2422
  • Mr. Perfect
    #621
    A doom-nál kisebb területeket már nem nagyon lehet megmozgatni, mert az már egérlyuk lenne :-))))))))))))))))))
  • j0nNyKa
    #620
    A grafikával egyébként egyetértek, teljesen jól fut 1024 minden maxban, a doom3rol ezt nem mondhatom el. Minőségben is veri sztem, 1-2 helyszínen meg a grafika.. hát magával ragadó.
  • j0nNyKa
    #619
    Robotokat is megolted ?
  • Sgtfathi
    #618
    Akkor nézd már meg mégegyszer ezt a játékot,és rádöbbensz hogy szebb is és nagyobb helyszineket is találsz ebben mint a Ram zabálo Doom3-ban.Ami nálam Gef 6800-on szarabbul megy és csunyább mint a Riddick.
  • Mr. Perfect
    #617
    sorry ez kétszer is elment....
  • Mr. Perfect
    #616
    Nekem pl. nem lassabb mint a doom3, sőt inkább gyorsabb ugyanolyan felbontásban, minden max-on. Szerintem éppenhogy ez jobb engine, habár közel se hype-olták annyira mint a nagyszerű D3-at ami max egy tech demó-ként állja meg a helyét de játékként aligha.
  • Mr. Perfect
    #615
    Nekem pl. nem lassabb mint a doom3, sőt inkább gyorsabb ugyanolyan felbontásban, minden max-on. Szerintem éppenhogy ez jobb engine, habár közel se hype-olták annyira mint a nagyszerű D3-at ami max egy tech demó-ként állja meg a helyét de játékként aligha.
  • I.C.ram
    #614
    Hát nem tudom hogy jött ez ki neked, de a Doom3nak ezerszer táposabb engine van. Sokkal gyorsabb, mint ez szar engine, ahol alig van modell a pályán, de már akad mint a disznó, ráadásul szitne semmit nem lehet állítani az optionsben. Doom3-at 1280*1024-es felbontásban nyomtam, majdnem minden maxon, és ment mint az állat, ez meg 1024*768-as felbontáson ki kellett kapcsolnom pár dolgot, és még így is lassú :/ Arról nem is beszélve, hogy sokkal kisebb területeket mozgat meg ez az engine mint a doom, és mégis lassabb jóval.
  • Hmuda
    #613
    Fura, nekem kinyílt a hajó lejárója és beszállhattam.
  • j0nNyKa
    #612
    Halihaj.

    Ize, ott vagyok, ahol a teraszon at kell magam verekedni az orokon, majd felszallni a hajoval. Az orok megvannak, oda is megyek a hajohoz, de semmi. Valami otlet ?
  • Hmuda
    #611
    Közben rájöttem, bár Ice-T jobb lett volna.
  • mike369
    #610
    Riddick-flood!!!
  • copass
    #609
    "Mér van más verzió is?"

    Nos mivel a "developer's cut" az egy extra dolog, gondoltam elvileg van egy alap verzió is, mint ahogyan ez a filmeknél is szokott lenni.
    És nem tévedtem, mivel Xbox-ra jött ki az alap,ha jól értelmeztem a honlapon!
    http://www.riddickgame.com/us/pc.jsp
  • grebber
    #608
    Mert ő úgy irta le mintha elleptek volna minket a különböző verziók.
  • mike369
    #607
    ...vagyis silent hill 2
  • mike369
    #606
    hát, ha ilyen címen adták ki, akkor gondolom lesz majd egy director's cut is silent hill 3 módra, de nem biztos...
  • Doma #605
    Nem Ice-T hanem Xzibit :)
    Amúgy a játék véleményem szerint über killer mega brutál!
  • grebber
    #604
    "nekem speciel a developer cut-van meg"

