2422
  • Cyrus666
    #2222
    Hy! A magyarításhoz sorozatszámot kellene! Tud vki segíteni?
    (A dobozról lekopott. lol)
  • báttyó02
    #2221
    nah most végre volt rá időm és végig toltam :)
    hát krva nagy játék az biztos...a kedvenc top5ös listámba tuti hogy benevezett :P

    amúgy ez a kommentár vagy milyen mód ez micsoda amit most feloldott?
  • DARYL
    #2220
    Ha elötte sporolsz a gránátokkal, akkor könyebb dolgod lesz, persze azért érdemes a fölötte elhaladó dobozokat rárobbantani. És ne menj ki az ajtón, használd azt pajzsként, ha rád lő, akkor egyet hátralépsz és lecsukodik, majd ha löni akarsz akkor elölépsz és felnyilik.
  • DARYL
    #2219
    Az üveg mögotti cuccra gondolsz... azt kell csinálni, hogy beugrasz az árokba ami körbevezet a terem körül és odamész az üvegszoba hátához, aljához. Itt lesz egy létra, felmászol és bent vagy a cucc mellett, ami ÜRES. Odamész E-t nyomva beleülsz.
    Szétlövöd az üveget és kijösz a cuccal együtt. Bármikor ki lehet szálni belöle, de nem tanácsos, mert fogsz ezután elég erös ellenfelekkel találkozni...

    Majd késöbb kiszálsz belöle, amikor muszáj, mert fel kell mász valahova.

    sok sikert
  • DARYL
    #2218
    Ha tudsz angolul, itt kapsz ingyen végigjátszást

    http://www.cheathappens.com/features/cor/cor_walk.asp
  • Doom 4
    #2217
    na most hogy ha egy pálya nevet is mondasz akkor tok segiteni most 2 percel ez elött toltam vagy 15-öd szörre végig
  • báttyó02
    #2216
    amugy sokat visszaolvastam hogy kinek mi a véleménye a játékról,sokan irták hogy elég rövid a gém O:
    én már vagy 1hete játsszom,és még mindig itt vagyok...pedig azér naponta egy oylan 2órát lenyomtam szerintem
    de amugy kurvajó játék anno még régebben is toltam,csak akkor a mostaninál is szarabb gépem volt amin hát....khm :D(persze ezen se fut ezerrel,itt a vége felé sokszor belassul de lekaki van:D)
    bár lehet hogy azért tünik hosszúnak mert mostanság egy játékot se vittem végig...nem is tudom melyiket talán a vice city volt az uccsó játék amit fullra kiakasztottam :S
  • báttyó02
    #2215
    gondoltam arra is hogy esetleg a gránáttal berobbantani vmelyik ajtót,de nem sikerült
    egyébként a benti szobába valami vasúti sín lehet,de le van zárva mind a két sín végén a két ajtó
  • báttyó02
    #2214
    áá most megint elakadtam :\\\\

    azt irja h felkell menni az ürkikötőbe....(élienek már jönnek nagyba)
    fel is megyek a lifttel,egy robotos pali vár...rögtön rám is ront,kinyirom egy gránáttal...kilépek a liftből,van a szobába egy nagy láda,a lift fölött meg egy folyosó ahova be lehet látni,éppen egy őr lövöldözi a élieneket
    aztán van egy másik szoba is beljebb,de semmi nyitott ajtó,ott is csak egy ugyanilyen szoba vagy folyosó van egy szinttel feljebb ahova nem tudok felmenni....ja a robot embertől a minigunt most tudtam először elszedni,nemtudom h ezzel kell e valamit vagy...plz help :S
  • Doom 4
    #2213
    van végigjátszás ?
  • arty
    #2212
    én is itt voltam elakadva :)
  • báttyó02
    #2211

    köszi
  • ibrik
    #2210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott, ahol bemásztál a szobába, nem ereszkedj le a szobába, hanem a fal tetején balra kapaszkodj fel a szoba feletti csövekre és így függeszkedve mássz át a másik oldalra. Ott le, és hoppá, már vissza is kerültél a bánya bejáratához - azon kívül....
  • báttyó02
    #2209
    helló

