893
AVAST! Antivirus
  • gergely1991
    #853
    win+r(billentyű kombináció)>írd be:msconfig>Automatikus Futtatás fülön, nem szerepel?
  • KranaZoli #852
    Szerintem ez lesz a legegyszerűbb, de akkor a hivatalos uninstall utility-vel távolítsd el. -> #844
  • GmorpH
    #851
    Akkor igyekszem kinyomozni miért jön elő újra és újra, mert már egy ideje minden indításkor előjön. Legfeljebb felrakom újra az egészet, hátha.
  • KranaZoli #850
    Nekem csak 1x jött fel első indításnál.
  • GmorpH
    #849
    Ezt nem lehet valahogy eltüntetni? Minden rendszerindításnál felhozza, kisé unom már, mert hiába mondom, hogy nem szeretném és úgy kattintok a készre mindig előjön.
  • KranaZoli #848
  • KranaZoli #847
    New avast! 7 RC1 (7.0.1447)

    This program update contains the following major features:
    * Changes in the autosandbox module
    * Improvements in Remote Assistance (support for UAC prompts etc)
    * Improvements in SafeZone (protection against kernel-mode keyloggers; Updated SafeZone Browser; clipboard sharing, etc.)
    * Outlook plugin redesign
    * Opera support in WebRep
    * SiteCorrect module for the detection of unwanted websites
    * Windows 8 compatibility updates
    * Emergency Updater

    Known issues:
    * Outlook plugin has some limitations when working with IMAP protocol
    * SNX limited on Windows 8
    * Some missing translations, but major languages are translated
  • KranaZoli #846
  • Árpitallica
    #845
    Bevált! Minden rendbe lett és nagyon hálás vagyok neked hogy segítettél!!! Nagyon szépen köszönöm! :)
  • KranaZoli #844
    Próbáld meg innen letölteni a hivatalos eltávolítót. Talán azzal okés lesz.
    avast! Uninstall Utility
  • Árpitallica
    #843
    Sziasztok! Lenne egy elég nagy problémám az avast 6.0-val. Nos én az ingyenes verzióját használom nekem az elég, és történt egy olyan vele hogy csináltam egy rendszervisszaállítást mert egyik programom nem működött, aztán az működött de az Avast ikon elé került egy piros "X", próbáltam a programot beinditani és ezt irja ki: error, nincs védelem a gépénél, meg amikor uninstallálni akartam normál és csökkentett üzemmódban akkor sem engedte letörölni mert valami setup reading errort cant contiune the uninstall-t ir ki, pedig ujra akarnám telepiteni de igy nem tudom! :S Windows XP-t használok, most a gyári windows irtót használom de az avast jobb, ezért kérem a segitségeteket ötleteket erre! Előre is köszönöm a fáradozásotokat!
  • probus
    #842
    Épp az a gondom hogy akkor jó vagy nme ?? Ha elfogadta telepítésnél és frissít valamint teljes védettséget mutat akkor miért minden gép indításkor külön ablakba azt mutatja hogy nemsokára kiló mert nem jó??
  • kl24h
    #841
    Ha a licenc nem jó, akkor azt akkor fogja kiírni vagy a gép újraindításával, viszont ha jó akkor nem ír ki semmit.
  • probus
    #840
    Az 1 éves licencnél is ezt csinálta !! Azt is gugival kerestem ki.
  • kl24h
    #839
    Azért mert internetkapcsolatod van és onnan le tudta ellenőrizni. Ezért kell keresni rendes (rendes = ha elfogadja internetkapcsolat jelenlétében) licenc fájt, ami érvényes kb. egy évig és akkor azt nem lövi ki. Az ilyen crack dolgok nem nagyon jönnek össze. Keress utána a googleval és biztos találsz, ha nem is találsz egy évre, de egy félévre biztos.
  • probus
    #838
    Nemrég felraktam az Avast Internet Securityt, 2050 -ig aktiválva van a teljes verzió, de minden gép indításnál felugrik egy ablak hogy a széria számnem valós és nemsokára kilövi. Ha elfogadja a kódot és aktiválja 2050-ig akkor hogy lehet hogy ezt írja ki és ez mennyire komoly? Tényleg kilőheti és hiába mutatja az aktiválásnál hogy meddig jó ? Mit lehet csinálni??
  • Rotcsa
    #837
    Néha-néha megnézem, de nincs semmi. Még e-mail sem jött.
    Lehet még dolgoznak a hangmintán egy kicsit, meg gépiesebbé teszik a hangom, kiszűrik a háttérzajt, stb... :)
  • gergely1991
    #836
    Inkább ezt figyeld.
  • KranaZoli #835
    Azt Én honnan tudjam? :D

