2214
  • viizo
    #2094
    Görög szigetek kedvelőinek egy újabb finom kis oldal:

    Kretasziget.hu
  • Breki33
    #2093
    Symi island,Agios georgios beach

  • Lacika 79
    #2092
    na igen, ezt én is megtaláltam, megfogott egy picit :P
    úgyhogy úgy néz ki, lesz egy kis szigetközi kirándulás is beiktatva a programba :D
  • Breki33
    #2091
  • Breki33
    #2090
    Crete Island,Balos lagoon





  • Breki33
    #2089
    Skopelos island,Chovolo beach

  • Breki33
    #2088
    Szívesen, majd rakok fel mindig kedvcsináló képeket



    Greek Taverns-Kos island, Greek Islands by thurau
  • Lacika 79
    #2087
    ránézek amint van időm, köszi :)
  • Breki33
    #2086
    tehát főszezon, repülőgépes
    én utószezonban szoktam kocsival vagy busszal esetenként saját szervezéssel vagy last minute

    Akkor inkább helyeket mondanék ahová mennék

    Toló + Hydra



    Parga



    Lefkada





    Ajánlom megtekintésre a facen

    http://www.facebook.com/islandsofgreece?group_id=0

    Skiathos



    Skopelos



    Aoelousnak pedig vannak 10 napos turnusai

    http://www.aeolus.hu/
  • Lacika 79
    #2085
    konkrét érdekelne, repcsivel, június-július környékén, és valami 4-5 csillagos cuccra gondoltunk, hogy a "seggünket is kinyalják" :D
  • Breki33
    #2084
    Hello

    Helyet keresel vagy konkrét ajánlatot?

    Repülővel, kocsival busszal mennétek?

    Melyik időszakban, előszezon, főszezon utószezon?

  • Lacika 79
    #2083
    Sziasztok!

    Bár eléggé kihalt a topic, azért megpróbálkozok egy kérdéssel, hátha Breki koma (vagy más akinek van tapasztalata) a környéken garázdálkodik ;)
    szóval görögországba tervezek egy kb. 8 napos kiruccanást, "barátnő pihentetés céljából", szóval igazából semmit sem akarunk csinálni, csak strandolni, pihenni, szórakozni, vásárolgatni, és maximum egy kicsit foglalkozni csak a kulturális értékekkel.
    Igen, gyarló vagyok, de nekünk így megfelel, most egy ilyen semmirekellő lazításra van szükségünk és igényünk. :)
    Előre is köszönöm a válaszokat! :)
  • Breki33
    #2082
    minden ilyen jöhet szerintem
  • viizo
    #2081
    Bocs az offért, de talán ez is ide való, még ropogós:

    Kréta útleírás, képekkel
  • Breki33
    #2080
  • viizo
    #2079
    Mivel sűrűn fordultak elő Kefalóniáról, Lefkadáról képek a topikban, akit érdekel, nézzen be Kefalónia magyar honlapjára, mert elkészült:

    www.kefallinia.hu

    enjoy!
  • Breki33
    #2078
  • talicskadriver
    #2077
    Sziasztok !!
    Mi tavaly ilyenkor lepattantunk Barcelonaba ket hetre elmentunk meccsre is , szuper volt itthon dubborgott a tel es kint meg 16-18 fok volt es napsutes!Iden sajnos nem tudok menni, de jo tipp lehet igy telen egy kis feltoltodesre, a repjegyarak ilyenkor kedvezoek, ryanair, wizzair oldalon mar 100 € tol lehet talani jeyet oda vissza, ja es ugye a szallas, ezzel is nagy makunk volt, egy magyarok altal uzemeltetett vendeghazban voltunk bereltunk toluk egy komplett apartmant k..va jo aron,erkelyel 3 szobaval a belvarosban..fantasztikus volt es meg a meccsre is segitettek venni jegyet, itt a weboldaluk. www.barcarooms.com
    csak ajanlani tudom.Barcelona fanatsztikus hely meg telen is.!!!!!
  • Kacsae34
    #2076
    Sziasztok! Ha még nem tudjátok, hol szeretnétek tölteni a karácsonyt,vagy a szilvesztert, adok Nektek egy megfontolandó tippet :)
    Tavaly barátnőmmel Bükfürdőn voltunk, a két ünnep között, főleg a vízben :D Fantasztikus élmény a hóesést a meleg termálvízből figyelni:) Egyszerűen imádtuk!!! Idén is készülünk, épp most nézegettem a lehetőségeket, ezért linkelek Nektek párat:)

