2422
  • Shep
    #982
    Mikor kiérek a hangárhoz, a platform végén van egy egy repülő, azt írja, hogy menjek el vele, nade hogyan? beszállni nem tudok, vagy le kellene lőni mindenkit, a két lépegetős csókát is?
  • torrente
    #981
    De ott már van shotgun!
  • torrente
    #980
    Az mit jelent hogy fagy a közepén? Teljesen leáll vagy továbbmegy? Van valami hibajavítás? mert nagyon ideges leszek ha odáig elérek és nem tudok továbbjátszani.
  • Makkmag
    #979
    Én hátulról megsoroztam a géppityuval , jól megfeküdt :)))

    Nagyon durván jó ez a játék , símán lenyomja a HL2-őt !!!
    Csak ne fagyna a közepén , majdnam abbahagytam :)))
  • Hmuda
    #978
    Most az ez után következő Riot Guardról van szó. Most vagy gránárokkal nyomtam le, vagy shotgunnal (mivel az assault pityu nem sebzi). Emlékszem, hogy a gránátokat eldobáltam a smasszerekre, szóval csak egy elehtőség maradt. Shotgun...
  • IMYke2.0.0.0
    #977
    Mondom - a Mainframe-nél nincs semmiféle shotgun-od! Mainframe = Nagyszámítógép. Itt kell betenned a DNS-mintádat, hogy a DNS-kódolt karabélyokat hazsnálni tudd, de a Számítógép riasztja a Biztonsági Szolgálatot és neked rohanni kell...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Hmuda
    #976
    Mikor én elöször találkoztam Riot Guarddal akkor már volt shotgunom, vagy valami más fegyver amivel durva lövéseket lehet leadni és ki lehet löni.
  • IMYke2.0.0.0
    #975
    Ott még nincs shotgun!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #974
    Úgyis lehet. Igaz, lőni fog, mint állat...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Hmuda
    #973
    Hm, én felkapaszkodtam egy ládára és shotgunnal lazán megkopogtattam a kobakját és hamar kidölt.
  • torrente
    #972
    Lifttel jött le. Meg kell várni, amíg kijön, becsalni a sarokba és usgyyi a liftbe?
  • IMYke2.0.0.0
    #971
    Sehogy - menekülni kell előle!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • torrente
    #970
    Srácok! Az elején, a Mainframe-ből visszajövet rám támadt valami robotszerűség. Ezt hogyan kell kinyírnom?
  • Ma2ska
    #969
    AMD hez nem volt szerencsém csak AK hoz meg PKM gpu hoz. Az AK elég nagyot üt. Sorozatnál kicsit lefelé kell vinni mert a 2. már fölé megy akkor. / a Riddick forumának fegyverismereti blokkját olvasták, köszönjük a türelmet/
  • ACE
    #968
    Én lőttem AMD-vel , az AK-nak az orosz társával, nem üt olyan egetverően nagyot, 4-500 méterre lévő kis emberi alakot is eltaláltam vele. Persze egyes lövéssel, sorozatnál 4-500 méternél már ellőttem a levegőbe (remélem nem esett senkinek baja). :D Volt már valaki a pécsváradi lőtéren? Elég klafa, én voltam párszor. Mindenesetre egy kézzel azért nem állnék neki lőni vele...
  • Zsoldos
    #967
    nem az utes 4.7 kg :)
  • tbundy
    #966
    akkor elég gyenge legény volt Tyson..
  • Ma2ska
    #965
    Pl a játéktapasztalataival felvértezve lövöldözzön valaki egy kicsit AK-47 géppisztollyal, 4,7 kiló, üt akkorát mint Tyson fénykorában...
  • Ma2ska
    #964
    Helyes meglátás...én sem azért játszok hogy egy esetleges live akcióra ilyenformán készüljek fel. Söt a játékban végzett dolgaid nagyon is valóságosak, hiába elképzelt a környezet, valaki kitalálta tehát a maga világában él, arra te reagálsz tehát a maga szintjén valósággá vált. Mert a gondolat is valóság amugy..
  • Zsoldos
    #963
    "HL2.. szívesen vittem végig,tehát : tetszett"
    "A Far Cry-ban pedig a monszták nem illettek bele a játékba.. Sokkal inkább játszok egy olyan játékkal,amelyben a történések még "valamilyen" véletlenség folytán velem is megtörténhetnek"

