2422
  • Chip19
    #2422
    ..megoldódott..^^.
    egy régebbi driverrel működik,csak a 10.2-essel nem.
  • Chip19
    #2421
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, h mikor feltelepítettem a Butcher Bay-t,elindul, lemennek a videók is, bejön a kezdő kép, h nyomjon entert, és mikor épp bejönne a menü, nincs rajt textúra, csak fekete a "kocka"..!lehet lépkedni a "menüben",ugyanis hallom,csak nem látom..:S..Nem értem,mi lehet a probléma,ugyanis ugyanezen a gépen anno még játszottam vele,csak nem vittem végig,gondoltam most nekiállok ismét!próbáltam directx-et frissíteni,drivereket frissíteni,próbáltam patch-el és anélkül..de ugyanaz.:S...vkinek esetleg van rá vmi ötlete?:O.
    Előre is köszöntem szépen.:)
  • Evin
    #2420
    A viszonylag jó, viszonyítás kérdése.
  • Bali007
    #2419
    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy rettenetesen szaggat a játék a leglejétől kezdve, már a menü is, beállításoktól függetlenül, és tippem sincs, mi lehet a gond. A gépem nem lehet probléma, jól felszerelt, viszonylag új.
    A segítséget előre is köszönöm!
    Bali
  • DarkSector
    #2418
    AKKOR MEGVAN A MENTÉSHEZ MIK KELLENEK???
  • DarkSector
    #2417
    amúgymeg dark athena-t vedd.
    ennek az uj része, ami ezt a régi játékot és a folytatását tartalmazza.
    ráadásul ez felújítva szerepel a lemezen szebb grafikával....
  • DarkSector
    #2416
    jaj...
    én képletessen értettem a bolt polcait.
    rendelj netről utánvéttel, és házhoz viszik ráadásul olcsobban.
    vagy vegyél mástól használtan www.jatekaim.hu-ról.
  • TekkenMaster
    #2415
    Igen de celldömölkön csak euronics van és ott aligha fog megjelenni.
    Csak ezért kérdeztem.
  • DarkSector
    #2414
    demo nem volt.
    full meg a boltok polcairól lehet letölteni
  • TekkenMaster
    #2413
    Hello!
    Nem tudjátok véletlenül honnan tudnám letölteni?
    Már 82 oldalt végignéztem a googlén és alig találtam olyat amit normálisan le lehetne tölteni.
    Vagy demo volt nem lehetett már elérni vagy vírusos volt stb.
    HEEELP!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #2412
    hy.
    ez ide tartozik inkább.

    az első részében a butcher bay-nél...a második börtönben vagyok...és a blockokon keresztül eljutottam egy ajtó elé, és a figura asszonnya szerezzek valami kulcsot, vagy kártyát...

    jah és tőlem ballra a sarokban topog egy robot...
    már nem tudom mit csináljak...
  • Doom 4
    #2411
    Inkább nézd meg a The Chronicles of Riddick Assault on Dark Ahena topicot
  • CJofthegod
    #2410
    Hello kicsit régen írtak ide de remélem segít valaki a játék indulásnál crashel a hibaüzenetet nem tudom megnézni sajnos és más cracket sem találok.. a gépem AMD 3500+ Geforce 7900GS 256mb 2Giga ram
  • qwertrt
    #2409
    Úgy értem mikor telepítem a pactch-et akkor 19%-nál hibát ír ki.
  • vegytek
    #2408
    keresőbe ird be, h: riddick patch
  • qwertrt
    #2407
    mármint a telepítés
  • qwertrt
    #2406
    19%-nál meg áll és hibát ír ki.
  • vegytek
    #2405
    talán próbáld meg ezt.
    én már nem emlékszem honnan is töltöttem le.
  • qwertrt
    #2404
    melyiket, és honnan lehet leszedni...
  • vegytek
    #2403
    rakd fel a patch-et.
  • qwertrt
    #2402
    Valaki tudna segíteni mert mikor el indítom a játékot egy pillanatra elsötétül a kép aztán meg jelnik egy ablak ami azt írja hogy OpenGL 1.3 vagy annl újabbat kell felraki és nekem pedig 2.1-es van fenn. Előre is köszi.
  • Doom 4
    #2401
    Igen Az első rész ugyan ugy hozzá van szebb grafival tehát várd meg.
  • Seth
    #2400
    Nem nevezném 2. résznek, inkább egy kb 5-6 órás kiegészítő + az első rész felturbózva
  • szapor
    #2399
    Lécci vki segitsen... :(
  • szapor
    #2398
    Pls help végakarom vinni :) mert most itt a 2dik rész szal azzal utánna szeretnék csak jáccani
  • szapor
    #2397
    Hy!Mért van az hogy amikor a 10dik pályára töltene be akkor kilép a játék fekete képernyővel :S Mi lehet a gond?
  • Ember 123
    #2396
    Hello
    valaki megtudná mondani hogyan kell használni a RivaTuner-t?
    Az Opengl-t akarom átállitani, de nemtudom mert és driver settingsnél nálam olyan nincs hogy "customize".. mit csináljak?? valaki segitsen légyszives!
  • skyler
    #2395
    Helló valaki segítsen plz. Feltelepítettem a játékot mármint a Butcher Bay-es Riddick-et és a helyzet az hogy felcrackeltem felraktam a 1.1-es patchet is a képernyőn megjelenik a Vivendi licencsz szöveg és annyi. (ja előtte látom hogy a képernyő teljesen lebutul. Amúgy ATI RADEONOM 9550-es van proci AMD Athlon 2800+ van. Mi a franc van vele???? Olvastam a helpeket de olyat hogy bejött a licenszszövegig és utánna lefagy olyat nem találtam.Mindegy mikor ír valaki, csak írjon egyszer. Addig ellesz így. Amúgy mi baja van ennek a 2004-es játéknak????????
  • grebber
    #2394
    Assault on Dark Athena - Nem csak egy remake.