    De 1értelmű, hogy ezek a nyelvi fájlok:

    "You can run your avast! in any of the following languages (more languages than with any other antivirus software)."
  • Rotcsa
    #834
    De akkor miért a "speaking your languae"-link az, amelyik az oldalra mutat?
  • KranaZoli #833
    Az a magyarítás lesz nem a hangfájlok. ;)
  • Rotcsa
    #832
    Lehet

    De nem hiszem,hogy lesz belőle valami. Meg úgy láttam, hogy egy Döbröntei Sándor nevű fickóét már el is fogadták, de nem értem, akkor miért olt 'wanted'-ben a magyar hang, és miért nincs még kint amit Ő produkált.


  • KranaZoli #831
  • Narxis
    #830
    lol, aztán majd hallgathatunk téged ha vírust talál az Avast :D
  • Rotcsa
    #829
     A minap rögzítettem a hangmintákat és be is küldtem nekik.
    Nos, majd kiderül, mi lesz belőle, a beküldés végén kaptam egy üzenetet, amiből kb azt vettem ki, hogy majd értesítenek e-mailben, ha lesz valami a dologgal.
  • gyűjtő
    #828
    Szia kl24h!

    Az Avast uninstall célprogram tökéletesen bevált. Teljesen kitisztította a rendszert. A korábban hibásan települt Avast telepítő fájlt lefuttattam és minden rendben működik. Kézi indításra is frissít és a valósidejű védelemben is működik a vírus adatbázis frissítése.
    Köszönöm a segítséget!

    Szia KranaZolee!
    Első javítási lépésként megpróbáltam telepíteni az általad javasolt legfrissebb vírus adatbázist, de a sérült Avast program nem fogadta.
    Köszönöm a válaszüzeneted.
  • KranaZoli #827
    Avast! 7 R2 beta candidate (UPDATE: 2012/03/02 build 7.0.1414)

    Fixed issues (from 7.0.1407)

    - Autosandbox BSODs
    - Too much activity of File System Shield
    - UI crashes
    - Show Installation Completed window just once
    - Problem with not running Mail shield
    - Incorrect marking emails as a SPAM
    - Slowdown of system after fresh installation
    - UPDATE: Improved stability of Outlook plugins
    - UPDATE: Improved localizations
    - And some security & user improvements

    Again, thank you for your feedback about version 7.0.1407 and sorry for any inconvenience with that version.

    How to install it

    Just run the setup executable (links above). This version can be installed on top of your existing avast installation (7.x, 6.x).

    Known issues

    - incompatible with Win 8 Consumer Preview(will be fixed soon)
  • kl24h
    #826
    Leghamarabb próbáld meg, hogy az Avast hivatalos oldalát fel tudod nyitni?
    Próbáld meg eltávolítani a saját Uninstall-jával de a gépet csökkentett módban kell elindítanod. Ha nem sikerül, akkor csak csökkentett módban futtasd Avast Uninstall Utility.
    Ha minden rendben van a gépeddel, akkor kellett volna frissítsen, viszont ha van vírus, akkor nem biztos a frissítés. Láthatod, hogy a másik gépen ment.
    Az is megtörténhet, hogy nem tudta az Avast telepítő konfigurálni a Windows Tűzfalat valamilyen ok miatt és akkor a Windows Tűzfal nem engedi a frissítést (ha más Tűzfal van telepítve, akkor is hasonló a helyzet). Az is lehet, hogyha járt egy vírus a gépeden és módosította a host fájlt (C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts), akkor megint baj van a frissítéssel.