    először akadtam el a játékban,légyszi segitsetek

    a bányás résznél vagyok,amikor megtaláltam a csávót akit kellett keresni,viszavittem neki a csomagját is amit kért a gázos helyről stb.
    felmentem a lifttel,és itt van egy rész amikor egy robotos csávó bennt áll egy körbekeritett szobában,a lámpát kilőttem,be is másztam hozzá....lövöm mint az állat,de semmi hatása:| (sokkolós pisztollyal persze) na most itt mit kell csinálni?mert hiába néztem a másik oldalon is ki lehetne mászni,de oda nem tudok átjutni mert minden ajtó zárva
    plz help
  • Doom 4
    #2208
    1 fenét fölötte menek az üzemanyag hordók amik úgy néznek ki mint egy poroltó és amikor elmegy felette akkor lőj a hordóra és le esik és bumm ezt 10-15X megcsinálod és kipurcan
  • sorrow
    #2207
    muszáj lesz...lődd...aztán jön az átvezető...
  • atis95
    #2206
    Hali!
    Hogy lehet kiiktatni azt a robotot amely az űrkikötős részen van?
    A magyarosításba az a feladat h. győzd le a nehéztüzérséget.kaptam 70db puska lőszert és bujkálok a 4 oszlop mögött tüzelek rá de nem akar kipurcanni:(
  • Kakaduduka
    #2205
    kösz, megvan
  • arty
    #2204
    visszaolvasol és leszeded az nvidia opengl fixet... vagy beirod alul keresőbe ;)
  • Kakaduduka
    #2203
    nem nagyon értem, minden fórumon ezt meg az Omega driver-t írják
  • Kakaduduka
    #2202
    És mi az a Riva Tuner, meg hol találom meg?
  • Kakaduduka
    #2201
    Szasztok. Nekem az OpenGL hibás. Kellene hozzá az 1.3-as verzió. Tudnátok segíteni?
  • arty
    #2200
    thx :)
  • ibrik
    #2199
    Nincs itt imyke, hogy már ezredszer is leírja a megoldást.
    Valószínűleg nem hagytad, hogy a magyarítás telepítője megjelenítse a readme.txt-t, mert csak azután törli az eredeti angol szövegeket tartalmazó "All.xcd" fájlt. Annyi a teendőd, hogy most ezt neked kell kézileg törölnöd.
    A fájlt itt találod (pl.): ...\Starbreeze\Riddick EFBB\Content\Dialogues\All.xcd
  • arty
    #2198
    én nem találtam megoldást :(

    angolul tolom ...
  • The Fugitive
    #2197
    igen feltettem rá a pöccsöt :) szóval szedjem le és ugy jó lesz? vagy van rá másik megoldás is?
  • arty
    #2196
    nem a peccselt alapjátékra tetted a magyaritást? mert nekem ott csinálja :)
  • The Fugitive
    #2195
    Üdv!
    feldobtam ujra én is a játékot, i2k magyarításával megtuningolva, viszont valami gond lehet, mert csak a menü magyar, amikor az emberkékkel beszélgetek vagy a bevezető animációk stb azok nem magyarok, hanem angol felirat! hol és mit rontottam el? a telepítőnek jól adtam meg az uticélt figyelembe vettem, hogy hozzáteszi mégegyszer a mappát stb...
    pls help!
    thx
  • Halfer
    #2194
    és utána mehetsz tovább... mi a gond?
  • Doom 4
    #2193
    de hol lehet fel mászni a tanknál ? mert én mindig a az űzemanyag tartályt löttem a feje felett és ráesett és meghalt
  • Patesz7
    #2192
    Pfffffffffffff....
    Befelé nőtt a szemem!
    Már megvan (nagynehezen) :S
  • Patesz7
    #2191
    Sziasztok! A magyarosítás kér nálam valami sorozatszámot! Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol találom azt? Kössz
  • arty
    #2190
    hálás köszönetem, egyenlőre nem volt időm azóta még belenézni a játékba ujra :)
  • ibrik
    #2189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pályaszámokra nem emlékszem, de ha esetleg arra gondolsz, hogy a bánya kijáratánál van egy helyiség, amiben egy "tankrobot" járkál ide-oda és a falra fel lehet mászni... szóval ha itt jársz, akkor ott át lehet mászni a helyiség fölött lévő csöveken függeszkedve.
  • SkYPeT
    #2188
    A 32.pályán lévő nagy monstrumot hogy lehet kinyirni?
  • Halfer
    #2187
    Work Pass utáni helységben jobbra haladva próbálkozz!
  • arty
    #2186
    én a 19-es toronyhoz nem jutok el ... Jagger küldött oda h szerezzek bombát. Amit adott kódot, nem tudom melyik lifthez jó :(

    látni már láttam a 19es torony feliratot, de egy elektromos erőtér védi ill. egy kis szobában van egy robot, beugrani be tudok, de kijutni nem :(
  • Halfer
    #2185
    amikor egy olyan kis "szobában" ébredsz? ott kinyílik egy ajtó ahonnan bejönnek a lépegetők, arra menj ki!
  • imilee
    #2184
    hi!
    Tudtok valahol magyar nyelvű végigjátszást a játékhoz? Ha van please.
  • imilee
    #2183
    Hali!
    Tudnátok nekem segíteni elakadtam a cryo piramisoknál és sehogy sem tudom merre van a kijárat. Segutsetek légyszi.