36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • Met
    #36286
    Tixati, deluge, qbitorrent
  • akyyy
    #36285
    egyre szarabb az utorrentem, nem tölt telje sűávszélességel, meg eszi a C meghajtón a helyet.
    van valami alternatíva? végülis sorozatokra tök mind1, mert párperc alatt le szed bármit, de ha már egy nagyobb, pl 3D-s filmet szedek le, felbosszant, hogy akár 5-ször gyorsabban is jöhetne le. van elég peer, tehát nem az a gond.

    bh, mag ami engedett.
  • Jim Morrison
    #36284
    erre a gombra kattints rá:
    bejön egy oldal, url-t kimásolod és hozzáadod kliensben
  • grebber
    #36283
    Nem ment akkor át ezekszerint. Full nem tudom mi ez az egész .RSS-t kérni hol kitől ?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.12.15. 23:59:15
  • kirol
    #36282
    Mag megy nektek? Nekem minden torrent leállt, bár az oldal az megy.
  • Jim Morrison
    #36281
    gugli kidobott egy ilyet, szerintem próbáld meg.
    de ha, itt rákeresel egy sorozatra, akkor szintén lehet rss t kérni. rss linket dobjad be a kliensbe, nézd meg milyen.
  • grebber
    #36280
    Semmi ilyesmit nem látok én azért kérdeztem full hülye vagyok ehhez :(
  • Jim Morrison
    #36279
    Majd megnezem, de nincs a sorozatoknal egy rss gomb? Azt csak beilleszted utorrent rss reszebe kesz is.
  • pett3rson
    #36278
    Speciel nem értek ehhez, tehát... :)
  • grebber
    #36277
    Senki? :(
  • kirol
    #36276
    Nem ez egy film. Már 3-szor leszedtem és törölték. Már rohadtul érdekel, hogy miért?
    Gilmore.Girls.A.Year.in.the.Life.S01.1080p.WEBRip.X264-DEFLATE
  • LoDMaSt
    #36275
    Azt hiszem, elite+ rangról látható a log.
  • Carmang
    #36274
    Jó kérdés. Valószínű tiltott dolog, csak ugye nem tudja a staff egyből leellenőrizni, közben meg a fél világ leszedte.
    De ilyenkor az Aktivitásaid közül is törlődik, tehát teljesen megszűnik a torrent, mintha nem is lett volna sosem fent.
  • kirol
    #36273
    Ha letöltök valamit és másnap nem tudom visszatölteni, mert törölték, akkor hol tudom megnézni, hogy mi az oka a törlésnek?
    Magról van szó.
  • grebber
    #36272
    Innen szerzem a sorozataimat

    Valaki lenne oly kedves és le tudná írni értelmesen full hozzá nem érőnek is érthető módon, hogyan kell sorozatokat betenni RSS-be hogy azonnal töltse magátó amint feltették?
    Minden nap nézegetni egyesével keresgetni kattintgatni szörnyű :(
    Sorozatokból nekem ezek a verziók kellenek HDTV.x264-KILLERS, HDTV.x264-FLEET, HDTV.x264-LOL és esetlegesen ezek REPACK verziói.
    utorrentet használok.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #36271
    3-as utorrent óta ilyen, állítsd le mielőtt leállítod a gépet és megoldja.
  • joeperry
    #36270
    Tény, hogy nem szoktam kilépni utorrent-ből, mielőtt leállítom a gépet, de a korábbi konfigon sem tettem és akkor nem volt ilyen gond, csak az újnál csinálja ezt. Több külön partícióm meg nincs, sosem volt. Ja, és mindig csak azokat ellenőrzi újra, amiket legutóbb adtam hozzá (az előző futáskor), a többit simán futtatja.
    Utoljára szerkesztette: joeperry, 2016.11.16. 19:21:43
  • bajgunar
    #36269
    Am. haladó beállításoknál a "bt.graceful_shutdown" true -n van?
    Haladó beállításoknál az Átmeneti tárnál az első és az utolsó lehetőségbe ne legye pipa. A többi legyen bepipálva.
    seed-elés közbe ne lődd le a gépet! Előbbb állítsd le a torrentet. Majd lépj ki, s kapcsold ki a gépet. (még ha az auto indítás be is van nyomva, elindulni el fog).
  • bajgunar
    #36268
    Beállítások / Mappák résznél mindegyik helyre ugyanazt az elérési utat állítsd be.
    (én pl külön partíciót használok torrent-nek, tehát: E:\ ). És mindegyik legyen bepipálva, csak a "Betöltött torrentek törlése" ne.
    De ilyen minden indításnál magától újraellenörző mizériával még nem találkoztam...
    Ajánlott (ha lehetőség van rá) másik (amin nem az OP van) HDD-t (vagy másik hdd-n partíciót) használni torrentnek. És nem azt a hdd-t tekertetni, amin az op is fut, vagy olyan partíciót ami egy hdd-n van az op -al.
  • joeperry
    #36267
    Sziasztok!

