36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • broman191
    #36206
    Ööö...torrent klienst csak a hivatalos oldalról töltünk le, nem? Ott csak nem vírusos, aki máshonnan szerezné be, magára vessen...
  • Voltan
    #36205
    http://index.hu/tech/2016/04/18/zsarolovirus_kerult_a_utorrentbe/

    Ez remek...
  • grebber
    #36204
    Cisco EPC3925 .

    Köszönöm! De ezekből kb semmit nem találtam meg, mindegy legalább hülyén halok meg :(
    Ami érdekes hogy csak mahyar oldalakra nem seedel fel semmit külföldi oldalakra meg minden gond nélkül.Ha port gond lenne akkor az se lenne jó gondolom én. Nem értem mindegy.
  • Blum
    #36203
    Nem tudom milyen routered van de amit tenned kell:

    1. Megkeresed a router menüjében azt a részt ahol ki listázza az éppen kapcsolódott eszközöket. (TP-Link routernél: DHCP Clients List)
    2. Ha ez megvan akkor elvileg látod a csatlakozott gépek MAC címét (tehát a gép egyedi azonosítóját ami soha nem változik) és az adott pillanatban a router által hozzárendelt IP címet. Ez minden bizonnyal valami 192.168.....-as cím lesz.
    3. Keresel egy olyat, hogy Address Reservation és a gép MAC címe alapján adsz neki egy fix IP-t annak érdekében, hogy az a gép amin beakarod állítani a portot, az mindig ugyanazt a címet kapja a routertől. (ez nálam 192.168.0.103, illetve van egy másik gép is ami 105-öt kap)
    4. Port Forwarding résznél hozzá adod azt az IP-t amit beállítottál meg választasz neki egy portot (ez nálam 51414 és 51415) és kész. Biztos ami biztos indítsd újra a routert.

    Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni. :)
    Miféle routered van amúgy?

    Szerk: Amúgy nagyjából az kéne neked amit az általad beszúrt képen is látni lehet. Port Range-nek megadod, hogy 51414-51414, IP-nek azt az IP-t amit kap a géped (ezt megnézed winfosban), Protocol ALL és Enable mellé pipa.
    Utoljára szerkesztette: Blum, 2016.04.18. 09:08:02
  • grebber
    #36202
    Debil hülyegyereknek szánt verzióban is eltudnád ezt mondani mi hol merre van és hogy kell beállítani?
    Soha az életbe nem foglalkoztam ilyen portos dologgal így fogalmam sincs mik ezek.
  • Blum
    #36201
    Beállítod, hogy a géped MAC cím alapján mindig ugyanazt az IP-t kapja a routeredtől (nálam pl. 192.168.0.103) és arra az IP-re beállítasz egy portot amit aztán megadsz qBittorrentben is.

    canyouseeme.org-on tudod ellenőrizni, hogy működik-e.
  • grebber
    #36200
    Qbittorrentet használok. Nem csatlakozik hozzá senki se illetve nem megy a feltöltés tipp ötlet stb?

    Lehet a port nincs nyitva? (Alapnak a 8999-et tette be magának) Bár alul a kliens zölddel jelzi hogy online vagyok..

    Ha portot kéne csesztetni itt mit kéne mert tól ig van én meg nem értek hozzá ? :(




    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.04.17. 13:42:36
  • broman191
    #36199
    Egész olcsón megússzák, főleg ha a jogvédőkkel sikerül később alkudni a minimum felé...
  • kjhun
    #36198
    Itt a MUXUJ tárgyalás eredménye.
  • Maximus4
    #36197
    Szokott lenni nyílt reg ezen az oldalon?
  • bardocz
    #36196
    uTorrent miért nem hagyja megváltoztatni a letöltési helyet? Hiába választom ki a videók mappát, visszaugrik a downloadsba.
  • Bal0924
    #36195
    Ja, most. De tegnap este óta nem akart bejönni.
  • StephenKing
    #36194
    Működik rendesen.
  • Bal0924
    #36193
    Sziasztok
    Aki fent van a tvstore-n.
    Működik az oldal nektek?
  • Carmang
    #36192
    Már régóta anonim minden feltöltés.
  • Kepek
    #36191
    nincs full letöltésszám és mindenki anonim?
    korábban a kéréseknél is bevezették az anonimitást
    ennek akkor lenne értelme, ha adatbázisban se tárolnák, de ott ugye benne van úgyis
  • kjhun
    #36190
    A magon, kezd elgurulni a gyógyszer, ahogy hallom és látom a lenti képen. :S

