2422
  • haxoror
    #1902
    registrációs bejegyzéseket a starbreeze-től?
  • zsolt11
    #1901
    ezt a regcleanert nem nagyon vágom ott hol és mit keressek.
    thx
  • haxoror
    #1900
    uninstall a teljes gém, regcleaner aztán próbáld újra, nekem a directors cut verzió van meg arra fel ment az eu patch
  • zsolt11
    #1899
    hi,
    már google-t használtam és az angol és a francia verziót is kipróbáltam és mindkettőnél úgyanaz a probléma lépett fel,egyszerüen leáll a telepítése az 1,1 patchnek és vége.
  • haxoror
    #1898
  • ati2002
    #1897
    Szerintem ne legyen megcrackelve a játék, és a saját könyvtárából futtasd. Ha így sem megy, szedd le máshonnan.

    szerintem.
  • zsolt11
    #1896
    hi,
    Honnan szedjem le a patchet mert amit leszedtem valamelyik magyar játék oldalról az nem települ fel.
    THX
  • haxoror
    #1895
    Nekem 77.72-vel csinálta de a patch megoldotta a gondot, van benne erre is egy javítás.
  • ati2002
    #1894
    77.72-es van fent.
    Majd patch-el megpróbálom... valamikor.
  • Seth
    #1893
    Milyen driver van fenn, nekem 71.89, tegnapelőtt játszottam és semmi gond nem volt. Most akarom a legfrissebbet felrakni(77.72), de ha esetleg az okozza akkor hagyom a fenébe. Vidkari dettó ugyanaz mint a tied (palit 6600 256Mb)
  • IMYke2.0.0.0
    #1892
    Ha nem 64-bites rendszered van, akkor az x86-SSE2 tartalmával indítsd a játékot!
    Amúgy az 1.1-es javítás használata kötelező GF-tulajdonosoknak!



  • ati2002
    #1891
    Bazki, nekem is ezt írta ki tegnap. Felraktam, crackeltem, induláskor meg kiírja, hogy min. 1.3-as opengl szükséges. vga: GF6600
    Kéne valami megoldás.
  • zsolt11
    #1890
    hi,
    Van egy kis gondom,a Riddick nem nagyon akar feltelepülni,vagyis felmenni fel megy csak nem indul el,azt írja ki,hogy opengl 1,3-as vagy jobbat kéne felrakni,ezt nem értem.
    (6600gt,76,45-ös driver,xp sp2-vel)
    A másik kérdésem melyik cracket kell bemásolni,mert van belőle három is.

    THX.
  • grebber
    #1889
    2. részről továbbra sincs semmi hír?
  • haxoror
    #1888
    Tárgytalan közben levadásztam az openGL fixet.
  • haxoror
    #1887
    77.72.es Nvidia driverrel nem akar elindulni, másnál is van ilyen vagy nem a driver a gond?
    61.77-el tökéletesen megy :(
  • Nwis86
    #1886
    kösz már ki-is játszottam
  • j0nNyKa
    #1885
    visszaszamlalas utan beulsz abba az agy-szerusegbe
  • Nwis86
    #1884
    szevasztok

    valaki tudna nekem segíteni már 1 hete elakadtam és sehogy nem jövök rá mit kell csinálni itt tartok innen hogy lehet tovább menni ?
  • Belucz
    #1883
    kéne már 1 mentés köszi
  • Belucz
    #1882
    sziasztk!kéne egy mentés a játékból a 11. tól kb.;akörül!
    köszi szépen!
    [email protected]
    az MSNem is!
  • IMYke2.0.0.0
    #1881
    Az SP1 alap manapság.

  • Pyroman
    #1880
    szóval, ha felteszem a sp1-et, tutira indulni fog a game???
    ha nem tok szerezni, nincs más megoldás?
    (az eredeti disc nélkül?)
  • IMYke2.0.0.0
    #1879
    1. WinXP SP1 a minimum
    2. Ha nem 64-bites környezetben indítod, akkor az "x86-SSE" vagy SSE2 könyvtárakban lévő exe-vel indítsd!
    3. Jó lenne, ha eredeti játékkal játszanál...

  • robotnyk
    #1878
    xp sp1 kell hozzá
  • Pyroman
    #1877
    hy all! nekem megvan pc-re a game, csak az a nagy helyzet, h. nem akar az istenért sem elindulni. mindig inicializálási hibát ír ki. egyik ismerősnél pedig megy!!

    Please help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Duddits
    #1876
    Aha. Topik is van róla.
  • hykao #1875
    Na ez az! Ezekenek PS2 van ha jól tudom... :(

    De inkább írjatok már valamit, hogy mit csináljanak ott, ahol vannak...mert csak keringenek emberről-emberre, de továbbjutni nem tudnak, ha meg valakihez hozzányúlnak egyből riasztás van vagy mi van...
  • IMYke2.0.0.0
    #1874
    Egy korábbi magyarításomnál egy illető tájékoztatott, hogy konzolon is tudta használni azt, mégpedig adathordozóval felvitte a gépre... Szerintem, X-BoX volt.

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • hykao #1873
    PS2-vel is? Hmm, hogy lehet berakni? ki kell cserélni a fájlokat még írás előtt?
  • IMYke2.0.0.0
    #1872
    Én úgy tudom, hogy a Riddick magyarításom konzol-kompatibilis.
    Ne kövezzetek meg, ha mégsem...

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • grebber
    #1871
    Van már valami info az esetleges folytatásról?
  • hykao #1870
    Létezik a játékhoz magyar nyelvű végigjátszás?
    Egyik haveromék konzolon nyomják, de állandóan elakadnak...(angolul se tudnak...)
    Állítólag most valami "Work Pass" nevű pályán vannak (sajnos nem ismerem a játékot, mert nálam az istennek sem indult el...) valami börtönszerűségben, s bárkihez mennek feladatokat kapnak, de csak nem jutnak dűlőre... :)
    Szal ha nincs végigjátszás, akkor valaki légyszi pár szóban mesélje már el, hogyan tovább innen... :)
  • ibrik
    #1869
    Pontosabban némelyik újabb nVidia-kártyával volt vele némi probléma, és azok javítását tartalmazza.
  • ibrik
    #1868
    Néhány azóta megjelent újabb nVidia-kártyához tartalmaz támogatást, néhány model-javítást és már gamepad-eket is lehet használni vele.
  • Duddits
    #1867
    Van pach?
  • Nemcso
    #1866
    Tud valaki infot, hogy az 1.1 patch mit javít ?
  • _Atti_
    #1865
    olyan nincs asszem..de van megoldás..www.cracks.am en találhatsz egy olyan szerkenytűt amivel lecserélheted a serialod..van mellette egy adag serial is..
    ha lecserélted egy jó kulcsra már mehetsz is ápdételni
  • grizzly21
    #1864
    fel
  • scorpeeon
    #1863
    aztirja ki h az azonosito kulcs érvénytelen, ezért nem folytatható a telepítés! én beszarok :) honnan lehet letölteni az olyan verzióját ami megy "nemteljesenlegális" vindózon?