2422
  • Makkmag
    #1262
    Akkor ez a te játékod szerintem :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1261
    Győzd meg magad, ennek a cikknek a segítségével!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Duddits
    #1260
    Hát asszem biztos megadja! Hát még a magyarítással!
  • CaviaR
    #1259
    Szerintetek érdemes letöltenem a játékot? Nem szeretem az eszetlenül rohangálós mindenkit lelövök stílusú játékot, de a nagyon pepecselős tomb raider sem jön be.

    Legyen története és hangulata. Ez a játék megadja ezt?
  • Duddits
    #1258
    Ne légy már ilyen szerencsétlen!
  • sleve
    #1257
    http://jatekhonositas.atw.hu/ --> letöltés (klikk) --> név:
    cég:
    kód:
  • Jamie
    #1256
    konkrétabban?
  • Goth
    #1255
    és nem azért mert nincs benne cd, amúgyis dvd -ről van =)
  • Gandibá
    #1254
    Alap :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1253
    Köszi! - Rendes vagy.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------

  • Goth
    #1252
    help valaki, miértvan az hogy eddig ment rendesen most meg azt írja hogy no disc inserted?
  • Gandibá
    #1251
    http://jatekhonositas.atw.hu/
  • Jamie
    #1250
    Mondja meg nekem valaki, hogy a magyarítás telepítésénél milyen nevet, kódot cégnevet kell beírni? nem találtam sehol
  • Rusy
    #1249
    bocs visszaolvastam....
  • Rusy
    #1248
    Hi mondja már meg lécci valaki hol a csávó szemüvege a bányába mindenhol kerestem de nem találom...
  • drkard
    #1247
    Nem valóban nem eredeti. Catalys-t frissítéssel fogok próbálkozni úgy látom.
  • PrOceSs
    #1246
    Nekem a HL2-nél volt ilyen hiba, és catalys-t frissítéssel megoldódott. A játékból melyik verzió van meg? Gondolom nem eredeti...
  • drkard
    #1245
    Köszi a válaszokat, a 4.9-es van fenn, és a gépemen semmi sincs húzva.
  • PrOceSs
    #1244
    Nálam sem volt gond, de lehet hogy a kolléga valami régi, vagy talán windows-os drivert használ:)
  • IMYke2.0.0.0
    #1243
    Nekem az e hónapban megjelent 5.1-ig a 4.9-es volt fenn és gond nélkül ment azon is.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • PrOceSs
    #1242
    Ha nem a legújabb (5.1-es) catalyst van fent, akkor tedd fel azt. Nekem majdnem ugyanilyen gépem van, de nem voltak ilyen gondok vele. Pedig fent van a magyarítás is. Ja és a Myth-es és a Hoodlum-os verzió is tökéletesen ment!
  • IMYke2.0.0.0
    #1241
    A magyarítás nem okozhatja, ellenben, ha valamelyik alkatrész húzva van, az már igen...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • drkard
    #1240
    AMD 2400+ / 512 DDR RAM / ATI Radeon 9600 Pro / DirectX 9.0c, ezzel a géppel játszotam és szines kockák jelennek meg a képernyőn. Szinte szét van esve a kép. Valakinek van valami ötlete mit lehetne tenni ez ellen? Mostanában telepítettem újra az XP-t, előtte nem volt semmi gondom a játékkal. Csak a magyarosítást tettem fel plusszba, de senki nem panaszkodott rá, úgyhogy gondolom nem az csinálja.

  • bala_
    #1239
    A pálya végén, ahol viszonylag nagy tér van (lesz egy mech, pár munkás, valami futószalag, konténerek), ha belépsz akkor rögtön jobbra, a sarokban az árnyékban lesz a muksó (konténerek, vagy egy nagy bányagép mögött).Pontosan már nem emlékszem a részletekre, mert már vagy 1 hónapja végigvittem!:)
  • Duddits
    #1238
    Valaki segítsen!
  • dolfy #1237
    Hali!

    Ott akadtam el amikor meg kell keresni a bányában Jager Valance-t. A Valya 4 számjegyű kódjait már megszereztem + a szemüveg is megvan merre keressem azt az ürgét???
    Előre is köszi!
  • mike369
    #1236
    Persze, lesz majd egy kiegészítő "Mászkálás a Mészárosok Öble körül", és abban majd...
  • IMYke2.0.0.0
    #1235
    Nem elég, hogy benne van a címében: "Menekülés a Mészárosok Öbléből"...? [aka szökés a börtönből]
    Arról nem is beszélve, hogy a külső terek csak higítanák a játékélményt!!!
    Ez a Játék - ellenben a riválisaival - pont így jó, ahogy van.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • tibor16
    #1234
    kültér, ilyesmi?
  • tibor16
    #1233
    végig ezen a helyszínen zajlanak a cselekmények?
  • IMYke2.0.0.0
    #1232
    Igen, az...
    Az Extra Tartalom nélkül bizony tényleg olyan, mintha semmit sem érne a játék.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Gandibá
    #1231
    :D
  • tibor16
    #1230
    Aham, ahogy nézem, a 3 CD-és verzióban kiszedték a gémből az extra tartalmat... -ez a kiherélés imyke?
  • lenta
    #1229
    Érdekes módon elösször kb fél órát próbálkoztam, de bármit csináltam kinyírt. Aztán amikor elolvastam a fórumot akkor meg elsőre sikerült a saját fegyverével szájbalőnöm
  • Makkmag
    #1228
    Én a saját fegyverével lőttem le
  • Gandibá
    #1227
    Láttam még egyet, ami végig angol volt és a vége volt az hogy shit. Ez akkor volt amikor rájuk rohantam heavy guardal :D
  • Makkmag
    #1226
    Jó sokat kell lent keverni meg majd vissza tudsz menni a börtönrészlegre , ha összeszedted a szajrét meg minden...
  • Sil3nt
    #1225
    #1217-re valaki help!
  • lenta
    #1224
    Köszi a válaszokat!
  • Shep
    #1223
    én úgy csináltam, hogy elmentem az őr oldalára /mármint a liftnek arra az oldalára/ aztán meg lefegyverzés és kész.