2422
  • Hmuda
    #741
    Leállítanád magad? Nem fog gyorsabban jönni segítség ha itt sikítozol. Majd ha valaki tudja a választ akkor beírja.
  • atwe
    #740
    SEGITSÉG
  • atwe
    #739
    SEGITSÉG
  • atwe
    #738
    SEGITSÉG
  • atwe
    #737
    ERROR: Archives larger than 2 GB are not supported

    Process aborted.
  • atwe
    #736
    lehet hogy rá jötem setup kész de a rip azt irja ki progres aborted
    2gb suport ezt nem értem van még 10giga szabad helyem
  • atwe
    #735
    3cd-s mhys vagy ilyesmi
  • j0nNyKa
    #734
    miaza krack ? amugy milyen verziot szedel le ?
  • atwe
    #733
    hello segitsetek már mindent probáltam:
    Wrong Disc inserted stb valaki holvan krack
    elöre is köszi
    van sp1 is de ezt irta ki
  • Lacc
    #732
    Nekem se voltak bugokkal gondok sose. Max. 1-2 grafikai volt.
  • HRaVeN1
    #731
    Haveromnál se
  • j0nNyKa
    #730
    hat nalam nem voltak :(
  • HRaVeN1
    #729
    Én is kijátszottam, viszont nekem olyan nagy bugok voltak... Amikor Abott elkapott az 1. szökésnél, és bevitt egy szobába, hogy megverjen, akkor nekem először nem mutatta a videót, hanem a szobában körbe tudtam menni. Hangok persze voltak. Meg a végén, amikor bezárnak a cryo izébe, nem jött elő a másik kamra, csak a sokadig visszatöltésre.
  • Gandibá
    #728
    Kurva jó :)
  • torrente
    #727
    Ez jó játék?
  • bala_
    #726
    Végignyomtam. Elég rövid volt :(( Kb 3 nap és max 8-9 óra.
  • Lyan Kyj
    #725
    31.pálya, Loading Docks. Már bemondta, hogy csak 2 hajó maradt. Felmentem a lifttel, ahol egy olyan gépezett csávó van, lelövöm. A lift fölött egy katona írtja azokat az "egereket". Balra egy másik nagy terem van. Ha bemész az odavezető ajtón, szembe egy kis elhatárolt rész Nanomeddel, mellette egy ajtó, pirosan. Sztem ott kellene továbbengednie.Remélem érthető, elég bénán fogalmaztam:P
  • Hmuda
    #724
    Kicsit bővebben a helyszín, szitu, miegymás? Így elég nehéz segíteni.
  • Lyan Kyj
    #723
    Lehet, hogy rájöttem, mitől fagy a játék! Ha nem a menüből, hanem játék közben, vagy ha meghalsz utána tölt, nem szabad GUGGOLÓ helyzetben lenni!!:) Amióta ügyelek, hogy gyorsmentésnél ne legyek leguggolva, azóta rendesen megy. A gáz, hogy most elakadtam a 2Xik pályán, mikor már csak 2 hajó maradt. Nincs semmilyen ajtó, és még a lifftel sem tok visszamenni:(
  • Sgtfathi
    #722
    Köszi!
  • Lacc
    #721
    Még előtte van egy amit fel kell robbantani. A plafonon gázpalackokat szállitanak. Lőjj.
  • j0nNyKa
    #720
    heavy guardba be kellett szalnod elvileg
  • HRaVeN1
    #719
    senki?
  • HRaVeN1
    #718
    A heavy gurdot hogy kell kinyírni a végén? Van mvmi trükk, vagy csak lőni kell?
  • Hmuda
    #717
    Mielőtt összesne menj a kamrájához és próbáld használni.
  • Sgtfathi
    #716
    A vége felé abban a szobábam mit kell csinálni ahova bezárnak nincs se ajtó se semmi és behoznak egy csókát aki csak áll és egy idő után összeesik és egy kar beteszi valamibe?



  • Hmuda
    #715
    1 DVD
  • daflava
    #714
    Jo játéknak tűnik, milyen sok cd-böl áll.
  • GH Nyúl
    #713
    Akkor nem Imyke ? (#707)
  • Tatyla
    #712
    akkor csak a catalyst a bünös!
  • bala_
    #711
    NEkem a 4.12 vel fagyott. Visszaraktam a 4.11 et azzal jó.
  • Hmuda
    #710
    A "Rise and Shine" egy angol kifejezés, olyasmi mint a "Hasadra süt a nap" vagy "Ki korán kel aranyat lel" (magyarán senki nem nyúlt senkitől semmit, max mindketten az angol szótárból).
  • Don Load
    #709
    Nagyon ott van ez a börtön világ. Maga a hely ábrázolása is odatesz rendesen. Na meg a jelenlevő rabok sem az úri etikettjükről híresek. A bökő megszerzése után ki milyen harc modort javasol, mert akkor már a blokkolás vajmi keveset ér, úgyanis akkor ugyn úgy megszúrkálnak.

    Most kérdés hogy a játék elején lévő "...Rise & Shien..." szöveget ők nyúlták a Valve-tól vagy a Valva a tőlük.
  • Rusy
    #708
    nagyon hangulatos ajáték, nagyon tetszikm az eleje mi8kor visznek a cellába isszony hangulatos, várom a magyarítást, bár elég egszerű a szövege még én is értem a nagy részét, még avideókat is, a starbreeze ismét nagyot alkotott szerintem...
  • GH Nyúl
    #707
    Uh, nálunk még nem. Ezt meg lehet kérdezni, hogyan? vagy top secret
    Mert most hiába írkálok át valamit a Content/Dialogues -ban ha a játékban még mindig angol.
  • Tatyla
    #706
    4.12 van fenn!
  • IMYke2.0.0.0
    #705
    Nekem az is magyar már.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • GH Nyúl
    #704
    Amúgy szerintem ez is olyan mint a Deux Ex, máshonnan hívja be a szövegeket, legalábbis a havas intro után pl. át lett írva magyarra az angol szöveg, és még ugyanúgy maradt minden. Nézted már ezt Imyke ?
  • fokec
    #703
    OK.És köszi!!
  • IMYke2.0.0.0
    #702
    A legfontosabb projekt jelenleg számomra: Vampire: The Masquarade - Redemption.
    Minden más ennek van alárendelve.
    De majd nézz át a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikba sűrűn...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------