    Megkerdezhetem, veled veletlen folytan elofordulhat, hogy megnyiss egy dimenziokaput egy idegen vilagba, hogy lefagyasszanak, aztan kiolvasszanak, hogy idegenek+valtozatos zombik ellen harcolj egy felkelesben? Annal azert nehanyszazezerszer inkabb valoszinu egy katonai genetikai kiserletes lenyes sziget letezese nem-e? :)
  • tibor16
    #962
    .. kinek a pap, s kinek a papné, -vita nincs, mert ez így van rendjén... A Battlefieldel nekem kicsit hosszabb volt a kapcsolatom, - mindenesetre eltérő a véleményem.
    A FarCry-ról szólva, -a szörnyek valóban kimaradhattak volna, de a Hl2-bőli is a zombik, mert az gagyi is volt meg röhejes is. arról nem is beszélve, hogy grafikailag ezek a félig megnyúzott, afejükenpókókkaldülöngélő egyedek -szvsz- garafikailag is a béka segge alá vannak megcsinálva. A Doom-ban legalább hozták a színvonalat. A HL2-ben volt egy csomó minden, amit piszkosul élveztem, -ennek ellenére, nem ejtek könnyet ha vége lesz, mert már másodjára hagytam abba, hosszú időre, -annyira leköt.
  • Malachi
    #961
    #950 Már nem azért,de kijött vagy 3 kiegészítő a Battlefieldnek,de akár a BF:vietnam-ról is beszélhetnénk,ott én szinte nem látok mást az egyhelyben állok azt lövök Ai mellett... Sőt,én régebben nagyon sokat játszottam BF:Vietnammal, haverommal LANON úgy vittünk végig pár mapot,hogy a legnehezebb fokozaton és csapatelosztással vittük... tehát ennyit erről... ja és nekem a HL2 egy szép meglepetés volt,szívesen vittem végig,tehát : tetszett :)
    A Far Cry-ban pedig a monszták nem illettek bele a játékba az én látásom szerinte... Sokkal inkább játszok egy olyan játékkal,amelyben a történések még "valamilyen" véletlenség folytán velem is megtörténhetnek :)
    A DOOM 3-at pedig végig sem vittem,pedig oszttársaim mondogatták,hogy milyen fasza a játék vége,a közepénél már úgy ahogy volt,nem érdekelt,unalmasnak találtam...
  • Bandee
    #960
    ühüm :)
  • IMYke2.0.0.0
    #959
    Pontosan! A svédek nem hülyék, szerintem tanultak a sok hülye, agyatlan és irreális játékból...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Hmuda
    #958
    1: első igazi ellenfél, valahogy be kell vezetni a játékost a fegyvertelen harcba és gondolom te se örülnél, ha rögtön Abbot-al kellene pofozkodni elsőnek.

    2: miért lenne jobb az AI ha gondolkozás nélkül rádvetné magát mint valami zombi? Így sokkal életszerűbb, hogy egy síma szerelő egy helyben várja egy izomagy támadását (te se ugornál neki Vin Diesel-nek ha meglepne hátulról munka közben).
  • IMYke2.0.0.0
    #957
    Mivel - direkt - hetente csak egy magyarítást teszek fel a 2. hpnlapomra (http://jatekhonositas.atw.hu), és a hétvégén a True Crime: Streets of L.A. megy fel, ezért csak utána lehet.
    Márcsak azér tis, mert az Extrák alatt a regényt is le akarom fordítani!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • tibor16
    #956
    hanem?
  • Zsoldos
    #955
    "bár nyílvánvalóan ellenség vagyok, áll 1 helyben és nem támad meg (normál fokozat)..."
    az nem ai tema.
  • ElfQT
    #954
    Na a véletlen fagyásokhoz. Soundblaster kártyámhoz a saját, közismerten szar drivere helyett felraktam a kX Audio Drivert. EAXet nem tud, de pl. a Riddickben van surround.
    És a fagyizás megszűnt.
  • Duddits
    #953
    Köszike.
  • Hmuda
    #952
    Nem, amiről te beszélsz azok csak mellékküldetések, a végcél szempontjából feleslegesek, csak amolyan unaloműzőnek vannak bent. :-)

    (meg a magamfajta maximalistáknak :-) )
  • SAntA_ClAus
    #951
    Valaki elmeséli a történetet? Vagy van valami jó leírás róla? Végigpörgettem de nem tiszta...persze jó régen láttam a filmet. Ahhoz egyátalán kapcsolódik?

    Másik kérdés. Úgy lett vége a játéknak, hogy a "börtönbe - Tower 19" vissza sem mentem. Pl. a listát nem vittem vissza, drogosnak sem a készletét...Hogy is van ez? Több féle képpen lehet végigmenni?
  • tibor16
    #950
    Hát én nem csak ott látokproblémát a HL2-ben, nekem az AI sem mutatott semmit... a csoportos küldik egyszerűen katasztrófálisak, szinte mindig a lábam elé került vki... mást se hallottam csak bocsi, az ajtón meg nem tudtam kimenni.. harc közben meg keringtek mint gólyafos a levegőben, nekem nem tűnt értelmesnek...
    Eddig a FarCry a nyerő, -ott tényleg bekerítettek és nem csak hadonásztak, - Battlefield singlijében is teljesen értelmes volt a harc, meg a csapatmunka is... a Riddicket még nem ismerem, mert várom a magyarítást (remélem Imyke olvassa!!!) - az viszont biztos, hogy amikor az első jelenetnél el kell venni a biztonsági kártyát a szerelőtől, bár nyílvánvalóan ellenség vagyok, áll 1 helyben és nem támad meg (normál fokozat)...
  • thief82
    #949
    Hali
    Imyke, mikorra várható a magyarosítás?
    Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #948
    Ide: meghajtód:\Starbreeze Studios\Riddick EFBB\Content\Save

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Duddits
    #947
    Hova rakja a mentéseket?
  • neozed
    #946
    Na pont ott akadtam el én is, pedig nem szokásom:)
  • whizz
    #945
    Hy!

    Elakadtam, amikor vissza kell térnem a Bombáért. Robottal is voltam, újra a szellőzőben landoltam, és eljutottam a "ventillátoros" szellőzőrészbe, ahol kikapcsoltam a ventillátort. Innen hova? mert csak visszamenni tudok a lifthez...
  • Gandibá
    #944
    Far Cry első 3 pálya nagyon jó volt, utána már szar lett. A Doom 3 meg egy szép technicai demó :)
  • ToMy_
    #943
    nem elég csak bekapcsolni az áramot, vissza kell rongyolni az irányitópulthoz, és el is kell inditani a konténerszállitót