16
  • FoxMulder
    #16
    Én 8 évet adok nekik.
  • nemcsakfeel
    #15
    ennyit a demokráciáról.
    az usa kapja be!
  • Laci73
    #14
    El sem hiszed milyen teljesítményre képesek az Achelon-hoz hasonló kémrendszerek, amelyek egyrészt a legújabb technológiát testesítik meg, másrészt már régóta jelen vannak, szerintem az első hálózatok megalkotása óta figyelik a nekik nem tetsző dolgokat. A Geo-Targeting már rég létezik, csak az embereket fokozatosan kell leszoktatni (pl. terroristákra való hivatkozással) az általuk olyan naivan elhitt demokráciáról.
  • Cat #13
    legalább egy évre visszamenőleg megőrzik, erre törvény is kötelezi az internetszolgáltatókat
  • droland
    #12
    Ti pedig vagytok annyira naívak, hogy hiszitek, hogy bármi mögött képesek vagytok elbújni !!!100%!!!-osan...
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    és gondolod ez a GeoTracing vagy mi a nyavalya majd 5 percenként lekéri az összes ISP-től ? Majd gondolod az ISP-k ki is adják ..
  • AnarchoiD
    #10
    bele kell loni oket a dunaba/ missisipibe
  • Lacc
    #9
    Ezért kell majd proxyt használni.
  • Long_Gun
    #8
    Sunyíthatsz ahogy akarsz, az isp-dnél szépen log-olva van hogy melyik ip-t kinek adták ki és mikor. Azt nem tudom hogy a logokat mennyi időre teszik el, de ez biztos nem hetekben mérhető.
  • papabear
    #7
    Igen ez így nekem sem tiszta, ha dinamikus ip-m van, és mondjuk sunyítok és 5 percenként újat kérek, akkor ki és hogyan talál meg?
  • Luminas
    #6
    Van egy "egyszerű" módszer. Ha a szolgáltató nem adja ki, akkor elveszik tőle. Mindössze fel kell törni a rendszerét. Higgyétek el, ha ez lényeges, mert komoly bűncselekmény áll mögötte, akkor egy percig sem haboznak, hogy megtegyék, ha meg nem lényeges, akkor kit érdekel, mindenki szórakozzon annyit a nettel, amennyit akar, amíg nem okoz másoknak kárt. Nem-e?
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    persze , mert a gyagya usa szolgok biztos nem dinamikusan osszák az IP-ket .. és úgy nem kell ríltájm lekérdeznie ennek a proginak h. melyik épp hova mutat ?
  • Flashy
    #4
    de ebbe már megint mi az új technológia? ehhez annyi kell, hogy az IP címekről csináljanak egy adatbázist hogy melyik hol van, aztán ki kell selectelni amelyik érdekel. már régóta vannak erre programok meg weboldalak, beírsz egy címet, megpróbálja megmondani hogy hol van. persze abban nincs benne utcaházszámra minden cím, de az már csak megvalósítás kérdése.
  • AtomHeart
    #3
    A ROHADÁS ÖLJE MEG...
  • Mike at home
    #2
    rohaggyanak meg
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Netacuity névre keresztelt megoldás a lakóhelyen kívül képes arra is, hogy elemezze azokat az adatokat, amelyeket az adott felhasználó a világhálón megtett útja során maga mögött hagy.

    aha .. 1984 ? :|