    Mér van más verzió is??
  • Hoz_Hun
    #603
    Ok. Meggyőzetetek.
  • copass
    #602
    ez egy alapmű lesz.
    szerintem. :)
  • grebber
    #601
    Folytatás odatenne eléggé :)
  • Hmuda
    #600
    Szvsz meglepően jól sikerült darab, mindenképpen megéri beszerezni.
  • Hoz_Hun
    #599
    Jó ez a gama?
    Érdemes begyűjteni??
  • copass
    #598
    az tény hogy elég kusza a sztori,de azért még frankó!:)
  • Hmuda
    #597
    Engem az zavart kissé, hogy csöppet elütött a filmekben ismertett szökéstől. Egyrészt nem egy lesittelt orvos "varázsolta" rá a szemeket, hanem valami misztikus hang, másrészt nem ölte meg a "pilótát", aki segített neki a szökésben, pedig pont emiatt volt beszarva a Pitch Blackben a "kapitány".
  • copass
    #596
    hát ez egy qrva jó gamma!:)
    a menü nagyon kész van,a legeredetibb amit csak láttam eddig!:)
    nekem speciel a developer cut-van meg,de azzal semmi bajom nem volt.
    egy helyen szaggatott be iszonyatosan,a hangárnál mikor a repcsihez kell menni a teraszon.
    elsőre én is azt hittem hogy a D3 motor dübörög, de mint kiderült tényleg saját,és két év alatt hozták össze ezt a gammát,már ahogy kivettem az extrákból.
    ami nagyon megfogott az egészben az a játékmenet,a D3-nál is az lombozott le fél óra után hogy egy nagy hentelés az egész,itt azért lehet gógyiskodni,ügyeskedni,főleg hogy sokszor csak pusztakezes küzdelem van!:)
    remélem lesz folytatás!:)
  • Skynet
    #595
    Nekem ilyet akkor csinált anno játék ha összeakadt az optikai egér a billel vagy a Joy-al...Mozgass mindent összevissza vagy restartold a gépet....ha akkosejó akor passz:)
  • Maxtreme
    #594
    Ok, köszi +történt.
  • mike369
    #593
    Kérdezz be a "Játékmagyarításokról..." topicba!
  • PrOceSs
    #592
    Ez engem is érdekelne!
  • Maxtreme
    #591
    Hali mindenkinek.

    Olvastam a hozzászólások között, hogy mát készül a játék fordítása.
    Erről a dologról hol tudnék bővebb infót szerezni? :) (a honosítás állapotáról stb..)

    Üdv:
    M@Xtreme
  • Sgtfathi
    #590
    Köszi,kiprobálom!
  • I.C.ram
    #589
    Van egy kis szívás a játékkal. Egyszercsak elkezdtem hátrafelé menni, minden előzmény nélkül, és nem bírok előre menni. Olyan mintha beragadt volna a hátrafelé gomb, pedig a winben minden más tök jól megy. Próbáltam beloadolni régebbi mentést, de ott is ugyanezt csinálta :((( Mi lehet a baj?
  • PiszkosFred
    #588
    Hat meg szep, a 4es titanok mai napig az egyik legjobb kartyak. Nincs az a penz hogy eladjam az enyemet, annyira bevalt nalam, hogy ezt mar velem egyutt temetik el, akarcsak a c64emet.
  • PiszkosFred
    #587
    Ne allj le harcolni. A nagy teren van 2 fegyveres, meg egy ilyen robocop szeru robot. A sotetben meghuzodva ki tudod nyirni az egyik ort, erre a robot es a masik or eszreveszi es odamennek megnezni. Ezalatt fuss a szembe ajtohoz, es nyisd ki. Ne allj le veluk harcolni, mert a masik ort meg csakcsak kitudod nyirni, de a robotot hiaba rugdosod, csak a festek megy le rola, nem serul ;]
  • Skynet
    #586
    Nem crack hiba hogy egyeseknél nem indul mert a hivatalos fórumban eredeti játék tulajoknál is előfordul...
    Az sp2 pedig nem követelménye a játéknak szóval felesleges és hülyeség felrakni...
    Esetleg codec csomag (pl Ace mega codecs pack) vagy egyéb szarok....Passz...De nállam SP1-en vidáman elindult minden problémázás nélkül (hoodlum dvd)...
  • Skynet
    #585
    A geffx5200-at nem nevezném megfelelő sempedig jó konfignak már bocs....egy gef4ti4200-de még egy gef3ti200 is jobban hasít annál a trágyadomb kártyánál....
  • Sgtfathi
    #584
    Kellene 1-kis segitség! Egy Bizonyos Jagged Valance-t kell keresnem a bányában .(Börtönös rész után "MINE ENTRANCE")Egy lift tetején kezdödik onnan tovább is tudok menni szellözökö keresztül, akit tudok kinyirok fegyvert nem tudok felvenni.Átmegyek a SECURITY CHECKPOINT-ba de ott kinyirnak.Visszáb pedig nem találom mit kellene tennem:( Lehet nem elég az info de hátha!elöre is köszi.
  • Skynet
    #583
    Minek tenne fel SP2-t???? Nállam sp1-en faszán fut....
  • Sgtfathi
    #582
    Kellene 1-kis segitség! Egy Bizonyos Jagged Valance-t kell keresnem a bányában .(Börtönös rész után "MINE ENTRANCE")Egy lift tetején kezdödik onnan tovább is tudok menni szellözökö keresztül, akit tudok kinyirok fegyvert nem tudok felvenni.Átmegyek a SECURITY CHECKPOINT-ba de ott kinyirnak.Visszáb pedig nem találom mit kellene tennem:( Lehet nem elég az info de hátha!elöre is köszi.