36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • Shep
    #36246
    A Tcom hálózatával van valami, de egyébként külföldi ip-t használva meg megy, érdekes.
  • kirol
    #36245
    Most látom nem megy nekem se, sőt az utas se.
  • J i GS a W
    #36244
    magról vmi info ?
  • Carmang
    #36243
    Nekem nem volt ilyen gondom soha utorrenttel, mert az vagy leech, vagy seed állapotban van ugyebár.
    (mondjuk elég rég használtam már utorrentet)
    Ellenben a vuzeben többféle állapota van a seed-nek, várakozó, készforrás, és konkrét feltöltés, fogalmam sincs mi alapján volt várakozó, vagy készforrás, de ott pl az egyiket nem számolta a mag az időbe. Kénytelen voltam minden idővel rendelkező torrentet kényszerített készforrásba rakni.

    Amúgy a sávszélnek nem sok köze van az időhöz, ha csak simán seed-ben van, akkor is számolja vissza valós időben a 48 órát. Ha konkrét feltöltés is megy, akkor többet számol. Van rá szabály, hogy mennyit , nem tudom fejből, de mondjuk nem is érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2016.09.24. 12:57:35
  • bakvarnyu
    #36242
    A "mag" szabályaival nem bírok kibékülni.Egyszerűen hiába hagyom benne utorrentbe a torrenteket alig megy a feltöltés,másoknak biztos annyival nagyobb sávszél van. És most is megy a torrent, de ha megnézem az aktivitást azt írja mindegyiknél "stopped".Tehát így az időt se számolja el. Így hó elején jön mindig a büntetés, hiába osztanék vissza.
  • broman191
    #36241
    Sőt, a torrentz még nagyobb, máig reflexből írom be a címét, ha keresnék valamit gyorsan, aztán ha elég kipihent vagyok, még a folyamat közben tudatosul bennem hogy f*ck...
  • bakvarnyu
    #36240
    Extratorrenttel próbálkozok, de nem az igazi.A kickass nagyon nagy veszteség.
  • Lysandus
    #36239
    Üdv!

    Szegény torrentz! Isten nyugosztalja!

    Milyen másik hasonló keresőt tudtok ajánlani?
  • Anonymusxx
    #36238
    Jó ez a régi utorrejnt 2.2.1 ettől nem indul úkra a gépem, de van egy ilyen problémája:

    Banning peer: too many pex messages.

    És nem tölt le semmit..



  • broman191
    #36237
    RIP torrentz! :(
  • Jim Morrison
    #36236
    neee :'(
  • Voltan
    #36235
    Bezár a Torrentz.eu

    Na remek. Van esetleg valami más tippetek keresőre? :(
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2016.08.05. 12:30:07
  • Anonymusxx
    #36234
    Köszi, eddig jó a régi progival, csak kár hogy annyira régi, hogy kereső sincs benne, elég primitív, de egyelőre nem indult újra
  • kjhun
    #36233
    KAT-ra: Még, nem megy az oldal. Amiket linkeltetek, azok csak félig-meddig másolatai az eredetinek. Csak, a Fórum éledt újjá, az eredeti csapatból. Torrent-oldal még nincs.

    A fórum címe: http://katcr.co/

    Más: Európa toronymagasan vezet a kalózkodásban
  • grebber
    #36232
    Eddig az utorrentet használtam (már ismét azt használom) kipróbáltam egy másikat de nem vált be. Miután azt uninstalláltam a utorrenttel eddig működő magnet linkek nem töltődnek le mert az kapom az arcomba hogy a lap nem jelenthető meg.
    Valakinek valami ötlet mi állíthatodott el és hogy lehet visszaállítani?
  • MerlinW
    #36231
    kat.cm is megy.
  • ViniSoundz
    #36230
    Danke!
  • ToCsEk
    #36229
    https://kickass.cd
    https://kickass.mx
  • ViniSoundz
    #36228
    Már az sem megy. Tudja vki milyen címen érhető most el?
    Utoljára szerkesztette: ViniSoundz, 2016.08.01. 10:36:58
  • Plityu
    #36227
    Hali!
    Aktív torrentek maximális száma (fel- vagy letöltés) – azt adja meg, hogy összesen mennyi torrent futhat egyszerre a kliensben, mindegy, hogy az fel vagy letöltés.
    –> Nem érdemes 7-10 feladatnál többet futtatni egyszerre, mert megterhelheti a merevlemezt és a processzort.
    Aktív letöltések maximális száma – azt adja meg, hogy összesen egyidejűleg mennyi letöltés futhat. –> 3-5 letöltés egyidejű futtatása még elfogadható, de többnél már nagyon leterhelődhet a merevlemez és a netkapcsolat, ezért nem ajánlott többet futtatni.
    http://utorrent.hu/utorrent-atmeneti-tar-beallitasok/
    Talán segit. Ezt a verziót használom Utorrent 2.2.1 (build) 25302
  • Anonymusxx
    #36226
    Erre senki sem tud megoldás?
  • Anonymusxx
    #36225
    Feltettem a Hard Disk Sentinelt, semmilyen problémát nem talált, egyéb teszteket nem végeztem, mivel gondolom ha hardweres probléma lenne, akkor máskor is előjönne, nem csak torrentezésnél...
  • Anonymusxx
    #36224
    Ha berakok letöltésre egy jópár torrentet, akkor a gépem újraindul, mitől lehet ez?

