2422
  • mike369
    #661
    "...reklámozásához gyártott reklám..." oh, mom, what am i doing???
  • mike369
    #660
    a doom3-mal én azért nem nagyon szeretek foglalkozni, mert olyan, mint egy új grafikai motor reklámozásához gyártott reklám.
    a grafika minősége attól függ, hogy milyen gépen játszol (d3d fájlok, jó minőségű képfájlok, gyenge minőségű képfájlok)

    HL2 miért megkötött? a kissé ügyetlenül megkonstruált scripthegyek miatt. Az egész nem lenne ilyen feltűnő, ha nem mint "minden idők legkötetlenebb játéka" lett volna beharangozva.

    Ezért kár amúgy a reklámhadjáratokra alapozni (ld. S.T.A.L.K.E.R. topic... már előre félek...)
  • PrOceSs
    #659
    Az Unreal 2 elég nagy bukás lett, szerintem ne említsük egy lapon a Far Cry/Doom3/HL2-vel! A HL2 védelmében csak annyit, hogy több ötlet volt benne, mit az elmúlt három év összes FPS-ében! Az 1hez képest túl megkötött?? Ez nem igazán értem.
    A Doom3-ban is voltak nevetségesen gyenge textúrák, egyébként! Amúgy én is jobban örülök egy kis cég sikerének, mint a nagy cégek végtermékeinek!:)
  • mike369
    #658
    nem, még csak előlapja van, sorry
  • mike369
    #657
    cdcovers.cc-n asszem van már
  • thief82
    #656
    Hali
    Tud valaki a játékhoz egy Pc-s DVD borítót?
  • Glpetyus
    #655
    Azért az túlzás :P
  • Glpetyus
    #654
  • copass
    #653
    a riddick elég jó alapanyag, már a Pitch Black is nagy film volt,sztori ügyileg!
  • mike369
    #652
    Érdekes, hogy a legtöbb topicban közkedvelt téma a doo3 és a half-life2 összehasonlítgatása...
    Őszintén szólva szerintem egyik se lett jó. A doom3 túl primkó lett és hatásvadász, a half-life2 pedig grafikailag néhol egész nevetséges és az 1-hez képest túl megkötött. De ide sorolhatnám akár az unreal2-t is...
    Azért szeretem az ilyen játékokat, mint a Riddick, vagy pl. a FarCry, mert mindig kiderül, hogy egy kis cég is megcsinálja röhögve azt, amit a mamutcégek évek alatt öklendeznek elő nagy nehezen óriási reklámhadjárattal megtámogatva.
    (a reklámot persze ebben az esetben a film szolgáltatta...)
  • PrOceSs
    #651
    ...ja és a D3 nem lett jobb később sem:(
  • PrOceSs
    #650
    A Doom3-at amikor először megláttam.. "Jó-jó, de biztos jobb lesz később"!Amikor a TCOR-t... Leesett az állam!:)
    Az meg hogy a Doom1-2 milyen volt, nem kellene ennyire meghatároznia, azt hogy a 3 milyen "egyszerű" lett. Ellenpélda a Half Life 2, ami tele volt új és jobbnál jobb ötletekkel. És milyen meglepő, a grafika is jobb lett az 1-hez képest:)
  • Glpetyus
    #649
    Hát fene tudja,...
    Én túl sokat vártam,mert bírom a filmeket,de...jól rábasztam :D
    Mondjuk ROSSZ nem volt,csak nekem annyira jó se :P
  • DonnieBrasco
    #648
    Tudom: pontosan emiatt (is) sokkal jobb játék a Riddick!

    DB
  • copass
    #647
    jah és a starbreeze 2év alatt csinálta meg ezt a motort asszem!:)
  • copass
    #646
    mondjuk nekem is Gf4Ti4200-am van,de szembeszökő a sebességkülönbség egyből a TCOR javára!:)
    az sem mindegy hogy a D3-nak volt előélete, a TCOR-nek meg semmi,vagyis a Pitch Black,de abból nem készült játék,vagyis elvileg ez annak készült volna.
    mégis legyakja a játékmenettel a D3-at!:)
  • Glpetyus
    #645
    A Doom arról szól,ha nem tünt volna fel...az 1,2 és most a 3 is.
  • DonnieBrasco
    #644
    Még 3-4 óra mászka, duma, lopakodás, verekedés, lövöldözés is ezerszer jobb, mint a ha 9-10 órán keresztül ez történik: felveszed a lőszert, kinyílik mögötted egy ajtó és tarkób*sz egy monszta....

    DB
  • Glpetyus
    #643
    Ja,...inkább beszélj a 6-7 órás játékidőről :D
    (amiből 3 óra séta-fika,meg duma :PPPP)
  • DonnieBrasco
    #642
    Hja, DirectX8-cal tényleg elképzelhető, hogy valaki nem látja a különbséget a DOOM3 és a Riddick között - DirectX9-en viszont a Riddick nemcsak sebességre, de látványra is röhögve kenterbe alázza a Doom3-at. Ez egész egyszerűen evidens.

