig ez lesz, remélem már a télen megy, de ami valószínű az az hogy nyárig ezt kell néznünk, kupaszereplésről én már nem is álmodok.
  • szucsy89
    #35971
    Ő hozta amire számítottam, bedobták a mélyvízbe, és jól tolta. DS volt még jó, többiek megint nullák, Inter megérdemelte a győzelmet... a végén már megint csak a kapkodás ment mint szokott.

    Ha még reggel is Allegri lesz az edző, akkor elképzelésem sincs mivel lehet ezt a faszt kirobbantani ebből a csapatból... :D
  • szucsy89
    #35970
    Saponara!
  • LasCar16
    #35969
    A kezdők:

    INTER: Handanovic; Campagnaro, Rolando, Juan Jesus; Jonathan, Zanetti, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Guarin, Palacio.
    A disposizione: Carrizo, Castellazzi, Ranocchia, Andreolli, Samuel, Pereira, Kovacic, Mudingayi, Icardi, Belfodil, Kuzmanovic, Wallace. All: Mazzarri.

    MILAN: Abbiati, De Sciglio, Zapata, Bonera, Constant; Poli, De Jong, Muntari; Saponara, Kakà, Balotelli.
    A disposizione: Gabriel, Coppola, Zaccardo Mexes, Emanuelson, Cristante, Nocerino, Pazzini, Matri. All. Allegri.


    Saponara kezdő... de Allegrinek is annyi esze van, hogy pont egy ilyen rangadón teszi be először... nem ám kisebb csapatok ellen, csóri srác ha ma nem nyújt semmi kiemelkedőt akkor mehet kölcsönbe opcióval... gyökér Allegri.
  • szucsy89
    #35968
  • szabii98
    #35967
    de legalább kurvaegyedi :D
  • szucsy89
    #35966
    Galliani: "Jól megy a csapatnak. A Bajnokok Ligájában mi vagyunk az egyetlen olasz csapat."

    :DSA:DSA:ASD:DS::DSAD ja, a bajnokságban is kurvajól megy
  • szucsy89
    #35965
    Gattuso reakciója a vádakra: “ Szeretnék leszögezni valamit: soha életemben nem befolyásoltam egy meccset sem, még csak nem is gondoltam rá. Ha bűnösnek találnak bármiben, akkor kimegyek a város főterére és megölöm magam mindenki előtt. Egy ilyen után az életnek nem lenne értelme, nem nézhetnék senki szemébe. Ezeket teljes szívemből mondom. Annyira gyűlölök veszíteni, hogy még a barátaimmal sem állok le focizni, hogyan tudnék direkt elveszteni egy meccset? A telefonom híváslistájából kiderült, hogy 13 sms-t kaptam Bazzanitól, viszont az is tisztán látszik, hogy ezekre sosem válaszoltam és nem kerestem őt. Ez az ember a fél Serie A-t személyesen ismeri, többször megjelent Milanello bejáratánál is, ahogy több száz szurkoló is. Egy bookmaker volt Bolognában, de sose beszéltem vele meccsek befolyásolásáról. Én nem ilyen vagyok, sose lennék erre képes. Nem fogadási csalással vádolnak, hanem meccsek befolyásolásával, nem értem, hogy tehettem volna ezt meg? Csak ma reggel tudtam meg a feleségemtől, hogy éjjel rendőrök voltak nálunk, én éppen Nápolyban voltam. Remélem mielőbb kihallgatnak és vallomást tehetek, tisztázni akarom magam. Nagyon bántanak ezek a hírek, de dühítenek is. Próbálok nyugodt maradni és biztosan tisztázni fogom a nevemet. Nem szeretném, hogy a karrieremmel kapcsolatban ez bárkinek az eszébe jusson. Még régen, párszor fogadtam én is, de miután ezeket betiltották a játékosoknál, sose játszottam semmilyen szerencsejátékkal és többet nem fogadtam.”

    ilyen egy igazi sportember
  • bakkerman
    #35964
    azért kell hozzá pofa,hogy azokat rányomassa a csukájára! :D
    kiváncsi leszek tavasszal formába lendül-e,a VB-n kell az olaszoknak egy hatékony Balotelli elől
  • szucsy89
    #35963
    Róla szóló újságcikkek voltak a cipőjén :)
  • bakkerman
    #35962
    "byebyegermania!!!!" jól látom ezt a feliratot??? mekkora egy beképzelt buzi ez a Mario :DDDDD
  • szomferi
    #35961
  • szucsy89
    #35960
    Hát ez már alap amíg ez a malac Allegri itt van nem is számítok másra...
  • LasCar16
    #35959
    kurva jó tényleg, nagyon jók voltunk ma is, újabb 1 pont :D
  • szucsy89
    #35958
    Na ez nagy meccs volt, 2-2

    idén még a Roma nem kapott 2 gólt senkitől, tegyük hozzá a 2.-at Gabriel odaajándékozta nekik...
  • LasCar16
    #35957
    HIVATALOS KEZDŐK:

