2422
  • hiba
    #1942
    baze feltettem egy masik varziot (holo..)

    legujabb nv driver
    1.1patch
    es ugyan ugy baxik 800x600 fole menni
    miagecvan ezzel?
  • hiba
    #1941
    pump up
  • hiba
    #1940
    Kicsit visszaneztem irtatok, hogy leglabb sp1, patch 1.1 es sse2-t hasznaljuk.
    ez mind megvan (sp2 is) de megsem tudok 800x600 fole menni :(

    nvidia 6600gt
    forceware 77.30

    menemmegy? :(
  • schumisi
    #1939
    thx!kezdhetem előről a pályát
  • Seth
    #1938
    Nálam is volt ilyen,ez egy bug, nem reagál semmire, ha mentettél előtte, akkor töltsd be és próbáld újra. Ha már ott vagy előtte és akkor mentettél akkor nemtom mit tudol kezdeni
  • schumisi
    #1937
    elakadtam annál a résznél ahol a fúrógépbe kellene energicellát tenni, de nem megy!A cella megvan,de amikor odaállok ahová be kell tenni nem ír ki semmit hiába nyomkodom az "E" bill-t!Ha vki tud segítsen pls!
  • zolo15
    #1936
    oh köszi már megcsináltam
  • Seth
    #1935
    rakd fel a service pack 1-et minimum, ez kell neki
  • zolo15
    #1934
    bocsi azt írja ki hogy " az alkalmazás inicializálása nem müködik" mit tegyek?
  • zolo15
    #1933
    Gyerekek valaki segítsen feltelepítettem aztán azt írja ki hogy " az alkalmazás inicializálása nem sikerült" mit csináljak?
  • IMYke2.0.0.0
    #1932
    Sehonnan.

  • dendely
    #1931
    hy all
    nem tudja valaki hogy a riddickhez honnan lehetne végigjátszást letölteni?
  • haxoror
    #1930
    Nemtom :D
    Mindig felrakom a legújabb pecseket, itt ráadásul azonnal kellet is mert fix nélkül ugye új Nvidiás kártyákon el se indul a gém, semmi buggal nem találkoztam játék közben.
  • ati2002
    #1929
    Mit javít azon kívül ? (csakhogy érdemes-e még próbálkoznom, mert amúgy tökéletesen fut)
  • haxoror
    #1928
    Én ezt a patchet használom:

    riddick_update_eu_10_11.exe

    Már gyárilag benne van az Nvidia fix és gond nélkül feltelepült.
  • ati2002
    #1927
    Nekem volt 35 GB szabad helyem ,mégis nekem is leállt a patch-elés. Aztán végül nem is hiányzott, mert letöltöttem hozzá egy nv driver fix-et, és azóta gyönyörüen megy.
  • haxoror
    #1926
    Csak egy tipp és nem biztos hogy segít de én BF2-nél én is pecsleállással szívtam, pecsselésnél egy csomó szabad helyednek kell lenni a C: meghajtón mert a megpecsselendő fájlokat az xp oda tömöríti ki egy temp könyvtárba
  • XaoS
    #1925
    én feltettem utánna azonnal patch de leáll a telepítés!! a patch telepítés !! bassza emg a qrva játék!! nemértem pedig hoodlumos verzsönt töltötem le és nem is crackeltem hanem előtte patch!! nemértem
  • nyni
    #1924
    Ok,köszi mindent.Sziasztok.
    Tisztelettel, nYni
  • ati2002
    #1923
    Menj IDEés itt kérdezd meg, de mielőtt feltennéd a kérdést, döntsd el, hogy mégis mennyit szánnál rá.
  • nyni
    #1922
    Hát igazán köszi a tanácsot.Bár aszt hittem nem nagyon rossz ez a kártya,nah jó,1 éve még egész jó volt az árához képest:))).Minden kiöregedik,úgyhogy kéne egy fiatalabb kártya nekem is.Ezért kikérem tanácsotokat,milyen típust vegyek mej elég gyors,ám az ára nem veri a csillagos eget....
    Hát örülnék egy ilyen kártyának,de tanácstalan vagyok,segítsetek,sok manapság a csábító ajánlat a piacon,melyiket válasszam???
    Köszi mindent,várom tanácsotokat,viszlát, nYni
  • ati2002
    #1921
    Ne tévesszen meg a 128 MB memo a kártyán. Kb olyan, mintha egy GF2-re pakolnál 128 MB-ot - attól nem lesz gyorsabb. Ezen a játékon (is) mutatkozik meg igazán, mekkora egy ratyi kártya az fx5200. (én tudom, volt benne részem)
    A memória meg nagyon kevés, még az 512 is ajánlott a minimum konfigba is!
  • nyni
    #1920
    Koszi a tanácsot.Habár még nyomoztam,és a minimum igénybe 64 megás videókártya is elég,és 256 mb memória,nos én a minimummal is beérem,de ennél már tényleg nem vihetem lejjebb a beállításokat,mert ez a pince:).Nos,akkor ez azt jelenti,hogy erősebb motorokat használ ez a játék,mint a doom 3????Amúgy mégis a textúrákkal van a baj,tehát kevés ez a 128 megás videókártya?Vagy a 256 mb memóriába nehéz tárolnia a pályát????
    Hát örülnék ha erre is választ kapnék,köszönöm előre is,
    Hello nYni
  • IMYke2.0.0.0
    #1919
    Szia!

