2422
  • MerlinW
    #1342
    jahm, nekem is az van.. szerettem a telepítését..:D
  • tibor16
    #1341
    aham, köszi... azért sem érdekes, mert az a verzió van meg (3CD) amelyikben ezeket a jutalompályákat nem látom, így aztán hiába a sok doboz cigi... -meg gondolom, ott is vmi jutalom cigi/pálya van a küldikér...
  • MerlinW
    #1340
    Végig. Pont előbb írtam, hogy én sosem kerültem vissza a rabokhoz, így ha megtaláltam volna a szemüveget (amit én sem találtam meg), akkor sem lett volna alkalmam odaadni neki:D
  • tibor16
    #1339
    Ha a szemüvege4t nem találtam, de már fent vagyok a toronyban, azért végigvihető a játék? vagy vissza kell érte mennem (naon nem szívesen mennék megint vissza) vagy később még utamba kerül? -most olvastam, hogyhol van...
  • MerlinW
    #1338
    igyál soksok rövidet, szívj el 30dobi cigit, és úgy próbáld a szinkront hátha..:D
  • MerlinW
    #1337
    Jah, és méltó példája annak hogy egy "kis" energiaráfordítással nem is olyan vészes ez a doom3 motor. Minimum így kéne kinéznie minden mai fps-nek.
  • MerlinW
    #1336
    Végigtoltam, nagyon tetszett:)
    Azt nem vágom, a sitten adtak küldetéseket a rabtársak, viszont sosem jutottam vissza a börtönblokkba... vlahogy kikerültem..:)
    No de mindegy így talán dinamikusabban történtek az események:D
  • ddd
    #1335
    Szia IMYke2.0.0.0!

    Átnéznél a Contract Jack totyikba (http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1067170140)? Benned van az uccsó reményem hátha te emlékszel arra a részre ahol elakadtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #1334
    Örömmel jelenthetem, hogy aki - valamilyen oknál fogva - nem tudta eddig beszerezni (korlátos net, lassú modem, net hiánya stb.) a magyarításaimat, az a PC Games következő mellékletén mindent megtalál majd az újabb, 2. honlapomon lévő munkáim közül!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Lacc
    #1333
    Hát bizony, a Pitch Black és a Chronicles magyar Riddick hangja a tizedét sem adja vissza az eredetinek.
  • Nemcso
    #1332
    Nagyon jól megírt történet, kiváló grafikai megvalósítás, jó kezelhetőség = The Chronicles of Riddick
  • IMYke2.0.0.0
    #1331
    Köszike :)

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #1330
    Sőt, Riddick cége bábáskodott az egész felett, a kezdetektől!
    Riddick pincemély hangját pedig egyszerűen nem lehet überelni! Nagyon kevés dologban tudok egyetérteni a magyar marketingesekkel, de arra hevesen bólogatok, hogy ezt a Játékot nem adták ki magyar szinkronnal!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Nemcso
    #1329
    ...és Imyke, gratula a fordításhoz !
  • Nemcso
    #1328
    Riddick hangja a legjobban eltalált hang mostanság...na persze film után már könnyű volt a választás.
  • Nemcso
    #1327
    Az egyik ajtó nyitható, azon ki lehet sasszézni.
  • Nemcso
    #1326
    Pontosan, amíg valaki is életben van az ellenség közül, nem jutsz tovább...a gránátok nem véletlenül vannak nálad.
  • Lacc
    #1325
    Mindenkit meg kell ölni. A heavy guardokat is.
  • Jamie
    #1324
    Valaki tud megoldást a felszállásra.
  • Phoenix007
    #1323
    A Cryo Piramids-nál mi a túrót kell csinálni? A három kis droidot lecsaptam, még van a két nagy, meg a fehér riot guard.
  • IMYke2.0.0.0
    #1322
    Kern Andrist birom :))))

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Phoenix007
    #1321
    >Nem tudom, de nem is akarom tudni - azt a pasit gyűlölöm.

    Nem a Kern András?
  • Makkmag
    #1320
    Jah elolvastam , csak a VGA a gyenge , de az nagyon :)))
  • gilaba
    #1319
    Hali
    Lenne egy kérdésem bombát kéne szereznem a 19-es toronyból csak nem tudom hogyan kell oda jutni és valami űrkikötőnél kéne találkoznom egy csávóval. Mondjátok meg légyszi hogyan kell oda jutni a 19-es hez és az űrkikötőhöz?
  • Zsoldos
    #1318
    ja ha el se indul akkor vmi gubancos
  • Zsoldos
    #1317
    a ram miert lenne keves?

    jahve: 640x480 -t probald ki, ha nem szurja a szemed, meg nezelodj a beallitasoknal.
  • Jahve
    #1316
    Való igaz, hogy az 5200 gyenge, de erre volt pénzem anno...:( ez van. Akkor ezek szerint hagyjam, ez a játék nem az, amivel én játszani fogok?
  • Jamie
    #1315
    Be kell szállnom egy űrhajó féleségbe, de hiába sasszézok körülötte nem tudok. Egy kör alakú felszálló pályaán van. "Azt mondta lopódzak el az őrök mellett és szálljak fel a hajójukkal"
  • IMYke2.0.0.0
    #1314
    5200-es a gyenge.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Makkmag
    #1313
    Nem lehet , hogy kevés a VGA-d és a RAM-od ??? Mintha ennél kicsit több lenne a min. konfig. :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1312
    Nem tudom, de nem is akarom tudni - azt a pasit gyűlölöm. Ugyanúgy "nyomják", mint annak idején a Cintulát...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Phoenix007
    #1311
    >Na ne viccelj...!

    PArdon! Aszittem a hang van magyarítva. A filmben amúgy ki a Vin Diesel szinkronhangja?
  • Duddits
    #1310
    Kösz nem. Megoldom én, csak néha elakadok. Ez baj?
  • Gandibá
    #1309
    Ne játszuk végig helyetted? :D
  • Duddits
    #1308
    Nah! Megtaláltam Jupitert. Azt írja, hogy keressem meg a legrövidebb utat a Bányamagba. Van két ajtó, bal és jobb oldalt. Ja és még azt írja, hgy talán egy cellával letudok jutni. Most hogyan tovább akkor?
  • ddd
    #1307
    le7 rossza a dvd vidd vissza a boltba ahol és kicserélik egy jóra
  • Jahve
    #1306
    sziasztok:))

    Majd megőrülök, nem tudom elindítani a game-t..:(( visszaolvastam a dolgokat, minden ok. Passzolok. Athlon 2.4xp, 512ram,gf5200 128mb.
  • Rusy
    #1305
    Pl True Crime, most játdzom egyszerűen fantasztikus...
  • Rusy
    #1304
    Ebben teljesen egyetértünk, ez csak felirattal jó, esetleg látta valaki a filmet szinkronosan, ha valaki kihagyta pótolja be riddick hangja MEGALOL
  • radeer
    #1303
    IMYke :
    Most nyomom még 1x a játékot, így egész más :)
    THX érte, remélem még sok ilyen klafa igényes magyarítással lepsz meg minket gémereket.