2422
  • grizzly21
    #1862
    origo.hu/szoftverbazison ami van az jó?
    http://www.origo.hu/szoftverbazis/frissites/update/windowsxp-kb835935-sp2-hun.html
  • grizzly21
    #1861
    gondolom nem a microsoft.com-ról. Akkor honnan?
  • mike369
    #1860
    "le lehet szedni illegális windowsra?" - warez hegyek!!!
    amúgy le...
  • grizzly21
    #1859
    honnan lehet leszedni?
  • grizzly21
    #1858
    egyik se. le lehet szedni illegális windowsra?
  • Seth
    #1857
    service pack 1 vagy 2 fennvan???
  • grizzly21
    #1856
    nemmegyy vmi hülye hibát ir ki számokkkal!!!
  • scorpeeon
    #1855
    help
  • scorpeeon
    #1854
    hmmm... nem megy azzal sem a crack!
  • Duddits
    #1853
    Hopp. Kicsit visszáblapoztam, de hogy hogy??
  • Duddits
    #1852
    Fraps-al.
  • IMYke2.0.0.0
    #1851
    Ha nem 64-bites oprendszered van, akkor használd az "x86-SSE2" könyvtárban lévő exe-t és mennie kell!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • grizzly21
    #1850
    Hi, nem megy a crack. mit rontok el?
  • Yula
    #1849
    Jaja, az volt :) Köszi!
    Csodálkoztam is, miért van a falon a robbanásveszély felirat. Mégis csak gondolkodni kellett volna. Mint rögtön utána a hajóba jutásnál. Nem véletlenül kell gondolom osonni és nem szétlőni az ellenet...
  • IMYke2.0.0.0
    #1848
    Tuti az a rész... :)

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Seth
    #1847
    Ööö, ez nem az a rész, ahol sínek futnak felül , azokon hordók mennek, mert akkor ott azt kell csinálni, hogy akkor lövöd meg a hordót,amikor épp elmegy a robot felett
  • Yula
    #1846
    2 napja nem nyúltam a játékhoz. Eddig olyan szépen lehetet menni, mászkálni nem csak észnélkül lövöldözni, de ez a páncélos az arénában kikészít...
    Nyugtassatok meg, hogy nem bírja sokáig. 40 tárat már bele pumpáltam, de mindíg én murdelek meg előbb.
  • andriska
    #1845
    Azokat gránáttal is ki lehet nyírni...
  • Yula
    #1844
    @Vlala járt közelebb az igazsághoz, de @ibrik te is sokat segítettél, bár asszem azt a falmászos történetet kihagytam, így a szemüvege is odalett?
  • ibrik
    #1843
    A szabály:
    Robotruhás harcost csak robotruhában lehet kinyírni - minden egyéb próbálkozás a rendelkezésre álló kézifegyverekkel merő időpocsékolás (később lesz olyan a játékban, hogy te is robotruhához jutsz)

    Ha arról a részről van szó, amikor a bányából mész vissza a börtönblokkba és egy zárt helyiségben egy ilyen robot masírozik és csak a falon átmászva "juthatsz be" oda... - na itt elárulom, a helyiség felett van egy rész, ahol függeszkedve át lehet menni a helyiség felett, így kijutsz a bánya bejáratához, ahol szintén van egy robot, de ha nincs a kezedben fegyver, akkor nem foglalkozik veled. És ottvan az a rab is, akinek a szemüvegét kellett volna megkeresned a bányában...
  • Vlala #1842
    én úgy oldottam meg, hogy a hüle a falat lőttem, én meg őt. Egyébként lőni kell, mint állat.
    Azt a nagy robotot még meg fogod kedvelni :-)
  • Yula
    #1841
    Ajjaj. Van valmi spéci trükk, a nagy páncélosrobotnál (amelyiknél baloldalon van a gépfegyvere), hogy lehet lemészárolni? Vagy csak lőni kell mint "állat".
    Köszi!
  • ibrik
    #1840
    A ventillátor közelében van egy panel...
  • deicide
    #1839
    köszönöm a segítségedet:)
  • deicide
    #1838
    szoval igen tényleg megtaláltam az ört fel is töltöttem magamat igy letudtam gyözni mindenkit...!

    de szerintem én itt egy másik uton indultam el..!:(

    Most egy lift tetején mentem kefelé de itt kicsit bele bonyolodtam a dolgokba..(

    és nem nagyon kerek mit kell csinálni..!

    megtaláltam a függőleges ventillátort amit nem nagyon tudok megálítani és ott van még a sok ajtó amihez nincs kulcsom..!
  • IMYke2.0.0.0
    #1837
    Jó lemléxel.

