2422
  • Duddits
    #902
    Bakker! Mikor teszed közzé? Én már vagy másfél hete nem játszok vele, mert magarúl akarom továbbvinni.
  • Hmuda
    #901
    A hajóból. amikor közel érsz akkor le kellene jönnie a feljárónak a hajóba és ott jönne egy cutscene.
  • Shep
    #900
    azt én is tudom de én azt írtam lentebb 1 esevel losz akkor is ez van guggolsz akor is, és akval az első 3 golyót simán lehet majdnem ugyanoda lőni, a másik meg az hogy a főhős egy izom állat atom durva fickó aki mindenkit legyőz, nem pedig egy mezei sorkatona, mint te vagy én.
  • ACE
    #899
    Nekem semmilyen rámpa nem jön le... honnan kéne jönnie?
  • ACE
    #898
    Én lőttem, és a második lövés ha 5 méterre lősz már 30 centivel feljebb megy, mint az első :D
    Ezért nem is nagyon engedtek, csak egyes lövéseket. :D
  • tbundy
    #897
    lőttél már AK-val?...
  • IMYke2.0.0.0
    #896
    Ettől még egy AK-t nem tartasz pontosan célon...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Shep
    #895
    ne vitázzunk erről tudom amit tudok, persze mivel ez egy fantázia játék így nyilván a fantáziafegyver ilyen szarul lő.
  • IMYke2.0.0.0
    #894
    Próbálj meg egy AK-47-est irányon tartani...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #893
    És nemsokára végzek a teszteléssel - tegnap majdnem meghalt minden anygaom, de hajnalban minden vissza lett hozva, ami fontos - és már magyarul küzdhetsz benne...
    Valóban jó anyag ez a Játék!
    A guggolás + használathoz: azért valljuk meg, nem is akkora hülyeség!
    Hány millió játékban tudtuk eddig felvenni úgy a dolgokat, hogy le se kellett hajolni hozzájuk - ergo, gumi kezünk volt...
    Ebben a Játéban még erre is figyeltek. Nem beszélve arról, hogy végre normálisan látom és használhatom a lábam!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Shep
    #892
    Azért ez nem egészen így van, de mindegy.
  • Bandee
    #891
    tegnap ugrottam neki a játéknak, most m1ek vissza a bányákból a tower19-be. hát 1szerűen lélegzetelállító ez a játék! én hülye meg majdnem kihagytam, csak azt csodálom h nem csináltak neki nagyobb hírverést, gameplay odaver, grafikától helyenként hátast dobok. szal nem is tudom mit mondjak. ISTEN!
  • Hmuda
    #890
    Elvileg lejön a rámpa és azt kell tenni amit a rámpákkal tenni szokás. Fel kell rá sétálni.
  • ACE
    #889
    Bakker, most ott vagyok, ahol el kéne menekülni az űrhajóval, jön utánam a két golyószórós robotember, de nem tudok elmenekülni, körbejártam már az űrhajót ötször, de semmi...
  • IMYke2.0.0.0
    #888
    A valóságban is így működik...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Shep
    #887
    Az természetes, hogy géppuskával az előttem 4 m -re álló fickót nem bírom eltalálni, annyira szór a fegyver, egyesével lvök akkor is tök nehéz fejbelőni, olyan mint a lotto vagy bejön vagy nem.
  • Lacc
    #886
    Menj visszább, rosszfele mentél.
  • ACE
    #885
    Valaki help!