    Hol tudom azt kikapcsolni utorrent-ben, hogy ez előző nap letöltött torrenteket minden indításnál újraellenőrizze?
  • Skynet85
    #36266
    Köszi!
  • broman191
    #36265
    Gondolom van hazai képviselete a bizonyos kiadónak és éltek a fenyítési lehetőségükkel vagy a közelmúltban, vagy más játékok kapcsán a múltban, így jobb a békesség.
  • Skynet85
    #36264
    Hali azt lehet tudni hogy a farming simulator 17 miért lett tiltott, csak a hazafias farmerok miatt, vagy volt más oka is ?
  • bardocz
    #36263
    Kettőnél kettőből rögtön kattintásra jön egy felugró ablak, hiába van tiltva...
  • Voltan
    #36262
    Köszi a tippet! :)
  • Jim Morrison
    #36261
    kösz
  • Maximus4
    #36260
    Én innen szoktam megnyitni.
  • Jim Morrison
    #36259
    Ja, valamit meg akartam keresni de offline volt.. amiket ismertem megbizhato torrent kereso oldalakat, mind offline :(
  • Voltan
    #36258
    A Piratebay már megint behalt?
  • ToCsEk
    #36257
    honnan töltesz le? és hol élsz?
    Szolgáltatód titlja a torrentet így jutalmaz :D
    proxy vagy VPN megoldja a problémád elvileg
    http://asva.info/mi-is-az-a-vpn-es-hogyan-mukodik-2010-05.html

    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2016.10.14. 22:05:48
  • aranybulla
    #36256
    Helló Mindenkinek! Segítség! A letöltött torrentet nem tudom megnyitni,"torrent is not valid bencoding",így vígasztalnak.Ez mi a bánatot jelent,hogyan kell kezelnem?Kérem a segítőt,számomra is érthetően! Kösz.
  • Jim Morrison
    #36255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak arra hasznalom kb es eddig mindent megtalaltam. Persze torrentz et amiatt egy picit sajnaltam:(
  • darkSectorxxx #36254
    Huh ha néznél annyi sorozatot meg filmet mint én? :D

    Amúgy: Tcom-nál újra megy a torrent. :)
  • Jim Morrison
    #36253
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindig is annyire erdekelt, hogy miert vannak sokan felhaborodva ha akar egy pillanatig nem elerheto valamelyik torrent oldal. Mi az ami ekkora busszusagot okoz? Persze, magambol indulok ki, ezert nem vagom miert olyan nagy baj...
  • darkSectorxxx #36252
    Csak a vpn a legutolsó amihez nyúlok, ha jelszavas dolgokról van szó. :)
    Nyomatok inkább egy telefonos mobilnetet. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.03. 23:15:27
  • grebber
    #36251
    kb 20 másdperc belőni a böngészőbe a vpn-t és bejönnek az oldalak.
  • darkSectorxxx #36250
    Je....torrent of magyarországon gratula! :D
    Sok keci paraszt!
  • kirol
    #36249
    Persze, most még csak tesztelik, hogy a tiltás hogyan működik. :D
  • kutyakiki81
    #36248
    nem tiltják
  • kirol
    #36247
    Hm??? Ez érdekes... így simán letiltják az oldalakat?