2422
  • IMYke2.0.0.0
    #822
    NVidia nem játékspecifikus - csak eddig több játék elött szerepel a logoja [ami mellesleg nagyon szar]...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Magiszter
    #821
    Köszönöm a tippeket. Már csak azon vacilálok hogy ATI vagy NVIDIA? Az NVIDIA játék specifikus, viszont az ATI meg jó más 3D-s alkalmazások futtatásához (pl 3D Studio Max). De eddig mindig NVIDIA-ám volt. Na majd kockával eldöntöm.
    Köszi mindenkinek...
  • Gandibá
    #820
    És kb mikorra lesz kész?
  • Petyus_
    #819
    Én csak azért írtam Xbox-ot, mert látom Magiszternek elég kurrens a gépe, csak a vidkártya meg a RAM sebessége a szűk keresztmetszet. Ezért a PC a játékon kívül minden funkciót tökéletesen ellát.. játékra ajánlottam neki egy alsó-középkategóriás vidkártya árából megvehető Xbox-ot.

    TV-out szép dolog, csak éppen sosem fog olyan képet adni, mint egy Xbox egy jó RGB kábellel. Meg az Xbox-ban van elég szufla, hogy bírja folyamatosan tekerni a DivX-eket. =))

    Leszállok a témáról, csak azért gonoszkodtam egy kicsit, mert be akarttam kukkantani, a PC-s tábornak mi a véleménye egyik kedvenc játékomról, és rögtön az egyik első hozzászólás a szaggatással volt akpcsolatos, meg persze az előzményekben láttam a sok "failed to render..." hibaüzenetet. Na ez nincs Xbox-on. =) (viszont egy btutálabb PC-n gondolom nem "receg" annyira a kép átvezetőknél, mint Boxon)
  • Ma2ska
    #818
    Persze..csak itt a korábbi felvetésre reagáltam, ideális esetben van jó videokari /az általad felsorolt dolgok/ meg xbox is /only vagy konzolspecifikus gamek, multimédia, miatt az x nem a pc kiváltására hanem felfoghato mondjuk egy dvd /avi stb/ lejátszó /nem gagyi, amivel még gamelni is lehet /halo2, ninja gaiden stb/ szóval ajánlni tudom.
  • IMYke2.0.0.0
    #817
    Olvastad egyáltalán a #815-öt BOX-mániás barátunk?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Ma2ska
    #816
    Jobb játéklehetöség ? /LOL/ Na mindegy, mindenki az vesz amit akar. csak azért reagáltam mert pl. ez a game is elöször dobozra jött, amugy lehet hogy sose lett volna, ha a játékpiaci tendenciákat nézzük még lesz ilyen, és egyre több.
  • IMYke2.0.0.0
    #815
    Attól füg, milyen az a VGA...
    Egy nagyon jó VGA-val:
    - TV-n nézhetsz mindent
    - TV-t nézhetsz [All-In-Wonder]
    - Digitalizálhatsz
    - Játszhatsz [minden maxon]
    - 3 megjelenítőt használhatsz egyszerre [TV, CRT, FTF]
    - rádiót hallgathatsz [All-In-Wonder]

    S hogy tudd: All-In-Wonder, vagy VIVO, ez a két kategória, ami a fentieket tudja egy VGA esetében.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #814
    Micsoda gondolkodásmód.
  • Ma2ska
    #813
    De hát önmagában mire jó egy videókártya.
  • Gandibá
    #812
    Nekem akkor is ment amikor SP1 volt fent, meg akkor is mikor SP2.
  • Zsoldos
    #811
    Miert lenne szar a videokartya? Plane mivel a 3d kepessegei sokszorosa a boxenak. Ugyanazert az arert jobb jateklehetoseg. Mondjuk a nevedet elnezve ertheto a hozzaallasod..
  • Ma2ska
    #810
    Akkor jó vásárlást /és boldog uj évet/ kivánok.
  • Lacc
    #809
    Szvsz az előbbi.
  • Ma2ska
    #808
    Az örök vita, mi ér többet egy xar videokártya vagy egy multimédiára /divx, dvd/, és gamera jó király konzol, amire a Riddick fél éve kijött. Szvsz az utobbi.
  • dikki*yysw
    #807
    GF 6600 GT
    nem akkora fos mint egy xbox, és említett árkategória.
  • Petyus_
    #806
    Xbox, 42ezer Elektro Worldben. =)
  • Demeter
    #805
    Nálam az alábbi konfigon:

    1024*768-ban: anisotropy max, modell shadow max, texture quality max, shader mode(auto 2.0) 40-60fps között fut a game

    1280*1024-ben: ugyan úgy max minden mint az előbb 25-35fps között fut.