    http://www.visitbuk.hu/hirek/teli-csomagajanlatok-bukfurdon.html

    http://www.visitbuk.hu/hirek/karacsonyi-szallasajanlatok--buk-bukfurdo.html

    http://www.visitbuk.hu/hirek/buki-bukfurdoi-szilveszteri-szallasajanlatok.html
  • Orsi898
    #2075
    Helló!

    Szeretném ajánlani a http://www.zoover.hu weboldalt!!! Ha nem bízol abban, amit az utazási irodák vagy maga a szálláshely mondana, akkor olvasd el, mit mond a többi utazó! Van időjárás jelentés, és a helyi látványosságokat is megnézhetitek!!!
  • satisfaction
    #2074
    Sziasztok,
    A figyelmetekbe szeretném ajánlani a www.trivago.hu oldalt ami a világ legnagyobb szállás árösszehasonlító oldalának a magyar platformja. A foglalási oldalakhoz hasonlóan a felhasznalók itt is megoszthatják véleményüket, feltölthetik utazásaik során készített képeiket, illetve hozzáadhatnak szálloda, valamint látnivaló leírásokat is amikkel segítenek más felhasználóknak következő utazásuk tervezésében. Amiben a trivago igazán különbözik a többi véleménymegosztó oldaltól azaz, hogy itt minden hozzáadott tartalomért cserébe trivago mérföldet kapnak az aktív felhasználók, melyet minden hónap végén készpénzre válthatnak. Azt nem állítom, hogy itt megkereshetitek a következő nyaralásotok árát, de egy kis költőpénz könnyen összegyűjthető csupán azzal, hogy megosztjátok tapasztalataitokat.
    Ami még érdekesebb azaz, hogy most minden újonnan regisztrált felhasználónak lehetősége van extra 2000 mérföldet szerezni csupán azzal, hogy feltölt egy képet, hozzáad egy szálloda, vagy látnivaló értékelést, illetve lecseréli profilképét egy egyéni fotóval.
    Jó szórakozást a trivago oldalán,
    ;)
  • Breki33
    #2073
  • Rubenvagyok
    #2072
    Ohhh, ismerős :D
    Örülök, hogy akkor nektek is tetszett! Most néztem időjárás jelentést és a hétvégére elég jó időt mond a balatonhoz!:) Nagyon le szeretnék menni megint egy kicsit :)
  • Thaison
    #2071
    Hát azt kell, hogy mondjam nagyon jó volt :) Alig akartam felfogni, hogy vissza kell jönni! Rengeteg dolgot csináltunk, most nem mennék bele egyesével de nem unatkoztunk egyetlen percben sem. Igaz volt nálunk olyan is aki nem az aktív pihenést választotta, de ő ilyen és neki is nagyon tetszett a hangulat és a hely :)
  • Rubenvagyok
    #2070
    Hát igen mondhatni már-már, hogy törzsközönsége van a helynek. Majd meséld el hogy tetszett a hely!
  • Thaison
    #2069
    Nekünk eldőlt, most hétvégén megyünk:)

    Jó sok program lesz, elvileg az időnk is jó lesz. Szörfözni is lehet majd:)

    Sok helyen láttam hogy mennyire dicsérik a helyet és hogy milyen jól érezték magukat. Nem beszélve arról hogy a többség tényleg visszajár.