  • BenceYCE
    #36189
    uTorrentből át tudom húzni úgy az seedelt cuccokat, h a forgalmi info megmaradjon? Értem ez alatt, h sűrűn szoktam rendszerezni a seed listában szereplő tételeket a szerint, h mióta seedelem. Van amit már 7 éve tartok életben. Viszont ha átimportálom qTorrentbe akkor minden előzmény megy a kukába. Van erre megoldás?
  • Carmang
    #36188
    Akár a memória is lehet. Mindenesetre valamit nagyon elszúrtak, 3.3.1-ig semmi probléma nem volt, ha egész nap ment a torrent akkor sem. Most pedig gyakorlatilag azonnal megfogja a játékot, a beépített lagméter folyamatosan pirosban, sárgában volt. Vagyis most már nem... mert nem azt használom :)
  • [HUN]FaTaL
    #36187
    Nekem korábban volt gond a 3.x-es uTorrenttel, sokáig 2.2.1-et használtam, de múltkor egy torrent fájlra már sérültet jelzett, az új meg nyitotta úgyhogy frissítettem. Reklámokat elrejtettem és teljesen jól működik.
  • bajgunar
    #36186
    Szerintem nem a net-et fogja le. Hanem a gépedbe a memóriát. Főleg, ha valami ~25-30Gb-os cuccot letöltöttél már jóó pár órája és megy a seed. 8Gb ram mellett nézd meg mennyi memóriád marad szabadon ~2 óra seed után (kb 2Gb), ilyenkor nekem is be lag-ol. Akkor leállítod a seed-et, kiürül a ram, és minden megy tovább. Próbáltad már nem multi game-el? Próbáld ki, amikor észreveszed mennyire lag-zik a game. Nyomj be valami hasonszőrű játékot, ami nem net-es. Az is akadni fog, meg 3x annyi ideig betölteni.
    Én pedig a legújabb utorrent-et használom, reklámok, minden szarság kikapcsolva, letiltva, beállítva rendesen torrent is, gép is, tűzfal is, router is. És fikarcnyi hibám nincs vele. Ellenben ahogy itt mennyire szídják. Pedig tökéletesen működik. Nincs reklám, se bitcoin vagy mi dogeminer vírus.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2016.02.21. 10:17:23
  • Carmang
    #36185
    Helló! A qBitTorrent a kettővel ezelőtti frissítés (3.3.1) óta valami elképesztő mértékben fogja a sávszélt, akkor is, ha alig forgalmaz. Forgalomszabályzó programot is használok, néhány kommenttel korábban linkeltem.
    Szóval az történik, hogy az online játékok szinte játszhatatlanok a folyamatos lag miatt.
    Azóta már váltottam Azureus-ra, csak gondoltam megérdeklődöm, ti tapasztaltatok-e ilyet.
  • ffxi
    #36184
    Köszönöm a 2.2.1 verzával nem jött elő a próbléma.
  • Blum
    #36183
    Felejtsd el az utorrentet. Tedd fel a 2.2.1-et vagy méginkább használj qBittorrentet.
  • ffxi
    #36182
    Napot!

    utorrent 3.4.4 elindítom nem sokra rá előjön a kékhalál :( Mi tévő legyek
  • kjhun
    #36181
    Az ultimate warez gép: Kopimashin
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2016.02.13. 20:58:51
  • kjhun
    #36180
    Streamelhetők a filmek a TPB-ről.
  • kjhun
    #36179
    12 évet élt túl egy ma is aktív torrentfájl
  • zaki
    #36178
    Mesevilag az meg letezik, es ha igen, vki meg tudna mondani a cimet? Koszi. Vagy van valami hasonlo oldal?
  • Béluska74
    #36177
    MICSODA? Nem zárják be január 20-adikán?
  • jbl
    #36176
    Tisztelt Felhasználóink.

    A mai nappal korlátozott ideig nyitott a regisztráció az oldalra! MALACKA



    Üdvözlettel

    Malacka Staff
  • jbl
    #36175
    Majommal mi van?
    1st-ről még mindig nem lehet tudni semmit?

  • bolic80system
    #36174
    Javasolnám MULTI ACCOUNT helyett 1 account, prémium előfizetéssel akár több gépről elérhető egyetlenegy account alatt.
  • FLacc
    #36173
    Sziasztok!
    Lenne néhány kérdésem. A napokban 8 év után töröltek a magról multiacc miatt. 3 napja nem tudok belépni és ezzel egyidejűleg az email címem sem enged be. Azt gyanítom valaki feltörte őket és a szerencsétlennek volt már accountja ezért törölve lettem. Az sg-s adataim is elszálltak, mert erre az email címre kaptam meg a jelszó és felhasználó váltás kérésemet. A staff nem válaszolt még, a meghívómat kértem meg és neki írták a multiacc indokot. Egyedül tesómék szoktak fellépni és régebben használta 1-2 ismerősöm, de azóta nekik van sajátjuk nem hinném, hogy bárki használta volna. Visszamenőleg is törölnek ilyen miatt? Ha mondjuk látja, hogy 1 éve használta más is más gépről rajtam kívül, de azóta meghívtam vagy meghívta más és már csak azt használja. Van esélye, hogy visszakapom az adataimat vagy ne is szenvedjek náluk? Hol érdemes őket keresni, email eddig nem járt sikerrel. Ha esetleg valaki újra meghív gond nélkül regelhetek vagy fekete listára kerültem, ami miatt a meghívóm is bajba kerülhet? A freemail staff azt írta ha felveszem a kapcsolatot a rendőrséggel csak akkor tudnak segíteni az email visszaállításában. Ha ezt meglépem torrent regről ne tegyek említést vagy önmagában a regisztráció és letöltés nem bűncselekmény?
  • Carmang
    #36172
    cFosSpeed nevű forgalomszabályzó:
    https://www.cfos.de/hu/order/cfosspeed-n.htm?__ntrack_pv=1

    Az egyes alkalmazások netelérésének prioritást ad (torrent alapból alacsony), így tudsz mellette netezni, szkájpolni, stb.
    Ha a linkelt oldal jobb tetején nem Magyar van kiírva, akkor válaszd ki azt, csak 2590Ft, simán megéri.
    Ja, a torrent persze a maximális sávszélt közben eléri.

    Esetleg más módon jutsz hozzá
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2015.12.25. 22:03:18
  • Met
    #36171
    Tudtommal sehogy.
    Valamennyire le kell korlátozni a le és feltöltést hogy ne lassuljon be minden más.
  • Örm
    #36170
    Hogy lehet az utorrentet úgy beállítani, hogy ne lassítsa be a netet és a max. sávszélességhez közel töltsön le/fel?
  • NB2
    #36169
    én is a mag arckönyv oldaláról lestem :)
  • Kontrakcio
    #36168
    köszi
  • golyo55
    #36167
    Köszi NB2!