2422
  • Ma2ska
    #942
    Ööö..akarom mondani amellett hogy szebb is.../ az a baj hogy egy friss, agyon hype játéknál megvan az a reklámmal zombivá tett rajongótábor, aki nem lát ki a cim mögül és a játék hibáit egyszerüen nem hajlandó tudomásul venni. /lásd hl2, doom3/
  • Ma2ska
    #941
    A Far Cry nálam veri a HL2 t meg a Doom3 t is /meg a Riddick is magasan/. Nem csak a kinézete miatt, bár szebb mint az emlitett 2.
  • tibor16
    #940
    sziasztok, -emberek, itt van lábam!!!...,
    -árnyékom, -sőtt még kezem is.. szinte érezni lehet amikor fordulok.. az elején vagyok, de nagyon szép a gamma, texturák miegymás....
  • IMYke2.0.0.0
    #939
    Rendicsek...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • mike369
    #938
    IMY! Ha feltöltöd a magyarítást és ki kell írni a bannerre, nekem is szól6sz, mert a jó öreg marsipajtin pihen...
  • IMYke2.0.0.0
    #937


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Malachi
    #936
    na én is kipörgettem,szerintem ez a hossz pontosan elegendő volt,hiszen pont ez az a hosszúság,amire azt mondom : na mégegyszer :)
  • IMYke2.0.0.0
    #935
    Sunshine Barbie-nak tetszhet...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Duddits
    #934
    A Far Cry-jal még mindig nagyon sokan játszanak! Én is szoktam neten. Olyan jókat lehet.
    A HL2-ről annyit, hogy mikor leszedtem és feltelepítettem ment kb fél-1 órát aztán hazajött apám ,se szó,se beszéd nélkül lecsapta a házba az áramot. Utánna már kedvem sem volt hogy újra elindítsam a HL2-t.
    És ez?! Hát ez meg király! Ha neten is lehetne nyomni még királyabb lenne.
    Amúgy meg leginkább az olyan játékok a jók amik csak úgy jönnek. (Far Cry, ez, stb...) Nem úgy mint amit már vagy 4-5 éve nyüstölnek, tudják hogy hogy nézz ki, mi lesz benne. (HL2)
  • ACE
    #933
    Azért még mindig a FarCry viszi a pálmát. Emlékezzünk mikor volt ilyen utoljára, hogy megálltál a játék első pályáján és mászkáltál, csak hogy gyönyörködj a környezetben, nézd a víz fodrozódását, meg ahogy a halak úszkálnak benne, meg a virágok gyönyörű áradatát... :D
  • Demeter
    #932
    Nekem valahogy mind játékélményileg mind hangulatilag mind pedig grafikailag többet adott mint maga a HL2. Pedig azt, hogy vártuk mint a messiást! És erre ölünke pottyan a semmiből eme gamma és alapjaiban változik meg - az enyém mindenesetre a HL"-ről alkotott véleményünk. De én tovább mennék nem csak a HL2-t utasította maga mögé hanem az oly nagyon bálványozott D3-is. A Far Cry-ról most inkább nem beszélnék mert az már más kategória az FPS kategórián belül. Szóval Riddick jött látott (na jó csak a sötétben :) ) és elvitte ama képzeletbeli pálmát a többiek orra elől (szerintem legalább is).
    Remélem, nagyon remélem, hogy még sok ilyen és ehhez hasonló csoda fog kikerülni a Starbreeze boszorkánykonyhájából.... Le a kalappal a srácok előtt!!
  • grebber
    #931
    Jó ez csak nem lenne ilyen rövid.
  • mike369
    #930
    de
  • Gandibá
    #929
    Jó kérdés.
  • draki
    #928
    Szerintetek nem jobb ez a játék, mint a HL2? Csak úgy kérdezem...
  • Demeter
    #927
    Amúgy tényleg kár, hogy vége van. Szerintem is rövid volt. :( De talán azért mert annyira mozgalmas és lefoglaló volt, hogy észre sem vettük az idő múlását. Már csak akkor eszméltünk fel amikor feljött a stáb lista. Na mind1 azért várom már - IMYke nem sürgetni akarlak ;) a fordítást és aztán usgyi újra...
  • Demeter
    #926
    Odamész az egyik cryo "ágyhoz" és ha jól megnézed akkor megengedi, hogy belefeküdj. Majd mikor a gépkar felveszi a földről a fickót és rádrakja akkor Riddick ledobja magáról és ezáltal őt fogja bevinni a "koporsó".
  • Shep
    #925
    Na rájöttem, merre is kell menni, de most meg marha ügyesen elakadtam a szellőzőben, a robotozás után visszaértem oda ahonnan indultam :(
  • Shep
    #924
    Feljöttem a bányából a nagy liftel, felmásztam a falra lent van egy robotpáncélba bújt fickó innen hogyan tovább ha leesek simán megöl, máshova meg ne mtudok menni. Ja a tower 19be kellene mennem bombáért
  • Makkmag
    #923
    Nah kinyomtam a játékot ! kár , hogy vége , szerintem 1 kicsit rövid volt , még pár hétig eljáccogattam volna :)))
  • ACE
    #922
    Okés, megvan, eddig észre sem vettem hogy a Riot guard eldobja... sza'l nem is csoda. Meg gránáttal sem próbáltam nyírni őket, pedig két gránáttól kinyúl. Na most ott vagyok hogy a fagyasztásomat kéne megakadályozni... de nem megy...
  • Hmuda
    #921
    Gondolom a földröl. Ha nemtudod hol lehet szerezni akkor én főleg nem fogom tudni mert ez játékrol játékra változik (ergó, ahhol először eldobja egy riot guard).
  • ACE
    #920
    Honnan kapjak fel minigun-t?
  • Duddits
    #919
    Kikell dobni a gépet az ablakon! Vagy újrakezdeni a játékot.
  • Hmuda
    #918
    Akkor lehet a riot guardokat kellene lelőni. Visszamész, felkapsz egy minigunt és ledarálod őket.
  • ACE
    #917
    DE NEM JÖN LE! Nem jön le semmiféle lejáró, vagy feljáró, ott rohangálok körbe-körbe a hajó körül, csak a két robot lődözt egyfolytában, de nem jön le semmi! :(

