A.C. Milan

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szucsy89
#35803
baszki, kár hogy kiegyenlítettünk, így tuti marad...
szucsy89
#35802
Allegrit MÁR MA ESTE ki kell baszni!
LasCar16
#35801
Én eddig azt hittem hogy elõl nagyobb gondok vannak, a védelmünk egy kalap szart nem ér Abate 2 gólban benne volt 3. elõtt Zapata kifejelhette volna, Mexés pedig végig nézte ez kritikán aluli 5 meccsen 10 gólt kaptunk!!! így nem lehet nyerni. plusz elõl ki is hagyjuk a ziccereket... hagyjuk

#acm

szucsy89
#35800
Én tudtam, hogy ez a Matri gyerek kalap szart nem ér, de azért így élõben látni mit mûvel...
Grove4
#35799
Lefordítsam neked? 😄DD

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

szucsy89
#35798
"I'll kill you. I'll make you pay for this."

Ennyit mondott elvileg... 😄
szucsy89
#35797
az ártatlan bárány 😊
LasCar16
#35796

#acm

Mor3llo
#35795
szerintem a Juve fizet Balonak hogy egy tajparaszt legyen 😊

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

szucsy89
#35794
milyen meglepõ hogy pont a juve ellen nem játszik mint Ibra, már megint megvettek a scudettot...
limperatore
#35793
kapott is 3 meccset, milan meg egy zart kanyart

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#35792
m.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/allegri-jobb-lett-volna-ha-balotelli-kussban-marad-2282069

😄DD
DeerHunter01
#35791
meg az orvosi stáb is eltakarodhatna

\"Erről van szó!\"

szucsy89
#35790
Kalap fos ez a csapat... ha Allegrit kibasszák, akkor talán élvezhetõ meccseket fogunk játszani, addig esély sincs rá.
szucsy89
#35789
az a fej utána 😄S:AD😄S:SAD:SAS😄S:SD:SDA
bakkerman
#35788
barom 😄DDDD

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

LasCar16
#35787

#acm

szucsy89
#35786
gyengus volt ez, hétvégén a Napoli ellen több kell, fõleg hogy bomba formában vannak...
LasCar16
#35785
höhõ 2-0! Zapata mákos, Muntari begyötört gól!

#acm

LasCar16
#35784
eddig jók vagyunk😊 ez a Birsa csávó, mekkora zsugás 😄

#acm

szucsy89
#35783
kezdek félni... 😄
LasCar16
#35782

#acm

szucsy89
#35780
Ez az igazi Milan szív! A Realnál bezzeg felvette 😊
szucsy89
#35779
Antonini gólt lõtt a Genoában... hát beszarok, nálunk 20 év alatt még gólpasszt sem adott 😄
LasCar16
#35778
Montolivo, Kaká, Niang, Pazzini, Abate, De Sciglio, El Shaarawy, Bonera, Gabriel és Silvestre. plusz Saponara sem 100%-os

#acm

LasCar16
#35777
Kaká sérülése súlyosabb a vártnál, 10 napon belül újabb vizsgálatok lesznek. A Celtic és a Napoli ellen sem lesz ott a pályán. Kaká közölte: amíg nem állhat a csapat rendelkezésére, addig nem veszi fel a fizetését se. (milannews.it)

fasza😊

#acm

#35776
Most, hogy kidõlt Montolivo lehet, hogy a Celtic ellen megkapja Kaká a szalagot...

Montolivo és El Shaarawy is megsérült
LasCar16
#35775
Nagy mákkal 2-2 Tizi pedig jogos volt. Pontot sem érdemeltünk ma.

#acm

szucsy89
#35774
Biztos, hogy nem a BL meccs miatt ilyenek, jelenleg ennyit tudunk... Allegrit ki kéne baszni a picsába, mert ez a taktika, hogy a védõk felívelik a labdát, felbasz. Na meg motiválni se nagyon tud, ugyanígy fogunk kijönni a 2. félidõre, ne legyen igazam...

Púp a hátunkra, úgy kellett Monti sérülése... Shaarawy is kidõlt pár hétre, DS meg Abatéval sem tudni mi van, fasza.
LasCar16
#35773
Hát ez valami iszonyatosan gyenge teljesítmény volt az elsõ félidõben, most a Celtic elleni meccs miatt nyomják kb 30%-on? Támadás szervezés ZÉRÓ, középpályás elõre játék ZÉRÓ, sok pontatlan passz, kevés mozgás, sokan csak lötyögnek a pályán, megint nincs motiváció, nekem úgy tûnik.. azt hittem a TV-nek vágok valamit ha még egyszer hátra passzolnak, labda sincs nálunk egy Torino ellen, hogy lesz itt domináns játék?? Celtic tempóban és futásban meg fog minket enni idegenben..

#acm

szucsy89
#35772
OFFICIAL line-up vs. Torino (4-3-1-2): Abbiati; Zaccardo, Mexes, Zapata, Urby; Montolivo, De Jong, Muntari; Kakà; Balotelli, Robinho.
szucsy89
#35770
Ma 20:45 SportKlub, visszatér Ricky! 😊
Nuno88
#35769
Galliani: "Továbbra is Montolivo marad a kapitányunk Kaká másodkapitány lesz."

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

Nuno88
#35768


Kaká és Binho a Ferrari boxában.

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

Nuno88
#35767
Chiasso - AC Milan 0:4

Gólok: Nocerino, Silvestre, Robinho, Saponara

Kaká csapatkapitány volt és gólpasszt adott.

Forza MILAN!

\"AC Milan, Tu sei tutta la mia vita!\" !!! Ale ale ale MILAN ale, Forza - lotta - vincerai, Non ti lascieremo mai !!! Paolo Maldini || AC Milan 1984-2009

horpeti
#35766
Dida! 😉

limperatore
#35765
vagy balotelli...

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#35764
Pipporól nem is beszélve, de õt megértem hogy nem szereted 😛
szucsy89
#35763
LOL. Ne mondd már, hogy Maldini, Nesta, Cafu, Seedorf, Seva nem volt szimpatikus játékos / ember...
#35762
Ekkora fizetésért nagyot bukhattok vele.De õ tényleg megérdemelné hogy visszatérjen a foci térképére,kb az egyetlen szimpatikus játékos volt anno a Milan-ban.Persze Pirlo-n kívül.
Rockynhooo
#35761
Tényleg.

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

szucsy89
#35760
De most tényleg ennyire rossz volt? Szerintem csak folyamatos játéklehetõség kell neki, amit nálunk meg is fog kapni...

Aztán hogy tud e vele élni, abban már csak reménykedem...
#35759
A múltból nem lehet megélni, de sok sikert 😄

REAL MADRID

szucsy89
#35758
Hazatért!!!
LasCar16
#35757

#acm

szomferi
#35756
a bet365 idén közvetíti a Serie A-t, nekem sincs SportKlubom 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Trunks
#35755
Sose felejtem el, amit a MU ellen mûvelt 2007-ben. Remélem megcsillant vmit a régi varázsából! <#eljen>

Amici di nessuno...

horpeti
#35754
Jaja, még a végén nézek újra Milan meccset, kár hogy nem adja a TV. 😄