    Ja még csak annyit, hogy 25-35fps között sem szaggat a game. Szerintem a lényeg a "jó sok" ram. Csak azért mondom mivel míg 512 volt a gépben
    sokszor beszaggatott még 1024-ben is. Viszont 1GB mellett már nem produkálja. Szal csatlakoznék Makkmag észrevételéhez a ramot illetően.
    Továbbá már a 9800-as radeonok sincsenek vészes árban. De döntsd el te...
  • Makkmag
    #804
    Ja a Doom3 1 sz@r ! Szerezz 6600GT-t kb ez az ár , és cseréld le a RAM-okat is 400MHz-esre ha belefér .
  • Magiszter
    #803
    Nos én most tolom 2.szor. A grafika szerintem is DOOM3 szerű de vannak kissebb eltérések. Pl a gépigény terén. Nekem a D3 (ami szerintem játékmenetileg nagyon gagyi) medium-on 1024x768-ban szaggatás nélkűl ment. A CoR pedig 640x480 on 1.1-es shader-rel van hogy beszaggat és az FPS kb 5-15 között ingázik. a konfigom 3.2 IP4, 768/266 RAM GF FX5200 128 MB. Több mint valószínű hogy a VGA-t kell lecserélnem. Tudtok valami elfogatható árú VGA-t amivel tutkó menne 1024x768-ban szaggatás nélkűl? lehetőleg 40-60e forint között.
    CoR a király!!!!
  • Demeter
    #802
    A konfigom:
    - AMD XP 2500+ (3200)
    - ABIT NF7-S
    - 1GB 3200 DDR (2*512) dual Kingston
    - HIS Radeon 9800 (4.12-es Cat)

    Viszon lehet, hogy a megoldás a 4.12-es lecserélése lesz amit bala ajánlott.
    Majd megnézem a 4.11-es Cat mit tud. Nagyon remélem, hogy azzal nem lesz gond.

    Thx!

  • IMYke2.0.0.0
    #801


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #800
    Nem, de félek, beletörne a bicskám...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • mike369
    #799
    pedig az egy igazi varázspatch...
  • PiszkosFred
    #798
    Összeszámoltad már, hány embernek próbáltad elmagyarázni, hogy a játékok mennek sp2 nélkül is? ;]]
  • mike369
    #797
    gratula!
  • Makkmag
    #796
    Nekem nem eredeti van , de símán megy SP2 nélkül (ami meg szerintem 1 sz@r ):)))
  • IMYke2.0.0.0
    #795
    AMD XP 1700+ / 512 DDR / ATI R9500 Pro / DirectX 9.0c / Windows XP Angol SP1 integrálva - MŰKÖDIK.
    Sőt, így tudom magyarítani is.

    A 405 fordítandó fájlból már készen van 391!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • hornbali
    #794
    Megvan valakinek eredetiben a játék?
    Mert nekem megvan a warezos de SP2 nélkül nem megy. Ha valakinek megvan eredetiben az megírhatná hogy ahoz kell-e SP2 vagy sem.

    Köcce előre is.
  • Gandibá
    #793
    Most akkor mi a pálya?
  • báttyó02
    #792
    IGYVAN!!
  • bala_
    #790
    Nekem volt.A 4.12 es driver okozta.4.11 el jó volt.
  • grebber
    #789
    Már van korong alakú borító is. :)
    Ez az.
  • Don Load
    #788
    A zombis résznél, vagy mik azok. Rákerestem és találtam csítet, de:
    a "cmd godmode" nem működött, ki próbáltam a "cmd giveall"-t arra oda adot mindent, azzal nem volt gond, de a godmode-ra nem lett örök életem ugyan úgy csökkent ha megtámadtak sőt, szépen fűbe is haraptam. Miért?
  • Lacc
    #787
    Nekem nem volt ilyen problémám. Milyen a konfigod?
  • Demeter
    #786
    Hi!

    Skacok miért van az, hogy színte mondhatni rendszeres pontossággal kilép a game a win-be minden "ok" nélkül? Eddíg ezt nem csinálta csak mostanság jött elő eme problem. Tapasztalt már más is hasonlót?

    Thx!
  • Rusy
    #785
    :))))
  • Lacc
    #784
    Talán előbb mondd el hol akadtál el.
  • Duddits
    #783
    Én is így voltam vele! De végülis átvittem!
  • Don Load
    #782
    elakadtam végleg, kész, valami csítet tud valaki esetleg? tudom nem szép, de ezen a részen túl akarok jutni, bármi áron.