    Ilyenkor mivan? Bug?
  • Gandibá
    #916
    :)
  • Lacc
    #915
    Ja, most néztem meg ezt a Dark Furyt, nem volt rossz :)
  • wazzup
    #914
    Valki segítsen!!! Lassan tölt be a játék amikor elindítom, a menüig kb 20 perc alatt tölt be
  • Solya
    #913
    http://www.darkfurydvd.com/
    http://www.dvd-home.hu/main.phtml?target=keres
    http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=2969&VID=73412378874785698
  • HRaVeN1
    #912
    A Dark Fury egy mese, és dc++, vagy torrentről leeht letölteni :) Amúgy elég jó
  • wazzup
    #911
    Mégse lefagy, mert most vártam egy 35 percet és bejött a menü, szóval bekapcsolom és nagyon lassan megy. mi lehet a baj?
  • wazzup
    #910
    Helo! Valaki tudna segíteni? Tegnap letöltöttem a játékot, összeraktam, kicsomagoltam, meg minden.... felraktam a gépre a játékot crackoltam hogy elinduljon , játszottam vele, de ma nem indul. Elindítom a játékot és bemutat pár szponzor címert és aztán fekete képernyő és lefagy. Előre is köszönöm!
  • Lacc
    #909
    Ja, ez a Dark Fury engem is érdekelne, még nem hallottam róla.
  • Demeter
    #908
    Értem és ezt a Dark Fury-t mint olyat be lehetne szerezni valahonnan? Nem tudod véletlenül? És köszi a helyreigazítást..

    Ja amúgy végeztem vele - sajna :( no de sebaj ahogy megleszel a amgyarítással újból elkezdem. Már alíg várom! :) Amúgy érdemes belenézni ebbe a "kommentár" módban való játékba. Érdekes..
  • IMYke2.0.0.0
    #907
    Sorrend:

    - Játék - Escape from Butcher Bay
    - 1. rész - Pitch Black [22 évente sötétség - menekülés a két nappal bíró bolygóról]
    - 1.5 rész - Dark Fury [a bolygóról menekülés utáni események]
    - aka 2. rész - Chronicles of Riddick [utalás a menekülés utáni eseményekre, "Jack" hányattatásaira... Riddick sorsának gyökeres fordulata ... "You rule what you kill."]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Gear
    #906
    Utána szvsz, mert Butcher-ban kapja a különleges látást ha jóltudom.
  • Demeter
    #905
    Skacok csak egy kérdés, a Pitch Black-et hol lehetne elhelyezni történetben? A Butcher Bay-i menekülés után vagy előtt történt?
  • Duddits
    #904
    Jójó. Nem sietteni akarom. Nyugodtan.
  • Gear
    #903
    Nyugi. Mondta IMYke, hogy amint kész szól és közzéteszi.