2422
  • HammeRed
    #501
    Elinditod az install-t elkezd telepiteni majd rovid idon belul vegez ekkor teszi fel a setup.bat,rip.bat file-okat meg par dolgot ekkor inditod el a setup.bat-ot
  • antijedi
    #500
    érdekes nekem az van és mgése szaggat :)
  • beuceron1
    #499
    denem találom a setup.bat
  • HammeRed
    #498
    A setup.bat elinditasa utan telepiti fel a teljes jatekot.
  • beuceron1
    #497
    (asszem ures konyvtarak vannak csak + 1-2 file ) nem értem nem megy
  • HammeRed
    #496
    Eloszor en is benaztam a telepitesnel de masodszorra sikerult.Nekem is hianyolt valami dll-t nem emlekszem mar mit.En ugy csinaltam hogy daemon-bol install,utana a "telepitett konyvtarbol" (asszem ures konyvtarak vannak csak + 1-2 file)run setup.bat,meglehetosen sokaig telepitett vagy 10-15 percig,ekkor rak fel mindent.Miutan vegzett bemasoltam a system konyvtarat es nem a start menubol inditottam mert ha onnan inditottam elkezdett megint telepiteni hanem az installalt konyvtarbol inditottam a riddick.exe-vel.Eloszor en se olvastam el figyelmesen az nfo-t...
  • beuceron1
    #495
    olyan gondomvan hogy ki írja mikor índitanám hogy az alkalmazás nem megfelelö mittöl van?
  • Faki
    #494
    Dvd-ről a system könyvtár tartalmát átmásolod a játékon belüli system könyvtárba, felülírva az ottlévőket.
  • Deajka
    #493
    Másold be a system könyvtárat a játék könyvtárába( a wincsin lévőbe)
    Szal, felül kell írni.
  • beuceron1
    #492
    valaki letudná forditani :Copy "system" dir from HOODLUM dir on DVD into your install dir, keep the directory structure intact!
  • beuceron1
    #491
    sziasztok HOODLUM féle verzio mijen?
  • Deajka
    #490
    Hello!

    Nos, kollégák meg van a megoldás. A MYTH-féle törésnél az UHARC nevű tömörítő dolgozik és ha nincs elegendő helyed kb. 5 giga akkor szép csendben : progress abort. Te meg próbálkozol, hiába. Tehát: 2G a játéknak+3G a kicsomagoláshoz.
    Have fun!
  • Demeter
    #489
    Ez furi, mert nekem meg a 4.11-es van fenn és mégis ezt csinálja..
  • Dynamic
    #488
    Most nem azért de, szerintem azokat a hiányzó fájlokat a program telepíti, így számomra furcsa, hogy neked hiányzik.Nem törölted a könyvtárat, vagy ilyesmi és úgy helyezted be a crackes system, könyvtárat, amiben viszont tényleg csak exe van?
  • Tatyla
    #487
    nekem is ez volt mig a 4.12b catalyst volt fenn!
  • Demeter
    #486
    Skacok mitől lehet az amint meghalok kilép a játékból a desktopra és valamiféle hibára hivatkozik. Mi a fene baja lehet a gaménak?
  • Gabe18
    #485
    Az is abban a mappában van...
    Mi van neked egyáltalán abban amibe ezt is rakni kellett?
  • Deajka
    #484
    Köszi.
    Áhh, most meg Msystem.dll-t követeli. Azt hiszem ez a MYTH-féle törés, enyhén szólva nem müködik. :(
  • Gabe18
    #483
    Küldtem.
  • Deajka
    #482
    [email protected]
    Köszi.
    Ja, és hol találtad?
  • Gabe18
    #481
    Elivileg jó,bár az előbb marha lassan lehetett letölteni onnan,lehet valami baja van.
    De ha megküldenéd az e-mail cimed privátban vagy ideirod,vagy valami,akkor elküldöm külön is.
  • Deajka
    #480
    Nagyon rendes vagy de ,nem sikerül elérni! Biztos jó ez így?
  • Gabe18
    #479
    Ezt a Mccdyn.dll-t felraktma ide,akinek kell ott megtalálja.

    ftp.uw.hu
    Felhasználo: trax
    Jelszó: 435c7b27
  • Rasti
    #478
    Valami MCCdyn.dll-t hiányol.
  • Rasti
    #477
    Sziasztok.

    Valaki probálta a Myth féle verziot ???

    Leszedtem de nem tudom inditani,van 1 system könyvtár de hiába másolom át nem jó :(
  • fitutufi
    #476
  • Glpetyus
    #475
    Megacityről 350K-val jön a maradék 10 rar...
  • AmadeusHU
    #474
    Ez a game csak olyan windows xp-n fog elindulni ha felvan téve az xp-hez a service pack 1 vagy service pack 2 frissítőcsomag. Utána csak felkell installálni a gamet és a hoodlum mappából bemásolni a system mappát a játék főkönyvtárába és felülírni mindent. Utána play és HAVE FUN
    Semmi ördöngés nincs ebben csak egy sp1 vagy sp2 csomag kell az xp-hez.
    Ezt olyanoknak írtam most le, akik nem olvasnak vissza több száz üzenetet. És én ezt meg is értem
  • Gabe18
    #473
    Hát mondjuk nekem a DVD-s van.
    Akkor valami cimet adj.
  • Deajka
    #472
    A 3 cd-s változat.
    ripped:
    Foreign laguange
    Extras
  • Deajka
    #471
    mailbe ha kérhetném!
    Nagyon köszi
  • Gabe18
    #470
    Msn-t használsz?Ott átküldöm egy pillnat alatt.
  • fitutufi
    #469
    te mit szedtél le ember ? nálam ilyet nem kért
  • Deajka
    #468
    Végre sikerült feltelepítenem a gémet de MCCdyn.dll-t hiányol.
    Plz, ha valaki lenne olyan jó és elküldené a .dll-t és azt is hová kell bemásolni!
    Köszi.
  • fitutufi
    #467
    látom most fedezik fel az emberek a gamet és jön a roham , de minden le van írva alantabb tehát....(ne lámerkedjetek)
  • fitutufi
    #466
    jaj
    hoodlum mappában a game.dat és a könyvátárába simán
  • pinehead
    #465
    gyorsan vki segítsen!!!
    végre leszenvedtem a gámát, de ne migazán értem mit,merre kell másolni, hogy működjön a törés-a hoodlum-mappát hová is kell csomizni,és mivel indul a gáma??
    köcce.
  • Wukifi
    #464
    Hiába léptem be a könyvtárba egyszerüen nem látszanak a Filok
  • Wukifi
    #463
    Bakker hogy lehet letölteni a Vanadoo-ról?
  • Gabe18
    #462
    Eszközök-Beállitások-Kapcsolodás,és ott az egyidejü letöltés 1 legyen.
    Miután a minden letöltése a flashgettel részben kijelölöd a fájlokat,OK,akkor feljön egy uj ablak."File 1 részt egyszerre tolt" legyen a beállitás,alatta jelöld ki a "login a szerverre" részt,és ird be a wandoo-hoz kapott jelszó-felhasználonevet.
    Ezek után jönnie kéne,ha nem,akkor a wandoo omlott össze,ami nem lenne feltétlen meglepő...