2422
  • bazsi123
    #541
    anál?

  • PTW
    #540
    Szia!

    Csak a SP1 a megoldás??

    8/
  • Ma2ska
    #539
    #536
  • Hmuda
    #538
    Ne nézz hülyének. Azt írja, hogy győzzem le. Semmi több.
  • beuceron1
    #537
    Olvasd el a küldetések leírását.
  • Ma2ska
    #536
    Ott kell lenni a földön a szobában egy gatlingnak, azt alkalmazva..
  • Hmuda
    #535
    Hogy kell kicsinálni Hoxie két testőrét? Már négyszer nekifutottam (ritka hülye helyen van elsavelve utoljára :P), de hiába szórom őket non-stop ólommal, sehogy se akarnak kifeküdni (egyszer azt is megcsináltam, hogy egy sorba igazítottam őket és amíg elölről lövöm az egyiket, a másik sorozza őt hátulról, mivel engem akar eltalálni, de a másik útban van).
  • Mr. Perfect
    #534
    A játéknak is van már OST-je? Nakem a filmé van meg, az is nagyon kira...
  • Deajka
    #533
    Mennyé boxolni! Én legalábbis azt csináltam.
  • Hmuda
    #532
    Olvasd el a küldetések leírását.
  • beuceron1
    #531
    HI mitt kel csinálni azután hogy a bőrtönben az ebédlöben megmérgeztem egy rabot nem tudok továb meni ???
  • Hmuda
    #530
    Honnan? Kéne. :-) A harci muzsika fenomenális.
  • Hmuda
    #529
    Hm, ki lehet valahogy szállni a heavy guardból? Az első tesó leszedett 50%-ra, aztán az irodákban a kistesók még 25%-ot, aztán a második nagytesó már két mp alatt kicsinál.
  • Tatyla
    #528
    letöltöttem az OST-jét!
    király!
  • Ma2ska
    #527
    Az igaz hogy gatlinggal lassabb a haladás, de nem siettem sehova...shotival nem probáltam a páncélosok ellen, löszer van böven ahhoz is... /gatlingnál végtelen/
  • Lacc
    #526
    Én nekem se volt ott Gatlingom, eldobtam korábban. Simán megöltem őket shotgunnal.
  • Ma2ska
    #525
    Ahhoz hogy be tudj szállni, likvidálni kéne a két robotruhás bengát is ott, ehhez elvileg már kéne lenni gatlingodnak amit korábban szerzel egy ilyentöl, akkor ez nem gond, ha nincs akkor szerezz mert jó az amugy is. /feltételezem hogy még nincs mert akkor futás helyett használtad volna ellenük/ Ha jol emléxem van egy terem ahol küzd a rovarok ellen egyedül, egy gránáttal kináld meg, vedd el töle a fegyvert, és akkor már a siklónál is könnyebben boldogulsz.. /arrol nem is szolva hogy addig is jó szolgálatot tesz, és elég szórakoztató hentelni vele/
  • Gabe18
    #524
    Ez ott van ahol 2 robot is őrködik?Mert ott asszem csak akkor tudsz beszállni ha a robotokat likvidálod.Utánna viszont magától (animáció) beszáll.
  • Lord33
    #523
    hi
    elakadtam anál a résznél ahol be kell szállni az űrsiklóba. nem tudom hol kell beszállni már 6szor körbejártam de nem tudom hogyan kell. plz valaki segítsen.
  • V Carter
    #522
    Köszi
  • Ridley
    #521
    thx
  • Gabe18
    #520
    37 körül +- 1-2,a végén már pontossan nem néztem.
  • Gabe18
    #519
    Amikor az amber összeesik,gyorsan feküdj be a helyére,és akkor téged visznek ki.
  • Ridley
    #518
    a pályák száma?..azoktól akik végig vitték

    thx
  • V Carter
    #517
    Abban a szobábam mit kell csinálni ahova bezárnak nincs se ajtó se semmi és behoznak egy csókát aki csak áll és egy idő után összeesik és egy kar beteszi valamibe és kilővi?
  • NiGhTM4R3
    #516
    Ok, már megoldottam.
  • beuceron1
    #515
    xp hez kell a sp1 uttána jólesz
  • NiGhTM4R3
    #514
    Hi!
    Leszedtem a játék 3CD-s változatát, aztán a crack mappában van 3 ugyanaz a fájl (gondolom más oprendszerekre) de akármelyiket másolom be nemjó.
    Hova kell, és melyiket másolni XP-re?
  • beuceron1
    #513
    Elakadtam a börtönben.
    Megöltem Molinát,átmentem a másik blokkba és onnét nem tudok továbbmenni.Hogyan kell?
  • Glpetyus
    #512
    Mondjuk ez igaz :)
  • tbundy
    #511
    fegyverváltásnál válaszd az öklöd
  • Skynet
    #510
    Hát a d3-at azt keresztbebünteti a megoldásaival és a játékmenettel...A grafikával is igencsak néha...:)
  • Deajka
    #509
    1.Milyen konfigod van?
    2.Melyik riddick verziód van?

    Maga a hibaüzenet nem mond (így) semmit.
  • Narancs89
    #508
    a 402es kommentre tudja vki a megoldást?
  • joe69
    #507
    hogy kell eldobni a kest/boxert hogy ne oljenek meg a bortonben?
  • Ma2ska
    #506
    Köszi.
  • Glpetyus
    #505
    Na,nyomtam a gémet,....nem vmi nagy szám,akinek ez az év játéka annak GRAT.
  • Ma2ska
    #504
    Legalább ram van benn jó sok..ezen nem mult..
  • Gabe18
    #503
    MINIMUM
    * Windows(R) 2000 (Service Pack 4) / Windows(R) XP (Service Pack 1)
    * Pentium(R) 4 1.8 GHz or AMD equivalent
    * 256 MB RAM
    * 64 MB AGP OpenGL 1.5-compatible video card, supporting
    programmable shading. (ATI Radeon(R) 8500 or NVIDIA(R)
    GeForce(TM) 3 and above - except GeForce(TM) 4 MX)
    * Directx(R) 9.0 or better
    * Directx(R) 9-compatible sound card
    * 3.7 GB hard disc space (recommend 4.4 of uncompressed
    disc space)
    * 16x CD-ROM or DVD-ROM drive
    * Microsoft(R) compatible mouse and keyboard

    Ez alapján örülj hogy megnyikkant a gépeden,mert a 1.4-es proci,és a 32 megás videókártya messze kevés neki.
  • Csiaki
    #502
    Szevasztok én is letéptem fel a dvds verziót az nem jó nekem már az autorun sem jön be!Teljessen el voltam keseredve de láttam a cds változatot azt is le szíítam azt már tudtam telepíteni mikor inditom a gamét lestem nagyot.Ilyen szinten még nem szaggatot semmi a gépemn mint ez.A menü szaggatott!Valaki tudja miért? Ha esetleg ez segít a konfigom:Amd1.4Athlon,Asrock alap,GF2GTS/PRO 32MB,1 GB DDR,sp2-vel integrált XP Prof hun!