2422
  • Makkmag
    #781
    Nekem a 4.12 control centeres cuccal is tökéletes (1024X768 full )szintén 9800Pro
  • bala_
    #780
    Nemtom mi a gond, de nekem 4.12 vel fagyott a játék (jácchatatlan volt), 4.11 el meg tökéletes.Szintén 9600XT-m van.
  • Rusy
    #779
    inkább régebbi 4.11, nekem azzal tökéletes 9800pro
  • IMYke2.0.0.0
    #778
    4.12-nél nincs újabb...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #777
    Esetleg új driver?
  • GGeo
    #776
    Warning! The deafult OpenGL ICD 'GDI Generic' is being used. Please install the proper drivers for your 3D-accellerator if this is not intent.
    This application requiers graphics driver support for OpenGL 1.3 or higher.

    Ezt írja ki nekem :( !
    9600XT-m van 1024MB DDR 400 2.8Ghz P4n Cat4.12
    Mi lehet a gond ?
  • Solid Snake
    #775
  • Crazyn
    #774
    sikerült megoldani! Egy Bug volt. A játék sokszori ujraindítása és az elm,entés betöltése meghozta gyümölcsét :)
  • Duddits
    #773
    Vazze! Most járok a bunyós részeknél! Hát ez nagyon állat! Rég nem láttam ilyen király játékot!
  • Crazyn
    #772
    Hali!
    Elakadtam. :( Annál a résznél, ahol a bányába vissza kéne szöknöm, de a sín amit visszakapcsoltam, az megsérült, és most a másik sín pótgenerátorát kellene bekapcsolnom, de valamíért nem enged át az egyik ajtón.
    Van ugye az a rész, ahol balra egy kis lyukban van a sín vezérlője, jobbra egy létra, ami a szellőzőhöz visz, és egyenes en kódos ajtó. Azon bemegyek, leszedek mindenkit, de a folyosó végén nem fogadja el a biztonsági kártyát. :(
    PLS, ha vki tudja, hogy hol járok, az segítsen (feltéve, ha még emlékszik a megoldásra)
  • Don Load
    #771
    Ok, próbálkozom. köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #770
    A magyarítás probléma lehet, hogy nem is probléma többé...?
    Megvan ugyanis a HIVATALOS MODIFICATION TOOLS csomag.
    Ezzel azért talán lehet vmit kezdeni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Hmuda
    #769
    Akkor az mégrövidebb. Menni kell kicsit aztán szimplán felmászni az egyik létrán.
  • mike369
    #768
    szerintem kár... szerintem
  • Gandibá
    #767
    Köszi! Végig is nyomtam. Nekem nagyon bejött ez a game.
  • Lyan Kyj
    #766
    Mivel én nem fordítom, nem tudom az okát, de sztem is két fájl kezeli, de az egyikhez nincs progi, ami olvasni tudja:(Szerintem:)
  • mike369
    #765
    azért ilyet láttam már a Thief-nél is...
    nem lehet, hogy inkább 2 helyről szedi a szöveget? mert akármilyen "önjáró" is egy game azt nem hinném, hogy automatikusan "visszafordítja" az átírt dolgokat inglisre...
  • Duddits
    #764
    De én annál a mutánsos résznél vagyok ahol beoperálja a lámpát vagy mit a szemembe. Mikor a lifttel le kell menni.
  • Lyan Kyj
    #763
    Bele kell feküdnöd abba a "dobozba", ahová a gép viszi a másik csávót. Ha csak simán belefekszel nem jó, az akció gombbal kell aktiválni a szitut(alapból 'e').
  • Gandibá
    #762
    Cryo sleepes résznél hogy lehet meglógni?
  • Lyan Kyj
    #761
    Ja, ezt persze a magyaritasok.hu-ról szedtem.
  • Lyan Kyj
    #760
    Skacok, sajna nem lesz magyarítás, ugyanis a gáma nem engedélyezi a párbeszédszövegek átírását. Ha le is vannak fordítva, azok akkor is angolul jelennek meg a játékban:((
  • Lyan Kyj
    #759
    Én úgy csináltam, hogy csak rohantam, és azokat a zombikat szedtem le, akiket nem tudtam kikerülni. Visszafelé meg egy kis kerülőbe mentem, hogy ne találkozzak a hátrahagyottakkal.
  • szgt
    #758
    A hibaüzenet alapján valami FAT probléma lehet. A FAT rendszer az, amelyik nem tud 2GB-nél nagyobb fájlokat kezelni. Próbáld NTFS fájlrendszeren.
  • Lacc
    #757
    Pedig a harci részek szerintem elég könnyűre sikeredted, már ha a lövöldözős részekre gondolsz. A lényeg hogy mindig lopakodj, aztán egy lövéssel próbáld leszedni az őröket, ha azok jönnek, fejre célozva pl.
  • j0nNyKa
    #756
    most nem vagom hogy hogy volt a nehezsegi szint valasztas, de ha volt, akkor en normalon nyomtam, es szerintem hulla egyszeru volt a jatek harc szempontbol, talan a lopakodasnal kellett ugyeskedni, de az megint mas
  • Hmuda
    #755
    Pontosan hol állsz le harcolni? Lehet inkább lopakodni kellene.
  • Don Load
    #754
    Azért az élet elég gyorsan megy le, egy egy komolyabb ütközetben, most vagyok egy ponton, hogy már mióta nem tudok tovább jutni, mert egyszerűen nem bírom szuflával, mindig kicsinálnak. VAn aki igénybe vesz egy kis "segítsége", ha igen akkor mit?
  • j0nNyKa
    #753
    sajnos eleg rovidke, de addig felhotlen szorakozas
  • Hmuda
    #752
    Pedig könnyű. Lemész, felszeded a cuccot, felmész a rácshoz, kinyitod és paff, annyi. A mutánsok meg egyetlen közeli puskalövéstől szétesnek.
  • Duddits
    #751
    Aha. De én ezen a nyomorék zonbis pályán nem bíra átmenni. Még...
  • Hmuda
    #750
    Még kb 10 óra (maximum).
  • IMYke2.0.0.0
    #749
    Készül a magyarítás, nyugi...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Duddits
    #748
    Nagyon sok?
  • Lacc
    #747
    Hát onnan még relative sok van a játékból. Mihez képest :))
  • Duddits
    #746
    Aha. És eseteleg valami kipróbálhatü verzió nincs belőle?
  • Lyan Kyj
    #745
    atwe - kérlek én is, hogy hagyd abba, attól, hogy folyton beírod, inkább elmegy mindenki kedve attól, hogy segítsen!
    Duddits - Olyan 15óra játékmenet, magyarítás már ha minden igaz készül, de nem mostanában jön ki.
  • Duddits
    #744
    Hello!


    Fuu vazze! Nem rég kezdtem játszani vele. Most jött a mutánsos rész ahol majd összeszartam magam (tiszta libabőr voltam). Nagy ez a játék! Mennyi idő végigjátszani? Sok van még ettől a résztől?


    Esetleg van már magyarosítás hozzá?
  • atwe
    #743
    SEGITSÉG




    © atwe
    ma 20:50 | Privát | Válasz | #737

    ERROR: Archives larger than 2 GB are not supported

    Process aborted.




    © atwe
    ma 20:49 | Privát | Válasz | #736

    lehet hogy rá jötem setup kész de a rip azt irja ki progres aborted
    2gb suport ezt nem értem van még 10giga szabad helyem

  • Lyan Kyj
    #742
    Azta! Azt hittem, nem tud újat mutatni már a játék, de most ismét megdöbbentett a cryokamrával! Kap tőlem (még egy) piros pontot!