    Próbáltam két féle klienssel is, windows 8.1, és win 10-el is előjött ez a probléma driver irql not less or equal wfplwfs sys / Kernel-Power 41, 63 hibára panaszkodik...

    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2016.07.23. 09:01:04
  • MerlinW
    #36223
    Kickass új címe: kat.am
  • NB2
    #36222
    http://www.origo.hu/techbazis/20160722-itunesszal-kaptak-el-a-legnagyobb-kalozoldal-tulajdonosat.html

    http://asva.info/letartoztattak-a-kickasstorrents-tulajdonosat-2016-07.html
  • shaba23 #36221
    Hali!

    qBittel miért tűnik úgy, hogy baromira keveset töltök fölfelé? Van mozgás, de az utorrenthez képest valahogy kevésnek tűnik, pedig 4x-es a sávszélességem azóta
  • MrRAP
    #36220
    Köszönöm a válaszod! :)
  • broman191
    #36219
    Létező szolgáltatás ez az IncognitoVPN, én eddig csak az eztv-n láttam, gondolom erre-arra bevásárolták magukat a hirdetők közé...
  • MrRAP
    #36218
    Csá all!
    A Nemzetközi oldalakon meg jelent egy ilyen ki írás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Security Recommendation: Become Anonymous While Downloading Torrents
    Downloading torrents is getting riskier every day.Use IncognitoVPN
    to make yourself hidden while downloading torrents. By using IncognitoVPN , your ISP and Government Agencies will not be able to spy on you, neither would they be able to track your online activity.
    MAKE YOURSELF ANONYMOUS BEFORE DOWNLOADING

    Kell ezzel törődni/kattintani vagy ez valami spy cucc?

  • wantonly
    #36217
    Nekem is ugyanez a gondom, de nem a klienssel van a probléma (Qbittorrent és uTorrent is ugyanezt produkálja).

    - Aktív vagyok, az uTorrent tesztere mindent rendben talál. A port nyitva.
    - A torrent beállítások elvileg megfelelőek (nincs korlát, korlátlan kapcsolatok száma, stb.)
    - A routerben beállítottam a port forwarding-ot.
    - Olyan torrenteket seed-elek, ahol több a letöltő,mint feltöltő és mégsem csatlakoznak.

    DIGI 500/200-as netem van ehhez képest néha 1-1 szerencsétlennek, ha véletlenül csatlakozom hozzá, 10-500Kbyte/s a feltöltésem.

    Nem értem.
  • Carmang
    #36216
    Helló! Vuze-t használok, ha beállítom a napi letöltési korlátot, akkor amint eléri, nem csak a letöltést állítja le, hanem a feltöltést is.
    Hogy van is ez?
  • djadji
    #36215
    Upsz. Nem is a Ttorrentet használom hanem a FLUD-ot.
    EZ jó, minden rendben van vele, csak azt a nyavajás hálózati meghajtót nem tudom hozzáadni.
  • djadji
    #36214
    Hello!
    Androidos torrentben képben van valaki? Sokat keresgéltem, mire találtam olyan torrent-et droidra, ami képes külső meghajtóra menteni (hihetetlen, de a többség csak a belső memóriába képes tölteni) és van benne bejövő mappa figyelés is. Ez lenne a Ttorrent. Most viszont szeretném, ha a routerre kötött HDD-re mentene a torrent kliens, de képtelen vagyok megadni neki hálózati elérési utat.
    Van valakinek megoldása? VAn e olyan droidos torrent kliens, ami tudja ezt a 3-at, vagy hogyan lehet a TTorrentnek megadni hálózati meghatót? Ez persze az ingyenes Ttorrent. Szivesen megvenném a pro vátozatot, ha tudnám hogy beválik. De anélkül nem...
  • MR ME
    #36213
    az lesz köszi
  • Met
    #36212
    Próbáld ki a 2.2.1-es verziót
  • MR ME
    #36211
    sziasztok

    utorrentet használok, és 10-15 percenként kikapcsolja magát

    win8.1 van fenn, a legújabb utorrent (3.4.7), automatikus kikapcsolás kikapcsolva, energiaigazdálkodási lehetőségekben mindent tiltottam h lekapcsoljon....

    ötlet?

    előre is köszi
    Utoljára szerkesztette: MR ME, 2016.06.05. 12:24:00
  • kamionosjoe
    #36210
    Sajnos vannak olyan hirdetések is amik vírosos oldalakra mutató linkeket tartalmaznak, érdemes óvatosnak lenni annak is aki a hivatalos oldalról tölti le a programot.
  • Voltan
    #36209
    Jaja, így tettem magam is, egy régebbi verziót használok, és nem szoktam frissíteni.
    De a hír azért eléggé gusztustalan.
  • [HUN]FaTaL
    #36208
    A hivatalos oldalról kell telepíteni.
  • darkSectorxxx #36207
    Én eltettem a régit 2.6.0...ettől az újak csak roszabbak.