    A játékmenetről meg inkább nem beszélnék, mert az már szabályos alázás lenne... :)

    DB
  • copass
    #641
    "Doom3-at 1280*1024-es felbontásban nyomtam, MAJDNEM MINDEN maxon, és ment mint az állat, ez meg 1024*768-as felbontáson ki kellett kapcsolnom PÁR DOLGOT"

    Hah!
    Ez akármi lehet! :))
    screenshot?persze fps-el a sarokban!:))
  • DonnieBrasco
    #640
    vegytiszta marhaság :))
  • PTW
    #639
    valaki tudta használni a molyokat?...

    mert én csak felszedegettem őket de fingom sincs hogy jók e valamire
  • Geroka16
    #638
    Hi!Nem indul a game!!Most mit kell és hova másolni???Nincs véletlenül egy crackfix a játékhoz?
    Kösz
  • Ma2ska
    #637
    / a rovar kifejezés inkább a formájuknak szol, de nem szerencsés van egy kis állat, páncélos, hirtelen nem tudom mi a neve /nem teknös/ inkább arra hasonlitanak, a játékbeli szülőjüket meg láttuk mikor a hátárol leugráltak.
  • j0nNyKa
    #636
    hat en az egyikre radobtam 7 granatot, aztan ki is nyilt az ajto. utana levo resz nagyon nem tetszett. leginkabb az ilyen osonos hatulrol leutos reszek voltak kiralyosak. szerintem
  • Ma2ska
    #635
    Megszerezhetö minigunnal elöször ott találkoztam ahol egy guard egy nagy teremben körben dobozokkal, osztja vele a mindenhonan felé özönlö rovarokat /vagy miket/. Azt viszonylag könnyü kinyirni mert a rovaroktol mintha már gyengébb lenne.. lehet hogy korábban is van valahol csak nem vettem észre.
  • Hmuda
    #634
    Minigun már a Syndicate óta a forgócsöves helikoptegpityu (amivel Neo is ledarálta az ügynököket a Matrixban az ablakon keresztül). Nah, itt nemtom mi a neve, de azzal a drágával elég egyszerű volt megcsinálni azt a részt. :-)
  • j0nNyKa
    #633
    igen megvan mar, az egyik guardot meg kellett olnom. ize, ezek szerint megsem jatszom eleg figyelmesen a gamet, minigunrol meg nem is hallottam :) pedig ez most lekot, probaltam rendesen vegigtolni.
  • Hmuda
    #632
    Végigvittem és igen lecsaptam őket. Leöltem a heavy guardot, visszamentem a minigunért és azzal már gyerekjáték volt.
  • Hmuda
    #631
    "Arról nem is beszélve, hogy sokkal kisebb területeket mozgat meg ez az engine mint a doom, és mégis lassabb jóval."

    Na jó, ezt nem veszem figyelembe, tekintve ennek a játéknak a méretes csarnokait és a D3 szűk folyosóit. Te se gondolhattad komolyan.
  • Hmuda
    #630
    Érdekes. Nekem a D3 az alacsonyfelbontású textúráival és lowpoly modelljeivel akadt mint a fene, ez meg minden tekintetben szebb és mégis türhetően fut.
  • j0nNyKa
    #629
    ottapont. kellemes meglepetes lett a game.
  • I.C.ram
    #628
    amd+gfti4200
  • PrOceSs
    #627
    Szerintem minden tekintetben jobb, mint a Doom3! A gépigénye a Riddick-nek, nálam jóval szerényebb, mint a Doom3-é! A HL2 játékmenete és a Riddick grafikája nálam bebizonyította, hogy mennyire elfuserált, túllihegett játék volt a Doom3! Még az optimalizásciót sem csinálták meg rendesen, csak jöttek a kifogások, hogy Nvidia, meg hogy ATI... A Riddick meg szép csendben lealázta. Nálam jött és győzőtt!:)
  • j0nNyKa
    #626
    Nekem 1 teljesen atlag gepem van, egyebkent amd+ati. neked ?
  • I.C.ram
    #625
    Nem tom, hogy nektek miélyen gépeketek van, de nekem a Doom3 ezerszer gyorsabb, sokkal jobb beállításokkal. Lehet, az én gépemre optimizálták kizárólag :D
  • j0nNyKa
    #624
    ezt elfogultsagnak hivjak, doom ennel 300x szarabbul volt optimizalva, es ez teny. raadasul olyan aprosagokat meg mar nem is kell emlitenem, hogy ebben az a keves alienes resz, ahol en eddig voltam, raver az egesz doomra.
  • I.C.ram
    #623
    Nálam sokkal lassab ez mitn a doom. Doomban is voltak azért nagy területek, max te nem játszottál vele.

    Arról nem is beszélve, hogy ez a kurvajó engine kb. két szobánként kell, hogy betöltse a pályát. Doomban meg siman betötltött egy pályát, aztán szevasz, elvolt egy ideig vele.
  • Ma2ska
    #622
    Mikor vmikor nyáron kijött konzolra a game majd utána a doom3 tettem efféle összehasonlitásokat persze ez akkor nem volt népszerü mert a d3 megváltónak és übergigaking mindentvivönek volt kikiáltva és mindenki szellemi toprongy volt aki mást állitott.