    Az Atari jóvoltából Riddick visszatér, és nem csak egy egyszerű remake lesz az Assault on Dark Athena.

    Az egész projekt úgy indult, hogy az eredeti Chroniles of Riddick: Escape from Butcher's Bay fejlesztőinek beletörött a bicskája a "megkonzolosításba". A játék azonban túl jó volt ahhoz, hogy ne csinálják meg konzolokra, ezért aztán megszületett az Assault on Dark Athnea, ami gyakorlatilag a Butcher's Bay kicsit kibővített változata lett volna konzolokra. Ez volt bő 2 éve. Azóta síri csend. Most azonban megtört a jég, és kiderült, min mesterkedett az Atari ilyen sokáig. Az első és legfontosabb, hogy a játékban megtalálható lesz a Butcher's Bay felújított változata, mindamellett egy teljesen új fejezettel bővül Riddick története. Az új rész a zsoldosok által irányított Dark Athnea nevű űrhajón játszódik, ahol Riddick minden eddiginél látványosabb kalandokba keveredik. A sztori során még jobban megismerhetjük majd a Chronicles of Riddick darkos univerzumát, és az antihős Riddicket. A másik újdonság a multipalyeres móka, ami szintén beépítésre kerül, de erről egyelőre semmit nem árultak el, viszont jól hangzik. A megjelenés sajnos kicsit még odébb van, legkorábban jövő év tavaszán számíthatunk Riddick visszatérésére.

    info: Gamestar
  • Doom 4
    #2393
    igen! nekem tetszik a játék de a mine rész tényleg szae és vistán hogy a p. be menne ?M??
  • cherubim06
    #2392
    Ez a játék el van cseszve! Az upper mine felé egy másik hatchbe mentem be és így kihagyva a teljes side quest részeket már a spaceportnál vagyok. Visszamenni nem tudok. Hogy lehet így játékot tervezni, baszki?
  • Nandusz
    #2391
    Egy kérdés (lehet már volt, de hadd ne keressem már vissza plz), ez a játék megy Vistán?
  • vegytek
    #2390
    vagy patchelni kell vagy a rivatuner-rel kell vmit babrálni
  • xotyi
    #2389
    működik, bár lehet hogy hozzájárul h pont tegnap tettem fel a legujabb dx9 et és vid kari drivert..
  • Qwerty4
    #2388
    Há-há és műxik?Mert sokaknak 8800-as karival ez se segített...
  • xotyi
    #2387
    A megoldást márt megtaláltam #2368 ,csak beleestem abba a hibába,hogy előbb írtam és csak azután olvastam vissza.. :)
  • Qwerty4
    #2386
    A Riddick különösen "érzékeny" erre a videókártyára.
    Megoldás tudtommal nem nagyon létezik, max VGA-t cserélsz.
  • xotyi
    #2385
    Nekem olyan problémám lenne hogy nem indul a játék, azt írja ki hogy olyan videókari kéne neki ami támogatja minimum az 1.3as open GL-t.. utánna meg h SbzEngine abnormal program termination.. 8800GTS videókarim van szal az nem lehet gond.. vmi ötlet?:S
  • farad66
    #2384
    64B-es rendszerre ill.kétmagos procikra is lehet telepíteni,azért van annyi könytár.
  • bagozoltan
    #2383
    SZIASZTOK!
    Lenne egy nagyon nagy kérésem!Biztos hogy már sok emberel előfordult hogy mikor elakarta indítani a játokot nem indult nekem olyan verzióm van hogy a system mappába van 4 mappa méghozzá a következők!

    Win64_AMD64
    Win32_x86
    Win32_x86_SEE
    Win32_x86_SEE2
    De a telepítő CD-n is van egy system mappa de azon belül csak 3 mappa van a Win64_AMD64 kételével!
    Nem tudom hogy ezt melyik változatnak nevezik de próbáltam már átmásolni úgy is hogy az egész system mappát felülírtam, úgy hogy csak a benne lévő mappákat, és úgy is hogy csak a mappákban lévő fájlokat írtam fölül mikor már indítottam volna a játékot akkor azt írta hogy nem talaálvalami MCCDYN.dll fájl-t a dll-ben!letöltöttem azt is és bemásoltam mind a három mappába a system mappán belül, és még a játék könyvtárába is!De akkor meg ezt írta ki!!!:::

    " Az eljárás belépési pontja (?SEE_Multiply_McMc_4x3@@YAYABV?$TMatrix43@MH@@0AAV1@@Z) nem található a DLL-ben(mccdyn.dll)
    Aki tud segíteni az kérem írja meg hogy mit kell tenni és hogy orvoslható e ez!!!!
    Előre is köszönöm

    Üdv.:bagozoltan