  • Rubenvagyok
    #2068
    igen voltam :) többször is!
    Kicsiként meg így nagyobbként is :P mindenhogy megvan a maga varázsa! Tavaly mikor mi lent voltunk iszonyat pihentető volt, nappal strand pihi, este buli, borozgatás :)
    De legjobb, hogy amikor mentek kinéztek valami programot és az alapjában jó szokott lenni!
  • Thaison
    #2067
    Így kerestem rá én is, relatív elég sok van. Én leginkább tapasztalatok alapján szeretek dönteni, szóval köszönöm hogy javasoltál egyet. Az elérhető infók alapján(ami elég sok) igényes helynek tűnik. Tetszik hogy szinte egész nap vannak gyerekprogramok, így a kicsiket le tudják foglalni. Még gondolkodom rajta de lehet hogy augusztusban ide megyünk...persze ezt még a többiekkel meg kell beszélnünk, nem én leszek a döntő tényező ebben az egészben...! Te voltál itt?
  • Rubenvagyok
    #2066
    Elég sok gyerekprogram van az országban így a nyár alkalmával! De ha olyat keresel ahol ott is aludtok abból már kevesebb. Érdemes úgy keresned, hogy gyerekbarát szálloda ez a megnevezésük az ilyen helyeknek. Viszont amit én ismerek személyes tapasztalatból az ez club aliga
  • Thaison
    #2065
    Üdv!

    Családnak keresek balatoni szállást. Lehet akár hotel is, az a lényeg, hogy legyenek gyerekprogramok. Sok gyerek van a családban és őket le kell foglalni valahogy:) Aki tud valami az ne tartsa magában:)
  • dashing
    #2064
    Sziasztok!

    Találtam egy jó honlapot, ahol sokféle utazás közül válogathattok.
    Március 15-17-ig voltam Lengyelországba ezzel az irodával (www.adriaholiday.hu), nagyon jól éreztük magunkat egy kisebb baráti társasággal. Mindenkinek ajánlom. Most a facebook-on utazást sorsolnak.
    Azt szeretném kérdezni, hogy valaki tud olcsó repülőjegyet vagy szállást Las Vegasba? Egy ismerősömnek kellene.
  • antaistv
    #2063
    épp most találtam egy utazás linket, ahol egy olyan last minute akciót hirdetnek, melyben azt írják, hogy annyit fizetsz, amennyit szeretnél, a vendég szabja meg az árat:
    www.medves.hu/belfoldi-utazasi-ajanlatok

    erről mit tudtok?
  • sean john
    #2062
    Sziasztok!

    Kanadába fogok utazni szerdán reggel hajnalban. A kérdésem az lenne, hogy amikor leszállok a kanadai reptéren (Torontóban), akkor a passport ellenőrzésekor vagy után milyen papírokat/nyomtatványokat kell kitöltenem angolul?
    Esetleg ezeket a kérdéseket (kihez megyek?, mi célból? stb.) honnan tudom letölteni előre?
  • Breki33
    #2061
    ennyiért kuponnal egy hétig lehet Görögországba nyaralni most
  • okmx2
    #2060
    Üdv!

    Találtam a neten egy oldalt, ahol kedvezményes nyaralást árulnak Zamárdiba a Família Hotelbe. A 3napos, 2 éjszakás nyaralás így 40.000 Ft helyett csak 14.990 Ft -ba kerül! Hallott erről már valaki? Milyen a hely?
    Nekem nagyon jónak tűnik..

    Kinek vannak tapasztalatai az ilyen kuponos utazásokról?

    Egészen pontosan erre gondolok

  • grizzly21
    #2059
    sziasztok. Hol lehet a legolcsobban repulojegyet venni? Egy baratomnak kellene usa-ba, kb aug kozepe / vegeig. koszi
  • Breki33
    #2058
  • Breki33
    #2057
  • Breki33
    #2056
    Inkább ide mennék el újra

  • Breki33
    #2055
    Az nekem itt van a szomszédban, gyerekkoromban sokszor nyaraltam ott Medinán