893
AVAST! Antivirus
  • Armagedown
    #893
    Igen, újra meghosszabíthatod az 1 évet.
  • BASEBALL-fan
    #892
    sziasztok, több év után újra tettem az avastot, 1 évre beregisztrálta magát,a kérdésem ez majd később meghosszabbítható, vagy csak 1 évig használhatom ingyen?
    Utoljára szerkesztette: BASEBALL-fan, 2020.04.21. 17:34:37
  • 1992Attila
    #891
    Avast Premier 2018 és 2019 Aktiváló kód 2027.06.29. 100% Full


    Itt lehet letölteni az aktiváló kódot:


    http://www.mediafire.com/file/yx44khe92qgj1gs/License+of+Avast+Antivirus+Premier.txt



    Itt a videó róla hogyan lehet aktiválni a vírusirtót:



    https://www.youtube.com/watch?v=6WrQ8UeTKd4&list=PLGKPiK8AbMOHAqdN6qJm_kQTUqLG65qiQ

  • 1992Attila
    #890
    Avast Premier 2018 és 2019 Aktiváló kód 2027.06.29.

    http://www.mediafire.com/file/yx44khe92qgj1gs/License+of+Avast+Antivirus+Premier.txt
  • Ravendark
    #889
    Avast Free-ben, ha véletlenül egy kérdésnél arra nyomtam, hogy blokkoljon egy adott programot, és azóta nem engedi futtatni, azt valahogy vissza tudom csinálni?
  • lck
    #888
    Én lóval járok. Hiába itatok vele benzint, nem megy olyan gyorsan mint egy autó. Sőt megdöglik tőle.

    Mi lehet a gond ??




  • Endiman
    #887
    Sziasztok! Win XP-re nem tudok avast-ot telepíteni, ezt írja ki: "A filerendszer szűrőkezelő nem fut......győződjön meg róla, hogy a meghajtó elindult......"

    Ez mi a jófene lehet??
  • Rotcsa
    #886
    A legjobb vírusírtók [HVG-cikk]


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Az AV-Comperatives friss védelmi tesztjén három megoldás ért el 100 százalékot, a Kaspersky Internet Security 2014, a Panda Cloud Free Antivirus 2.2 és a Trend Micro Internet Security 2014."


    Na ne már,hogy pont ezek legyenek a legjobbak... mind a 3-at utálom! :D
  • Narxis
    #885
    Na neeee :D Akkor Norton.
  • Rotcsa
    #884
    Anno épp azért álltam avastra, mert a nod minden szart beengedettt! :D
  • Narxis
    #883
    Nod32? :D
  • Rotcsa
    #882
    Mit ajánlasz? WIN 8-ra, kimondottan! :D
  • Narxis
    #881
    Úgy látszik itt az ideje... :)
  • Rotcsa
    #880
    Francokat... Továbbra is blokkol mindent...:(
    Hiába állítom le a script vizsgálatot az adott böngészőre nézve, mégis blokkol mindent! áéáá
    Nehogy már új víruskereső után kelljen néznem... Az avastot használom már vagy 4 -5 éve!
  • Rotcsa
    #879
    Leszedtem. Újraraktam. Így első blikkre eddig minden oké.
  • Narxis
    #878
    Az szívás. Szedd le.
  • Rotcsa
    #877
    Feltettem az avastot win 8 alá és egyszerűen megőrült!
    Az alapértelmezett kezdőlapomat a böngészőben(FF) letiltja a script védelme! Sőt, még a webkamerám is letiltotta...
    A könyvjelző eszköztáramról nyomott weboldalakat is letiltja! ááááááááááá
  • Vaszilij Artyom
    #876
    Én már használom tegnap óta, és nagyon jó lett
  • Rayden02
    #875
    Ha minden igaz már lehet frissíteni a 8.01482-es verzióra!
  • Rayden02
    #874
    Aki lemaradt volna róla!
  • Narxis
    #873
    Kíváncsi vagyok, hogy benne van-e az Outpost tűzfala. Sztem nincs pedig már rég bejelentették, hogy az Agnitum-tól fogják licenszelni.
  • Rayden02
    #872
    Közeledik az avast! 8!
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58813_10151346319727426_815394167_n.jpg
    We're celebrating the launch of avast! 8 with our first Hangout on Air this Thursday at 7:00 PM EST/ 4:00 PM PST. Join us and our guests as we introduce avast! 8 and highlight a few of the awesome new features. You can RSVP on Facebook events, https://www.facebook.com/events/547528995281687/. About 15 minutes before the live Hangout starts, we’ll post a link so you can watch live!