    Ha mégsem sikerül feltelepíteni, akkor komolyan át kell vizsgálni a gépet.
  • gyűjtő
    #825
    Szervusztok!
    Az Avast Antivirus Free programot telepítettem a gépemre.
    Valamilyen ok miatt a program frissítés nem működk a vírusdefiníciókat illetően. A program frissítést is próbáltam, de az sem működik. 2 hete egy másik gépen ugyanezt a vírusvédelmet sikerült telepítenem és konfigurálnom. Ott minden rendben működik.
    Ez utóbbi esetben a Rrevouninstaller programmal megpróbáltam az Avast eltávolítani, de csak részben sikerült.
    Hogyan lehetne a programot újra telepíteni?
  • atidnaB
    #824
    Köszi!..
  • KranaZoli #823
    HTC Home
  • atidnaB
    #822
    Szia!
    A képen látható időjárás előrejelzőnek mi a neve?..És honnan tudom letölteni..?

    Ui.: Bocs,a nem témába vágó kérdésért..
  • Gyulasjz
    #821
    Köszi az infókat. Egyenlőre maradok az új Antivírusnál.
  • gergely1991
    #820
    Ha azt szeretnéd hogy csak a játékot ne elemezze akkor ott alul létrehozás>mappa elérési útvonalát kell beleírni és ne fájlnak.
  • gergely1991
    #819
    Az avast sandbox funkcióját addigra lekapcsolgatod így nem elemezi ki nem zavar be és kékhalált se kap a gép.
    Előhozod a program vezérlőpultját: kiegészítő védelem> zárt környezet>beállítások>automatikus zárt környezet engedélyezése pipa ki>OK gomb.
  • kl24h
    #818
    Csökkentett módban (Safe Mode) úgyis elindul a rendszer és akkor simán lehet Uninstall-ni. Lehet, hogy XP esetében nem lett volna kékhalál. Ez sok mindentől függ, de valószínűleg az Avast-nál van a gond. Egy kissé igen gyorsan "nekifogtak számolni", 5-ről gyorsan 7 lett.
  • Gyulasjz
    #817
    Köszönöm a választ. De ezek után már nem merem felrakni az avast 7-t. Ha nem win 7 op rendszert használok, pl. xp - gondolom akkor rakhattam volna újra a gépet.
  • Kuksi bácsi
    #816
    Üdv mindenkinek!
    Ugyanaz volt a gondom, mint fifinetnek, de nekem nincs gadgetem, amit kivehettem volna, úgyhogy körülnéztem az avast! saját fórumán, ahol meg is találtam a megoldást. Szerettem volna rögtön megosztani még tegnap, ezért gyorsan regisztráltam, de sajnos legalább 24 órát várni kellett, úgyhogy elkéstem. De talán lesz majd más is, akinek hasznos lehet:
    - kikapcsolni az avast! önvédelmi modulját (beállítások -> hibaelhárítás)
    - a figyelmeztetéstől nem megijedve elmenteni a változást
    - megkeresni az "avast5.ini"-t és megnyitni pl. a jegyzettömbbel
    - a "[common]" szekcióban a "ShowSetupOutro" értékét átírni 1-ről 0-ra, majd elmenteni
    - rendszert újraindítani (már nem jelenik meg az a képernyő)
    - az önvédelmi modult ismét bekapcsolni
  • KranaZoli #815
    El kellene küldeni Avast-nak a hibát, esetleg kivétel közé kellett volna tenni az EXE fájlt - de lehet az sem segített volna, mert utána meg vmelyik DLL fájlal játszotta volna el ugyanezt.
  • Gyulasjz
    #814
    Sziasztok!

    Előzmény: Több éve használom az avast és megvagyok elégedve vele / vagy voltam? / 2012.02.25.-én frissítettem az avast 7-re. Telepítettem egy régi játékot DDMT2 ,( tudni kell az avast6 -on kifogástalanul működik a mai napig ) visszatérve a 7-hez: indítom a játékot a jobb alsó sarokban egy kis ablak - gyanús programot elemez felirat és utána mi történik? kékhalál - újra indul a rendszer - nem akartam elhinni. Kikapcsoltam a vírusirtót úgy indítottam a játékot működött. Uninstall avast7, majd újra telepít, játék indít, ismét kékhalál. Uninstall 7, visszaraktam avast 6 működött a játék. Végül egy másik vírusirtót raktam fel és maradok annál.
    Nem tudom mi lehetett a baj, sajnálom azért az avast 7-t.