    2. oda majd később fogsz feljutni - ha haladsz előre a történetben.

    3. Csereárú a molylepke - abból csinálják a "helybéliek" a drogos cigit.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Gabe18
    #1836
    Hát az 1-esre félig tudom a választ.A téren ahol a bunyók mennek van egy ajtó ami előtt egy őr áll.Na azzal kell beszélni,és talán adni is neki valamit,akkor beenged,ott van energia.Sajna már nem emléxem pontossan...
  • deicide
    #1835
    Több dolog is nem villágos nekem és jó lenne ha valaki segiten..!!

    A második börtönben probálom megoldani a feladatokat..!

    ami nem kerek...sajna..!:(

    1. ha végig viszem a bunyót az utolsót nem birm leverni mert az életerőm már csak 1 egység igy se perc alat lever..((
    van valahol az a készülék ami nyakon szúr...?
    vagy hol találom meg azt...?

    2. nem tudom a pontos nevét a tagnak...de a lényeg az hogy valami gumicsővet kell megkeresnem az "A" blokban amiben 4 en vannak 2 fegyveres aki a falhoz nyom és 2 elitélt én ott nem talátam semmit..!
    ha kimegyek akkor az ajtó felet 2 helyen is elvan szineződve kis terülten a fal.
    de ida nem tudok feljutni...!((

    3. mit kell vagy mit lehet csinálni a molylepkével össze szedtem már párat...!
    lényeges vagy fontos ez valamiért...?

  • Duddits
    #1834
    Lövöldözős. Jó grafikával, történettel...
  • andriska
    #1833
    Kimész a szobádból,majd balra és ott lesz a rács mögött
  • akyyy
    #1832
    ez milyen játék ez???
  • deicide
    #1831
    megoldodott a telepítési gond és már magyar..minden!

    viszont elakadtam..!

    Buldert kell keresenem aki segit hogy a gyengélkedőbe bejussak..csak nagyon nem találom!!

    a második feladatot megcsináltam....csak ezzel a Bulderrel szenvedek...!
    hol találom....meg...?
  • IMYke2.0.0.0
    #1830
    NE a Dialogues könyvtárba rakd!
    Hagyd, hogy a telepítő végezze a dolgát!
    Add meg a Játék elérési útvonalát (pl.: D:\Chronicles of Riddick) és a többit elvégzi a magyarítás telepítője!
    Fontos, hogy a végén, amikor rákérdez a Readme.txt megjelenítésére / elolvasására, válaszd az Igen-t! Ezalatt végzi el ugyanis a magyarítás véglegesítését a script!
    Ha ezt nem teszed, akkor csak a menürendszer lesz magyar!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • deicide
    #1829
    csak valahogy nem kerek nekem az hogy hová pontosan...((

    tehát hiába rakom a dialogues könyvtárba nem jó:(
  • richárdkirály
    #1828
    hello minenki! a játékkal kapcs lenne egy kérdésem, biztos volt már róla szó, de pld megéri cigiróket gyűjteni? mer elszórakozgatok a keresésével de ha sok értelme nicns akkor inkább nem. Ja és lenne egy kérésem:
    a http://www.sulinet.hu/kalandtura/ oldalon a szurkolóknál ha lennétek oly szívesek regisztrálni mint szurkoló a Piszkos(1/2)tizenkettő nevű csapathoz. Megkell adni az e-mail címet, és visszajelezni h megkaptad és máris a szurkolónk vagy. Az oldalon levan írva h milyen előnyei vannak a dolognak, de például ti is részt vehettek a kalandtúrán. Tavaly mi voltunk és óriási a dolog, szeretnénk idén is kijutni de szurkolókra van szükség! Segítsetek plz! Éljen Riddick. Aprópó tud vki honnan lehet leszedni Ridickes animeket?
  • IMYke2.0.0.0
    #1827


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • deicide
    #1826
    ok...látom látom már megvan:)
  • deicide
    #1825
    he hary rám hogy nem olvassok vissza de érdekellne hogy van e magyarosítás a gammához...?
  • Duddits
    #1824
    Demó!!!
  • soulhunter
    #1823
    oké,köszi