    AC MILAN (4-3-2-1)

    Chrisian Abbiati; Mattia De Sciglio, Cristian Zapata, Daniele Bonera, Urby Emanuelson; Andrea Poli, Nigel De Jong, Sulley Muntari; Riccardo Montolivo, Ricardo Kaka; Mario Balotelli....


    Saponara nem kezd, anyádat Max már bocsánat!
  • Effe88
    #35956
    mindenki leír titeket
    de szerintem rutinból lehozzátok az atletico ellen

    csalók az atletico bl menetelése eddig
    magasan a leggyengébb csoportból jutottak tovább
  • szucsy89
    #35955
    Atleticot kaptuk BL-ben, végre egy évben szerencsénk is lehet, továbbjutunk!

  • bakkerman
    #35954
    lehet nem is ő van a képen,hanem valami salgótarjáni kisfiú :DDDDDDDDDDDDDD úgyis mindegy :DDDDDDDDDDDD
  • limperatore
    #35953
    balotelli:DDDDDDDDD igazi kis cigány
  • szucsy89
    #35952
  • szucsy89
    #35951
    Ez elég gyér volt már megint, csak a 2. félidőt láttam de csak Balotelli tudta mit kell csinálni, minden labdát megtartott, amíg tudott felvitt és kiharcolt egy szabadot/sárgát, emellett visszajött rendszeresen védekezni és rengeteg labdát is szerzett, kibaszott jó volt. A csapat viszont továbbra is kalap szar, valami olyasmi csoda kéne mint tavaly hogy úgy feljavuljunk, bár olyan erősek a csoportelsők hogy jelenleg nem sok reményt látok.
  • szucsy89
    #35950
    HIVATALOS: Honda januártól a Milan játékosa! A 10-es mezszámot kapta meg.
  • szucsy89
    #35949
    Utolso 3 meccsen golt se lott a Livorno es kikaptak, most meg vag kettot meg tamadnak mint az allat... Mi van a Milannal? Allegri takarodj
  • szucsy89
    #35948
    Kurva elet megbassza 2-1
  • limperatore
    #35947
    a szokásos nálad a 4 hónap alatt 2 alkalmat jelent? :DDD
  • szucsy89
    #35946
    csak a szokásos: Balo gól, Kaká gólpassz!
  • limperatore
    #35945
    egy áruló belsőt
  • LasCar16
    #35944
    Gattuso révén ma egy csúcsra pörgetett, soviniszta hozzászólással nyitunk.

    "Őszintén szólva nem gondolom, hogy a futball világában a nők jó döntéshozók lennének. Elnézést kérek, ha valakit megbánt a véleményem, de így látom."

    Aztán egy füst alatt beszólt két egykori csapattársának is.

    "Pirlo nagyon idegesítő ember, egy percre sem hagyja abba a szívatást. Nesta meg fel sem néz a videójátékokból, ha szabadideje van, ezen mindig röhögnöm kellett."

    Értitek, Pirlo, amint megállíthatatlanul szívatja a társait. Miket rejthet még az a pókerarc?
  • szucsy89
    #35943
    acmilan.hu
    Barbara Berlusconi reformtervezete:
    1. Új sportigazgató kinevezése
    2. A mercato nem függhet 3-4 ügynöktől
    3. Az összes földrészen kellene legyen játékosmegfigyelőnk
    4. Nem irányíthat mindent egy ember, Galliani
    5. Be kell fejezni az utolsó perces, illetve a tervezés nélküli igazolásokat
    6. Be kell fejezni a noname, ingyen igazolható játékosok szerződtetését (pl. Bakaye Traoré)
    7. Az új főhadiszálláson kell legyen egy olyan szoba, ahol kielemzik azokat a játékosokat, akik érdeklik a vezetőséget
    8. A Milan összes alkalmazottjának beszélnie kell angolul
    9. A klub néhány részlegét fejleszteni kell
    10. Nincs több duma a dicső múltról, a mostani Milant a jövőnek kell építeni. (Corriere dS.)

    Tetszik a csaj :)