    Nos, a gyenge láncszemek, erősorrendben:
    - GF FX 5200
    - 256 MB RAM

    Egyik sem elég a Játéknak.

  • nyni
    #1918
    Hello.Szükségem lenne egy kis segítségre.Nem találom a cikkek között a játékról szóló leírást,sem a minimum hardver követelményeket a játékhoz.Most töltöttem le a játék demóját,és meglepődve tapasztaltam,hogy teljes mértékben,a legalacsonyabb videó beállítások mellett sem megy.Teljesen írányíthatatlan.A hardverem a következő:
    -AMD 24 xp+ athlon
    -256 mb RAM
    -GeFroce fx 5200(128 mb ram)
    Alaplapról sajnos keveset tudok,egy syntax,ez tudom hogy fontos,ám nem tudom pontosan a típusát.
    Nos ezen a konciguráción eddig még a doom 3 is alacson beállítások mellett szépen ment,ám a riddic egyáltalán,éppen hogy fut....
    Kérlek titeket segítsetek nekem,mi lehet gyenge.A memóriára gyanakszom,de nem tudom biztosan.Örülnék minél előbbi válaszotoknak.
    Előre is köszi mindent,további szép napot
    Tisztelettel nYni
  • IMYke2.0.0.0
    #1917
    Talán meg kellene próbálni a készítő honlapját...
  • Zzozzo
    #1916
    Hi All!

    Az lenne a kérdésem hogy a magyarosítás kér sorozatszámot!
    Valaki meg tudná adni hogy mit kell beírni?
    Előre is köszönöm!!!
  • borso
    #1915
    31.pálya, Loading Docks. Nem tudok tovább jutni. Az üzenet szerint már csak két hajó maradt. Valaki segitsen. Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #1914
    Hát elmondtam, de úgy látszik, még jópárszor el kell mondjam, hogy mindenki megértse: a dolog nem fog menni másként.

  • Seth
    #1913
    Semmi, csak ezen az egy oldalon belül elmondtad már párszor....: )
    poén meg nem esik le akkor bocs
  • IMYke2.0.0.0
    #1912
    Ennek most mi értelme volt--- a hozzászólás-szám vadászaton felül...

  • Seth
    #1911
    Gwwaaaa......papagáj
  • IMYke2.0.0.0
    #1910
    Ajánlott:
    - 1.1 Patch
    - Forceware 75.xx
    - x86-SSE2-vel indítani (ha nem Win64 van oprendszerként használatban)!

  • Strayer
    #1909
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a Játék (The Chronicles of Riddick) video beálitásaival kapcsolatban: nekem pl nem lehet valamiért 848*600-nál nagyobb felbontásra állitani a játékot (és nem az a baj hogy nem birja a monitorom mert az birja) henem az hogy egyszerüen nem ios tudom az 1024*768-as felbontást választani! Kérem ha valaki tud segitsen. Elöre is köszi.

    Ui.: A konfigom:Asus A8N SLI (nForce4), AmD K8 Athlon 64 3000+S939, Leadtek PX 6600 GT TD Extreme 12 PCI-express, 2 512 Kingstone ECC memoria.
  • haxoror
    #1908
    Próbálj önálló lenni, egyszerűbb mint arra várni hogy mások segítsenek mindig :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1907
    Amúgy, szerintem - megkaptad a segítséget.
    A legfontosabb:
    - DVD-ről telepítsd,
    - 1.1 Patch-et használd - ajánlott,
    - magyarítást használd - ajánlott,
    - x86-SSE2 könyvtárban lévő exe-vel indítsd.
  • zsolt11
    #1906
    hi,
    nem védekezem,de ha senki sincs aki normálisan segítene akkor mit tegyen az ember,tovább áll és kész.
    ui.amúgy nagyon kíváncsi lettem volna milyen a magyarítás hozzá,biztos jól sikerült
  • IMYke2.0.0.0
    #1905
    A San Andreas közel sem olyan jó, mint a Riddick!
    [Ja, védekezni lehet a "nem egy kategória" kitétellel, de értelmetlen]


  • zsolt11
    #1904
    hi,
    kösz a segítséget,megoldodott a probléma uninstall és most már legalább nem idegesít tovább,na megyek most már az SA topicba úgyis ezt fogom inkább nyomni.
  • zsolt11
    #1903
    ezt tudtam,kösz,de a registryben hol és merre?