  • gergely1991
    #871
    Biztos?
  • denevérember
    #870
    Nos lefrissítettem arra a verzióra amit írtál,de még mindig nem töltök fel normálisan :( nem tudom mi foghatja a gépet... A vicces az,hogy még el se tudom távolítani az avastot...
  • denevérember
    #869
    Rendben. Írok amint lefrissítettem a programot!
  • Narxis
    #868
    Ahhoz, hogy kizárjuk a lehetséges problémákat fontos, hogy frissek legyen a programok, driverek. Mindig ezzel kell kezdeni.
  • gergely1991
    #867
    Például:A webvédelem prioritását állítsd alacsonyra(de csak addigra).
  • denevérember
    #866
    Mindenképp lefrissítem,akkor valószínűnek tartod,hogy ez a gond? Vagy valami más lehet a háttérben?
  • Narxis
    #865
    Az egy őskori verzió, töltsd le az aktuálisat az http://www.avast.com/en-eu/index címről. Az aktuális verzió: 7.0.1474
  • denevérember
    #864
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy az avast vírusírtó bármilyen formában befolyásolhatja e a feltöltési sebességemet? 2 napja volt egy format a gépemen,és felraktam az avastnak ezt a verzióját: 5.1.864 Azóta lényegesen lassabban töltök fel... :/ elég idegesítő.
  • gergely1991
    #863
    Az ellenőrzés prioritását tedd alacsonyabbra.
  • Krisz866
    #862
    Sziasztok,
    Erre is meg kédezném hátha tud valaki segíteni.Van egy ilyen problémám az Avastal (és hallottam más felől is ezt a dolgot),hogy mióta kijött ez a 7.0.1474 verzió minden .exe kiterjesztésű fájlokat annyira ellenőriz letöltés és áthelyezés során,hogy lefagy a gépem...Percek telnek el,hogy végezzen.Mindig Avastot használtam,soha se volt ilyen problémám vele,most ez miatt váltsam le,vagy minden olyan mappát rakjak kivételbe..Vagy mégis mit tehetnék? Köszi
  • KranaZoli #861
    Ide is, mert hátha benéz vki...

    Infóm is kérdésem lenne. Csak link-elem qa PH-s hsz-em: link...
  • KranaZoli #860
    Van újabb RC ám, érdemes megpróbálni. Én már előző Béta-k óta ezt használom:

    Release Candidate - Free/Pro/AIS (7.0.1465)

    Letöltési link ebben a topic-ban nincs, de már ezt a verziót szedi le innen:

    link...
  • gergely1991
    #859
    Akkor (sajnos) kénytelen leszel a fájlrendszervédelemben kikapcsolni a heurisztikus védelmet(vagy minimálisra állítani).
  • KranaZoli #858
    Nem ajánlott totálisan kikapcsolni. De meg lehet oldani simán:

    Jobb klikk az ikon-on értesítési területen
    Avast védelmek kezelése
    Kikapcsolás

    Ha újra kell, akkor meg visszakapcsolod.
  • Seithennin
    #857
    Sziasztok! Nagyon tetszik az avast de az a gondom h elég gyenge a gépem. Ha játszani szeretnék vele. ki kell ütni az avastot mert különben kifagynak a játékok a kevéske ram miatt (most nincs keret fejleszteni) viszont totálisan leállítani csak ugy tudtam ha letöröltem mert az h beállítom h 1 vagy több óráig ne csináljon semmit az nem elég mert a háttérben fut! Hogyan tudnak törlés nélkül totálisan off kikapcsolni az avastot?
    Köszi előre is remélem megoldható:)
    Üdv D.
  • fifinet
    #856
    szia!
    megnyitod a progit benne a karbantartást,benne a regisztrációt, ott beírod az emil címed és kész.Vársz egy kicsit és automatikusan meghosszabodik egy évvel.Remélem tudtam segíteni,de ez csak a free verzióra működik
  • Arkon
    #855
    Hali!

    Ez free alkalmazás! Én nem használom, de valahol a programban kell lennie ilyennek, hogy Licensz-kezelés vagy hasonló. Ott kell kérni egy újabb egy éves kulcsot. Ott próbálkozz.
  • Neo97
    #854
    Sziasztok valaki adna egy aktiváló kódot az Avast-hoz?
    Mert nem akarom a lincenct meg vásárolni és kód kellene hogy működjön azt írja a próbaverzió 16 nap múlva lejár