    Ott tartok, ahol lementem a bányába és ilyen kis futkosó szörnyikéket kell shotgun-al lőni.
    Na ott van egy félig leszakadt híd, és nemtom hogy kell továbbmenni, a híd felett megy át két kötél, de nem tudok feljutni oda, próbáltam feljutni az egyik kötélen, de onnan meg nem tudok átugrani. Valaki?
  • tomit
    #884
    Igen arról beszélek amelyik lefele menne.
  • Hmuda
    #883
    Szerintem meg rossz helyen próbálkozol. Nem ott kell továbbmenni, ahhol a régi konténer lerobbant, ahnem ott ahhol visszakapcsoltad a generátort.
  • tomit
    #882
    Szerintem ott vagyok ahol gondolod. Szerintem bugos, ert a mission is ezt írja ki.
  • Lacc
    #881
    Hát pedig elvileg mennek ha be van kapcsolva az áram. Vagy nem ott vagy ahol gondolom :D
  • tomit
    #880
    Sajnos a konténerek nem jönnek lefele csak állnak.
  • Lacc
    #879
    Ha bekapscoltad neki az áramot, akkor ha jól sejtem, hogy hol jársz, el kell menni a 2. vasuti sinhez, ott már igy konténerek mennek lefele. Na egy olyanra kell ráugrani.
  • tomit
    #878
    Sziasztok. Lenne egy kis próblémám elakadtam. Vasútakat kell elindítani. Az egyik nekiment a falnak. A másiknak bekapcsoltam az áraot. Azt írja kia missiónál menjek el a vonattal a szé bányába. De a második vonat nem műkődik. Mit kell még csinálni?
  • Lacc
    #877
    Vagy régebbi, azzal is lehet hogy jobban vinné, meg kell próbálni.
  • Lacc
    #876
    Valami mással lesz ott gebasz, új drivert, ilyesmit, próbáltál már?
  • Bravoman
    #875
    Na időközben megnéztem FRAPS-al, többnyire 40-80fps-el megy, de időnként zseblámpával leesik 15fps-re is. Vicces.

    Azért egy kicsit sikerült rajta optimalizálnom, trueform kikapcs, 4xAA helyett 2xAA, Vertical Sync kikapcs - így még nem sikerült 25fps alá vinnem.
  • Bravoman
    #874
    Hogy lehet kiiratni az FPS-t? Egyszerűen nem hiszem el, hogy A64 3800+-on Radeon X800XT-vel szaggat ez a...
  • XeeN
    #873
    Nem. Akkor volt gáz, ha a raid 0-ba kötött winyókon volt az ISO és a telepítés célpontja is. Amint átpakoltam az iso-t egy másik wincsire azonnal megoldódott a gond... Meglepődtem egy kicsit...
  • copass
    #872
    gondolom egy vinyóról a másikra telepítve csinálta a hibát?
  • XeeN
    #871
    Megoldódott a gond. A raid vezérlőm szórakozott...
  • PrOceSs
    #870
    Ez lehet memória hiba is! Nem állítgattál el valamit a BIOS-ban? Nincs húzva a proci?
  • XeeN
    #869
    Köszi, de ennyire azért én sem vagyok hüje... 3x nem hiszem, hogy szart szedtem volna le, ráadásul mindegyiket más forrásból. Minden egyes kitömörítésnél, máshol jelez hibát a telepítő. Én valami védelemre gyanakodtam, mert minden más program tökéletesen fut a gépen, fagyás, stb nélkül.
  • ElfQT
    #868
    CRC hiba hibás forrásra utal... esetleg ha letöltötted, ilyesmi... akkor szar lett.
  • XeeN
    #867
    Segítségre lenne szükségem. Már háromszor lekaptam a játékot, de telepítéskor mindíg elszáll CRC hibával. A kitömörítés során nincsen hiba. ISO buster sem segít. Daemon 3.47-tel próbálkoztam, mivel az sem volt megoldás, hogy kiírtam DVD-re. Tipp?
  • Makkmag
    #866
    Thx

    Egyébként tegnap este nem fagyott , pedig tök sokat jáccottam :)))
  • Crokin
    #865
    Csak most, csak neked nforce2 6.14Beta driver
  • IMYke2.0.0.0
    #864
    Köszi a megerősítést.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Demeter
    #863
    Még csak annyit, hogy nálam megy annak ellenére, hogy 5.10-es alaplapi driver van fenn. Már vagy 2 hete nem produkált fagyást. És pedig csak annyit tettem amit alább leírtam. Amúgy a molylepkés cigihez csak annyit, hogy miután a drogos csókának visszaadod az innyekciós fecskendőjét lehet vele kereskedni. minél több lepkét adsz neki, annál "jobb" cigit kapsz tőle.